Eventvadászok társalgója

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: gyulaika, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok, szép délutánt, estét mindenkinek!
    Látom, ma már egy kicsit többet lehet itt olvasni,maradjon ez így mindig.:)


    Évi! Gyógyítsd magad, betegnek lenni nagyon nem jó.:eek:

    Tenzi! Nem baj, ha ritkán jössz, csak gyere. írd meg, hogy haladsz a Kakaskád szoktatásával. Én anno 3 gyerekkel
    kínlódtam végig ugyanezt, a 3-ból 2 iker.xD


    Kati! Sajnos neked is véget ért a jó kis nyári szabadság. De ne tagadd, már várod a sok vásott kölköt a
    suliban.;)


    Ancsa! Látom, nálatok is füzet, ceruza, tolltartó event van. A vasalást úgy látszik mindegyikünk halogatja.

    Ildi! Nahát, téged is látni! Örülök, hogy idetaláltál, remélem, nem csak most.

    Én kész vagyok az eventtel, körülnézek, mit kell ültetni egy hét kimaradás után.....
     
  2. PocsékFarmer

    PocsékFarmer Fórum nagymestere

    Kukucs, Jóóó Estét kívánok Mindenkinek!!!

    Előkerültem én is Csajok.... Bár megfogadtam, amit fogadtam, de azért vannak a fogadalmak, mint a szabályok is: hogy megszegjük őket. Nálam meló ezerrel, augusztus punnyadós szokott lenni, de szerencsére most nem az volt.

    Kívánok itt is Sziguskának Nagyon-nagyon Boldog Szülinapot, s Erikáinknak heppinémdéjt!!!!

    Event letudva, fél gőzzel szoktam újabban csinálódzni, így nem vagyok kész olyan rövid idő alatt.
    Ha a BP visszaadná az xxl-es cserikéim régi designesét, akkor lehet, hogy újratervezném a farmos életemet..... :p

    Nem vagyok már annyira lelkes.... Voltak törések itt, mert bíztam sokakban, s rettentően naív voltam. De piszok jó tanulópénz volt, hogy Kik az Igazi Barátok. Thx. Nekik, thx. Nektek!
    Imádom azt az Embert, Aki Rám sokat-sokat gondol egy feltöltődéses pihi kapcsán!
    Imádom azt az Embert, Aki tudja, hogy mikor kell beszélnünk, s nem beszélünk sokat - mert ...mert ezért vagyunk.... - ha valami gondolatom van, vagy bánatom, vagy örömöm, mindig tudom, hogy mit mondana....!
    Imádom azt az Embert, Akivel napi szinten beszélek, s ha 2 napig nem dumcsizunk, akkor hiányzós van....
    Imádom.... Imádtam a régi topicot. Nem ígérem, hogy napi szinten írok Lányok, mert jobban szeretem már az olvasó üzemmódot én is, de hátha... Hátha újjáéled az EV-topic.

    Szép estét, Jó éjt Nektek!
     
  3. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Jó Estét Mindenkinek! Végeztem mindennel, ünneplőruhák kikészítve,gyerekek az ágyban (szerintem a paplan alatt videót néznek a telefonon, a kis hamisak),apukájuk is alszik,hajnali 2-kor indul Ausztriába.A párom kamionsofőr,legtöbbször csak hétvégén van itthon.Kedves Gabilány és Ildi! Nekem pont ma is eszembe jutottatok!Hiányoznak Gabilánynak a jópofa írásai,Ildi képei amit hozott az unokájáról,meg hát a piripöttyök.(Igaz, nem nagyon van kinek kiosztani!)Nézzünk előre,elég a nosztalgiából egy oldalt is teleírhatnék,hogy kiket hiányolok innen.Gyertek-gyertek csajok, írjatok,szeretem a nyüzsgést,engem érdekel,hogy kivel mi történik! Sok Boldog Névnapot az Erikáknak! Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek! Ancsa
     
  4. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Sziasztok Vadászok!
    Na végre, hogy pezsdül az élet a topikban!:DNagyon jóóóóóó, hogy végre alig győztem olvasni, amit írtatok!
    Üdv Ancsa a csapatban! Remélem sokat jössz írni is nem csak olvasni!! Így lesz eleven a topik!
    Ma Én is sokat harcoltam a konyhában, de utána kipihiztem magam, mert a pici uncsim Noel, 3órát szunyált és mellette farmoztam!;)
    Este + a középsuliba készülő uncsim kapott el 1 nadrág felvarrásra, mert hiába 180 cm a drágám, mégis hosszú az új ünneplő!
    Évi mi az idén a Balatonra nem jutottunk el, mert mire úgy gondoltuk felmelegedett, megint vihar jött!:cry:
    Tenzi jó, hogy bemásoltad az aláírásodat, mert a " hova_lett_a_vaj", egy kicsit megzavart!:p,De jóóóóóóóó!

    Ritám, ha mindenki villogtat 1 kis szikrát, talán vidámsággal lesz teli a EV Társaság!:inlove:

    Csatlakozom Ildihez és boldog névnapot kívánok az Erikáknak!

    Az event már a 3 nagyobbakon KÉSZ, a pici encibabán + lesz holnap, mert röpködő fegyverek nagyon szűkmarkúan érkeznek!

    Jóccakát mindenkinek!!xD

    UI: Gabilány! Végre Te is bejelentkeztél!
     
  5. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    [​IMG]
    Jó éjt mindenkinek, álmodjatok szépeket.:)
     
  6. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Jó reggelt a korán kelőknek!Kedves Éva köszönöm,hogy újra nyitottad a topicot,majd csak beindul itt az élet.Tényleg tolltartó és füzet event volt tegnap.Marcsi152(a keresztneved is Marcsi?)neked is köszönöm a szívélyes fogadtatást!:DTi már kiraktátok az eventben nyert titokfát, kinek mi fejlődött ki belőle?Én még nem tettem ki.Most a bahamát próbálom fentebb tornászni,de nagyon lassan halad a szintlépés, 176-os vagyok.Gyűjtöm az AB-kat hátha lesz elefánt tenyésztés. Írogatás közben megittam a kávémat,most már megyek a dolgomra,majd még jövök. További szép napot kívánok mindenkinek! Ancsa
     
  7. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Szép jóreggelt mindenkinek!

    Igen Ancsa, a vv nevem is Marcsi! :D

    A bahához tudod készíteni a BTP növelőket? Én arra álltam rá,mert a termelgetéssel nem igazán léptem szintet, hanem besegítettem!
    A titokfát Én még nem raktam ki, mert betartom a tanácsot, hogy titoknapon hátha nagyobb az esély a frissebb fákra, ólakra!;)
    Tegnap éjjel olyan eső volt Szfváron, hogy habosan hömpölygött az udvarunkon az esővíz!:cry:Most sötét van, az eső szakad, pedig most kéne az Én nyaramnak lenni!:mad:xD
    Elmentek az uncsjaim a suliba, majd megyek értük, mert ma kapják meg a tankönyveket és jóóó nehéz lesz a táskájuk! :p

    További szép napot mindenkinek!
     
  8. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Szia Marcsi! Igen, egyfolytában gyártom a piros bólét meg a csokis palacsintát,csak gyorsan elfogy a hozzávaló,gyógyelixír!:mad:Na nem baj ,majd ha a tölgyesre kiteszem a mamutfákat,a többi területre meg hosszú érlelésű növényt ültetek,akkor több lesz belőle!Most még, amíg munkások dolgoznak a farmomon,(amit a gazdaköriből váltottam ki)addig töltögetem a pajtát rövid érésű növényekkel.A cukor és a só is gyorsan elfogy,de az hamarább összejön,mert van só és cukorfám.xDKecskeméten is lóg az eső lába, szerintem éjszaka eshetett az eső,mert mikor reggel lementem a boltba(emeletes házban lakunk) láttam egy-két pocsolyát.Megvárom én is a titoknapot a titokcsemetével.Elmentem főzőcskézni,majd még jövök.
     
  9. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Köszönöm!!!! Forró csokit is kaphatok?
     
    KnéIldi kedveli ezt.
  10. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Küldenék én neked forró csokit , de olyan béna vagyok nem tudok képet feltölteni!
     
  11. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Szia Ancsa! Vegyük úgy, hogy küldtél!!!! Én se tudok képet feltölteni, nekem az is nagy sikerélmény volt, hogy ezt a koalát a nevem fölé tettem!
     
  12. KnéIldi

    KnéIldi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, szép napot a díszes Vadásztársaságnak !

    Bár eléggé :cry: idő van. -.-
    De szabin vagyok, így végre eljutok a kicsi farmokra is rendet tenni. [​IMG]
    És közben ... :music:

    Hoppá egy drága szomszéd ! Milyen helyes pofid van ! ;)
    Természetesen hozom a csokidat, mert .... megérdemled !

    [​IMG]
     
    -puffancska- és tappancs kedveli ezt.
  13. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Hoppá!! Egy szavad sem lehet,megkaptad a forró csokidat! Csajok! Nézzetek be a moziba,egy kérdőívet kell kitölteni a játékkal kapcsolatban,30 mozipont jár érte!:D
     
    encibaba52 kedveli ezt.
  14. Dávid_gazda_garázda74

    Dávid_gazda_garázda74 Törzsjátékos

    Sziasztok :D Itt is esik >:(xD:D De a locsolás meg van :D Mozi ÁÁ 1-szer valamikor "Réges régen egy messzi galaxisban" néztem xD :D Event: Nagyon jól haladok,az állataim már "Kardpárbaj"-oznak :D Felétek?
     
    -puffancska- és hova_lett_a_vaj kedveli ezt.
  15. Kincső52

    Kincső52 Haladó

    Mindenkit üdvözlök! Én is inkább olvasgattam ezt a topikot, és most a biztatásodra beköszönök. Jó lenne, ha megint olyan hangulatos topik lenne, mint amilyen régebben volt. Most vettem észre, hogy sem a képem, sem az aláírásom nem jelenik meg, tehát gyorsan megnyitom a profilomat, és mindent beállítok.
    Nagyon szívesen csatlakozom a társasághoz, ha szívesen láttok.
     
    hova_lett_a_vaj kedveli ezt.
  16. Kincső52

    Kincső52 Haladó

    Gyorsan megcsináltam az avataromat és a képaláírásomat, mégsem jelenik még meg, pedig szerettem volna azzal válaszolni.
    Minden nap benézek a moziba, de nekem azon kívül, hogy most éppen semmit sem nézhetek, mást nem találok. Sajnos ez most sem volt másképp, de örülök, hogy Neked sikerült 30 pontot szerezned.
     
    -puffancska- kedveli ezt.
  17. PocsékFarmer

    PocsékFarmer Fórum nagymestere

    Kukucs, Jóóó Napot kívánok Mindenkinek!!!

    Köszke restart-os fogadtatást! :) Nem igazodok még ki teljesen az új fórumban, de igyexem modern lenni, s megtanulom..... Eskü!

    ÍÍÍdim háesze hozta meg az én hsz-emet... Jahhhhj, mennyi piripöttyel "tartozol" má'! :) Emlékszel még erre? ? //Fordítva sikerült a szavak alája a linkecske, dehát örexem....// Én is szeretném, ha hoznál képet,képeket,piripöttyöket,Vadásztársaságos-huncutságosokat! Kezdjünk Nyú Íletet! Már nem zárnak Minket olyan elkülönített helyre, ahol bántás-kapás van :)


    Szia Ancsa! Dobj egy Hedviget a PocsékFarmer - nek! ;)

    Szió, Kincső! Itt Mindenkit szívesen látnak! Akik másként gondolták, Ők már nem leledzenek itt, csak olvasóban :p
    Talán az új fórum új esélyt jelenthet ennek a kedves topicnak.


    Én az iskolakezdésről nem tudok beszámolni, hacsak nem annyiban, hogy megnövekedett reggel a forgalom a városban.....
    Olvastam, hogy itt-ott-mindenhol zuhé, itt, a Viharsarokban sütik a napik (Vom Rókica).


    Rita, Marcsi, Évi, Kati, Móni..... Köccke!!!!! Nimáááá', itt egy EV-topic!!!!!! :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    kekmaci75, mano607 és hova_lett_a_vaj kedveli ezt.
  18. Batkamanó

    Batkamanó Fórumlakó

    Sziasztok Lányok, esőmentes délutánt Mindenkinek :)

    Újpesten halnal óta, kis megszakításokkal esik és zuhog felváltva.
    Nagy örömmel olvastalak benneteket. Jó sokat írtatok és főképp annak örülök, hogy előkerült Gabilány és Ildink is xD xD
    Nem idézek be senkit, mert végtelen hosszúságú lenne a hsz-em, ezért úgy mindenkinek válaszolok...reagálok.
    Tegnap nem voltam, ezért most köszöntöm az Erikákat, a szüli naposokat, az iskolába indulókat és azokat akik elindítják őket ;)
    Szerencsére tegnap nagyon jó idő volt még (bár nem annak indult, de összekapta magát ) így egy nagyon jó, nyár búcsúztató
    vasárnapot tartottunk. Nóra uncsimmal előszőr is moziba mentünk. A nagy nyugati plázában a "'Villám és a varázsló" 3D-s filmet néztük meg. Igazán nem tudom ki élvezte jobban, Nóra-e, vagy Én? Mondjuk a Papus a fele filmet elaludta, szokás szerint 8) Utána egy hatalmas fagyizás volt (soha többet nem eszek fagyi kelyhet, már a fülemen jött ki) majd irány a Városliget. Volt kacsa etetés a tóban, volt rohangászás-lovaglás-csúzdázás-lángos evés. Majd nem 7 óra lett mire haza kóvályogtunk és milyen szerencsénk volt, szinte rögtön utána elkezdett esni az eső. Tényleg elbúcsúztunk a nyártól :(

    Ancsa, örülök, hogy betartottad az igéreted és jöttél újra. Ahogy elnézem, jó korán kezded a napi műszakot a srácok mellett :)Ilyenkor év kezdéskor időbe telik, mire elindul a reggel. Kívánok jó tanulást, kellemes évet a suliban. Hány évesek a gyerekid?
    Gabilány, csak szegjed meg szépen a fogadalmaidat, nem érdemes a múlton rágódni. Nekem elvem, hogy nem nézünk visszafelé! Ami volt, elmúlt, előre kell nézni. Mi akik itt vagyunk, örülünk Neked, ( ha ez megnyugtat ) a többi meg nem érdekes.
    Marcsikám, mint mindig, egy véleményen vagyunk, mert a sok kis szikrából lesz a hatalmas tűz, ami messzire világít, ami meleget ad, ami mellé le lehet ülni dumcsizni, vagy csak úgy üldögélni. Iskolai könyvekről jut eszembe: Nóra 1 órakor hazaért a suliból. Anyája mesélte, reggel volt kicsi sírás, "Anya ne hagyj itt", de aztán megnyugodott. Hozta Ő is a könyvei egy részét, mert csak az 1.sz. könyvek jöttek haza, a 2. sz. könyvek (gondolom azok a II. févben kellenek majd) a suliban maradtak. Na mit mondjak, volt súlya a táskának. A tolltartó és egyéb holmik nem is voltak még benne. Mi lesz akkor?? Szegény gyerek dob egy hátast, ha úgy tisztességesen tele lesz pakolva? xD xD
    Kati nagyon kellemes tanévet, sok sikert és kitartást kívánok Neked. Kívánom, hogy az új ötödikeseidben sok örömödet leljed. Nem könnyű a mai gyerekekkel. Sokan, sok helyről jönnek, mindegyiknek más a háttere, neveltetése. De meggyőződésem, ha az első napok jól sikerülnek, ha hamar a bizalmukba fogadnak és megszeretnek ( mert miért is ne szeretnének ) akkor Te leszel a támaszuk 4 éven keresztül. Biztos sok munkád lesz, de azért a se a farmot, se az EV társaságot ne felejsd el. Mi itt leszünk, gyere ahogy időd engedi! ;)

    Kincső, üdv a Vadászok között. Megjelent a bannered, csak nagyon kicsi. Ezen kellene állítani. Mielőtt berakod az aláírásodba, nézd meg a méretét.

    Mennem kell, mert könyvjelzőket kell fonni, Nóra könyveibe.
    Legyen szép délutánotok, pusszantás :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 1.9.14
    PocsékFarmer kedveli ezt.
  19. KnéIldi

    KnéIldi Utánpótlás-írogató

    Szijja Gabilyány !

    Örülök, hogy te is itt vagy ám. Most egy kicsinykét ráérek, ezért gondoltam, ha már új fórum, új titulusok (atyaég, újra zöldfülű vagyok !!!) beugrorm, és boldogítalak benneteket. :p
    Emlékszem biz'a a piripöttyökre, és talán újra osztogatni fogom .... Ahhoz hangulat kell, innen is, onnan is .... És hogy aki kapja, legalább úgy tudjon neki örülni, mint ti annak idején.
    Meg hát akkortájt ugyebár "csak" farmoztam, most pedig másra is időt kell szánnom és akarok is másra szánni, mert az "orvosi eset szindróma" már a múlté. Végre ! ;)

    Addig is itt egy "mindenki" pirospontja:

    [​IMG]
     
    -puffancska-, kekmaci75, mano607 és 2 más kedveli ezt.
  20. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Sziasztok Csajok!Milyen sokan lettünk már?De jó!!!Rita! Leventém 13, Ricsikém 15 éves. Mind a kettő most nyolcadikos, de nem ugyanabba az iskolába járnak.Majd mesélek még róluk,csak mennem kell dolgozni.:cry:Majd este 9-kor jövök.Addig legyetek jók ha tudtok. Pusszancs
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.