Visszajelzés Fények ösvénye 2. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Kibontottam egy db fényösvényes 4. ládát és lám!!!! Piccoló titokzatos láda lett belőle!!!:)
    Igen emlékszem, örülök, hogy ismét közöttünk vagy!!!!
     
    Kuzdern, Othep, zsani_apja és még 1 ember kedveli ezt.
  2. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Sziasztok! Sajnos nekem sem nyílik meg.Mi a teendőm?
     
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia! Hát...ez igy elég kevés infó, pontosítanod kéne, mi az ami nem nyílik meg. Ebben a topikban egyébként se tud neked segíteni senki, mert ez event csevegő. Valamelyik segítségkérő topikban tedd fel a kérdésed, kicsit pontosabban. Elfogják kérni a farmod ID számát, tehát ha kérdést teszel fel, azt mindenképpen add meg. Adok linket katt rá, itt tudsz kérdezni/ itt kapsz választ a kérdésedre. https://board-hu.farmerama.com/forums/kérdések-és-válaszok-kezdőknek-és-haladóknak.283/
     
    Havasi_Gyopár, vihence és zsani_apja kedveli ezt.
  4. milanzs

    milanzs Rutinos

    Ma reggelre meglett a felhő, és a csillagokért kiváltott dobozból kapott titokólból megszereztem az első kígyászkeselyűt!! Nagyon örülök!! :)
     
    Fuhur, Othep, anci091551 és 4 más kedveli ezt.
  5. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Köszönöm a választ.ID számom 24920027. A Fények ösvénye ev. utolsó beadását nem tudom teljesíteni a piroport a felhőért. Tanácsodra -baírtam a Kérdések,amikhez nem találtam topikot, választ még nem kaptam.Visszaolvastam,és írtátok,h rendeződött a hiba.Nálam nem.Kiléptem,beléptem,mégsem.
     
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kaptál választ a "Segítségkérő" topicban.

    Legyél kedves átnézni a játék ablakát, van egy feladat még a felhősor kiváltása előtt, amit teljesítened kellene!

    Tedd meg, hogy a felhősorod elérhető legyen.
     
  7. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Köszönöm a segítséget.kb 10x ánéztem mindent, de az egyik piroporos fáklyás elkerülte a figyelmem.Most beadtam,és megkaptam a felhőt.Köszönöm szépen.
     
    jutka190226 és Fätum kedveli ezt.
  8. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Kiváltottam a bónuszládákat és a piccolókat a bónuszládákat még gyűjtögetem a piccolókból kaptam egy végtelen kincskeresést,
    egy kukacoskodást és egy Jack ajándékát aminek nagyon örülök.
     
    jutka190226, Samborg és soresne kedveli ezt.
  9. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Gyűjtögetem a csillagokat szorgosan, bár nem sikerült annyit begyűjteni, hogy mindent kitudjak váltani amit szeretettem volna. Na mindegy. A piccolók azért megvannak. És kiváltottam 3 db fényösvény IV ládát, kettőt tegnap egyert ma. Naná, hogy nem bírtam magammal, hiába írtátok sokan, hogy egyszerre kell bontani. De én nem- és nem. A tegnapiba, hogy mi volt nem is emlékszem. Valami fityfiritty. Node a mai...hát kérem szépen...kibukkant belőle egy piccoló :inlove: Most van 4 piccoló a menüben, és baromi nehéz megállni, hogy ne bontsam ki őket. Nem győzök a kezemre csapkodni. xD-.-
     
  10. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Jó nagyot. Örömmel jelentem, hogy lenéztek rám a fényösvény sámánjai, és megszántak. Magam sem tudom hogy hogyan, de miután úgy döntöttem, hogy feladom a felhőt és csipkebogyó meg saguaró meg terror tojás helyett vetek értelmes gazokat, özönlöttek a felreppenők. Olyannyira, hogy tegnap kiváltottam a felhőt. Piccolók még pihennek, estig eldöntöm milyen ládákat váltsak ki.
     
    jutka190226, Nagyii58, Fätum és 4 más kedveli ezt.
  11. juhfark

    juhfark Járnitanuló

    Sziasztok! Hogyan érdemes kibontani a picoló ládákat? Egyesével, kis csomagokban, vagy egyben az összeset?
    Előre is köszönöm a tanácsot.
     
  12. zamenik

    zamenik Aktív író

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, kiakadtam :mad::pxD Piccoloból megkaptam a kilencedik gyepek urát, pedig több, mint fél éve kellene egy negyedik virágfestés, de az még csak véletlenül sem. :(:eek:o_O Na de majd a legközelebbi ;):pxD
     
    jutka190226, Fätum, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  13. tundee73

    tundee73 Haladó

    Szep napot mindenkinek. ma kivältottam a fenyosvenyes lada 2,es nem kaptam meg,mar mindenhol kerestem.

    tundde73 ID;13352598 kerlem nezze meg valaki,szeretnem megkapni hamar dolgoztam erte koszonom szepen

    bocsanat az ekezet miatt,nem a sajat gepen vagyok most
     
  14. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Felhő beüzemelve :) fényösvényes láda IV-ből Piccolót bontottam, tündér-termálforrás volt benne. Kiváltottam két piccolót is, azokban élőholt kincs és Ingrid tanítványa lapult. Hogy valami hasznos is legyen benne, narancs tengerimalac ólat vettem és este még egy kis szupertápot is kiveszek a boltból. :)
     
    jutka190226 és Nagyii58 kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia tünde73!
    A menüben a váza ikon alatt a Minden fülön a szűrőbe írd be azt, hogy fény, és akkor kapásból kiadja az összes olyan dolgot, ami ezzel a szótöredékkel rendelkezik, így a nyeremény ládádat is. Ha nem megy elsőre, akkor lépjél ki ebből az ablakból, majd ugyanoda vissza.
    Ha még így sem sikerül, akkor egy segítségkérő topikba írjál kérlek.
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ma még egyszer kinyitom az órákat és befejeztem! :D Lesz, ami lesz... ;)
     
    jutka190226, jucus100, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kb ezt tervezem én is;)
     
    jutka190226, jucus100, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  18. mszidi7

    mszidi7 Fórum mestere

    sziasztok! megmaradt 1 ezust kulcsom ez igy a jo vagy valamit elneztem,en ugy latom hogy mindent kivaltottam
     
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Az így a jó, majd beváltják.
    Idézet az event leírásból:

    Az eventes hozzávalók visszaváltási értékei
    .
    MegnevezésTP/dbCSP/dbBTP/db
    Ezüstkulcs25.00010.00025.000
    Fényelixír050
    Piropor152015
    Fénykókusz068
    Fénytök575
    Fénysáfrány640
    Kókuszmag0390
    Tökmag0390
    Sáfránymag0390
    Csillagos érme538530
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  20. mszidi7

    mszidi7 Fórum mestere

    koszi
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.