Eventvadászok társalgója

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: gyulaika, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Ó jáj! Marcsikám! má megint benyaltál valami bacit? egyelek is meg..úgy látom az ismétlés a tudás anyja nálad...rá duplázol?:pszóval benned volt(van) az X-faktor..:D:Da hangod ezek szerint megvan..:Dkülönben is..a Te hangod kiváló, aki nem így hallja annak rossz a hallása..:D:D
    Pletyit nem tudok,sajna arra már nem jut időm hogy oldalakat visszaolvassak..talán Évike tud valamit..

    Most kukurujzát ültetek,kell a folytonos szupitáp keveréshez..piacon meg elég drága..

    Mennem kell,de ha tudok még benézek...
     
    gyulaika, ancika010199 és marcsi152 kedveli ezt.
  2. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok lányok! Szép hétvégét mindenkinek.:)

    Az eventtel tegnap végeztem, ma már ültetgetek, amire szükségem van.

    Marcsikám, te aztán tudod, hogy kell elrontani a napjaidat.xD Már megint összeszedtél valami bacit, kergesd el már végre!!!

    Erám, próbáld meg a zabot is, annak sokkal jobb ára van a piacon.;)

    Na, a tenyésztős event: Remélem, Imi nem bánja, ha idézem:
    Elvileg mind a 6 állat kategória kell majd! Madarak , emlősök , kétéltűek , hüllők , ízeltlábúak és halak lesznek, és ezeknek a tenyésztett változatai is kellenek.Jelvényt is kapunk és majd el is kéri.

    Csak ennyi, amit ki tudtam szedni a pletyiből.

    Jöhet egy kis mosoly?
    ------------------------------------------------------------------------
    Fizika órán megkérdezi a tanár a gyerekeket:
    - Gyerekek! Ki tudja, honnan jön az áram?
    - A dzsungelből - felel Pistike.
    - Ezt honnan veszed? - kérdi meglepődve a tanárnő.
    - Onnan, hogy amikor elmegy az áram, apukám mindig azt mondja hogy "azok a majmok már megint kikapcsolták az áramot".
    ----------------------------------------------------------
    "Kedves fiacskám! Mellékelten küldöm neked a kért 2000 forintot. De felhívom a figyelmedet, hogy a kétezret nem négy nullával írják, hanem csak hárommal!"
    ----------------------------------------------------------------------
    A polgármester összefut a Gazsival és kérdezi tőle:
    - Te Gazsi, hát miért nem segítesz a többieknek és mégy ki a gátra dolgozni? Hamarosan mindnyájunkat elönt a Tisza!
    - Drága polgármester úr, mondja már meg nekem, hogy ez közügy vagy magánügy?
    - Közügy ez bizony!
    - Na látja polgármester úr, ettől vagyok én 3 évre eltiltva!
    ---------------------------------------------------------------------
    - Szóval maga autóvezetés közben megivott egy üveg Whiskyt?!
    - Mit tehettem volna, biztos úr? Elgurult a kupakja...
    -----------------------------------------------------------------

    Na, belőlem ennyi is elég, majd jövök, további szépeket;)
    ;)
     
    ancika010199 és marcsi152 kedveli ezt.
  3. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Sziasztok Mindenki!!!:inlove:
    Pókhálóztam,:wuerg: hogy bétaláljatok!!!:D Na már megint elkalandoztunk, hiába, na.... idő,.... idő, ami tenger sok,;) de mégse érünk rája!xD:p
    Tenyésztős event kész,:music: a kiskertekben a felhőig csináltam, mert a többi nem megérős!!!:p A felesleges állatokkal 30 millát kerestem a piacon!:inlove:
    Csütörtöktől megyünk pancsizni, na + pót szilveszterezni Zalakarosra!:p Remélem nem lesz csúszós az út, mert attól rettegek!8)....pedig az időjósok havat, ónos esőt jeleznek,>:(:wuerg: de szurkolok, hogy tévedjenek!:D
    Szomszikáimtól elnézést, amennyiben a 4 napban kimarad az ajiküldés,;)...... ha esetleg nem lesz tökéletes a wifi!:p
    A labirintus eventnek, holnap a feltételek ismeretében eldöntöm, hogy nekilátok-é!:p
    A koronát a fejemre tettem, :music: mert arattam fél 2-kor, :wuerg:így a nublonokról megfeledkezvén kevesebb aksim van!!!8)
    Évikém! Látom a hasizmok karbantartása nem marad el!:D Jókat kacacarásztam:D!
    Erám! Pletyizni sajnos nekem sincs időm, ha benézek megriadok a rengeteg visszaolvasni valótól!:sleepy:Így nem is tudom mivel kéne készülni az eventekre!:wuerg:

    További szép estét mindenkinek!!!:inlove::inlove::inlove:
    Mire eldöntöttem, hogy nem kell a felhő, csak a gazt termelem az ismételhető partypöriért és szupertápért, ....BP módosítja a kiírást!:eek:...na ezt még megvárom!!!8)
    Jól megbeszélem magammal!!!:wuerg:
    Hol vagytok???:p
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.18
    gyulaika kedveli ezt.
  4. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A holnap induló A Nagy sajtos Rejtély eventben fontos változások vannak!
    Érdemes újra elolvasni az ismertetőt!


    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-nagy-sajtos-rejtély.16001/#post-809113

    Tamás összefoglalója a változásokról!


    -Detektíveszközök (malomtermék) korom hozzávalója (felröppenő) csökkentésre került. 50 helyett 35 db szükséges.
    -Felhősor tulajdonságaiban történt még változás. %-os bónusz értékek időtartama kitolásra kerül 12 órára.
    -Felhősor egy új tulajdonságot is kap, ami nem más mint szint x 300 TP

    Reméljük, így már elnyeri tetszéseteket az event.

    http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...rejtély-eventcsevegő.16004/page-5#post-809445
     
    marcsi152 és *bálint* kedveli ezt.
  5. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Szia!
    Köszönöm, hogy hoztad a változást!:inlove: Tetszetősebb a menyasszony!;) Most újratervezés, ...de igazán az első aratáskor döntöm el, hogy követem-e Kukori felhős útvonal tervét, vagy csak gyűjtögetek!:pAz a fránya korom, még így sem kevés!xD

    További szép estét és készülődést az eventre!!!
    :inlove:

    Figyelem, NEM ARATNI REGGEL!!!
     
    gyulaika és Imi* kedveli ezt.
  6. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia Marcsikám!
    Nem arattam reggel!;)

    Hát, dönteni én sem tudok, jó lenne ez is, az is, de minden nem megy.:sleepy: Ha nem kellene a felröpik tömkelege, könnyebb lenne választani. És akárki akármit mond, az event növény sem kevés. (szerintem)o_O
    De mindenki másképp csinálja. Ha indul, majd eldöntöm, érdemes-e a felhőt megcélozni.
    Szép napot mindenkinek és hibamentes játékot.:):)
     
    marcsi152 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.