Farm óvoda csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 7.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Azt kiszámolta már valaki, hogy a felröppenő kiskacsákhoz és kisbárányokhoz - tehát ha a 118 kötelezőt alapállatból oldjuk meg - kell 288 kacsa és 184 birka. A továbbiakat én képtelen vagyok variálni. xD
     
    iboly54, genka53, szemike50 és 4 más kedveli ezt.
  2. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    ok...vettem erőt :)
    ha jól számolom akkor 400db kacsa kell és 344 juh...
     
    szemike50, sziszi1965, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  3. -Mayacska85-

    -Mayacska85- Fórum bárója

    Bizony-bizony, csak győzzem kivárni a Boom-ot... :D
    Majd mondogatom magamban, hogy "Még nem tenyészt, még nem tenyészt, ...!"xD
     
    iboly54, Mikulás48, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  4. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    Kukori és Kotkoda kiszámolta

    kinek van 141 db saját szupertápja, meg tudja csinálni az összes event feladatot és érdemes is teljesíteni az összeset.

    46 bárány + 72 kiskacsa = 118 tenyésztés, azaz 236 szupertáp
    - 95 db, amit visszakapunk ---> 141 db szupertáp elég az event teljesítéséhez :)

    összesen kell:
    - 22 barna birka, 16 fekete bárány + 46 bárány
    - 36 gácsér, 16 motoros kacsa + 72 kiskacsa
     
    iboly54, genka53, szemike50 és 7 más kedveli ezt.
  5. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    a szupertáp mennyiséget én hamarabb kiszámoltam ;)
     
    iboly54, nyuszika215, szemike50 és 2 más kedveli ezt.
  6. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Most vettem észre, hogy VAN ilyen felhősorom, csak nem voltak felrakva a kitehetők, a nyugger Miku miatt:D Hihetetlen, de igaz...most ki fogom próbálni:) nekem egyébként 8 vagy 9 perc szokott lenni a tenyésztés, most bájitalom is van elég, cserenapon beszereztem még pár fát hozzá:inlove:
     
    Shadow1989, livia775, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  7. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    ez így oké, de nekem az kellett, hogy ha valaki 0-ról kezdi, akkor mennyi kell az alapállatokból. a felröpik miatt kell ennyi táp, és ennyi minimum tenyésztés.
    ...de köszi szépen szomszéd :)
     
    genka53, szemike50, sziszi1965 és 3 más kedveli ezt.
  8. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    jóvannaaaa, rájöttem menet közben , hogy mit is szeretnél :)
     
    iboly54, genka53, szemike50 és 3 más kedveli ezt.
  9. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Türelem ikreket terem !;)Addig keverd ki az összes bébipapit , néha kavard meg le ne égjen, akkor nem érsz rá tenyészteni.
     
    iboly54, mebajah, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  10. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Óh, már megint a szőke fejem... :oops:
    ..., igen kellenek azok a kecskék még. Én meg itt nem szeretem a meglepi mennyiséget. :)

    Nem, 184 birka és 288 kacsa kell. :)
    Ugye, így már mindjárt más? ;)
     
    iboly54, livia775, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  11. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    A Nyugger Mikut két boom között eleinte a kincsesen tartottam. Egy ideje már nem szedegetem le, mert így se, úgyse férek a sok kitehetőtől. :)
     
    genka53, szemike50, nyuszika215 és 2 más kedveli ezt.
  12. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    ez csak a felröpikhez kell, nem?
     
    nemethpgabi, szemike50 és sziszi1965 kedveli ezt.
  13. barbi021951

    barbi021951 Junior szaki

    Igy már megértelek teljes mértékben, azért fel a fejjel, további jó gazdálkodást kívánok.
     
    mebajah és szemike50 kedveli ezt.
  14. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Koszonom szepen ! Nem csalodtam benned most is hoztad a jo kis szamitasodat amit mindig hasznositok es ennek segitsegevel gyozelemre viszem az eventet.:)Szupertapom van boven 1100 . Mindenkinek sikeres eventezest kivanok !
     
  15. -Mayacska85-

    -Mayacska85- Fórum bárója

    Úgy lesz! :D
     
    genka53, szemike50, sziszi1965 és 2 más kedveli ezt.
  16. imike911

    imike911 Fórum hercege

    A vélemények árnyalása következik.Az eddigi ovis tenyésztések közül ehhez kell a legtöbb szupertáp - nettó 141 db (ez majdnem 2 hónapi keverés a normál malomban). Az ajándékok, egy felhő, ami a leggyengébb az eddigiek közül (ráadásul 12 órás:sleepy:), továbbá sorsjegyek (party pöri, titokól, titokfa), ami garantálja, hogy némelyeknek szuper jó lesz az event, másoknak meg kell elégedni néhány zoknival, sárga tyúkóllal, meg xl almafával. Mindezt az egyenlő munkáért egyenlő bért, bocsánat egyenlő nyereményt ??? jegyében.
     
    iboly54, Pharmer500#2, mebajah és 11 más kedveli ezt.
  17. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Legyünk akkor teljesen korrektek: nem kötelező minden feladatot teljesítenie annak, aki kevés szupertáppal rendelkezik, és mindenképpen spórolni szeretne vele. Event során nyerhető 95 db szupertáp, amihez 55 darab tenyésztés elindítása szükséges (110 db szupertáp), ha felreppenőt nem kaptunk ajándékba senkitől. A kettő közti differencia mindössze 15 darab, ami event ideje alatt kikeverhető a malomban turbó malom előfizetés nélkül is.
    Egy null szaldós szupertáp egyenleg mellett szépen csorog azért ajándék, és nem is kapálgatunk érte egy hétig, farmot sem kell teljesen felborítanunk érte...
    Így már mennyivel másképpen néz ki, igaz?
    (Arról nem is beszélve, milyen szép lehet anyagilag is a dolog, ha az 55 tenyésztés során egy-két magasabb szintű állat is betéved a pajtánkba.)
     
    hóóvirág, Shadow1989, Dyny és 32 más kedveli ezt.
  18. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Hát persze hogy meg :D. Mivel van vagy 40 bájitalfám, bájitalban mindig úszkálok :)
     
    Shadow1989, genka53, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Sziasztok.Én várom azt a pillanatot,amikor egy rövid boomot bejelentenek ma 18 órától.Várhatsz babám?......
     
    nemethpgabi, tandem6, libuskafarm és 5 más kedveli ezt.
  20. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Kedves Csocsoovb!

    Utólag oda akartam írni az írásom végére, hogy lehetőleg ne idézzen senki, mindenki el tudja mondani a pozitív(esetleg negatív) véleményét anélkül is. De mindegy, ha már így alakult, akkor viszontreagálok.
    Először is nem mondtam semmi olyasmit, ami szubjektív lenne. Minden sorom a(z objektív) tényeken alapul, s ha nem is kezdtem el lelkendezni az eventért, még egy szóval sem írtam, hogy nem csinálnám meg, pláne, azt, hogy más ne csinálja meg. Csak a sok "csak a pozitívumot látom, s örülök a fél pár zokninak is" vélemény mellett, úgy gondoltam, hogy mielőtt elkezdjük, érdemes egy kicsit átgondolni a játék egyre inkább lottó jellegét. Egyébként nem számoltam a részfeladatok után, ezért igazán nem is tudom mire gondolsz a 110 szupertápért nyerhető szép ajándékoknál. Remélem nem a sorsjegyekre? Mert nekem ezekkel az eventekkel épp az a legnagyobb problémám, hogy azonos teljesítésért ég és föld lehet a különbség, amit érte kap(hat) az ember. De ez az én magán véleményem, természetesen nem kell vele egyet érteni, épp ezért fölösleges is (most nem Rólad van szó) sokszor elképesztő vehemenciával támadni.
    Szóval ez a vélemény csak egy a sok közül, délután ÉN is nekilátok a malomban papikat keverni (mások is iparkodjanak, mert elég ok idő kell hozzá, ne hagyják a végére) és hajrá.
    Ja és akkor légy szíves vagy levezetni, vagy ha más már leírta linkkel utalni rá, mi az 110 szp-ért nyerhető sok-sok ajándék. Csak mások okosítására, mert én úgyis végigcsinálom az eventet.

    Üdvözlettel és további sok jó kívánsággal
    Imike911.
     
    csio70, mano-81, Mikulás48 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.