Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Dezső62!
    Nem, amennyiben a 7. és 11. kamrában megtörtént a Józsuéfa és Ocotillo szobrok kiváltása, akkor a szigeten a piros kosárnál, a Facsemete résznél a Józsuéfa facsemetéket ill. a Magtár részlegnél az Ocotillo vetőmagot meg tudod venni, és már el is ültetheted, hogy legyen a gazdaköri feladathoz.

Fatther kedveli ezt.
  2. -elzemari-

-elzemari- Fórum elő legendája

[​IMG]Jó reggelt kivánok!

Siettem, ahogy tudtam, mert nagy az én gondom.Valahová eltüntettem a gesztenyés felhőm fontos tárgyát a Gesztenye bambit.Nagyon szépen kérlek benneteket, hogy segitsetek rajtam, hogy megtaláljam , vajon hová rejtettem.

Segitségeteket előre is nagyon köszönöm, igérem, hogy jobban fogok rá vigyázni.

Kuzdern és Fatther kedveli ezt.
  3. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Felhasználói név, és User ID hiányában sajnos nem tudom megnézni Neked.

Fatther és -elzemari- kedveli ezt.
  4. -elzemari-

Ó kedves Tamás, látod a nagy sietség átka a felejtés.

Gazda: -elzemari-ID: 46866615

5. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Vízisís látványosság felhősor 1-re tetted fel.

-elzemari- kedveli ezt.
  6. -elzemari-

Nagyon szépen köszönöm a segitségedet!!

Andzsi1971, jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  7. narancsvirag72

narancsvirag72 Fórum ismerője

Szia Kedves Admin!
    3 hónapja keresem a szezonkupámat, nem találom sehol. A felhőt átnéztem a kergét leszedtem visszaraktam ugyanígy a sapkás tojáskeltetőt is. A szezonkupa fejlesztésem megvan van belőle három is de a kupát nem találom. Kérlek ha van idő és mód rá nézz rá légyszíves! Köszönöm előre is! narancsvirág.
    Farmnevem ID
    Gazda: narancsvirag72ID: 21072809

8. Havasi_Gyopár

Szia narancsvirág72!
    Az arra jogosult kollégám megnézte, és a Kerge kert bal felső sarkában található a szezonkupád.

9. narancsvirag72

narancsvirag72 Fórum ismerője

Szia!
    Nagyon köszönöm! A juhok szívéhez vezető ut mögött volt anank van olyan háttámlája és nem láttam meg mert mellette volt a mesés halszökőkut és az is kék

10. Ferenc1963

Ferenc1963 Törekvő

A mostani eventhez írtam "Északi partokon" és ott kaptam ezt a linket. Írókéz műhellyel kapcsolatban volt kérdésem. Remélem jó helyre írom. Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Gazda:Ferenc1963 ID:36819767

11. Havasi_Gyopár

Szia Ferenc1963!
    Az Erdei tisztáson van kint két Írótoll gyártó műhely terményes ólad.
    A kép nálad készült:
    upload_2020-9-16_20-49-19.png

12. Edythke

Edythke Törzsjátékos

Sziasztok!
    Eddig nem játszottam a szezon eventtel, de a szeptemberi betakarítási szezont végigvittem és sehol nem találom a kupa fejlesztést. Ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném :)
    Gazda: Edythke ID: 19022345

13. Havasi_Gyopár

Szia Edythke!
    A kupa fejlesztést a váza ikonnál kell egyébként keresned.
    Az arra illetékes kollégám ellenőrizte, és megállapította, hogy feltetted a kupára, csak valószínűleg már megfeledkeztél róla.
    A Kerge kertben található, a középső területrészen középtájon.
    Lassan, pásztázzál az egereddel a terület fölött, és figyeld a felugró megnevezéseket, és akkor biztos megtalálod.

Andzsi1971 és Edythke kedveli ezt.
  14. Edythke

Edythke Törzsjátékos

Köszönöm szépen, megtaláltam holnaptól dupla adag cavintot szedek :D

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

Szia,
    ne mérgelődj, időnként olyan sűrűn történnek különböző események, hogy bizony elég őket követni, nem még számon is tartani. ;)
    Nahát, nekem is lassan Cavintont kell szednem, mert amikor írtam neked, épp a lényeg maradt le: hogy azért jó a Fórum, mert itt mindig mindent megtalálhatsz. Vagy a Naptárban pásztázol, vagy beírod a kulcsszót a keresőbe, és már keresgélhetsz is, a több megjelenő hivatkozás között.

Edythke és Zsuta kedveli ezt.
  16. Liacska77

Liacska77 Fórum-zöldfülű

Hali !Szeretnék érdeklődni, hogy már második napja van, hogy vásárolok tápot a csengőpengő levonásra kerül a táp meg nincs sehol! Ez miért van?

17. Havasi_Gyopár

Szia Liacska77!
    Idehoztam a kérdésedet a technikai segítségkérő topikba, mert a Panaszkönyv nem kérdés-válasz jellegű topik, és nem is csevegő.
    Mikor, milyen, és mennyi tápot vettél, kérlek azt is írd meg.
    Amennyiben ellenőrzést kérsz a farmodra, akkor add meg a farmnevedet és ID számodat, különben nem tudunk konkrét választ adni a kérdésedre.

18. Liacska77

Liacska77 Fórum-zöldfülű

Szia! és köszi szépen!
    2020.09.17- én vettem Póni, Menyét tápot stb vagy 300000-400000 csp-ért, de lehet több pontosan nem tudom. De már a múlt héten is tapasztaltam a táp vásárlásánál a csp levonásra került táp meg nem volt sehol.
    Előre is köszönöm a segítséget.
    ID: 15231623

Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.9.20
  19. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Munkatársam ellenőrizte:
    Nem pónitápot hanem póni állatot vásároltál tegnap 2020-09-17 12:49:18 órakor.
    Valamint 2020-09-17 15:22:19 2x50 órakor nyulakat vásároltál.

2020-09-17 12:49:18 órakor: 2 hangyatáp, 2 teknőstáp, 10 juhtáp, 10 vidratáp, 10 bölénytáp, és7 gólyatápot vásároltál meg.

A menyéttáp, vagy állat vásárlásnak nincs nyoma az ellenőrző panelon. 2020-07-07 08:22:09 -kor vettél utoljára 3 db menyétet.

Érdemes a piac fejlécén ellenőrizni minden vásárláskor, hogy állat vagy táp vásárlás fülön vagyunk-e éppen.

20. -Cica-80

-Cica-80 Fórum-zöldfülű

Szia! Szeretném ha megnéznétek hogy hol akadt el a Gesztenye gazda,amit cseléltem 3 Páncél Panniért! Előre is köszönöm! ID 55439121.