Visszajelzés "Földönkívüli kockajáték" event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 8.3.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én 200 alatti játékot tervezek , de a nagy farmok szelleme közbeszólt , és eltűnt a malom .

    Jó , tudom , frissités , kilépés , keresztbe tett ujjak , és egyből jobb lesz minden .

    [​IMG]
     
  2. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok. Elég sok játék összejött, amit most lejátszottam és ma jól keverte a kockákat a 6-ból 5 flös meglett a másik farmon ha jól emlékszem 4 -et sikerült dobni, viszont a 3. farmon kb. 70 játékból EGYETLEN EGYET SEM sikerült összehozni, pedig igyekeztem.
    Ahogy a felröpiknél nagy a mennyiségi szórás a farmoknál, úgy a kockázásnál is nagyon eltérőek az esélyek. Szerintem ez nagyon nem FAIR!!!
     
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Felhő kész, a maradék növényhez még szerzek felröppenőt és játszok még a jobb oldali dolgokért, de ennyi. Növényt már nem ültetek, az biztos. :) Sok sikert mindenkinek aki még kűzd :)
     
  4. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Nekem is kész a felhő reggel óta.
    Mivel elég sok növényt lenyomtam bónuszokkal, gondoltam továbbmegyek ha jönnek a szerencsekockák. De nem jöttek úgy, ahogy én szerettem volna. Lazán még 2 nap "fázok" , ami szkocka jön azt eljátszom és annyi, de zokni nélkül. Azt majd megspórolom, ha érdem lesz rá elköltöm.

    Tudjátok elgondolkodtam, hogy aki a paszulyt kitalálta, az a játékot örökre bebiztosította. Csak idenyomnak egy felhőt és ugrik a nép :) Bocs a ládákat kihagytam :D
    Nem kell különösebben a játék fejlesztésére befektetniük.
    De nagyon távolodik a felhők minősége és főleg az idő a kezdetekhez képest. Érdemes elgondolkodni megéri-e egyik másik.
    Vajon megérjük, hogy lesz 365 napos felhő is? :D :D
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.23
    -kaktuszable-, PaySkin, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  5. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Jobb oldali 86 játéknál megálltam, a piccoló után nem is volt érdemes kockázni. A piccolóból pöttyös ernyőgomba lett. A flösből 188 játékból 2-őt adott be, a többi meglett, leginkább kevéspontosak jöttek.188 kockázásnál 21570 pontot értem el,nem volt szerencsém a kockákhoz,nem is szeretem a szerencsejátékokat, amiért megdolgozok azok jönnek be. A szerencsénél a gép diktál s nem lehet befolyásolni.
     
  6. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Még van több mint egy nap, s megvan a felhőm :inlove:

    66 játék 9940 pont (eddig még nem volt 4-esből pókerem és flösh nincs 1,3,4 - minden más megvolt)
    Mivel van még idő és 23 kockám is, így termelem tovább a növényt és játszok még ;)
    Hajrá mindenkinek, aki még kockázik :)
     
    maszilva, -kaktuszable-, .barbi1. és 7 más kedveli ezt.
  7. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    A felhő már kész van pár napja,de azt hittem elérem a piccolót:music:
    már nem vagyok biztos benne:14 500-nál járok 110 játékkal:p
    még csinálgatom,de csak azért hátha sikerül minden formációt kipipálnom, már csak az egyes és a hármas hiányzik az ötös darab
    egyforma kockákbólxD
    aki kész annak gratula aki még csinálja sok sikert a befejezésig,vagy ameddig akarja:inlove::inlove::inlove:
     
    maszilva, fakír1020, stb_farmer és 6 más kedveli ezt.
  8. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    16ö játékból értem el 21660 pontot, eddig tartott ki a növényzetem. Röpi lenne még. Nem tudom, folytassam-e - nincs igazán vonzó nyeremény már. A neon ól I nem érdekel, azokból van elég. IIre esetleg még hajtanék - vagy mondjuk, egy FA-fára... De hát: "Fukar kezekkel mérsz, de hisz' nagy úr vagy..."
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    151 játékkal 3.020 csillagos érme gyűlt össze , és 19.820 pont .

    Ez jó vagy rossz nem tudom .

    De a lényeg , megvan a felhő , és mindenki boldog , hogy boldog vagyok .

    Ki mire költi az érméket ?
     
    PZoli64, szekulagábor, stb_farmer és 4 más kedveli ezt.
  10. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Én a szupertápot, szupertrágyát, Kacsa Kata trágyáit mind kiváltottam, nekem ezek nagyon hasznosak. Kiszedtem még pár titokfát, az egy órás kupont, a többit még nem tudom, majd meglátom az utolsó játék után még mennyi elkölthető érmém lesz, az alapján döntök :)
     
  11. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Én kiszedtem a kuponokat és pár talányos fát, mert egy-kettő hiányzott. Most is a hiányzó négyből egy lett meg, de sebaj, annyira nem bánom :music:
     
  12. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Sziasztok!
    Nehezen jöttek a kockák, többször kellett kevernem a malomban a két termékesből is - de a felhő meglett és játszok még tovább. :inlove: Termelek estig, aztán meglátjuk. Flösh egy sincs még, pókerből is hiányzik még a 3, 6
    Kuponokat, Talányos fákat, szuper tápot és a trágyákat vettem eddig ki, de van még érmém - csak nem tudok dönteni :)
    Hajrá Mindenkinek, aki még játszik és küzd a céljáért :)
     
    PZoli64, magika, kutyaszálló és 2 más kedveli ezt.
  13. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Sziasztok!
    Befejeztem. 115 játékból 16580 pontom lett. A végét már ellazsáltam. 3x kellett 0 perceznem, hogy a poharak utolérjék a gazokat. Kb. 15 fára alig jött kocka, úgyhogy a javát a "drágábból" kellett kevernem. 2, vagy 3 flös benn maradt, a többi megvolt. Kivettem a 3 kitehetőt, hátha jó lesz valamire. A maradékot elszórtam apróságokra.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.23
  14. röpcsi1

    röpcsi1 Törekvő

    Szép napot!
    110 játékból 15250 pontom lett és van 5 olyan sorom ahol nem kaptam meg a +100-at.
     
    kutyaszálló, stb_farmer és böbe764 kedveli ezt.
  15. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    113 játékból 14800 lett,Tehát felül múltál!;)
     
    kutyaszálló és stb_farmer kedveli ezt.
  16. agika48

    agika48 Törekvő

    Kis nyugdijas vagyok, csak szorgalommal - sikerült a Piccoló-t megszerezni. További izgalom mit fog adni!?
     
  17. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    190 játékkal jutottam a végéig....a boltot kifosztottam :D
    ez most azért szenvedősebb volt, mint a többi kártyás event!;)
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és Kuzdern kedveli ezt.
  18. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Kicsit csalódott vagyok.
    270 játéknál tartok és a full 5 még nem jott be.
    86 jutottam végére a játéknak, azóta 194 játék alatt nem sikerült a full 5-os. Osszesen 5x volt poker a második dobás után ennyi játékból, hogy utolsóra egy kellett volna, de sajnos nem jott be :(
     
    pecástündér és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok! Emlékbe készült, mert szeretek kockázni és mert tetszik az event növény.
    188 játékkal értem a végére, csak szerencsekockával kevert szettel kockáztam. 200 játék után a 4-es és 6-os flös hiányzik, már nem is lesz meg.
    (Az ufók ügyesen csalnak:p)

    [​IMG]
    https://kepkuldes.com/images/0d442e2d31e75b709c539c8a49ed08dd.jpg
     
    szöszi50, stb_farmer, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  20. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    191 játékkal értem a végére, + 6-ot még játszottam, a boltot rendesen kifosztottam ;)
    szeretem ezt a játékot! Várom a következőt!:D
     
    stb_farmer, PZoli64, mamka49 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.