Eventvadászok társalgója

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: gyulaika, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Sziasztok,lányok fiúk,szép napot mindenkinek! Köszönöm,hogy ennyien reagáltatok,tulajdonképpen mindent elmondtatok amit én is szerettem volna.Őszintén megmondom,én már tegnap olvastam Maya levelét,csak megvártam,hogy aki már régóta aktív a topik életében,az írjon először.Hogyan is nézne már ki,hogy most kezdtem írogatni és én majd megmondom a tutit?Kedves Maya,én azt gondoltam,hogy itt bármiről lehet írni,én kíváncsi vagyok más emberek sorsára,örömére,bánatára.Persze,a farmozással kapcsolatos kérdések is érdekelnek,ha tudok válaszolok.Én is itt tanultam meg a legtöbb dolgot a régiektől,köszönöm szépen nekik!!!Ha idetéved egy kezdő farmozó,biztos lesz aki segít neki.Ahogy Rita mondta,gyere bátran ha kérdésed van akár más témával kapcsolatban is.Kedves Rita! A tegnapi levelet amit este írtam,már megírtam délután,csak nálam is szarakodott a válasz küldése funkció!Aztán este újra írtam az egészet,de megint nem tudtam elküldeni.Össze-vissza nyomogattam mindent,a fele irományom megint eltűnt.Megint neki veselkedtem és megírtam,sikerült elküldenem.Addigra ott volt Maya levele,de már nem foglalkoztam vele,kikapcsoltam a gépet.Aztán reggel úgy döntöttem kitörlöm az egészet,de azért örülök,hogy te legalább olvastad.Nem akartam szítani a kedélyeket!Most nincs már kedvem még egyszer leírni,majd valamikor.Az a lényeg,nem ment el a kedvem az írástól!!Majd még jövök este 9 után. Sziasztok!!:)
     
  2. Tünde33399

    Tünde33399 Fórum-zöldfülű

  3. ancika010199

    ancika010199 Járnitanuló

    Köszi már megettem,pókfészket akarok építeni,mert cserenapkor elcseréltem,nem tom mire!!!
     
    babahalak és hova_lett_a_vaj kedveli ezt.
  4. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

  5. MeeYow

    MeeYow Járnitanuló

    Szia, sziasztok, szép napot és melegebbet!

    Höhö valahogy gondoltam ezt írod majd... de am az is pénzes...
    Egyenesen úúútálom a kakukkot, hát nem lehet normálisra megcsinálni.?
    Mondottam múltkor ott fognak sorakozni a befejezetlen kakukkos ratyik...Kéne oda is egy gomb, hogy akarom-e tovább csinálni vagy nem, így legalább BP is örülne még egy kattintással több.
    De gonosz vagyok :p

    Most, hogy a boomnál nem tenyésztettem ,hanem megvettem az állatokat megmaradt a tápom, kb 350 fele járhatok, de nézve az eddigi eredményket kb 700 fele kéne... o_O

    Másikomról megint eltűnt egy szomszéd is... ehhh.

    Kár, hogy én már azt a hsz-t nem tudtam elolvasni, úgy látszik este is jönnöm köll, le ne marajak valamiről.


    XoXo
     
  6. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    Kószáló idegen vagyok itt.
    Bár én is régen, de nem a kezdetektől fórumozok.
    A régi fórumban ugyan nem ezen a néven hanem farmom nevén, vettem részt és írogattam.
    Két kedvenc helyem volt, az egyik a Hajdú-Bihariak, a másik a Nyugdíjasok topicja. Aztán jött a Változás és minden kezdődött előlről, kissé nyögvenyelősen, de kezdek én is belerázódni, úgy mint mindenki...
    A nyugisoknál is érdekesen alakult a dolog, mert nem az az ember nyitotta újra a topicot aki alapította, hanem más...
    Kissé meghőköltem én is no nem a topicnyitás miatt...
    Olvasgatom, hogy halódott a EV . oldala... Bízom benne, hogy újfent fel fogtok pörögni, hiszen ezzel a Változással megélénkült az itteni Élet is.
    Sok sikert nektek !
    Üdvözlettel egy régi topictárs: Koppantyú90 ! :D
     
  7. Tünde33399

    Tünde33399 Fórum-zöldfülű

  8. Batkamanó

    Batkamanó Fórumlakó

    Sziasztok, kellemes délutánt és remélhetőleg eső menteset!
    Nálunk halkan morajlik a távolból és sötét felhők jöttek. Mondtak egyáltalán mára esőt?? Vagy én nem figyeltem? :cry:

    Tuidtam, hogy azért törölted ki a hsz-t :sleepy: De ahogy olvaslak, akkor nem az írásra kapott időm járt le tegnap, hanem hiba volt. Mondjuk, érdekes volt mikor kiírta nekem, hogy " Nincs jogosultságom a Fórum használatához" de gondoltam az idő fogyott el.
    Ha Te vagy Bárki olvas egy hsz-t, nyugodtan reagálhat. Nem kell senkire várni, hogy válaszoljon. Valamikor régen divat volt, de sztem ma már idejét múlt dolog ez a hierarchia. Főképp most, hogy újjá alakult a Fórum. Itt most mindenki vagy zöldfülü, vagy járnitanuló, nincsenek régiek és újak. Teljesen mindegy, csak legyen mondanivalója. Azért remélem leírod újra azt, amit olvastam ;)

    Szia Zoli! :D De jó, hogy újra itt vagy Te is! Meg sem néztem a hivatalost, köszi, hogy hoztad!

    Igazad van Móni, a pénzzel kapcsolatban. Aranyat így is úgy is veszünk, mert mindig kell. De úgy vagyok vele, ha legyárthatom, lényegében ingyen van, csak a gyorsaság nem mindegy. Bevallom, a kakukkosra sajnálom a szupi tápot, inkább a tenyésztésre fordítom. Ez a kakukk Nekem olyan, nesze semmi fogd meg jól :mad: Már a múltkor is kihagytam, sztem most sem fog lázba hozni. Egy fenékkel több lovat?? :p

    Szia Koppi, légy üdvözölve közöttünk :)
    Sokszor olvastalak a "nyugiházban". De sokszor irígykedtem, hogy milyen jól összeszokott, aranyos társaság a Tietek. Mindig van ott valaki, mindig van mondanivalótok egymásnak.
    A topik nyitására vonatkozóan, olvastam, hogy volt akinek nem tetszett, volt aki nem ütközött meg ezen. Mivel a topik alapítója, a mai napig is ott van, aktív tagja a társaságnak, talán illett volna megvárni. Talán egy hsz cserével meg lehetne ezt a kérdést oldani és akkor Marika beköszönője lenne az első. De igazán nem szeretnék ebbe beleszólni, meg nem is tudom megoldható-e, technikailag.
    Nagyon aranyos vagy, hogy lecsüccsentél közénk és köszönjük a jókívánságokat! :)

    Asszem mára búcsúzom, több is volt ma belőlem, mint elég!! ;) xD Este még benézek olvasgatni.
    További szép délutánt és estét Nektek!
     
    hova_lett_a_vaj és marcsi152 kedveli ezt.
  9. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Sziasztok csajok és egyre gyarapodó fiúk!

    Maya hsz-e klavihoz ragasztott sok kacsót!
    Az érzéseim kavarognak, de nem ismétlek senkit, mert már mindent leírtatok, amit erről kell és egyetértek az előttem írókkal!:p

    Most nekiláttam a teliholdas hiányosságaim pótlására, de sajnos nem lesz minden meg, mert a felhősorra, a kirakós kütyükből még nincs meg 1sem!:cry: Majd szépen apránként, mert tenger sok időm van!:D
    Majdnem kihagytam az ennivalókat befalni, de még időben észbe kaptam, hogy hoppá, éhes vagyok!!xD

    Közben megkeverem a paradicsomot, mert lekozmál és nem lesz finom a töltött paprika!
    Ma nem jött az uncsim, így tudtam időben vetni a rémnövényeket!
    A kakukkos tenyésztés nem hoz lázba, majd ha valami érdekes aji lesz, még +gondolom!;)
    Viszont a kakaska nagyon fel villanyoz, de ha belegondolok, hogy SOHASENEM lett friss titok állat, se fa.... ?!
    Nincs gólya,sün és béka sem!>:( Mindig elcsábulok, de nincs jutalom!

    Rita! A kakaskát Tünde hozta, vagy neeeeem, vagy Zoli, vagy igen??? :inlove:
    Micsoda rejtélyek!!:music:


    Még benézek este, vagy éccaka!

    Mindenkinek jó éjt!
     
    Utoljára szerkesztett: 4.9.14
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Köszönöm bizalmat. Jól esik olvasni a sorokat (Anno a régi fórumban, beszéltem már annyit, hogy kiérdemeltem a fórum császára címet... Most újfent járni tanuló lettem..:))
    Augusztusban sikeresen összehoztunk egy Fórumtalit Debrcenben, az Öreg Tölgy alatt Csacskamacskával. Szerintem jól sikerült. Voltak ott Miskolcról, Hódmezővásárhelyről, és Pécsről is fórumtagok.... Egy egész napot töltöttünk együtt. Egyedül voltam férfi...
    Kevesen vagyunk fiúk itt ebben a játékban. (Elnőiesedett, mint a pedagógus társadalom)
    Talán azért, mert az ilyetén játék nem vonzza a pasikat. Itt nem lövünk, hanem termelünk és ügyeskedünk.
    Bár a 2010 novemberi kezdésem óta kifordult a Játék már szinte az alapjaiból.


    A kakukkról...nem foglalkoztam vele eddig, sokalltam a mizériát körülötte. Szupertáppal is alig vagyok elengedve és most a legutóbbi gyorsmalomról is lemaradtam piszkos anyagiak miatt...:(

    Néha napján benézek Hozzátok. Elüldögélek a lécen és ha úgy érzem véleményt is nyilvánítok.
    Kívánok jó éjszakát nektek, elevezek más tájakra......[​IMG]
     
  11. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Jó estét kedves lányok,fiúk!:)Megérkeztem én is!Telihold eventet én is csinálom a gazdakörivel nem állok sehogy.Tegnap reggel és ma is Rackótól 20% TP bónuszt kaptam.Gyorsan befaltam még mellé egy húsvéti és rózsalekvárt. Móni! A kakukk tenyésztésre én is sajnálom a szuper tápot.A fürge malmot ajánlottam volna én is,de az is pénzbe kerül. Ha a mozi működne mindennap,akkor összelehetett volna gyűjteni annyi farmaranyat,hogy meg tudd venni.Ez ugyebár ingyen lenne.(bilibe lóg a kezem,ez nálunk nem járható út)Másik ötlet:nagyon sok csengőpengőt kell gyűjteni,bizniszelni a piacon, azt termelni aminek jó ára van és utána eladni,ha meg már van elég csengőpengőd akkor olcsón magasabb rendű tenyészállatot vásárolni és bedobálni a gazdaköribe.Ott még akad egy kis szuper táp.Ehhez meg sok idő,szerencse meg kitartás kell.A fejembe nekem is megszületett az ötlet,csak még türelmem nem volt hozzá.Lehet,nem is ér annyit az egész kakukkos mizéria.Nagy hűhó semmiért! Mentem aratni,nehogy már lazsáljanak a munkásaim! Álmodjatok szépeket!
     
  12. gativica

    gativica Utánpótlás-írogató

    Sziasztok Vadászok, szép napot Mindenkinek!
    Gondoltam két horrorgazoskodás között beköszönök. Közben a bahán is töltögetem a pajtát növényekkel, mert apad a készlet lassanként.
    Csábító a hétvégi titokzatos a kakassal, de most nem hiszem hogy költök rá. 16 aranyamból egyet lehet hogy megpróbálok, hátha kakas lesz, vagy béka, mert még az sincs.
    Móni, a szupitáp gyártáshoz tényleg jó a turbómalom, bár én az akciókor venni is szoktam tápot, mert továbbra is a boom a legkedvencebb eventem. De a kakukknak nem adok, pazarlásnak érzem, inkább a sima boom, és építek vagy piacolok az tenyészállatokkal.
    Ma pihis nap van, tegnap megvolt a nagymosás, hűtőben a husileves, párolt rizs, csirkemelltorta, porszívózást hétvégére halasztottam. Úgyhogy azt hiszem előveszek egy jó könyvet és nagyon igyekezettel fogok lazítani.
    Legyetek jók, pussszantás! ;)
     
  13. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !

    Nekem sincs olyanom, sőt gólyám sincs ami a békát megfogja ..;)
    Általában nem szoktam venni titokólat. Sajnálom rá a FA-t...
    Ha van inkább "ócsó" gépezek. Anno jávorszarvas tanodám sem volt és mire kiment a divatból lett. Hátha így lesz a jelenleg hiányzókkal is...
     
  14. Batkamanó

    Batkamanó Fórumlakó

    Sziasztok, kellemes péntek délutánt Mindenkinek! :)

    Jöttem kicsit olvasgatni, írka-firkálni, csak úgy! Lenne mit csinálnom, de valahogy nincs motivációm semmihez.
    Olyan vagyok ma, mint az időjárás itt Újpesten, olyan semmilyense! Délelőtt rendbe tettem a szobanövényeimet, leáztattam jó kis tápos vízben-lezuhanyoztam őket, port töröltem és ezzel kimerítettem a dolgozós kedvemet mára. :p
    Itt volt Nóra a suli után, játszott a gépen, közben jöttem aratni a rémnövényeimet. Mikor meglátta a "Rémtököket" meg a "Horrorparadicsomot" halálra vihogta magát. Aztán szép sorban végig kérdezgette az összes rémgaz nevét, hát mit mondjak, a végén már a hasát fogta, már ezért érdemes volt aratnom :D :D Pedig sokszor látja, hogy farmozok, de a horror eddig kimaradt volna??

    Marcsikám, igen vannak ilyen rejtélyek, mert a Tünde = Zoli tudod, ez a sompolygó ellenség megtévesztésére van!! xDxD
    A játék hőskorában, rólam is azt hitték fiú vagyok ;) de aztán megkíméltem a tévedéstől a társakat!
    Koppi, ne fogd vissza magad, gyere csak ha van időd és ne csak szótlanul ücsörögj. Erősítsd csak a fiúk csapatát. Régen volt jó pár fiú a topikban, de elmaradtak....sajnos!!
    Ancsa lenne egy kérdésem: a farmneved is ugyan ez? Fel akartalak venni szomszinak, de közölte a rendszer, hogy " Nagyon régen nem jelentkeztél.....stb" és nem engedte.

    Leveszem a szőrös szivemről a kezem és szerencsét próbálok a titok ólakkal. Nekem sem jön elsőre soha az új állat. A régiek közül a béka is még hiánycikk. Nagyon kíváncsi leszek mit dob a rendszer most. Mikor a DJ még csak álom volt, hova kaptam?? hát persze, hogy a legkissebre, ami épp akkor lépett ki a "csibe" korból :mad:

    Megyek, mert megjött a zuram, körbe kell ugrálnom a drágámat ;) további kellemes estét!
     
    Kincső52, hova_lett_a_vaj és marcsi152 kedveli ezt.
  15. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez akkor jelentkezik, ha 2 egyforma nevű gazda van a rendszerben, és neked nem őt, hanem mondjuk egy elhagyott, inaktív farmot kínál fel a játék. Csak egy módon orvosolható: az érintett gazda a supporton jelzi a problémát, névváltoztatást kérve emiatt.
     
  16. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Kedves -East17-!Kösz a Gyors választ,nincs semmi gond más a farmnevem,majd én felveszem a kapcsolatot Batkamanóval!Akadály elhárítva,még egyszer köszönöm!
     
  17. Batkamanó

    Batkamanó Fórumlakó

    Már meg is van a szomszédság ;) East nagyon köszönjük, hogy a segítségünkre siettél!
     
    szélcsend kedveli ezt.
  18. szélcsend

    szélcsend Haladó

    Sziasztok!
    Na nekem a horror kimaradt.. sajna a tankönyves határidők letiltottak az eventről. Még jó, hogy minden hónapban van, s így nem maradok le teljesen. A kuka kakukk engem se hódított meg, nem nagyon foglalkoztam vele. Az elsőnek még beufrottam, azóta is szupikaja hiányban szenvedek. De azért szorgalmasan gyűjtögetek. Most én is a bahára összpontosítok, nagyon sok aranybani kell még, s egyre nehezebb az előrejutás. Valahogy a finomságok fogyasztása, s főleg a gyártása elmarad, így viszont lassú a haladás. De emi késik, az nem múlik.. egyszer minden meglesz...
     
    hova_lett_a_vaj kedveli ezt.
  19. Barackvirág

    Barackvirág Aktív író

    Jó reggelt! Szia Katika! Jó téged is újra látni,Gyertek többiek írjatok ti is.Én is így vagyok ezzel a horror eventtel,majd legközelebb sikerül.A baháról annyit:178-as lettem,azért haladok vele.A kisebbik gyerek a Piaristákhoz jár isibe,ma Zarándokolnak(itt ez hagyomány).Elfárad a Drágám,20km gyaloglás,Igazgató úr az élen.Este meglepetés buliba megyünk,a barátnőm aki a keresztlányom és a nagyobbik gyerekem keresztanyja,(tiszta szappanopera)na ő szervezi a férjének a 40-ik,lesz.Ma nagykanállal eszünk,jó buli lesz.xDHurrá!!!!!Lettek új szomszédaim a topikból!!!:)Tovább léptem majd jövök. Legyen szép napotok!
     
    Kincső52 és marcsi152 kedveli ezt.
  20. ebencsi

    ebencsi Haladó

    Sziasztok Mindenki!
    Egész héten nem tudtam még olvasni sem, mert ez az évkezdet nagyon rohanós. Gyerekek suliban, én is végre dolgozok egész délelőtt, az iskolában annyi dolgom van, hogy valamelyik nap elfelejtettem még ebédelni is. Délután tankönyvcsomagolás két gyerekre, vagy a lányomat kellett táncra vinni, ha egyik sem, akkor szaladtam aláírásokat gyűjtögetni a választásokra. Szerencsére a kajára hétköznap nincs gondom, mert a menzán annyit adnak, hogy még vacsorára is marad mindhármunknak.

    Farmra csak reggelente szoktam beugrani, gyorsan ültetem az articsókát a gazda sorsához, Bahán meg a szigetes gazdakörihez valókat. A teliholdon is gazdakörire termeltem, az éjszakai látogató már a végét járja. Vettem most egy ólat is, persze semmi extra, csak egy róka lett belőle. A tenyésztésnél majom lesz terítéken, be szeretném fejezni a tenyésztős gazdakörit, hogy legyen sok AB-m.

    Örülök, hogy sok régi ismerős visszajött, és kezd visszatérni a régi nyüzsi! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.