Eventvadászok társalgója

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: gyulaika, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Batkamanó

    Batkamanó Fórumlakó

    Nnnna!! Csak sikerült megalkotnom az aláírást ;) Gondolom folyamatosan frissülnek a szerverek!
    A kép nagyságával vagyok még bajban. Laboviti ha erre jársz, mennyi most az annyi? Maradt a régi képméret?
    Az 1.hsz-t nem magam miatt hiányoltam. Azért szégyellném, ha már nem lenne a kisujjamban :p
    Az újonnan érkezőkre gondoltam, akik most kezdenek fórumozni, hátha találnak benne hasznos dolgokat.
    Tenzikém, de jó újra látni a szépséges banneredet :)
     
    pityhaitt és hova_lett_a_vaj kedveli ezt.
  2. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Maradt az 500X200 px. méret az aláírásoknál.
     
    kukac42 kedveli ezt.
  3. Batkamanó

    Batkamanó Fórumlakó

    Nagyon köszönöm a gyors választ! :D
     
  4. szélcsend

    szélcsend Haladó

    Sziasztok!
    Olyan jó,hogy lassan mindenki előkerül.. Éledünk.
    Képzeljétek! Ma reggel úgy belevetettem magam a munkába, hogy aratni is elfelejtettem... így ma csak két aratás lesz.. de este majd hosszút vetek, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásom a farm miatt. Ti hogy haladtok? Cupido dobálja az íját és nyilát?
     
  5. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia Kati! Lassan idetalálnak a vadászok végre.;)
    Én hiába arattam reggel is, a felröpik nem nagyon tolonganak, eddig 361 van, az ajikkal együtt.:wuerg:
    De nem csüggedünk, végig kell csinálni, mint mindig.;):D
     
    Vicuska47 és szélcsend kedveli ezt.
  6. szélcsend

    szélcsend Haladó

    Nekem még csak 250.. Igaz, ma még aratok egyet.. de az eventet komforttalajos szegfűvel vártam... bár aji küldésben nem jeleskedem.. így én is ritkán kapok... sebaj.. azért egyszer meglesz....
     
  7. Batkamanó

    Batkamanó Fórumlakó

    Szia Kati! kezet foghatunk! xD xD Én ugyan nem a munkába vetettem bele magam, hanem szép nyugiban ittam a kávém 1/2 8-kor,
    jöttem-mentem, egyszer csak majd egy óra elteltével, mint a villám: " Úristen!! Nekem aratnom kell ( már 6 óra körül beérett a búza) és nem csak nálam, hanem a szomszimnál is"!! Teljesen elszoktam az utóbbi időben a géphez rohangálástól! Át kell állítanom az agyamat, event módra.

    Mentem, mindenkinek nyugodalmast kívánok! [​IMG]
     
    szélcsend kedveli ezt.
  8. szélcsend

    szélcsend Haladó

    Sziasztok!
    Tegnap okos voltam és hosszút ültettem éjszakára, így nem volt gond, hogy csak délután kerültem gép elé. Most megy egy adag tökbúza..vagy mi a neve.. aztán hosszú megint. Majd hétvégén termelek 3-3 kört kört belőle, akkor talán a gaz is összejön.. a felröpi meg .. 400 körül a nagyon a kisebbeken 350 és 325 körül járnak.. talán nem reménytelen....
    Nálatok mi újság?
    Látom már mindenki felöltözött, csak nekem nincs rucim... de én olyat nem tudok.... de a király ruhája az enyém!
     
  9. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia Kati! Nem lehet gond a teljesítéssel, van még bőven időnk.;)
    Én több, mint a fele búzasággal vagyok kész, a felröpikkel úgy látom nem lesz gond.
    Hát, hogy ne legyél ruha nélkül, hozd át a régit,vagy a banneresek szívesen csinálnak neked olyan rucit, amilyet szeretnél.
     
    Vicuska47 kedveli ezt.
  10. hova_lett_a_vaj

    hova_lett_a_vaj Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Eventnaptár

    Azért érdekes szeptemberben tartani az októberfeszt-et. :p:D
     
    Vicuska47 kedveli ezt.
  11. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia Tenzi!
    Ez a "legyünk túl rajta" kategória.xD
    Eventtel készen vagy? Én az utolsóhoz termelek még.
     
    Vicuska47, hova_lett_a_vaj és pityhaitt kedveli ezt.
  12. Batkamanó

    Batkamanó Fórumlakó

    Sziasztok, kellemes szombat délutánt Mindenkinek :D


    Szia Tenzikém! Viszont ott van a kifejezetten Neked szóló event, ill. titok ól akció! Kis Kakaskád már a farmodon is szaladozni fog, hajkurászhatod ott is xD xD

    Jelentem event kész, már csak pár db felröpi kell, de az szóra sem érdemes. Folytatom a saját külön eventemet, a "Kertészeti kiállítás" végét szeretném már befejezni. Azután, vissza az elejére, az újakhoz. De azokhoz még sok-sok idő és bahama szintlépés szükségeltetik. De idő mint a tenger és nem rohanok sehova:p

    HT eventre viszont igen, legyen szép napotok!
     
    hova_lett_a_vaj kedveli ezt.
  13. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Sziasztok csajok! Ancsa vagyok Kecskemétről,néha betévedek ide ,de már nincs mit olvasni (sajnos)! Hát én nem vagyok egy írogatós emberke,de azért sajnálom,hogy a régiek így eltűntek.Minden elismerésem azoknak az embereknek(Batkamanó,gyulaika,Mee Yow,szélcsend,marcsi152,szilvia,Zianonyoma,méhike79)akik próbálják ezt a topicot életben tartani. Sziasztok majd még jövök!
     
    hova_lett_a_vaj kedveli ezt.
  14. Batkamanó

    Batkamanó Fórumlakó

    Bekukkantottam még, mielőtt bezárom a kertkaput és elrakom a kapát a pajtába.

    Szia Ancsa! Szeretettel üdvözöllek a mi szerény kis társaságunkban. Ezt úgy gondolom, mindannyiunk nevében mondhatom.
    Leírtad azt, ami miatt ez a topik teljesen elnéptelenedett. Mint már többször és többen írtuk/mondtuk annó: ha mindenki csak olvasni akar, de írni, gondolatokat megosztani, NEM, akkor ilyen siralmas lesz a vég :cry:
    A neved nagyon hasonlít, egy régi...régi vadászéra, de nem hinném, hogy Ő lennél. Ha tévednék, annak nagyon örülnék, mert az azt jelentené, hogy Ancsa Pancsa visszatalált közénk. De ettől függetlenül nagyon örülünk, ha gyakrabban bekukkantasz és nem csak olvasgatni szeretnél. Valamikor ez egy igazán irigyelt topik volt, jó társasággal, jó poénokkal, nagy vigyorokkal. Páran, akiket említettél, próbálkozunk a lehetetlennel, eddig nem sok sikerrel.
    De Évinek köszönhetően ez a topik legalább létezik itt, az új Fórumban. Néztem a topikok listáját és pld. az "Agyamentek" akik egy szintén nagyon jó kis társulat voltak, sehol nincsenek. :( Nagyon sajnálom! Akkor talán bennünk van még valami kis szikra!

    Jó éjt mindenkinek [​IMG]
     
    Kincső52 és icekid98 kedveli ezt.
  15. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok lányok!
    Épp válaszolni akartam Ancsának, amikor épp akkor jött a leveled Rita.
    Hát, én szeretnék itt többet beszélgetni, de az utóbbi időben volt, hogy csak magamnak írtam, egy lélek nem volt itt.
    Ahogy írtad Ancsa, nagyon jó kis topik volt az EV, de újból lehetne jó, csak ugyanúgy mint te, ide kell tévedni, és beköszönni. Néha az is jól esne.
    Mindenkinek jó éjt, szép álmokat.
     
    Vicuska47 kedveli ezt.
  16. ebencsi

    ebencsi Haladó

    Sziasztok Mindenki!
    Végre van egy kis időm írni is, eddig mindig csak a rohanás, néha még olvasni sem tudtam :(
    A nyár nem úgy telt, ahogy szerettem volna: összesen 3 napot tudtunk nyaralni a Balatonon, ebből 3szor esett az eső.
    Augusztus elején megint belobbant a gerincsérvem, 3 hét fekvés, 21-én kezdtünk dolgozni, akkor még szedtem a fájdalomcsillapítót. Azóta úgy tűnik jót tett a nyüzsgés: lassan javul az egészségi állapotom. Ennyit a magánéletről.
    Hosszas mérlegelés után úgy döntöttem, hogy most csak a főfarmon dolgozok, mert nagyon sok időt elvett a való élettől a virtuális kertészkedés. Ott viszont jól haladok: a kertészeti kiállítás kész van addig, amíg a növényzetem engedi (hóvirág), most folytatom a gazda sorsát az articsókától. A múltkor eladott cirkuszi majomnak köszönhetően milliomos vagyok, így amikor lassúnak érzem a haladást, ráköltök néhány 100 ezret a szintlépésre :)

    Tenzi! De jó, hogy itt vagy! Az októberfeszt olyan, mint régen a NOSZF: azt is novemberben tartottuk, pedig októberi forradalom volt :)

    A búzás egyébként már letermelve, még egy kis vadászfegyver kell, és kész is a teljes event.
     
    hova_lett_a_vaj kedveli ezt.
  17. hova_lett_a_vaj

    hova_lett_a_vaj Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Éva, nem eventezek, most egy kicsi farmnak fogtam neki, kaptam egy mentort, és végigcsibészkedem. Már jó ideje nem farmoztam egyáltalán. Eventezés nem nekem való, mert az időhöz kötött, etc etc. Csak elszórakozgatok az apró farmommal. Bár a nagyon Rackó adott a minap egy munkást, úgyhogy a fákat átalakítottam komfort talajjá, de csak ennyi telik tőlem, berakom hosszúval, oszt kalap. Nem és nem fogok neki intenzíven farmozni, mert akkor a kicsi Kakaskámra és a családomra nem jut idő. Nem is beszélve az összecsapott házimunkáról, amiért nem akarok összeveszni a Zurammal, ha már ilyen jóban vagyunk mostanság. :inlove: :p

    Ritám, jól ismersz... az ólakat ki nem hagyhatom, pedig megfogadtam, hogy soha többet... -.-xD

    Évi!!! Jó hogy látlak. :)

    Hiányoztatok mind, de hát tudjátok, milyen egy kicsi Kakast bilire szoktatni... ;)

    Most sem ígérem, hogy gyakran leszek, de néha kukkantok.

    Pusszancsfelhő etc. 8)
     
  18. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Sziasztok!Nem az az Ancsa vagyok akire gondoltál Rita,de azért köszönöm,hogy így is befogadtok.Kecskeméten elég jó idő van,tegnap még aki tehette kiment a strandra lubickolni. Holnap kezdődik a suli,a gyerekek nagy bánatára! Iskolai cuccok összekészítve,ami meg még hiányzik majd meg lesz.Most délelőtt evvel foglalatoskodtam,hogy minden meglegyen a gyerkőcöknek.Az eventet reggel befejeztem,kész van.Ki,hogy áll vele?Most azt hiszem elhúzok a másik szobába vasalni,majd még este benézek!De addig írjatok,mert szeretlek benneteket olvasni is,meg most már írni is fogok. Sziasztok! Legyen szép napotok!
     
  19. Szélcsendke

    Szélcsendke Járnitanuló

    Szia Ancsa! éS ÜDV MINDENKINEK!
    Nagyon jó volt újra OLVASNI benneteket! Kezd visszatérni a hitem, hogy felélesztjük a topicot. Közös akarat és néhány perc írás...
    NA az event halad, még néhány kéve a tökbúzából és némi Ámorszerszám és meglesz... Ugye a héten már dolgoztam, pakoltam a tankönyveket és értekeztem.. meg minden egyéb, hogy az apróságaimat (újra ötödikes leszek) megfelelően tudjam fogadni. Szóval el volt kapva a gatyám.. Így napközben hosszú ment, du. egy kör eventgaz ..A felröpi szépen jött, de még kell...
    A vasárnapi háztartásevent letudva, bár a vasaló még nálam is kiabál, de nincs kedvem.......
    Az uram meg az eb a hálóban durmol a jó ebéd után én meg megyek mosogatni...
    Szélcsned vagyok a közepesről
     
    hova_lett_a_vaj kedveli ezt.
  20. KnéIldi

    KnéIldi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, szép napot a díszes Vadásztársaságnak !

    Erikák !
    Nagyon boldog névnapot kívánok nektek !
    [​IMG]
     
    kekmaci75 és tappancs kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.