Visszajelzés Fények ösvénye 2. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Most izgulok. Nehogy elfelejtsem begyűjteni 21:00 -kor az érméket. :oops: Ja és a loch nessi szörny időnként beszambázik a farmomra xD Jól néz ki, nem? Csak tudnám mit keres nálam xD A főfarmot látogatja a többi terület nem érdekli :D
    [​IMG]
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Szereztem az eventben 466 db Csillagos érmét .
    Hogy ez jó vagy rossz , azt nem tudom .
    Na , kiváltottam 3 db Fényösvényes láda III , 3 db Fényösvényes láda II , 1 db Fényösvényes láda I

    Maradt 15 csillagos érme .
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    800 körül lett nekem, de pontosan nem tudom, nem szoktam ilyenekre figyelni. Nálam 10 db maradt, úgy hogy nem olyan rossz a tied sem. :D ;)
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ezek gabonakörök...én tudtam, hogy léteznek...AlienxD:D
     
    jutka190226, szellorozsa, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem is szörny ez. :)

    Számomra a régi karácsonyi mikulásos szán dekor körvonalának tűnik, ami olykor-olykor átvonult a kergén (nálam ott volt a kis dekor egy időben - réges-régen - kihelyezve) :D

    Most is vándorol, csak "önkényesen" alkalomadtán, sziluettként látszódva.:D
     
    jutka190226, szellorozsa, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, nálam több fajta is felbukkan. Dúdolom is Patakival a kört. :D
     
    inanna11, jutka190226, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Hát most már tuti. Megsúgták mi? Hajdina van letéve xD
    Sziaszia :) Az lehet, ...van egy kis búb a fején :D xD
    Szerintem Nessi, búbbal a fején xD Mondjuk, hogy most a telihold is nyitva, nincs kizárva, hogy szellem járja át a farmom is xD
     
    Utoljára szerkesztett: 20.7.21
    jutka190226, szellorozsa, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  8. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Nekem is 9 után kell aratni az érméket. Nálam időnként máshol is megjelenik, néha más az alakzat. Ez a főfarm alsó részének sziluettje.
     
    jutka190226, szellorozsa, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Tisztára meg vagyok nyugodva, a képed láttán ;)
    Attól féltem romlik a monitor a laptopin, amikor időnként megjelenek nálam is ez a jelenség:)
    És igen, tényleg olyan mint a mikulásos szán, ami átrepkedett a farmon;)
    Érmék begyűjtve, 3 piccoló láda, 3-3 fényösvényes láda III, IV, maradt 10 érme;)
    https://kepkuldes.com/image/Agnq7Y
    Éjjelre ki is teszem a kergére a Piccoló-kat, legyen idejük valami szépre fejlődni:p
    Sikeres bontogatást mindenkinek :)
     
    jutka190226, szellorozsa, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Nem tudom, hogy mennyit költöttem el, ki kéne számolnom 3 piccolo láda ki, az összes bónuszláda ki, 6 fényösvény 1. láda ki maradt 0 érem :)
    Ahogy apja írta nem rossz eredmény :) Ahhoz képest, hogy meddig jutottál el az eventben.
    Szia mamarygen :)
    Nálam bérbe vette a paszulyt és a felhőimen csücsül. Néha megjelenik a főn is, de nem túl gyakran :)
    Ha költői szeretnék lenni akkor azt mondom, hogy egy hanyattfekvő maci vagy kutyus akinek égnek áll a lába és úgy napozik:)
    Ha prózaibb lennék akkor azt mondanám, hogy a malom a tanyaház és a pajta sziluettje jelenik meg néha néha, de már hozzám nőtt és hiányozna, ha nem látnám :D
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csak a legvégéig jutottam , az nem elég ? Vagy van tovább is ? :D
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    De bőven elég, folytatás? Talán lenne, ha nem volna vége az eventnek :D
    Gratulálok, tegnap még eléggé csehül álltál, nem bíztam benne, hogy végezni fogsz :) :)
     
    jutka190226, HéricsBáró és Sanyat kedveli ezt.
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia ismét! :)

    Nem szörny :D, nem is a szánhúzó mikulás :D

    A "bountyt" kedvelő kollégám megfejtette a talányt, amit itt is köszönök!

    Azért csak a főfarmon látod, mert a tanyaházi képblokk sziluettje a "fantom", ami elő-előtűnik, mint megjelenítési hiba.

    Illusztrációnak a képek:
    megfejtés.png

    Kérek Mindenkit, hogy a további megjegyzésekkel ne terheljük a társakat az event utolsó pillanataiban ezzel a fejtegetéssel, indoklással, bizonygatással.
    Offok voltunk, hogy reagáltunk, belemelegedtünk a témába. Legyen itt a vége.
    Köszönöm. :)
     
    Fätum, GA-BI-O-Farm, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok, kedves Játékostársak!

    A Fények ösvénye 2. event véget ért, a csevegő is zárja kapuját.

    [​IMG]
    Remélhetően mindenkinek sikerült a teljesítményéhez mérten kapható nyereményeket megszereznie.
    A jó szándékú, segítőkész gazdáknak pedig most is köszönetet mondunk, amivel támogatták játékostársaikat.


    Találkozunk a következő event csevegőjében!
    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.