Farm óvoda csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 7.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Na igen, ha nem moderátorról lenne szó, akkor most elviccelődnék, hogy nagyon szerelmes lehetett az illetékes kolléga az ismertető készítése közben:D:D

    Az event tetszik, a nyeremény party pörgetés nagyon jól jön, már csak egy rövid boommal kéne meglepjenek rögtön az elején.
     
  2. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Többnyire a betűk felcserélése nem a szerelem fokmérője.:)
     
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Megint lesz egy nyugis eventünk.Gondolom pihentetnek bennünket,hogy legyen erőnk a Bingóra! Tetszenek az ajándékok is,de az egésznek a menete is.Igaz,hogy már volt ilyen, de attól függetlenül megnyugtató lesz.Lehet,hogy csak nekem? lehet.
     
  4. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Természetesen nem az, de most szélesen elmosolyodtam, mert itt is volt egy kis hiba, meg ott is.:)
    Nem is történt semmi, kötekedni sem akartam, csak jobban esett a lelkemnek, ha a fáradtság helyett inkább a szerelemre fogtam.:)

    Nekem is tetszik! Ha nem kell ültetni, akkor nincs semmi bajom az eventekkel.:)
     
    hóóvirág, mamszi5107, iboly54 és 16 más kedveli ezt.
  5. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Tudom, a "többnyire" szót ezért használtam.:)

    Ahogy látom, Veled is előfordul hogy szócserére van szükség. :)
     
    hóóvirág, iboly54, sziszi1965 és 11 más kedveli ezt.
  6. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Elő bizony.:D
     
    hóóvirág, sziszi1965, Marika312 és 6 más kedveli ezt.
  7. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Kicsit aggódom, mert a hódos tenyésztésnél a közös miatt lenullázódott a szupitápom, de majdcsak lesz valahogy;)xD
     
    magdi06, genka53, ada77201 és 3 más kedveli ezt.
  8. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Nekem is tetszik az event, igaz a szuptápom nemsok, de remélem minden rendben lesz.
     
    sziszi1965, Evita-55, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm ... ez nagyon tetszetős így összesítve ;)
     
    genka53, ada77201 és kovacstne kedveli ezt.
  10. Ananke

    Ananke Rutinos

    Mindent bele!!!xDxDxD
     
    genka53, ada77201 és -W-595- kedveli ezt.
  11. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Ha jól számolom 118 szupertáp kell.
     
  12. -Mayacska85-

    -Mayacska85- Fórum bárója

    118 x 2 szupertáp
    (1 tenyésztés 2 szupertáp...!)
     
    sziszi1965, genka53, nemethpgabi és 2 más kedveli ezt.
  13. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Bocsi igazad van elnéztem. 236 kell. Balfék vagyok. bocs
     
    genka53 és -Mayacska85- kedveli ezt.
  14. dada081990

    dada081990 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Ezek szerint 4 sima juh tenyésztésekor 1 db bárány kapunk, vagy 4-et?
    Számomra nem olyan világos ez a mondat. Valaki kiigazítana?
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  15. g_andi

    g_andi Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Egy tenyésztés (4 juh berakásával) 1 bárányt ad.
     
    sziszi1965, genka53 és kutyaszálló kedveli ezt.
  16. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    a négy beadott állatból kapunk 1db tenyésztett állatot és egy kicsinykét: juhnál báránykát, kacsánál kiskacsát 1db-ot
    ha baby boom van akkor csak a tenyésztett állat száma növekszik kettőre,de a kicsinykék 1-1 db-osak lesznek akkor is:);)
     
    stellácska26, sziszi1965, gyfa és 3 más kedveli ezt.
  17. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Pajtakészlet rendben, van egy csomó barna birkám is a felhőről. A hétvégi boom-ig megkeverem a rengeteg bébipapit. Majdnem felordítottam örömömben, hogy van egy rakás fekete bárányom is, mire jobban megnéztem és rájöttem, hogy fekete gödölye. :oops:xD Szóval vigyázni, nem összekeverni a sok tenyészállatkát. A 118 kötelező tenyésztésből megpróbálom a legjobbat kihozni. Szerencsére szupertápom is van - az eventhez elegendő.
     
    mamszi5107, sziszi1965, Marika312 és 5 más kedveli ezt.
  18. dada081990

    dada081990 Fórum veteránja

    Köszönöm!
    Akkor (ha alapállattal számolunk) 288 kacsa és 184 bárány kell? Ehhez pedig 236 szupertáp?
     
  19. Boldi900

    Boldi900 Junior szaki

    Végre egy ilyen event :inlove::inlove::inlove: Ilyen alatt értem, hogy egyszerű(Mert azért valljuk be,messze nem egy teljesíthetetlen event)mégis jutalmakban jó,végre van szupitáp is.(Bár úgyis többet tenyésztünk el,de az érzés ugyan az xDxD) Ami viszont számomra a legjobb, hogy a piacon már most 35.000 egy gácsér,tehát nagyon elszálltak az árak de ez pont jót fog tenni a lemerült csp-készletemnek.Szóval szerintem "V" most is egy nagyon jó kis eventet hozott össze.Sok sikert Mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.15
  20. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Szia Noci! :)

    ... és még meg kellene lepniük péntek-szombat-vasárnap is a boommal. ;)
    Bár nem tudom, elég sokan leszünk hvg-n: + 8 ember, + 8 ló...:wuerg: Csak este fogok tudni boomozni, mikor már elaludt mindenki, mert mégis, hogy ' néz ki az, hogy itt nyomom a tenyésztelepeket, kint meg buli van...xDxD
    Az event nekem is tetszik, hozzá a megfelelő nyeremények is. Kicsit lehet "pihenni". ;)
    Pajta rendben.
    Most kecskét "gyártok", mert bár az előző eventkor a legalacsonyabb áron raktam ki őket, mégis vitték, mintha ingyen lenne majd' az utolsó pillanatig, pedig nem az volt. :p Én még ennyit nem adtam el állatokból, pláne alacsony szintűből... ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.