Farm képek topic

Kategória: 'Médiatár', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 30.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hermione72

    Hermione72 Fórumszaki

  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 29.3.21
    DevilMókus, ursa11, genka53 és 16 más kedveli ezt.
  3. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Dupla-tripla lájk. :)
     
    DevilMókus, genka53, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  4. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Gyereknapi fagyiágyús! :p
    [​IMG]
     
    Kuzdern, genka53, Csókos és 21 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Már látom Imi a képet:), gratulálok Neked és Mindenkinek! Csodaszép művészi képeket hoztatok!:p
    Köszönöm szépen, hogy megosztottátok! Mindenkinek kívánok sok sikert, bő termést és örömteli játékot!;)
     
    DevilMókus, mimi, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  6. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Micsoda ötlet. :D Szuper!
    Csupakék világ. Jó lett ez is
     
    -Fülemüle-70, genka53, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  7. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Jaj de csodásak ezek a színek!:inlove: Ha másért nem is, lehet ezért nekiállok teperni!:D A látványról nekem ez ugrott be: [​IMG]
     
    Kuzdern, genka53, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  8. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Hajrá! Én szorítok Neked! :inlove:
     
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 29.3.21
    DevilMókus, Fuhur, genka53 és 19 más kedveli ezt.
  10. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Kedves Moderátor, aki törölted a képemet!
    Légy szíves a többit is töröld, a Maci-Pharmaci topikból is, mert eddig minden képem feltöltéséhez a képfeltöltés.eu oldalt használtam.
    Sőt jó szándékkal más játékosoknak is ajánlottam.
    Továbbá kérem, hogy tájékoztass, mely feltöltő oldalak tiltottak a játékban!
    Köszönöm.
     
    jófarmerlány és Imi* kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az alábbi közleményt ajánlom átolvasásra:
    https://board-hu.farmerama.com/inde...dalak-használata-tiltólista-bevezetése.16491/

    Amint időnk lesz, az a topic is ellenőrzésre kerül.
    Nem ellenetekre dolgozunk.
    Együttműködést kérünk, várunk.
     
  12. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Köszönöm a tájékoztatást.
    És remélem, hogy minél hamarabb törlitek a többi képemet is, így legalább sikerül elvenni a kedvemet a játék ezen részétől is.
    Természetesen a döntést elfogadom, mivel szabálykövető ember vagyok.
    (Bár a szabály alkalmazását drasztikusnak tartom.)

    Ezúton kérek elnézést azon játékostáraimtól, akik a tanácsomra ezt az oldalt használták.
     
  13. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek szépen ne mond ezt, olyan szépeket alkottál mindig!:inlove:
    Sajnos nekem is meggyűlt a bajom a képmegosztókkal!-.- Szebbnél szebb képeim tűntek el és sajnos nem volt rajta a gépemen így azok már örökre elvesztek!:cry:
    Szóval fel a fejjel, kérlek ne vegye el a kedved ez a dolog!
    https://kepkuldes.com/ Én ezt használom, próbáld ki, nincs "undorító" reklám, stb.!
     
    Utoljára szerkesztett: 29.3.21
  14. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Köszönöm Imi, nagyon kedves vagy! :inlove:
    Rosszul érint, hogy figyelmeztetés nélkül törölnek. Nem számítottam rá, mert hónapok óta ezt az oldalt használom.
    És nem a milliomodik rinyálós hsz-ről van szó.
    Az ember fia/lánya tervez, alkot(sokszor ki sem rakom ami készül, mert még javítok rajta), aztán örömmel megosztja a többiekkel, akik ugyanezt teszik... és hopp rájön, hogy "rosszat" tett. :(:oops:

    Köszönöm a az oldalt is. Majd valamikor talán használni fogom.
    Most megyek és meggyszedésbe fojtom a bánatom.
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]
    A törölt kép helyett újra.
    A képem címe Űrmézbár Az egyik legkedvesebb a sok kép közül amit csináltam eddig :)
    *****
    [​IMG] A kép címe: Ufók és fényvirágok, vagy Miminéni

    javaslatára Kékvilág is lehetne a kép címe:D
    *****
    Kedves @mamarygen!
    Írtam elkeseredésemben egy választ neked címezve, amit viszonylag gyorsan töröltem is, amikor rájöttem némi segítséggel, hogy mi miatt került ez az oldal tiltólistára. Mindent értek és elnézést kérek a törölt hsz esetleg bántó hangjáért, elkeseredésemben írtam, mert nem értettem az okát a tiltásnak és törlésnek. A Farmképjátékban még "versenyben lévő" két képemet is lecseréltem újra. Álmomban sem jutott volna eszembe, hogy rákattintsak a normál méretű képre. A képmegosztóoldalt töröltem a könyvjelzőim közül és többet feléje sem nézek.
    Szerkesztés oka: kiemeltem a kép mellől, mert nem jó helyen volt.
    A szerkesztés oka: hozzászólások összevonása.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.18
    DevilMókus, mimi, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Olvastam a hozzászólásodat. (Azt, amit töröltél.)
    Biztos voltam abban, hogy előbb, vagy utóbb minden probléma tisztázható lesz.
    Ha azonnal válaszolok, "olajat öntök a tűzre", így inkább vártam.
    Nem megalkuvóként, nem sunnyogóként, hanem úgy, abból az indíttatásból, hogy kiderülhet a félreértés, megtaláljátok a megoldást a képek bemutatására.
    //Úgy töröltem a képes hozzászólásaitokat, hogy azt akár kérésre vissza is állíthattam volna, míg magatok is meggyőződtök arról, miért is kellett eltávolítani azokat. Vagy azért, hogy elmentsétek a gépetekre.//



    Az ajánlott képfeltöltők nagyon vegyes képeket készítenek. Nem szabvány szerint dolgoznak, egyéni a megoldásuk, sajnos.
    A link a képhez változatban is előfordul, hogy van körítés az oldalról, információk és egyéb adatok is olvashatók.
    Számomra az a módszer vált be ilyen esetben, hogy ezt a linket másolom, majd kattintom.
    Ha nemcsak a kép látszik amikor ellenőrzöm a feltöltést, akkor magára a képre kattintok, és ennek a látványnak (ha csak a kép látható) a böngésző címsorbeli linkjét másolom az első link mellé.
    Azonosítom, összehasonlítom a linkeket és kiválasztom, melyik maradjon. (természetesen az, amin csak a kép látható)
    Nem mondom, hogy gyors a művelet, de így korrekt, így elfogadott egy pályázathoz, vagy egyéb kiíráshoz, szabályhoz.

    Valamikor régen azt tanácsolta számomra egy farmtársam, hogy legyen a gépemen egy farmos képtároló, nem a linkekkel, hanem magukkal a képekkel. Ebből aztán akár dátum szerint vissza tudom keresni azt, amit meg szeretnék mutatni, vagy használni szeretném.
    A képek feltöltött linkjei egy másik formában is tároltak voltak, de ezek a feltöltő oldalak bizonytalanságai miatt kukába kerültek.

    Néhány gépcserét megéltem már, de félévente ezeket az anyagokat külön adattárolóra is elmentem, hogy használni tudjam.

    Köszönöm a posztodat, azt, amit beidéztem.
    Nincs gondunk, úgy érzem.
    Megoldás született, és ez volt a cél.

    Kívánom, legyen sok szép munkád, sok szép munkátok, amit tárolni tudsz/ tárolni tudtok magatoknak, be tudtok mutatni a képfeltöltéssel itt a fórumon!


    Egyéni megjegyzés:
    Valamit kellene kezdeni a több egymást követő hozzászólással ... mert ez is bibis így itt.
    Ha össze tudod vonni, akkor megköszönöm. Választó vonalakat is rajzolhatsz közbe, így tagolhatóbbnak látszik majd az összevont poszt.
     
    DevilMókus, iboly54, Sali~*.* és 11 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm a szavaidat, a hozzászólásokat összevontam :D
     
  18. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    A magam örömére készült."Minden gazdák legjobbika"
    [​IMG]
     
    Fuhur, mimi, -Fülemüle-70 és 14 más kedveli ezt.
  19. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    DevilMókus, **jeje**, Fuhur és 13 más kedveli ezt.
  20. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 29.3.21
    DevilMókus, Fuhur, mimi és 13 más kedveli ezt.