Visszajelzés Este az autós moziban event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 1.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Szia! Szerintem sincs most gond a felreppenőkkel. Ez a kis farmom alig több mint egy hónapos de haladok itt is. Nincs még kiváltva csak az első terület még sincs gondom. Pedig még csak az ananász a leghosszabb érésű növényem. A tisztást nem bontottam maradtak az ólak meg a fák.
     
  2. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Felröppenő
    Tengeri só
    [​IMG]
    Érkezhet:
    Farm: főfarm, szédült szántó, erdei tisztás növények, fák terméseinek betakarításából,
    Sziget: baha ültetvény, esőerdő növények, fák terméseinek betakarításából.
    Felhasználás: malomtermék - sajtos nachos - készítéséhez

    Ehhez képest a baha esőerdő tele fával (köztük négy füvészkert) 0 azaz nulla darab felröppenőt adott o_O:cry:
    Azért előbb-utóbb így is végzek...
    R
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha aratáskor a sárga csíkot figyeled, az néha elég megtévesztő lehet.
    Ha még nem léptél ki a játékból, vagy nem frissítettél, akkor ellenőrizheted a felröpit a Gazdanaplóban (farmkeret közepén, kis zöld pöcök), vagy ellenőrizd a Pajtát.
    Egyébként tényleg jól jön mindkét event felröpije, biztos minden rendben lesz. :)
     
  4. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Köszi, igen, tudom, megnéztem, nem adott az egy árva darabot sem. De megleszek így is, már csak 200 kell az utolsó kör beadandóhoz 8):)
    R
     
    PZoli64, jutka190226 és Othep kedveli ezt.
  5. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Nehezen hihető, hogy a Füvészkertek és a tele terület fa , nem adott semmilyen felröpit.
    Azt sem értem mihez kell még a 200 db ?
    Nem kevered véletlenül a termelői eventtel ?
     
  6. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Nem. Autós mozi, tengeri só a nachoshoz. 20 db / 1 nachos. és még kell belőle 10-et gyártani, tehát 200 só kell hozzá. És sajnos tényleg nem adott. Ugyanannyi volt előtte-utána. Az előbb pedig leszedtem még néhány később érő fát ott, szintén nem adott, majd az ültetvényen 1 db kapokfára 1 db só jött.
    Egyébként kb a 3. oldalon valaki írta, hogy ugyanígy az esőerdőben nem jött semmi felröppenő a fákra.
     
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Azt írta, a zuhatagon nem jött felröpi, ott nem is jöhet.
     
    -kaktuszable-, jutka190226 és Kuzdern kedveli ezt.
  8. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    :oops: na ezzel vagyok mindig bajban! Erdő-erdő...xD ellenőrizve, hogy jól működik xD
     
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kikínlódtam. Többet autós moziba sem megyek. Jó, hogy a toronydarut és az emeletes buszt nem engedtek be!
    A legizgalmasabb dolog az volt, ho' az egér osztogatta a rágcsálnivalót. A disznó, a tyúk, meg a katibogár egész este rágott.
    A moziban a gépész megint táppénzen lehetett, mert csak egy óriásplakátot láttam. Szerencse, farmaranyat nem kértek érte. Igaz, nem is adtak.
    Mongyuk Dónkihótét kellett volna vetíteni, mert sok szélmalomharc vót a beadásokért. Tudom valaki kitalálta vót eztetet. Biztosan nem lehetett könnyű, de valami játékot is kitalálhatott volna ezzel az erővel. Sok só kellett a menükbe, de azért így is sótlanok maradtak.
    Az sem vót ám semmi, hogy a katibogár akkora vótt, mint egy disznó, a disznó akkora vótt, mint egy tyúk, és a tyúk akkora, mint egy katibogár.
     
  10. imifiu

    imifiu Junior szaki

    o_O:D...Bolhából elefántotxD
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  11. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    [​IMG]
    Szia!

    Egy térkép a tájékozódás végett.
    A zuhatagok szigete jobbra fent, és ott nem jön felröppenő.
    Bocsánat, a térképet Rizstejnek küldöm, nem -ágianyu33- a címzett.
     
    maszilva, -kaktuszable- és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Szia, tudnál küldeni az eventről egy linket? Sehol nem találom miből mennyi kell.. köszönöm :)
     
  13. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Ha visszamész az első oldalra ott van sok matek. Én már csak a sajtokra várok és kész vagyok. Letermeltem mindent kihasználva a bummot csak még 7 nagy menü hiányzik de délután az is meglesz. Kicsit elszámoltam a jelvényeket így több lett mint amennyi kell, de ez legyen a legnagyobb probléma.
     
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    GA-BI-O-Farm, Zsuzsikan és Kuzdern kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Végre lekevert mindent a malom ami azt event befejezéséhez szükséges;)
    Jöhet a következő!
     
    GA-BI-O-Farm és Csoki2020 kedveli ezt.
  16. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !! Nekem tetszett ez az event !! :inlove: Jónak tartottam, hogy nem gépiesen leszedem a kufircoldát, aztán be mindent az eventbe és az egyetlen kihívás, hogy ne termelj bődületesen sok jelvényt :p Most játszottam 1 jót, a jelvényeket még a bumm elején megcsináltam, kevertem-kavartam...:) Nekem nem volt gondom a sóval, vegyesen voltak kinn fák + növények, még a 10 órás pagodavirág is jócskán adott, és a fák sem okoztak csalódást !! Köszönöm a metekot, mindig örülök neki :inlove: de sajnos én menetközben csak megyek a fejem után, így sikerült annyi bubis üdítőt csinálnom, hogy a nyári melegben megyek a strandra árulni ;) Jó lenne, ha FA-val fizetnének ;) Sok sikert mindenkinek, és tonnaszámra a sót ;)
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Remélem Pali után ezt hozzák a játékba. :D
     
    Csoki2020, -ágianyu33-, Sanyat és 2 más kedveli ezt.
  19. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    xD Ez eddig is játékban volt, de nem írhattam qpit :p Esetleg Sokszorosító foglalatosságok piros lámpás házacskája.....ez milyen szerinted ???:music:
     
    vihence, PZoli64, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    De az új Kufircolda adhatna bónuszt;) s függönnyel fejleszthetnénk;)
    Ez egy őrült farm;)
     
    PZoli64, zsani_apja, Csoki2020 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.