Visszajelzés Farm divatshow csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Panda-

    Panda- Fórum-zöldfülű

    Szia. Szerintem már elkéstem vele. Gratulálok hogy sikerült.:)Köszönöm a segítséget.:inlove:
     
    szellorozsa, ildiko44, incimami és 3 más kedveli ezt.
  2. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Egyél meg egy fehér ártatlanság terméket és egy karácsonyi süti terméket,ezek együttesen csökkentik a zöld trágya érésidejét jelentősen és ezután ültess hosszú növényt 1x1ben vagy ahogy a szupitrágyád mennyisége engedi és ültess hosszú érésidejűt pl én hagymát szoktam és ezután szórd meg rendesen szupitrágyával és jelentős röpid lesz ;)
     
    szellorozsa, -kaktuszable-, Panda- és 6 más kedveli ezt.
  3. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Event 32 beadása lerendezve, pedig közben vasárnap-hétfő kirándultam, nem olyan régen értem haza. Életemben először egyszer mobilról arattam, csak annyira léptem be. Nem lesz a szívem csücske ez az aratási módszer, de egyszer-egyszer belefér. Mindenkinek sikeres befejezést kívánok :)
     
    szellorozsa, mamszi5107, nagymami2 és 9 más kedveli ezt.
  4. MyLittlieFarm

    MyLittlieFarm Utánpótlás-írogató

    Következőnél próbáld ki :)
     
    szellorozsa és Panda- kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    o_O
    Nem! Ez alól kivétel a régi eventes küldetésekben és egyes gazdaköri feladványokban megszerezhető ólfejlesztések (narancs hód, stb.). Néha még voltak hasonlóak fák estében is (főleg Renzónál). Melyeket a gazdák nem tudtak használni, mert össze voltak ragadva az alappal. Így tele volt a Hibatopic azzal, hogy nem lehet a fejlesztéseket az alapra tenni. Volt ezeknek az összeragadt fejlesztéseknek egy olyan tulajdonsága, hogy a sorban mindig legeslők voltak, akkor is, ha 200 sima fejlesztés volt a pajtában.
    Annyira nincs így, amit írsz, hogy a piros kosár alatt az őszibarackfa 30 FA, az XL fejlesztése 75 FA és az XXL 150 FA. És bármelyik XXL fát megveszed FAért, nem kapsz, hozzá alapot. De a keréken megnyert ól vagy fa fejlesztése sem tartalmaz alapot. Visszatérve az őszibarackhoz, egy alapfáért megadnak 8-10 XXLes fát is annyit "nyernek" a keréken és nem tudják használni.
    Alapfát már elég régen lehetett eventből szerezni. Most jött hozzá egy fejlesztés is. Lehet, hogy Te nem tudod használni, mert valamikor kihagytál egy eventet. De ez nem jelent semmit. Ha komolyan gondolod, amit írtál, nem kellett volna kiváltanod. Ha komolyan veszed a játékot, akkor meg van valamid, amit már megszereztél, és nem kér enni a pajtában. Mindegy, hogy van vagy nincs, mert sem szegényebb sem gazdagabb nem leszel tőle. Presztízs kérdés az egész. Azon kívül, hogy dicsekedni lehet vele, semmire sem jó. De azzal is lehet ám dicsekedni, aki most nem szerzi meg.

    Ja, mondtam már? 980 felröpim van... De,...még mindig nem adok!
     
    Utoljára szerkesztett: 24.8.20
  6. incimami

    incimami Fórum bárója

    Szia én is sokat használom a mobilomat de van arató gépem.
     
    szellorozsa, gabianyus, csopke1 és 5 más kedveli ezt.
  7. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:p:p:p
    Nem igazán számolgattam csak csináltam rutinból, volt egy terménybónuszom akkor kicsit belehúztam,de amúgy csak
    lazán:D:inlove::inlove::inlove:
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja annak sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
    További szép hetet mindenkinek, vigyázzunk egymásra:inlove::inlove::inlove:
     
  8. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Event kész! Nagyon tetszenek a divatmodellek. :inlove::inlove::inlove: Különösen aranyosak a bárány bokaszalagjai és a nyuszi fülbevalói. :music:
     
  9. Judabeli

    Judabeli Törekvő

    Sziasztok!
    Még 5 műbőröv és meglesz a második felhő. Növény megvan hozzá, de felröpi nincs. És ez nem a játék hibája, hanem az időé. De nem a játék rövidsége, hanem az én időm hiánya. Előfordult, hogy csak egyszer tudtam belépni aratni, ilyenkor komfort földbe volt vetve, de úgy nem ad túl sok felröpit. Így történt a hiány. De semmi vész, mert a felhő meglesz holnap, az extrák pedig vagy igen vagy nem, de nem életbevágó. Egy kérdésem viszont lenne... az extra bónuszok is csak ebben a sorrendben válthatóak ki, vagy akkor már nem kell sorba haladni? Apropó szerszámfa, nekem van alapom, de még soha nem szellőztettem meg, és nem is szándékozom kitenni, hiszen van annál hasznosabb is. Szóval nem kétségbeejtő dolog, ha valaki nem tudja megszerezni a fejlesztést, mert valóban nem ez a leghasznosabb fa. ( szerintem)
    Szóval senki ne mérgelődjön, hiszen ez egy játék, és egy kis odafigyeléssel és türelemmel nagyon sok minden beszerezhető - ha nem is azonnal- a játék folyamán. És ami kimarad az nem befolyásolja a valós életünket, ezért nem érdemes bosszankodni.
    Szép napokat, és jó szórakozást mindenkinek. Üdv. J.;)
     
    szellorozsa, Ribiszke, mamszi5107 és 11 más kedveli ezt.
  10. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Szép reggelt mindenkinek! A titokólban ismét nem csalódtam, még mindig nem adott szurikátát.
     
  11. mini76mini

    mini76mini Törekvő

    Szia, ezt nem igazán értem.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  12. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Tegnap szuper napom volt. Reggel a második felhő, késő este az utolsó kör is kész lett, így aztán villogtak a vakuk a kifutón. Sikerült a zuhatagost teljesen kipucolni, kinyitottam a bónuszládámat, és egy 100%os terménybónusz lapult benne. :):):)
     
    szellorozsa, maszilva, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  13. kincsemfarm

    kincsemfarm Járnitanuló

    Kész kész!!Hosszú érésűvel vártam az eventet,az eventnövény bőségesen adta a felröpit.Nem kapkodtam kényelmesen kész lettem.Köszönöm a Kukori tervezetet.
     
  14. mini76mini

    mini76mini Törekvő

    Sziasztok! Mi kell az utolsó körhöz?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  15. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Event befejezve,felhők beüzemelve!:)Jó kis event volt,tetszett a grafika,a beadás nagyon jó volt,hogy azt adhattam be amelyiket akartam,jobban követhető volt,mennyit kell termelni,stb!A barika és a nyuszi nagyon cuki volt a végén,a boci és a macska meg menő!:)Aki még eventezik,sok sikert a befejezéshez!:)
     
    szellorozsa, nagymami2, incimami és 5 más kedveli ezt.
  16. stucsilla

    stucsilla Járnitanuló

    Szerintetek honnan lehet alap napenergia-telepet szerezni?Ugyan igy jartam multkor a Kacsa Kata XL-es fájával. Ott figyel a pajtábano_O
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  17. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !!! Azért írok, mert nem szeretném, hogy azt gondoljátok, csak a bakijaimat könyvelem be itt ;) Már kész vagyok az öltöztetéssel, csak 1 romhalmaz voltam, 0 értelmes mondanivalóval :oops: Nagyon édesek a kifutós csajok :inlove: szerettem az eventet, pazar volt minden perce, semmi bonyi dolog, kérek még ilyet, ezt pedig köszönöm :) Jaaa!! A szerszámfa : nem tudom - nem értem miért frusztrál ennyi játékost ??? Annyi mindneból csurran-cseppen szerszám, még az aratások is ontják, a kamrában meg elfér amíg nincs alap....(ahogy Beko írta, egyszer biztos lesz, félbe nem hagyják a történetet) vagy ez már a "kákán a csomót" kategória ???? Sok sikert mindenkinek és sok örömöt, mert ez játék, és játszani jóóóóó :)
     
  18. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    incimami, szellorozsa, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  19. stucsilla

    stucsilla Járnitanuló

    incimami, szellorozsa, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  20. Niki-Lak

    Niki-Lak Utánpótlás-írogató

    Sziasztok :)
    Tegnap este sikerült befejeznem az eventet, amit magam is nehezen hittem el, mert semmi bónuszt nem sikerült forgatnom, kizárólag Rackó ajándékát tudtam aktiválni plusz a szezonos +1 növényt.
    A felröpik is szerencsére jól jöttek. Felhők aktiválva, igazán jó kis event volt :)
     
    incimami, szellorozsa, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.