Visszajelzés Este az autós moziban event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 1.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szorítok, hogy meg legyen a hiányzó;)
     
    ildiko44 és -katalinjani- kedveli ezt.
  2. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    5 terület szórja a sót, ha ez csak 7 darabot adott, akkor kérj ellenőrzést, mert ez lehetetlen.
    Én az erdei tisztást és az esőerdőt le sem bontottam, csak a széleken voltak fák, mégis az event befejezése után, már 715 felröppenőm van.
    Írj hibajelző topicba, mert itt nem segítenek rajtad, csak panaszkodásnak veszik, pedig, amit leírtál, az már ezen túl megy.
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Felhívom a figyelmedet, hogy a Varázsfa nem ad Sót!
    A másik event felröppenőjét, a Márványkövet adja...

    A Zuhatagosról ne várj felröpit.
    Ha pedig ennyire rosszul kapod őket, akkor tényleg figyelj arra, hogy csak növények és fák legyenek a termőterületeiden... állatok ne!
     
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU


    Sziasztok!

    Az 500 FA fizetési tétel - mint összeg - a gazdaköri feladatoknál érhető tetten.
    A mostani és az előző eventekben látható FA értékek mindig a központi döntés alapján kerülnek kiírásra.
    Van amikor ilyen lehetőség nincs is. Ha "ekkora" a FA mennyisége, mint a csevegőben az előző hozzászólásban látható kép is mutatja, az a tartalmi összetevők miatt áll elő. A "menük" értéke sok elemet kíván, ez indokolhatja a FA mennyiségét.
     
  5. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok, event befejezve, a felhőt majd reggel beüzemelem, jó mulatság, de kevesebb szuper táppal is meg lehetett oldani. Sajnos a malom vásárlás híján sokáig keveri a szupitápot, de majd legközelebb figyelek az akcióra.
     
  6. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Valóban eltévesztettem:)
     
    jutka190226, Csoki2020 és Sanyat kedveli ezt.
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Egy tipp, tőlem, de te természetesen úgy csinálod, ahogyan jól esik (nekem bejött, később olvastam, hogy más is csinálja így). Legalább 2-3 havi malmot vegyél meg egyszerre, így ha az egyik hónapban kimarad a vásárlás, nincsen probléma.
    Kellemes napot kívánok neked és minden jót! :)
     
    Sárika555 és jutka190226 kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia
    A moziban megnéztem a választékot , és csak a madarak című filmet néztem meg .
    Így , lett egy felhőm , más nem is kell a boldogságomhoz .
     
  9. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sikerült megszereznem annyi sót hogy befejeztem az eventet:cry:jó hogy drukkoltál nekem:inlove:szép estét jó játékot:)
     
    Sárika555, ildiko44, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Örülök, hogy sikerült;) Jöhet a következő event;)
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  11. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Örülök, hogy vége nem kívánom újra ezt a fajta kihívást. Szerencsére Imi gazda számolásának köszönhetően annyira nem zavarodtam bele előre lekevertem a popcornt és az üdítőt utána már csak az ilyen olyan menükkel szenvedtem. Mikor mekibe megyünk az sem egyszerű, mert az egyik gyerekem ilyet kér a másik olyat a harmadik megint mást. Véletlenül sem egyfélét. De azt is megoldjuk szerencsére ritkán megyünk. Remélem a következő event nem lesz ennyire kacifántos. Szép estét mindenkinek.
     
    Sárika555, csillekerek, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nekem maradt szinte minden hozzávalóból:music: No de sebaj...
    A Mekibe valóban nem egyszerű a rendelés... :) hárman képesek 5 félét kívánni;)
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nekem sóbányám van. :D
    [​IMG]
    Mondjuk McDonald’sban nem megyek sokra ezzel. Nálam Zsani borsot kér mindig a krumplihoz. Nem keveset. :)
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A legkisebb csemetém:inlove: eperfagyival szereti a sültkrumplit... Abba mártogatjaxDxDxD

    Nekem só csak 796 db van:wuerg:
     
  15. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Köszönöm, aranyos vagy. Ezt a variációt én is tudom, de 3 farmot viszek, így egy kicsit húzós lenne . Bár a 2 régin csak ritkán veszek, ott nem szokott hiányom lenni szupi tápból. Ezt meg tavaly februárban indítottam, és elég hamar a 223 as szinten játszom, de 10 év munkáját, játékát nem lehet behozni. Azért nem panaszkodom, eventeket csinálom, be is fejezem sokszor idő előtt is.
    Neked is minden jót kívánok, jó olvasni benneteket.:)
     
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Nekem 1 db férjem van készleten, de bárhova megyünk, kész rituálé, mire kitalálja mit szeretne (nincs olyan hosszú sor, ami elég gondolkodási időt adna neki), majd miután megkapta és elkezdi fogyasztani, közben is azon gondolkodik, mi lett volna ha valami mást.... xD
    Egyébként szerény véleményem, hogy egy üveg csemge uborka után a legjobb, egy túró rudi. :p

    Gratulálok mindenkinek, aki csinálta, végigcsinálta az eventet! Szeretettel köszöntök mindenkit, aki csak nézte az eventet és inkább mást csinált! ;):)
     
    zsani_apja, ildiko44, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  17. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Jó reggelt, sziasztok. varázskalap és virágok dallamok lapult a piccolo ládában, és lett egy sárkányvérfám a bahán. A kapokfa meg összejön a szezonból , ha másképp nem .
     
  18. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Kitettem a titokfákat a farmra, cukorjuhar, mandula 2-2, és egy görbefa, na meg a végére egy ferdefa is kifejlődött. A piccoloból Jack ajándéka, meg egy havermackó sikeredett.
     
    Kuzdern és ildiko44 kedveli ezt.
  19. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Az este az autós moziban event végetért.
    A csevegő bezárja kapuit. Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát.
    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.