Visszajelzés Fürge takarító 1-6 - Csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 11.4.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 19.4.24.
  1. 1

    42 szavazat
    16.7%
  2. 2

    10 szavazat
    4.0%
  3. 3

    5 szavazat
    2.0%
  4. 4

    5 szavazat
    2.0%
  5. 5

    13 szavazat
    5.2%
  6. 6

    11 szavazat
    4.4%
  7. 7

    10 szavazat
    4.0%
  8. 8

    19 szavazat
    7.6%
  9. 9

    36 szavazat
    14.3%
  10. 10

    100 szavazat
    39.8%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Hamar elugrottunk apóshoz egy 20 percre, megköszöntöttük. Több, mint két óra lett belőle. :D Hajnali pír már besötétedett, de rajt vagyok a megvilágosodáson. :D
     
    anci091551, PZoli64, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Aloha apja!
    Én végeztem, szentül megfogadtam, hogy sem Jackot, sem PP pörit nem fogok rá pazarolni no erre mi történt?
    33 zöld pöriből sok PP-t kaptam, aminek nem tudtam ellenállni és mégis pöriztem párat. Talán a 3.-ra befutott a 200%-os terménybónusz... Már megvan a holnapi adag gaz is.

    Nagyon szép ez az eventnövény, szívesen készítenék belőle farmképet, csak félek, hogy visszaváltják előbb, mint ahogy a kép elkészül.

    Azért majd igyekszem talán összejön a végére, ha addig még meglesz a vetőmag a pajtámban.
     
    genka53, Swartsch, PZoli64 és 7 más kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Na kérem szépen, így kell ezt csinálni: Hajnalpír mára 1.970 db, holnap délutánra 2.025 db = mindösszesen 3.995 db -> -> ->
    [​IMG] Oszt csók a családnak! ;):D:inlove:
     
    Sárika555, Swartsch, PZoli64 és 13 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Azt az egyet elküldöd? Aztán megy az ölelés is! :D
     
    Swartsch, PZoli64, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  5. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Küldeném, ha tudnám ;). Valamit hagyni kell beváltásra is xDxDxD
     
    Swartsch, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  6. -.liliomkert.-

    -.liliomkert.- Utánpótlás-írogató

    Szia Gyöngy!
    A növények és a felröppenők csak az event végén kerülnek beváltásra!!
    A Szédültszántón nyugodtan készíthetsz farmképet! :D
    Biztosan nagyon szép lesz!;)
    Idézek az Eventismertetőből:
    • A megtermelt eventnövények és a begyűjtött felröppenők KIZÁRÓLAG az event végét követően kerülnek visszaváltásra.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.4.24
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Sikerült hagynom 3 db- ot nekem is. Rosszul számoltam, biztos elültettem a maradékot. :D
     
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Egy fontos kiegészítés az ültethetőség szempontjából. Nem marad a vetőtáblán a hajnali pír, csak a raktárban találod meg a felesleget. A következő ültethető növény kerül az első helyre, ami az eventben szerepel. A főfarm szóba se jöhet mint farmkép-készítési lehetőség, mivel ott meg sem jelenik, mert a szédült szántó a kijelölt ültetési terület.
     
    vihence, Swartsch, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez az idézet elkerülte a figyelmemet, de nagyon köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet. Már össze is állt kb a fejemben a kép, örülök neki, ha sikerülni fog :D
    Szia!
    Igaz, csak a szédültön lehet ültetni a növényeket. Köszi :)
    Az utolsó adag mennyiségének a termelése utánra kell időzítem a képkészítést, mivel a pajtából nem tudom majd előhívni. Ültetni pedig csak a vetőtáblán megjelenő növényeket lehet :) Magyarán, ha a hajnalpírt szeretném ültetni, akkor még ma kell nyélbe ütnöm a dolgot.

    Köszönöm, mindkettőtöknek az együtt gondolkodás lehetőségét és a jó tanácsokat. Ha kész a kép majd elhozom ide linkformájában.
     
    vihence, Swartsch, PZoli64 és 5 más kedveli ezt.
  10. -.liliomkert.-

    -.liliomkert.- Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Köszönöm a jelzésedet, javítottam a Szédült szántóra a beírásomat, eredetileg is azt akartam írni!;):p
    Azért ajánlottam a képkészítést Gyöngynek, mert előzőleg olvastam, a mai növény-adaggal is készen van, ma is Hajnal/Hajnali/ pírt kell/kellene ültetni, tehát ma semmiképp nem kerül még a raktárba.xD
    Szép képkészítést Gyöngynek, mindenkinek további jó farmozást, elegendő felröppenővel és szép délutánt kívánok!
     
    vihence, Swartsch, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    No ez is gyorsan ment,nem sokat kértek .A növény tegnap meglett,a felröpi pedig egészen jól jött,már ültetnem sem kellett.Régen voltak ilyen egyszerű eventek, pedig jót tesz az egónknak!
     
    vihence, genka53, Swartsch és 6 más kedveli ezt.
  12. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Nekem még kell egy kis növény de a röpi a hajdinából teljeskörűen meglett! Halleluja!
     
    -gyöngy-581, Swartsch, mamszi5107 és 5 más kedveli ezt.
  13. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Szerintem is jók az ilyen könnyebb evventek, pláné ha mellé társul egy keményebb a nagyoknak.A másikat nem akartam, de amíg vártam a növény érését viszketett az egerem és hiába csaptam a kezemre csak megcsináltam. Nem tartott sokáig hiszen minden megvolt a pajtában, de mégis elcsábultam, persze nem a nyereményekért, hanem mert szeretek tenyészteni és most kifejezetten szép ugrásaim voltak. Jól jönnek majd az aranyállatok a TOP-on. Gratula mindenkinek aki végzett javaslom a kicsiknek is, mert hasznos. Igaz a kicsiken nem úgy jött a felreppenő, sajnos még nincs amaránt, de holnap meglesz mindenhol.
     
    Éva0315, magdi06, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Elkészült a kép is és készen van az event is mára, elhoztam megmutatni, szeretettel küldöm minden eventezőnekés nem eventező játékosnak.
    A kép címe Régi és új:

    https://kephost.net/p/MTE4NjQ1Mw.png
     
    maszilva, vihence, Luca_511 és 23 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ez gyors eventes nap volt. A kezdés legalább is. :D Beharangoztam én is, mint plébános.. :D
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.24
    vihence, genka53, Éva0315 és 9 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Némi késéssel, de elkezdtem a mai részt is... A holnapi növény is hamarosan meg lesz;)
     
    genka53 és Éva0315 kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Mai feladat kész, a holnapi letermelve...amaránt elvetve, ami hozza a kötelezőt ;)
    Ugye meló mellett is lehet siker, ja tegnap Egerszalókon fürödtünk...mindenre van idő, ha jól tervezünk xD
     
    mamszi5107, vihence, Fuhur és 15 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Nyugaton a helyzet hasonló, csak mi grilleztünk hátul az udvarban, vendégeket is hívtunk. Jól sikerült, jól éreztük magunkat :)
    Bár én nem ültettem hosszút, nullázni fogok holnap a felröpikért :)
     
    vihence, genka53, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  19. atyka88

    atyka88 Fórum ismerője

    en ezt kihagytam:mad: a ,masikat megcsinltam8)joejszakat mindenkinek:inlove:
     
    genka53 kedveli ezt.
  20. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Nagyon ügyi vagy!
    Sajna nekem nem sikerült ma időben aratni, belemerültem a kertben a munkába, tegnap meg a melóhelyen dolgoztam, így a festés dekort vadászhatom cserenapkor.
    Na de, hogy ne járjak így a következővel, beizzítottam a felhőket, kaptak az eventnövények szupertrágyát és már kész is.
     
    vihence, Éva0315, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.