Farmer találkozó 2023

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Bözse, témanyitás ideje: 9.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, mami!
    Legfőképp a munkám. Már nyugdíjasnak érzem magam közben, de még ahogy reggel felkelek, rájövök, hogy csak egy álom volt. :D
    Remélem egyszer sikerül eljutnom, jó kis bulit csapunk majd. :D :)
     
    mimi és Samborg kedveli ezt.
  2. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Esetleg egyszer meglehetne olyan helyen tartani a találkozót amely akadálymentes?
    Eléggé kirekesztő ez a helyzet a 21.-k században.
    Igaz csak 10 éve vagyok rokkant, (egy baleset miatt) de ettől függetlenül dühítő egy ilyen helyzet.
    Nem rég voltam osztálytalálkozón és Budapesten akadálymentes helyen.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.23
    Nagyii58, Sali~*.*, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Meglepetés vendég nem tud előre bejelentkezni, mert akkor nem lesz meglepetés;)
     
    zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  4. Bözse

    Bözse Rutinos

    Kedves Zöldért!
    A múltkor is meg tudtuk oldani, hogy ott legyél, most sem lesz másként. A helynek van terasza, ott már foglaltam is egy asztalt Neked. Csak egy bibi jöhet közbe. Az Önkormányzat már tavaly óta tervezi felújítani a járdát, de nincs konkrét időpont. Jövő hét közepére megtudom, hogy ez mikor lesz pontosan. És hogy miért ragaszkodunk a Fanyűvőhöz? Vidékiként nem ismerünk túl sok helyet és arra is gondolni kell, hogy Akik messzebbről jönnek, könnyen meg tudják közelíteni. Nehéz mindennek és Mindenkinek megfelelni. De lenne egy javaslatom. Te úgy tűnik, hogy pesti vagy, esetleg jobban eligazodsz a városban. Az őszi találkozóra Te válassz időpontot és helyet! Remélem ez így megfelelő lesz Neked.
     
    ulmo12, Nagyii58, bündihugi és 4 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Bözse :)
    Nem tudom Zöldértnek tetszik-e ez az ötlet, de nekem határozottan jónak tűnik. Tetszik. Az őszi talit bízzuk rá Zöldértre :D:inlove:
     
    Nagyii58, .sylvia72. és zsani_apja kedveli ezt.
  6. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia!21 éve mozgássérült a férjem(baleset miatt)tudom milyen a helyzet.Svéd bútor üzletláncnak lyukas kerekesszékük volt,abban kellett végigtolnom a férjemet,úgy,hogy előtte direkt felhivtam őket van-e szék és persze közölték van.De vissza térve a helyzetedre,Bori intézkedett és remélem megfelel a javaslata.Szép estét!
    Szia!Ha magadra gondolsz,mint meglepetés vendég jelentkezzél be inkább,nehogy meglepetés érjen,hogy nem lesz hely leülni.Nem szórakozásból kérjük a jelentkezést a létszám miatt kell,leírtam mégegyszer.Üdv Hajni.Szép estét;););););)
     
    Ninett79, Samborg, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  7. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Írtam egy bagolyt... Lehet már elrepült.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  8. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Nos csak az érdekesség kedvéért a balesetem dátuma a rendőrség pontos megállapítása alapján: 2013.10.13.-án 13 óra 13 perckor történt és utas voltam egy autóban a jobb első ülésben.
    A szembejövő volt a hibás, csak így röviden.
    Egyszer voltam a Fanyűvőben, de akkor még normál kerekesszékem volt, amit mivel csak a bal kezemet tudom használni lecseréltem egy elektromos kerekesszékre, így kisérő nélkül is tudok közlekedni.
     
    Nagyii58, Samborg és zsani_apja kedveli ezt.
  9. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Ha tudok menni, feltétlen :D
    A telefonszámod megvan, majd beszélünk.
     
    Samborg, zsani_apja, zoldert és még 1 ember kedveli ezt.
  10. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Május 22-én megnyílik a metróban az eddig felújítás alatt álló utolsó két állomás is: a Nagyvárad tér és a Lehel tér.
    Ezzel a hétvégi metrópótlás is megszűnik.
    A Nagyvárad tér teljesen akadálymentes, a Lehel tér is! A Határ úti aluljárót most korszerűsítik, liftet is építenek az aluljáróig, onnan az peronokhoz már van lift. Szerintem lassan, de biztosan minden állomás akadálymentes lesz, különféle megoldásokkal ugyan, de lejuthatunk a peronra lifttel.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.23
    Olgi52, Nagyii58, Samborg és 7 más kedveli ezt.
  11. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Köszi a jó híreket.
     
    Sali~*.*, Nagyii58, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  12. Bözse

    Bözse Rutinos

    Sziasztok cyber Földművesek!

    Közeledik a bulink időpontja. Aki még nem csekkolt be, kedd estig megteheti. Ne habozzatok, talizzatok! Senki ne akarjon meglepi Vendég lenni, mert annyi helyet foglalunk, ahány Jelentkezőnk van. Aki eljön, biztosan jól érzi majd Magát.

     
    ulmo12, bündihugi, -elzemari- és 4 más kedveli ezt.
  13. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Akkor holnap találkozunk?
    Remélem, hogy a baglyom célba ért?
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok talin résztvevők :)

    Kívánom, hogy érezzétek jól magatokat, kössetek sok érdekes ismeretséget. Talán legközelebb majd én is veletek lehetek, de most családi programom van, így csak gondolni fogok rátok :).
    Jó beszélgetést kívánok Nektek holnapra és persze jó időt is hozzá:)
     
    bündihugi, ulmo12, Bözse és 3 más kedveli ezt.
  15. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Ha valaki olvassa a talizós csapatból: jövök, csak késni fogok egy órát. Kis technikai problémám akadt, remélem 15 órára ott leszek.
    Addig is jó csevegést.
    Üdv: Judit
     
  16. Bözse

    Bözse Rutinos

    Szia Judit!
    Jössz, amikor tudsz, mi várunk.
     
  17. bündihugi

    bündihugi Törzsjátékos

    Sziasztok! Szeretném megköszönni a szervezőknek a találkozót! Személy szerint én nagyon jól éreztem magam,de szerintem mindenki aki ott volt!!! :inlove::) Sajnálom,hogy sokan lemondták..... Ölelés mindenkinek :)
     
  18. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Sajnálom, hogy le KELLETT mondanom, vártam nagyon a találkozót, de skarlátot terjeszteni nem lett volna becsületes.

    Akik most voltak először, kérem osszák meg velem, számukra milyen volt?
     
  19. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Köszönöm szépen a szervezését a talinak:inlove::inlove::inlove:
    nagyon hiányzott már ez a beszélgetés a többiekkel, nem csak a gépen nézegettem a szöveget:p
    biztattuk egymást,hogy jó még ez a játék csak nem kell rá sokat költeni,mert már nincs úgy kompenzálva
    ahogy kellene8)
    finomakat ettünk, a pincér is nagyon figyelmes volt,másnak is fogom ajánlani ezt az éttermet:inlove::inlove::inlove:
    kislányommal mentem / Virággal, sokan ismerhették még kiskamaszként, ő is tudott beszélgetni,csak kár
    hogy Nemzsuék nem jöttek,mert velük is szeretett volna találkozni:sleepy:
    nem tudtam sokáig maradni,de várom a kövit,ez is nagyon feltöltött, puszi mindenkinek:inlove::inlove::inlove:
     
    -elzemari-, jófarmerlány, mimi és 7 más kedveli ezt.
  20. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Én is megköszönöm a találkozó megszervezését! :inlove:
    Voltunk már máskor többen is, de szerintem így kellemes, családias hangulatú együttlét és beszélgetés volt.
    Várom az őszi bulit! :)
     
    jófarmerlány, mimi, bündihugi és 4 más kedveli ezt.