Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kollégám megtalálta a bujkáló dekorodat. Az Adventi kalendárium felhősoron megtalálod, holnap hajnalban "érik" be a felhő, akkor tudod majd leszedni.
    Köszönöm :)
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és Dolphin kedveli ezt.
  2. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm.
     
    Luminary és SparrowC kedveli ezt.
  3. keresztanyu51

    keresztanyu51 Haladó

    Szia! megcsináltam az eventet de a felhő eltünt a paszulyról, így kitettem területre a kitevőket. Azt szeretném megkérdezni mi lett a felhővel? Köszönöm a segítséget. Keresztanyu51 ID 34351982
     
  4. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves keresztanyu51!

    Kollégám ellenőrzése alapján a Felhősorodat az Égig érő paszuly 3. oldalán találod, írd be a keresőbe a nevét, úgy egyből oda fog ugrani.
    upload_2024-3-4_16-10-17.png
    A kép nálad készült.
     
  5. keresztanyu51

    keresztanyu51 Haladó

    Köszönöm szépen a segítséget!
     
    Dolphin és SparrowC kedveli ezt.
  6. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szia, nem találok 2 db kitevöt a Születésnap 2024 felhöre.
    kocsisne ID 7313024 Hupla hopp
    ballamarika44 ID 10542004 Fagyoskodó juhok
    Ha tudtok segitsetek már. Koszonom.
     
    SparrowC kedveli ezt.
  7. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves ballamarika44!

    Kollégám ellenőrzése alapján a kocsisne farmon, a Hupla hopp dekort a Kincses szigeten találod.
    A ballamarika44 farmon a Fagyoskodó juhok dekort pedig az Északi-sarki kaland felhősor 1-en találod, ami jelenleg be van érve, így le is tudod szedni a dekort amennyiben szeretnéd.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  8. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Nagyon szépen köszönöm,hogy megkerestétek ,így könnyen megtaláltam én is.
    Köszönöm ballamarika44
     
    SparrowC és Dolphin kedveli ezt.
  9. csanya52

    csanya52 Haladó

    Sziasztok!Nem tudok kliensel belépni, mindig megjelenik az üzletszabályzat és onnan nem lehet tovább lépni.
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem tapasztalunk problémát klienses belépésnél. Az Üzletszabályzatot a jobb felső sarokban ki tudod X-szelni.
    Lépj ki és lépj be újra, remélhetőleg Nálad is megoldódik a probléma.
     
  11. csanya52

    csanya52 Haladó








    Szia!Sajnos nem az üzletszabályzat ugrik fel, hanem az adatvédelmin szabályzat,onnan bármit csinálok nem tudok a farmra belépni.Köszönöm ,ha tudsz segíteni.
     
  12. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem tudom ezt a jelenséget reprodukálni, így csak elméletben tudok javaslatot tenni. A szöveg alján nincs olyan opció, hogy fogadd el az adatvédelmi nyilatkozatot?
    Klienses belépésnél látod az oldal alján az Adatvédelmi nyilatkozatot, ebben leírják, hogy kérhetik a beleegyezésedet a szabályzat frissítése esetén.
    upload_2024-3-6_14-1-54.png

    Kérlek jelezz vissza, hogy sikerült-e. Ha, végképp elakadsz, akkor esetleg böngészőből próbálj meg belépni.
    Köszönöm:)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  13. csanya52

    csanya52 Haladó

    Szi!Köszönöm a segítségedet, sikerült megoldani.
     
    Luminary kedveli ezt.
  14. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nagyszerű, örülök, hogy megoldódott.
    További sikeres játékot kívánok:)
     
    -ágianyu33- és Dolphin kedveli ezt.
  15. Bükszlütép

    Bükszlütép Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Segítségedre szorulok. Napok óta keverem a tápokat a malomban, de az állatokat nem tudom megetetni mert el vész valahol. Kérlek nézd meg. Köszönöm szépen.

    ID 24176486
     
  16. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Milyen tápot keversz és milyen ólat szeretnél indítani? Ha, terményes ólat szeretnél indítani, akkor ahhoz kell lennie állatodnak is, csak akkor tudod aktiválni. Nem lehet, hogy nincs olyan állatod a pajtában és először azt kellene termelned?
    Kérlek, jelezz vissza, hogy megoldódott-e a probléma. Amennyiben nem, akkor szükségünk lesz a pontos farmnevedre is az ID mellé.
    Köszönöm:)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. Bükszlütép

    Bükszlütép Fórum-zöldfülű

    Szia! Természetesen csak a földeken lévő állatoknak keverek tápot. Most Pl. ha a főfarmon olyan állatra kattintasz ami dolgozik azt írja ki, hogy 151 db tápom van. Ha learatom O.
    ID 24176486 Bükszlütép
     
  18. guszti68

    guszti68 Járnitanuló

    Szép napot! Megtudnátok nézni ha lehet, hova tűnt el az összes cukorjuhar fám? XL, és XXL van, de alap fa nincs! Farmnév:guszti68 ID:30456428 Köszi előre is!
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelenleg semmilyen tápból nincs 151 db-od. Bahán a legtöbb tápod a pajtában a papagájnak van, 135 db. Farmos állatoknál pedig ezen állatoknál rendelkezel a legnagyobb táp készlettel:
    upload_2024-3-6_15-10-12.png

    Ezen a héten ezeknek az állatoknak gyártottál tápot, egy táp egy etetésre elegendő:

    - hétfőn: 3 db Gyalogkakukk táp (2024-03-04 19:32:26), 10 db Kígyászkeselyű táp (2024-03-04 20:00:37), 3 db Gőte táp (2024-03-04 21:01:11) készült el
    - kedden: 10 db Vörösbegy táp (2024-03-05 13:39:39), 10 db Vakond táp (2024-03-05 13:39:39 ), 9 db Tehén táp (2024-03-05 13:39:39), és 10 db Tyúk táp (2024-03-06 10:03:12) készült el nálad
    - ma eddig 5 Vöröspanda tápot ( 2024-03-06 14:06:57), 5 Tigris tápot és 10 Krokodil tápot készítettél el (2024-03-06 14:06:57)
    Ezek mind bekerültek a pajtádba.

    A Farmos területen találtam kihelyezett ólakat, amelyek nincsenek megetetve táp hiány miatt, megnéztem párat ezek közül, hogy mikor gyártottál utoljára tápot és mennyit:
    - béka (békatápot utoljára 2024-02-08 16:20:11-kor kevertél, 2 db-ot)
    - nyúlból több ólad is van kint, utoljára 2024-02-12 05:39:23-kor kevertél 6 db-ot, ma 2024-03-06 14:39:22-kor indítottál újabb 3 db-ot
    - fácán, ilyen tápot utoljára 2024-03-02 15:53:50-kor gyártottál a malomban, 1 db-ot, az egy etetésre volt elég
    Sorolhatnám tovább a többit is, de ebből én azt a következtetést tudom levonni, hogy nem gyártasz elegendőt, 1-2 etetésre valót keversz, azzal nem tudod hetekig etetni az állatokat.

    De ha megadod konkrétan, hogy melyik állat tápjánál tapasztalsz problémát, szívesen folytatom az ellenőrzést. Ha képet is tudsz hozni, alátámasztásul, az még jobb.
    Megértésedet köszönöm!
     
  20. Bükszlütép

    Bükszlütép Fórum-zöldfülű

    Pl:Csincsilla, Kígyászkeselyű, Farkas, stb. Lefotóztam, de nem tudom, hogy tudom átküldeni.