Farm óvoda csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 7.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A buboréktámadás dekorációs elem nincs kihelyezve a tematikus felhősorodra. Jelenleg ez az elem a Születésnap 2013. felhősor egyik pamacsán foglal helyet.
     
    Gio, gazoskert és Anikó1961 kedveli ezt.
  2. mamszi47

    mamszi47 Utánpótlás-írogató

    Elnézést, megtaláltam. Köszönöm.
     
  3. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    a titokosok eredményei:/ már amire emlékszem/ xxl-es fák: bükkfa,fenyő,sárgabari,kökény és berkenye
    ólakból a teknős maradt kint, a farkas meg a sárga csikó raktárban a többit nem nagyon nézegettem mentek
    ők is raktárba /nehogy megfaggyanak nálunk már nagyon télies kezd lenni az időxD
     
    csio70, sziszi1965, ada77201 és 3 más kedveli ezt.
  4. maricaalojzia

    maricaalojzia Járnitanuló

    :):music:

    Sziasztok!
    Mar tobb feladat teljesítesekor kellettek a cumisüvegbe valok. Nem ertem, miert kell oket visszaváltani? Nem maradhatnanak raktaron?

    8)8)
     
    barbi021951 kedveli ezt.
  5. A-Mester

    A-Mester Járnitanuló

    A 6 titokólból lett:
    jégmadár, teknős, kivi, kacsacsőrű.
    Narancs kecske és sárga birkanyíró.
    Szerintem ez egész jó lett.
     
    Shadow1989, csio70, sziszi1965 és 7 más kedveli ezt.
  6. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórumlakó

    Sziasztok!
    A Mekong-fáim: szivarfaXL, cukorjuharXXL, 2 db kerti berkenye, kökény, bükkfa XXL, körte XXL, 2 db mandulafenyő XL, sárbarack XXL, fenyőfa XXL :)
    Főnix tenyészet: teknős :inlove:, galamb, sárga tyúkól, narancs halastó, egér, narancs pulyka :) Hát ez lett az eredmény. Örülök a teknősnek nagyon és a sok XXL-es fának.
     
    csio70, kutyaszálló, sziszi1965 és 4 más kedveli ezt.
  7. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönjük a hozzászólásokat, találkozunk a következő esemény alkalmával.


     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.