Visszajelzés "Földönkívüli kockajáték" event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 8.3.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Le a kalappal;) 180 minijáték nem kevés... Én feladtam 66-nál!
     
    Lenczy, böbe764, soresne és még 1 ember kedveli ezt.
  2. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    600 sima és 70 parti pörgetés adott 7-8 db. +1 növényest, egy 200-as, 3 db. 100%-os terménybónuszt, + 3 Jacket bevetettem az ügy érdekébe, így másfél óra alatt megvolt az eventnövény, amaránttal a felröpik.
    Nálam az eventeket mindig az dönti el, hogy milyen minijáték van hozzá.
    A tárgykeresőst el se kezdem, amióta ezek a kimondhatatlan nevű akármik vannak a képen.
    Ha már a nevüket se tudom megjegyezni, akkor hogy a búbánatba tudnám hozzá párosítani valamelyik tárgyhoz.
    Itt a kockázósnál sokszor rábízom a gépre, hogy 1-2-vagy 3. körben jókat adjon és 80 %-ban bejött, hogy nem veszek ki 1 kockát sem.
     
    maszilva, vihence, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  3. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Gratulálok :) Én eddig 14 játékra való növényt tudtam termelni - de kisgazdaként szépen lassan haladok előre, messze még az event vége :)
    A tárgykeresőst érdemes a gyakorlópályákkal kezdeni és ott jól betanulni a tárgyak helyét, s akkor "élesben" már könnyebb a játék :)
     
    maszilva, Lenczy, Pitemano és 10 más kedveli ezt.
  4. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Köszönöm BombadiTomának és a többieknek a sok hasznos számolást, infót, ötletet - én szeretem a kockajátékot, így termelem a
    növényt.
    Gratulálok azoknak akik már megszerezték a felhőt, vagy végigértek :) Én a felhőig tervezek eljutni, persze, ha tovább sikerül, annak csak örülni fogok :)
    Eddig 16 játékra való növényt tudtam termelni, a malomban a 3-as verziót keverem. A farm szélén fák állnak, abból mindig jön annyi kocka, amennyi a megtermelt növény mellé kell. A 16 játékkal 3180 pontnál járok, tudom az elején még nagyobb az átlag, hisz minden típusból az elsőhöz jár a 100 bónuszpont :) Eddig elégedett vagyok - egyszer volt "semmi" és egyszer "1 pár", flösh még nem sikerült :)
    A kerekkerék még nem adott bónuszost, s a bónusz ládából is TP-t kaptam, így csak a RACS van segítségemre, de majd hétvégén felhasználom a szezonboltból kivehető terménybónuszt. :)
    Hajrá és felröppenőkben gazdag aratást Mindenkinek!
     
    maszilva, stb_farmer, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  5. simi1955

    simi1955 Haladó

    Kibontottam én is. 2 db zoknit adott, pedig nem is fázik a lábam.
     
    Pitemano, Kuzdern, PZoli64 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. milanzs

    milanzs Fórumelemző

    Én 20-nál járok.... épp kérdezni akartam, hogy péntek délutánra ez jónak számít-e..... de ahogy látom..
     
    Evita-55, ho-hoboy, apcimama és még 1 ember kedveli ezt.
  7. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Szeretem ezt a játékot, ezért a cél a teljes jobb oldal.
    Már nem emlékszem, hogy az ez előtti ilyen játéknál milyen átlagot sikerült összehozni.

    Eddig letermeltem 27.414 Földönkívüli ragyogó nimbuszt.
    Ez a három összetevős malomtermékből 249 db-hoz elég, vagy még 86 db Nimbusszal 250-hez.
    A felröpiből 1.750 db kell. Ez még nem áll túl jól (eddig 709 db van), de még bőven van idő.
    Mivel eddig csak növények voltak kint, ezért a Szerencsekockából még egy sincs.

    DE! Délután átváltottam fákra. XXL fákat raktam ki három füvészkerttel erősítve.
    A 17 db Pannimat is kitettem állandóra, mert az automata aratót nem akarom kikapcsolni.
    Ha nem gyűlnek elég gyorsan a szerencsekockák, akkor vasárnap rá lehet erősíteni tenyésztéssel.

    Űrbéli szerencsekocka
    [​IMG]
    • Felröppenhet:
      • az alábbi területen: Főfarm
      • az alábbiakból: fák aratásából
      • tenyésztésekből: alacsony százalékos arányban felröppenhet, felröppenés esetén 1 db tenyésztésenként
    • a megvásárolható event kosarakból is szerezhető.
    • Visszaváltási érték: (44 TP, 29 CSP) /db
    https://board-hu.farmerama.com/threads/baby-baby-boom-akció-és-szupertáp-vásárlási-akció-rövid-időtartamban.23362/
    Vasárnap 14:00-20:00
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szuper-akciós-nap-rövid-időtartamban.23361/
    Vasárnap 14:00-22:00

    A felhő nagyon jó ládákat ad. Kár, hogy nem 40 órás.
    De hogy miért éppen 168 órás ??? :cry::wuerg::p Akkor már legalább 160 órás lenne.

    Aki végzett annak gratulálok, a többieknek kitartást, jó játékot.
     
    maszilva, Anulu73, vízinyuszi és 8 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Zoli!
    Lehetne 12ó is. Egyszer meglephetnének bennünket. ;)
     
    vihence, -gyöngy-581, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  9. cirmi54

    cirmi54 Fórum nagymestere

    99 játék után befejezem a játékot, jöhet a pajtatöltögetés! Felhő oké, jobb oldal 56-nál (a további ajándékok nem motiválnak!)xD
    Ügyes kártyakeverést Gazdatársak! :)
     
    maszilva, Anulu73, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  10. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékostársak!
    Az eventhez készült egy háttérkép.:)
    [​IMG]

    A nagyobb és jobb minőségű képhez <<KATT IDE>>!
     
    maszilva, Szaby200342, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  11. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Én most tartok 20-l, és nincs egy db. szerencse kockám se. 21 db pettyesfűzre, ami 23 órás, nem adott egy db-t sem, a többire is alig. Nem tudom rakjak-e vissza fát még. :cry:xD
     
    juliannakoczkas és Evita-55 kedveli ezt.
  12. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    25 játéknál járok, ma reggel lett két flöshöm :inlove: (2-esből és 5-ösből) jól indult a nap :)
    Várom a következő adag event növény beérést, szerencsekockám van még, most épp 8 várakozik a malomnál :)
     
    Szaby200342, Tavirózsa, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  13. milanzs

    milanzs Fórumelemző

    42-nél járok. Tenyésztgetek, hogy legyen plusz dobókockám... így kevesebb kell mindenből, ráadásul a felröppenők is jól jönnek a tenyésztésből... mindjárt aratok, tegnap este pörgettem egy +24 órás bónuszt..:inlove:
     
    Mici-farmer és juliannakoczkas kedveli ezt.
  14. DrKotkodácska

    DrKotkodácska Fórumprofi

    Sziasztok!
    XXL-es fák zoknival 7 óra alatt érnek be és 35 db körül adnak röpit, a teljes terület beültetésével. Nekem ez jött be.
     
    Mici-farmer és juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Már csak és nekiszaladok a kockáknak. :D
     
    stb_farmer, inanna11, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    70 játékot játszottam már le ,de még flös / 5 egyforma / egyetlen egyet sem adott a gép.
    Ez a szerencsejáték nem az én világom :(,de sohasem volt.
     
    Kuzdern, Tavirózsa és magdi06 kedveli ezt.
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Akkor hamarosan meg lesz Piccoló. Én a 87-nél járok,de már nem sokáig játszom, mert csak 3500 növényem maradt,ezekhez várom a felröpiket. További jó munkát.
     
  18. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    14 db 21 ill. 22 órás fám van, ezeket kitettem. Tölgyön a legenda 30/30, 1 Panni beadva, maradék 2 Pannit kitéve.
    Kettő aratásból kaptam erre 2 db kockát! Kicsit "soknak" találtam ezt a mennyiséget, így a fákat le is szedtem!
    Holnap teszek 1 próbát a tenyésztéssel, de nem reménykedem benne ezek után.
     
    -dudus1121- és edina242 kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Remélem elég lesz 60 játékra. :D
    40 szett után.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.3.23
    stb_farmer, Kuzdern, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  20. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Gratulálok Apja! Hiába na... A kutya is a dombra....(tartja a mondás):D
    Én nem szerettem a szerencsefüggő játékokat, ezt már többször is leírtam. 51 játékon vagyok túl, 7480 ponttal, ez kemény 146-os átlag. Ezért nem is nyomom meg az eventet, nincs értelme. :(
     
    Anulu73, Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.