Visszajelzés Fürge takarító 1-6 - Csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 11.4.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 19.4.24.
  1. 1

    42 szavazat
    16.7%
  2. 2

    10 szavazat
    4.0%
  3. 3

    5 szavazat
    2.0%
  4. 4

    5 szavazat
    2.0%
  5. 5

    13 szavazat
    5.2%
  6. 6

    11 szavazat
    4.4%
  7. 7

    10 szavazat
    4.0%
  8. 8

    19 szavazat
    7.6%
  9. 9

    36 szavazat
    14.3%
  10. 10

    100 szavazat
    39.8%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum hercege

    Bocsánat, akkor nem szerver, hanem farm ( szint ) függő. Elolvastam a linkeket ( mint máskor is ), tegnap lecsupaszítottam a farmomat és hosszú érésűt ültettem, 1x1-be mint mindig. Van amikor az 150-170 felröpit, most sokkal kevesebbet.
    Nem baj, megoldom, azért vagyok :)
     
    Sali~*.*, Éva0315, -gyöngy-581 és 4 más kedveli ezt.
  2. tyutyika2005

    tyutyika2005 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Valóban jól sejtettem szintfüggő. Csipkebogyó nem adott eleget még 65 hiány van, de holnap meglesz. Amit nem értek 221-es szinten hortenzia 85 217-es 88. Nem gond több is lesz holnap mint kell, de furcsa. Ameddig el nem értem azt a szintet, hogy legyen amarántom én is hortenziával vártam az eventet, hiába volt a krókuszom kinemesítve azt csak akkor használtam ha nagyon hiány volt.
     
    genka53 és szellorozsa kedveli ezt.
  3. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Amaránt 155 dézsát adott 158 1x1-es földön 3 Pannival.
     
    tara100, Éva0315, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én 154 db- ot kaptam, 156 1x1- es földről, Krókuszt ültettem. Panni nincs kint nálam. Megviselte őket az időjárás. :D
     
    jutka190226, inanna11, vihence és 8 más kedveli ezt.
  5. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A vezérfarmon a mai penzum letudva :).
    A másik kettőn taktikát váltva, eldöntöttem, hogy mindig a reggeli aratás után törlöm a fő-farmot, gyorsan nullázok egy kört a röpikért, és farm visszarendezővel visszaállítom az előző állapotba idő-, és egyéb veszteség nélkül.
    :) :D
    A szédültön meg, mindig amikor megkapjuk a vetőmagot, értelemszerűen egymást követően letermelem a két napi event növény szükségletet.

    Sikeres játékot nektek is! :D:inlove:
     
    jutka190226, Sziszi1950, vihence és 10 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Valami ilyesmin törtem a fejemet én is, miután nullázni a krókusszal nem sok kedvem van , mert feleslegesnek érzem ( a gyopár ugyan felszívhatná a felesleget a krókuszból, de kicsit drága mulatság lenne).Az amaránttal való nullázáshoz pedig felhőre lenne szükségem. Van is három, de nem lenne elég az 5 napra. A rekeszekből sem akarnám ész nélkül kiszórnia a termékeket, ezért a következő adagot már így fogom csinálni én is, ahogyan leírtad. A mai penzumot letudtam.
     
    PZoli64, jutka190226, vihence és 5 más kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Ó, megvilágosodtam. Igaz én ma reggel törültem a dekorokat és szupival ültettem amarantot, kezdéskor learattam, aztán visszarendeztem a farmot.
    Persze így holnap reggel a nagyaratásra nem lesz beérve, de gondoltam így is nyerek valamennyit.
    Na de ez egy jó ötlet, hiszen nem kell azt a felröpit rögvest bedobálni kezdéskor, jó lesz az másnap reggel is.
    Köszi a tippet a cselezgetéshez :)
     
    jutka190226, Swartsch, vihence és 3 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem reggel kell bedobni, hanem közvetlenül a másik event indulása előtt 13 óra környékén. Kockázata van a dolognak, mert így pontosan kell a gép előtt lenni, de szerintem megéri.
    MAX két kör nullázásáról van szó, annyi alatt csak összejön és a felhő is aktív marad még kb 5 órán keresztül.
     
    jutka190226, Swartsch, vihence és 4 más kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    A tölgyesen folyamatosan termelődik a szupertrágya, úgyhogy van bőven, és kockadinnyével meg a két rekeszes termékkel letudtam a mait a genka53-on. Csak így, hogy 14 óra után csináltam, némi időcsúszást produkáltam magamnak a következő aratáshoz, a fő-farmon levő dolgokra. De szerencsére csak egy 80 db 1*1-es csíkot szabadítottam fel erre az akcióra, ami utoléri a többit.
    A másik kettőn már úgy csinálom, ahogy fentebb leírtam, hogy a reggeli nagy aratáskor nullázok, és akkor adom be.
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nálam a kockadinnye nincsen rekeszben, az most túl sokba kerülne, hogy lecseréljem a két bónuszt.
    Félre értettem amit írtál, de ettől függetlenül én úgy fogom csinálni ahogy leírtam. 14 óra előtt nullázok amaránttal, aztán a még aktív felhővel ültetem az e-gaz két napi adagját.
    A nagy aratásom kb az eventindulás idejében van, így ez sem okoz gondot.
    A szupercsepp és a KK nálam is a tölgyesben szaporodik és a bahán is adják a dekorok mindkettőt .
     
    Sali~*.*, jutka190226, Swartsch és 5 más kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szóval én úgy gondoltam, hogy reggeli aratáskor az egyik dekor érésidő csökkentőt nem aktíválom, a nélkül is beérnek a
    másik 2 felhővel a többi dekorok, ládák. Aratás után meg csak 1*1-en ültetek arany rekeszes bónuszokkal valamit, összejön a felröpi, aktiválom a maradék dekoros felhőt és visszarendezem. A Haldorádó felhősor 2 az 10%-al csökkenti a dekorok érésidejét
    és 16 óra kell csak, hogy újra aktív legyen. Esetleg bevetem a szülinapi felhősort.
     
    jutka190226, Sali~*.*, Swartsch és 5 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Nem valószínű, hogy holnap 14 óra előtt hazaérek, azért nem kockáztatom meg úgy, hogy váltás közeli időpontra időzítem ezt a műveletet.
    A felhőt így is ki tudom használni az event növényhez, mert estig bőven letermelem a két napra valót, és utána a szédültet is visszarendezhetem a szokásosra.
     
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hűha, mit össze nem matekozunk itt csak a vv kéne kihagyni belőlexD
    Még jó, hogy holnap nincs felröpi, mert 3-kor indulunk a szokásos hétvégi bevásárlásra, épp hogy csak felszaporítom a gazt.
    Szombaton meg lecseréljük a fiacskámmal az öntapadós szunyoghálót keretesre, mert már nem igazán bírok az
    öntapadóssal vacakolni. A redőnyös meg nem vállalja, mert ahhoz le kell szedni a redőnyt, fel a szunyoghálót és vissza
    a redőnyt. Szóval egy vagyon. Most meg kaptunk olyan kis vékony keretes szunyoghálót, ami belefér abba a vájatba, ahol
    most az öntapadós háló van.
    Ó bakeráj, most jövök rá, hogy az eventesbe vagyunk. Genka nem tennéd meg, hogy átviszed az Oázisba a hsz-t.:)
     
    Éva0315, Sali~*.*, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó reggelt!
    Ma reggelre lett meg a röpi az első feladat részhez...de legalább kész lettem...irány melózni :)
     
    Éva0315, Sali~*.*, jutka190226 és 10 más kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem baj itt is jó helyen van, hisz a "mit össze nem matekozunk" azt tükrözi, hogy megtervezzük a tennivalóinkat, és ha kell, azon szükség szerint módosíthatunk, hogy a VV is megkapja a magáét, és a farmozás is meglegyen. És ezt mindenki maga kell, hogy megtegye, mert más helyett nem gondolkodhatunk a saját időbeosztást és a módszereket illetően. Mi itt csak megosztjuk az általunk alkalmazott praktikákat, amiből bárki szemezgethet, ha neki is jobb azzal.
    Na, szaladok tovább, mert még sok a teendőm. Minden jót! :D:inlove:
     
    ladislaw11, Éva0315, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  16. PBerti

    PBerti Aktív író

    Felröpiket meglepően jól adja.
    Azonban reggel óta használhatatlan gépen a farm,csak a kliens megy, böngészőből úgy befagy,esélytelen.Kliens is egyszer kidobott,de ott még úgy ahogy megy...
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ez nem hibatopik. Ha problémát tapasztalsz és segítséget szeretnél kérni, akkor kérlek a Hibatopikban jelezd a megfelelő módon. Ha panaszod van, akkor pedig keresd a Panaszládát vagy a Panaszkönyvet.
    Én nem tapasztaltam Chrome böngészőben ma még problémát.
    Javaslom a Gyorsítótár törlését, az szokott segíteni, ha a böngészőben lassan indul a játék.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, vihence, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sylja, PZoli64, Swartsch és 12 más kedveli ezt.
  19. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Örülök, hogy maradt. Nekem a kutya miatt van az öntapadós, középen tépőzárral, így nem kaparászik ha időszerű kimennie. Igaz az ajtón nem ablakon. Az ablakon csak a cicák miatt kell, de sűrűn cserélgetve, mert a körmöcskéjük néha fáj a szúnyoghálónak. A felreppenős része ami jó, mert aki nem tud folyamatosan ültetni és aratni annak elég minden másnap hosszút ültetni és a felhő meg a dekorok meglesznek ott is.
     
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Feladat letudva, sőt a holnapit is letermelem...holnap fürdés lesz Szalókon xD
    És a Hajnali pír is tetszetősre sikerült :D
     
    PZoli64, mamszi5107, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.