Visszajelzés Este az autós moziban event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 1.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Piccolo ládából ..:D fényfeszti + termál szóval 50% eredménnyel zártam..:D
     
    maszilva, ildiko44, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  2. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni, hogy ezek a kitehetők ajándékba vagy csereként küldhetők lesznek-e?
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nézd pozitívan;) A termálnál gyengébbet nem kaphattál volna;) Ennél már csak jobb jöhet;)
    Én egy alkalommal 3 szor vagy 4 szet kaptam termált:wuerg:xDxDxD Azóta nem nyitom ki csak ha már van fél tucat...:music:
    Ott már bízok a jobb arányba8)
     
    Csoki2020 és achmed1122 kedveli ezt.
  4. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Termállal úgy vagyok jön megy..:D eddig 3 db termálom volt..:D szóval engem általában elkerült..:D
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  5. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, a felhő beüzemelve. Piccolok még nem jártak le, várom mi lesz belőlük. A malomban kevergetés dolgos volt, a felreppenők jól jöttek, összegezve: jó kis event volt! Akik még kevergetnek, eventeznek: jó játékot, és türelmet kivánok!
     
    ildiko44, Csoki2020, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  6. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Holdfény engem a fényfeszti szeret :D már tuti van vagy 15-20 db..:D
     
    PZoli64 és Csoki2020 kedveli ezt.
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia! Ezt előre senki nem tudja megmondani. Többnyire az a tendencia, hogy igen, de mérget ne vegyél rá, a biztos az, ami cserenapon már küldhető volt.
    Személyes meglátás: ez egy könnyen teljesíthető event volt, ahol minden kitehetőből 1 db szerezhető be, s azok is csak az event vége felé, ahonnan már csak egy ugrás volt a felhő. Biztos lesz olyan játékos, akinek lesz cserélhető, de nem nagyon számítanék rá.
     
    PZoli64, Csoki2020 és Kuzdern kedveli ezt.
  8. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziaztok készvagyok ezzel nem nyitok zárok :))
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jó az a név, amit írtál, nem kell lámpázni. Az elég a közlekedésben szereplő jelzőlámpák. :) Nem kell túlbonyolítani. Csak egy egyszerű, fejleszthető itemre gondoltam. ;)
    Valószínű, hogy küldhetők lesznek.
     
    -kaktuszable- kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    1 gyors étterem nem termel ennyi menüt, mint ami ebbe az eventebe kell...de kész lettem
    ;)
     
    achmed1122, genka53, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  11. Forradalom

    Forradalom Aktív író

    Én sem unatkozok, de elég szépen halad. Szerencsém van, mert milliárdos vagyok, nem kell munkába járnom és megengedhetem magamnak a szakácsnőt, a takarítónőt, a mosónőt, komornyikot, bejárónőt, bébiszittert ( 3x8 órás műszakban), de még a masszőz is házhoz jön. Így aztán van időm kevergetni a kis menüket , a nagy menüket, a sajtos naftalinokat és a többit. Kicsit pajtafosztogatós, de ettől lesz izgalmas. Köszönjük szépen ezt a kalandos eventet a Cégnek!
     
    Andzsi1971, Kuzdern és PZoli64 kedveli ezt.
  12. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    genka53 kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Picit irigyellek:music:
    Én ilyen dolgokat nem engedhetek meg magamnak:wuerg: De mivel játszani jó;) Ide szórakozni jövök...
    Néha pl kávé mellett belefér egy kis játék...;)
    Határozottan tetszett az eventben, hogy nem lehetett 5 perc alatt befejezni;) Pont ettől volt érdekes!
    Köszönjük!
     
    -Erbrow- kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Még jó, hogy van rá lehetőség.. :D ;)
    [​IMG]
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez is újítás:music: eddig csak az 500 aranyas tételeket lehetett kiváltani8)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  16. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Lehet hogy off leszek, de ez a kérdés kikívánkozott belőlem : Mi indokolja a magasabb összegű FarmArany fizetési lehetőségét?
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Csak a saját gondolataimat írom, közel sem biztos, hogy fedik a valóságot:wuerg:
    - Valószínűleg mindig van egy farmarany értéke a feladatnak...
    - Elképzelhető, hogy véletlen nem lett lekorlátozva a lehetőség...
    Eddig a gazdakörben is csak akkor lehetett ezt a lehetőséget használni, ha a beadandót ki tudtuk váltani 500 arannyal;)
    - Lehet ott is megjelenik majd...
    - Kb kizártnak tartom, hogy bárki farmaranyért oldja meg az eventet:wuerg:

    Még akkor sem élnék a lehetőséggel ha farmarany fa erdőm lenne:music:
     
  18. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Szia 14 varázsfával pél a reggeli teljes leszedés után 21 felröpi:sleepy:
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Növény és fa adhat felreppenőt:music: Na a felugró sárga sávot figyeld hanem a pajtában vagy az eventablakban ellenőrizd a számot;) A 21 az nagyon kevés:wuerg:
     
  20. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Tudom mi adja;) ,de ha csak 1-et tudok keverni az nem semmi,egyébként xl es fákkal és vetéssel dolgozom.a pajtában akkor sem lesz több:sleepy:de még van idő hátha meglesz :)
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.