Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Ma 2022-08-02.-án 18:34:06-kor kaptál 2 db ritka gyöngy nyereményt ami jóvá is íródott.
    A tegnapi, 2022-08-01-én 21:39:44-kor kapott úgyszintén jóváíródott.
    Javasolom írd le a gyöngyeid számát pecázás előtt. Majd győződj meg arról, hogy ha kapsz az jóvá fog íródni.:)

2. ketterika

ketterika Utánpótlás-írogató

igen megnéztem és tegnap is ma is 4 db gyöngy volt nem értem hogy irodott jóvá. hiszen direkt figyeltem mert ki akarom váltani a munkást és nagyon számontartottam

3. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    A gyöngy ugyanúgy viselkedik, mint a party pörgetés nyeremény. Többször megfigyeltem, hogy ha gyöngy a nyeremény, az jóváíródik abban a pillanatban, amikor megállítod a horgászatot. A "milyen halat nyertem" és "az mit ad" már csak utólagos animáció. Vagyis a gyöngy nem akkor adódik hozzá a készlethez, amikor már látod, hogy azt nyertél, hanem jóval előtte. Ha tudod, mennyi gyöngyöd van, és a kattintás után rögtön felnézel a gyöngy-számlálódra, azonnal tudhatod azt nyertél-e...
    Javaslom - kapcsolódva Swallow modihoz - hogy a horgászat megkezdése előtt nézd meg a gyöngyeid számát, és ehhez add hozzá a nyereményeket.
    Ha kételkedsz, akkor - gondolom - a Support tud részletes listát adni arról, hányszor szereztél gyöngyöt, és azért mit váltottál ki (bár ez utóbbit Magad is ellenőrizheted a Boltban).

Othep, -ágianyu33- és smoldering kedveli ezt.
  4. patiapeti

patiapeti Járnitanuló

Sziasztok,
    A gazdakörből kiváltottam a kakukkmama II, és a kakukkfürdő II dekort, de frissítés és ki-belépés után sincs sehol. Korábban kiváltottam a kakukktojás II és a doki küldetése II dekort, ezeket viszont nem találom sem a felhőn sem a dekoros földeken.
    Köszi a segítséget.
    Gazda: patiapeti ID: 2020437

5. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám ellenőrzése alapján

Kakukktojás I:
    Nem szerezted meg.
    A "Kakukk utánpótlás" feladat 3. szint, gyémánt részét legyél szíves teljesíteni, onnan fogod megkapni.
    Azután tedd ki egy területre, és helyezd rá a megszerzett Kakukktojás II. nevezetű dekort, mert az egy fejlesztés rá.

("Kakukkfürdő II" nevezetű dekor nincs a játékban. A két dekornak azonos a neve (Kakukktojás), fejlesztési szinttől függően változik az I. és a II. a név végén. )

A Doki küldetése I dekort az Éjjeli frász küldetés felhősoron találod meg.
    A dekorhoz tartozó fejlesztés, ami a Doki küldetése II névre hallgat, az pedig a Váza ikon alatt található épp.
    Szedd le a felhősorról a dekort, tedd rá a fejlesztést, és ezt követően már meg lesz a II. szintű dekorod.

Kakukkmama I: nem szerezted meg.
    A "Kakukkfiókák" nevezetű küldetésen belül kell teljesítened a 3. szint, gyémánt részét.
    Onnan kapod meg az I. dekort, ezt követően a Váza ikon alatt megtalálható II. dekort tedd rá az I. dekorra.
    Ez is fejlesztéses dekor.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. patiapeti

patiapeti Járnitanuló

Nagyon köszönöm.

Othep kedveli ezt.
  7. kigyo51

kigyo51 Utánpótlás-írogató

Szia!

Pogó Show 1 db eltűnt. (+) 40 x 3 farmpengő mind meg volt. A "Piccolo" Titokzatos ládából alakult ki. A titokzatos erdei tisztáson volt. 2022.08.04-én. talán. Ha jól emlékszem. A világító toronynál van egy, de az már az x33 -nál tart.
    A raktárban (menüben) van 6 db, de azok már lejártak.
    Csináltam F5 -öt, újra indítottam a gépet, Ccleaner-t is futtattam, sehol nem találom. Kliensen játszom.
    Nincs sehol kitéve a farmon (Farm, szédült, tisztás, Baha, Esőerdő, kerge, kincses sziget, felhősor)

Gazda: kigyo51 ID: 16990724

8. Othep

Szia.

Kollégám ellenőrzése alapján 2022-08-06-án, azaz ma 02:46:39 órakor nyitottál egy Pogo-show-t, de sajnos nincs kitéve.
    Csak az, amit Te is említettél, a Világítótoronynál.
    Ami azt jelenti, hogy valószínűleg véletlenül törölted. :(
    Az sajnos kideríthetetlen utólag, hogy a 6 db, ami a menüdben van, honnan származik.

9. kigyo51

Kedves Othep!

Az 6 db Pogó show ami a menüben van a lejáratuk után a világítótorony mezőből töröltem, és vissza kerültek a menübe.
    Bevallom, a tisztásnál valóban én töröltem, de azt hittem be fog kerülni a menübe és onnan kirakhatom a világító toronyhoz. Ezt már régebben a Levéltánc (+) is megtettem, és akkor működött a menübe kerülés ennél a dekornál és később kitehettem a menüből.
    Akkor most, az a helyzet, ha (+) egy dekor és törlöm, akkor az elveszik végleg???? Csak akkor marad meg, ha már lejárt a (+) tulajdonsága ??
    Van egy Farmarany fám a tisztáson kitéve, ha onnan letörlöm akkor az is elveszik végleg??

10. Othep

Sajnos, amikor egy (+)-os dekort a lejárata előtt törlünk, akkor az összes maradék jutalma elveszik.
    De ez már az ilyen tulajdonságú dekorok megjelenése óta így van.
    Ide is teszem neked a tájékoztatót, olvasd el: https://board-hu.farmerama.com/threads/meghatározott-számban-aratható-speciális-dekorok.16371/

Területen belül áthelyezheted az ilyen dekorokat, csak másik helyre (pl. Erdei tisztásról Szédült szántóra) nem teheted, úgy, hogy kitörlöd.

A Farmaranyfát nem kell féltened, mert ez egy "örök" dekor, nem valahány véges alkalommal, hanem örökké ad FA-t.
    A neve sem az, hogy Farmaranyfa (+).
    Nyugodtan áthelyezheted. :)

11. kigyo51

Kedves Othep!

Köszönöm a válaszodat, és az idődet.

12. Othep

Igazán nincs mit. Ezért vagyunk. :)

13. marika275

marika275 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Nem tudom ,hogy jó helyre írok-e! Volt 2 db szivárványos pisztrángmedencém. "gyártottam" is őket, a raktárban látható is, hogy van 200 db, és táp is vagy 800 db, de a pisztrángmedencét most sehol nem találom. Köszönöm ha utána néztek, ha lehet. ID: 1868029

14. Othep

Szia.

Kollégám ellenőrizte:

A játék naplójában látható, hogy

2022-04-08-án 05:51:38-órakor a léghajóról (cserefelület) levettél 1 db "Szenvedélyes madárbarát" nevezetű dekort, amelyért adtál 1 db Szivárványospisztráng-medencét.
    Második Szivárványospisztráng-medencéd pedig nem volt, ha lett volna, akkor látszódna róla a naplóban, hogy elcserélted.

Még annyit, hogy az 1 db Szivárványospisztráng-medencét a "Vadon állatai XV. event - 2021. október" event keretein belül szerezted, 2021-10-06-án 15:18:34-órakor.
    Más naplóbejegyzés nincs szivárványpisztráng-medence szerzéséről. (Az említett event során került be a játékba ez az ól, addigra pedig "visszalát" a napló.)

-ágianyu33- kedveli ezt.
  15. marika275

marika275 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen, hogy utána néztetek.

Othep kedveli ezt.
  16. semmirevaló

semmirevaló Fórumprofi

Sziasztok! Segítséget kérnék, van 5 db. tengerpart ura fejlesztésem és sehol nem találom a hozzávaló dekort. Köszönöm a segítséget! semmirevaló ID 49645828

17. Othep

Szia.

Kollégám a Magyal felhősoron találta meg elkóborolt dekorodat.

semmirevaló és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. buci001

buci001 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Keresem az "El innen, levelek!" dekort. Már átnéztem minden területet, de nem találom.
    Meg tudnátok nézni melyik területen lehet:
    ID:49495074
    Előre is köszönöm: B

19. Othep

Szia.

Kollégám ellenőrzése alapján a Kerge kertedben nézz szét.
    Az első terület, amit először használatba veszünk, a középső rész, annak a felső soraiban kutass.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  20. semmirevaló

semmirevaló Fórumprofi

Köszönöm szépen a segítséget!

Othep kedveli ezt.