Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ribiszke

Ribiszke Fórumfelvigyázó

Szia,
    nekem is ez a problémám, örülök, hogy csak optikai csalódás, kinyitottam még 4 kerekkerekes ládát, onnan jött 4, az sem íródott hozzá.

Ennek helye lenne valamelyik közleményes topikban is, nem várható el a játékosoktól, hogy pont az eventcsevegő 96. hozzászólásánál keressék a magyarázatot a hibára.

mamszi5107 kedveli ezt.
  2. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Közleményt, vagy ahogy mi nevezzük "hivatalost" csak akkor írhatunk ki valamiről, ha erre engedélyt/utasítást kapunk.
    Mivel ez megjelenítési hiba és senkinél nem veszett el semmi, nem minősül olyan hibának, ami miatt közleményt írhatnánk ki. Ezért nem kapott nagy "hírverést" a dolog. Ez az egyszerű oka.

Amint észleltük ezt a gondot, azonnal írtam a csevegőbe, mert event induláskor az pörög legjobban.
    A kollégákat is tájékoztattam a jelenségről, hogy a hibatopikokban tudjanak reagálni az írásokra.

Adj kérlek egy ID számot és utánanézek, hogy mi hogyan íródott jóvá neked!

Sajnáljuk, ha ez bosszúságot okozott neked, de jelen helyzetben erre volt lehetőségünk.

3. Ribiszke

Ribiszke Fórumfelvigyázó

Szia,
    ezt nem tudtam, hogy nem írhattok engedély vagy utasítás nélkül közleményt. :(
    280 körüli pörire emlékeztem, a láda 299-et mutatott, így biztos, hogy nem veszett el egy sem. :) Kinyitottam még 1 ládát, abból is jött 1 és most már 300-at mutat. :)
    A csevegőben szerintem átugrottam ezt a hozzászólást, mert azt néztem, hogy mennyi felröpik jöttek és közben láttam, milyen bónuszokat pörgettek a gazdák, mentem a kerékhez és akkor láttam. Hát remélem, hamar megjavul A kijelző. :music::p:)

Kuzdern, BackOffice és Kékmadár1 kedveli ezt.
  4. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Már meg is javult a kerék!:)
    Egy ki és belépés után már a jó értéket mutatja.

Havasi_Gyopár és Ribiszke kedveli ezt.
  5. Ribiszke

Ribiszke Fórumfelvigyázó

Szia,
    Megjavult! :) Köszönöm szépen! :)

Kuzdern és Kékmadár1 kedveli ezt.
  6. LukácsMama

LukácsMama Fórum-zöldfülű

Üdv! Nekem az lenne a gondom, hogy 2020 07 28-án 14:50-kor vettem a piacon 100 csillaggyümölcsöt, majd a pénzt levonta, de a termék nem került a pajtámba. Előtte is nulla volt a pajtában és utána is, az eventbe már százat felraktam, gondoltam veszek még százat, hogy gyorsabban haladjak.
    LukácsMama id:55033043
    Nem tudom, hogy jó topicba írtam e, ha nem akkor elnézést, de előre is köszönöm a segítséget. :)

7. Kékmadár1

Szia!
    Munkatársam ellenőrizte:
    Csak 100db csillaggyümölcsöt vásároltál eddig, amit be is adtál a gazdaköri feladatba.
    A jelzett időpontban sajnos nem csillaggyümölcsöt hanem fikuszt vásároltál, az ellenőrzés alapján. Az is kell a gazdaköri feladatba.

De ne csüggedj! Ez nem baj. Ezek a feladatok állandóak a játékban. Csak folytatni kell lassan, apránként a munkát és idővel meglesz az eredménye! :)

BackOffice kedveli ezt.
  8. tamas1212

tamas1212 Utánpótlás-írogató

Sziasztok. Kb. egy hete letörültem "A teliholdas éj 3. felhősorról a "természetfeletti kézbesítés" nevű elemet és most nem tudom visszatenni, azt írja, hogy nincs az eszköztáramban. Tudnátok segíteni. Köszönöm, szép napot. tamas 1212 ID. 11404283

9. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia tamas1212!
    Arra jogosult kollégám ellenőrizte, és javította a felhő megjelenítését.
    Most már rajta van a kérdéses dekor.

Kuzdern kedveli ezt.
  10. tamas1212

tamas1212 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen.

Havasi_Gyopár és Kuzdern kedveli ezt.
  11. nolina1965

nolina1965 Fórumfelvigyázó

Sziasztok,
    valsz. én voltam a hülye és félrenéztem valamit, de talán Ti gyorsabban ráleltek, mint én a rengeteg felhősor közt:
    Amit nem akarok aratni, arról leszedek 1 dekort, most konkrétan a Viking saga 2-ről szedtem le a Kovács kalapácsát (kb. 1 hete). Szóval régebben megvolt... most akartam rá visszatenni, azt írja, nincs nálam. Mivel cserenap közben nem volt, szublimálni nem szoktak, csak az lehet, h. valamelyik új felhőre biggyesztettem fel. De hogy melyikre és az hol van a rendszerben??? Próbáltam keresni, de esélytelen. A nagyító sem mutatja, lehet, hogy az csak felhősort tud megkeresni?
    (Zárójelben, mert ez már a kívánság-topik anyaga: jó lenne, ha lehetne kütyünévre keresni, nem csak itt, hanem bárhol a területeken, mert sokan vannak, sűrűn és a bánat se jegyzi meg a nevüket-külalakjukat 10 évre visszamenőleg.)
    Köszi, ha tudtok segíteni!
    Gazda: nolina1965 ID: 17974254

12. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Igen, a nagyító csak felhőt tud megkeresni.

A kovács kalapácsát egy nem tematikus felhőre tetted fel:
    upload_2020-8-1_11-12-1.png

A kérésed, ötleted pedig ide jegyezd fel: https://board-hu.farmerama.com/threads/játékban-lévő-elemek-továbbfejlesztése-Új.15521/

Tudod, ez egy Segítségkérő topik, itt csak beleveszik a válaszok rengetegébe, az ötletesből meg összegyűjtjük, továbbítjuk a Központba.

13. -Márticska-

-Márticska- Aktív író

Sziasztok! Végeztem a felhővel, de nem tudom kitenni a Denevérek a szekrénybe kitevőt, mert nem találja. Kitenni nem tettem sehova és hát ez a 3. nyeremény. ID9742049

14. Kékmadár1

Szia!
    Munkatársam ellenőrizte:
    Bizonyára figyelmetlen voltál. Ugyanis kitetted valahova.
    A vízisí látványosságok egyik felhősorára.

-ágianyu33- és -Márticska- kedveli ezt.
  15. pünközsdirózsa

pünközsdirózsa Aktív író

pünközsdirózsaID: 4764703
    Jó munkát, szorgos Gazdák!
    Volt az Élő Legendák 2 db kitevőm. Fogalmam nincs, mikor tűntek el, csak most, hogy fejleszteni szándékoztam a Tölgynél, nem találom sehol. Segítenétek, hova és mikor tűnt el? 29 és 30 % az esély, hogy különleges tárgyra bukkansz.
    Üdv. Rózsa

Utoljára szerkesztett: 15.8.20
  16. Othep

Szia.

Sehová nem tűnt el az esélyed.
    Az eddig megszerzett kupáidat beadtad a Tölgynek, hogy a Farm egész területére hasson.
    Azonban az utolsó fejlesztésed még nincs meg.
    Még nem adtad be a teljes mennyiséget a Tenyésztők versenye utolsó gazdaköri feladatba.
    Ha azt teljesíted, akkor kapsz még egy kupafejlesztést, amit a Bölcs tölgynél az Élő legenda rúnába be kell adnod. (a kupa-fejlesztése a menüben legyen majd)
    Azzal 15+15= 30 db ilyen tárgy beszolgáltatásával teljes lesz az ÉLŐ legenda rúna.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-erdei-tisztás-ismertetője.2159/#post-5885
    A hsz. utolsó, 25. rúnája vonatkozik erre a teljesítésre.

upload_2020-8-15_22-49-45.png

17. afranya1945

afranya1945 Törzsjátékos

Hello! Sajnos így sem találom ID24400208 afranya1945

18. Othep

Áthoztalak ebbe a topikba, mert kérésed ide való.

Ellenőriztük.
    Megvan a felhősorod.
    Kérlek, állítsd úgy a keresőt, ahogy mutattam.
    Légy türelmes, mikor keresed... :)

upload_2020-8-15_23-55-31.png

19. afranya1945

afranya1945 Törzsjátékos

Bocsánat, de így sem találom!

20. Othep

Szia.

Beteszek számodra egy új képet segítségül.
    Kérlek, kövesd a számozott lépéseket a megtalálás érdekében:

upload_2020-8-16_21-51-19.png