Farmer találkozó 2023

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Bözse, témanyitás ideje: 9.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Vinni kell egy laptopot és itthonról becsatlakozok majd. :D ;)
     
  2. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Valaki mindig hoz egyet, úgyhogy általában van nálunk laptop. Néha több is. xD
     
    Samborg, jófarmerlány, Koppi és 4 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha jók az infóim Bözse közkincsé tette az övét, tehát semmi gátja nem volt a farmozásnak :) és a csatlakozásnak sem. Én is gondolkodtam azon, hogy legalább telefonon csatlakozom a társasághoz, de aztán nem hívtam fel Bözsét, nem akartam elvenni az időt az élő beszélgetésektől.
     
  4. bündihugi

    bündihugi Fórumlakó

    Sziasztok Farmos Találkozós barátok :) Szeretném megkérdezni,hogy az idén Őszi találkozó lesz-e???
    Jó játékot kívánok nektek, leállás-bosszankodós menteset :)
     
    jófarmerlány, _Ilona49_, Bözse és 5 más kedveli ezt.
  5. Bözse

    Bözse Rutinos

    :)Kedves Mindenki!:inlove:

    Én egészen őszintén ebben az elhúzódó nyárban nem is figyeltem, hogy már ősz vagyon. Plusz abban a hitben voltam/voltunk, hogy most nem lesz dolog a talival, mert Zöldért hirdeti meg vmi új helyszínen. De ha már így alakult, sebtében azért összeröffenthetünk egy bulit. A hónap végén, jelesül okt. 28.-án délután a szokásos helyünk vár bennünket, ha akarjuk. Mivel az uccsó utáni pillanatos ez az egész, így a gondolkodást is fel kell pörgetni ez ügyben. Jövő hét péntekig lehet jelentkezni a -gyöngy-581 , .sylvia72. & Bözse farmokon. A leggyorsabb választ Gyöngytől várhatjátok, mert Szilvi és én a munka miatt lassabb reakciós idővel funkcionálunk.

    Farmos tali 2023. 10. 28. 14 órától
    a Fanyűvőben.

     
  6. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Szia Bözse!
    Örülök az új találkozónak.
    Természetesen ott a helyem.
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Fincsi palacsintát majd küldhettek nekem. :pirulósmiley :D
     
  8. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Á... kihűlne, gyere el.
     
  9. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Ebből megint kimaradok sajnos, ez van.
    Remélem egyszer sikerül olyan helyet kitalálnotok amely akadálymentes hely. :(
    A múlt héten volt osztály találkozom és betudtam menni az elektromos kerekesszékemmel.
     
    Samborg, Nagyii58, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Már két levelet is írtam, csak félek eltévedt a bagoly. A jelentkezéseddel minden rendben van, jó szórakozást és sikeres találkozást kívánok minden résztvevőnek és természetesen Neked is. :D
     
  11. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Érdeklődnék, hogy holnap lesz találkozó?
     
  12. bündihugi

    bündihugi Fórumlakó

    Szia Csaba:) Szerintem igen,páran ott leszünk a szomsziaim
    mal akivel telefonon beszéltem.Várunk ,délután találkozunk :)
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Csaba és mindenki aki jelentkezett a talira!
    A találkozó természetesen a megbeszélt időben, a szokott helyen és időben lesz, nem marad el, szeretettel várunk mindenkit rá.
    Érezzétek jól magatokat, tartalmas és élményekkel teli szép délutánt kívánok mindenkinek.
     
  14. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Munka miatt rettenetesen lestrapált voltam egész héten (sőt már az előző héten kezdődött az őrület). Majdnem elfelejtkeztem a mai találkozóról ... szóval jövök délután. :inlove:
     
    kutyaszálló, .sylvia72., Samborg és 5 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Jó beszélgetést kívánok! :)
    Mi nyáron nem voltunk bent, előtte ültünk le egy asztalhoz. Ez fontos infó, hogy nem a járda szegélyen. :D
    Hagytam még látni valót, esetleg, ha egyszer eljutok veletek is.
     
    kutyaszálló, ulmo12, .sylvia72. és 5 más kedveli ezt.
  16. bündihugi

    bündihugi Fórumlakó

    Sziasztok! Most értem haza a találkozóról,amit nagyon élveztem! Jókat nevettünk-beszélgettünk és megvitattuk a Farmozás csinjátbinját ,nem beszélve a finom ételekről :p:p:DxD:inlove: Köszönet a szervezőknek ,jövőre újra ugyan itt :inlove::)
     
    kutyaszálló, ulmo12, .sylvia72. és 6 más kedveli ezt.
  17. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Szép estét kívánok!

    A találkozó szokásához híven nagyon jó volt.Örültünk egymásnak és annak , hogy régi ismerősként üdvözöltük egymást. Jót ettünk,beszélgettünk, fotókat készítettünk,Dani a soron következő kitűzővel várt minket.Köszönjük neki....

    Mindenkinek jó utat kívánok hazafelé, jövőre újra!!
     
    kutyaszálló, ulmo12, .sylvia72. és 8 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nyáron majd megkérdezem hol csináltatok fotó és "mellettetek" csinálok egyet. Majd átküldöm és hozzá szerkeszted. :D ;)
     
    Kuzdern, kutyaszálló, ulmo12 és 5 más kedveli ezt.
  19. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Sziasztok....

    apja,
    mi,bent a lenti helyiségben csináltuk a képeket, ahogy olvastam, ti a szabadban voltatok...Kár, hogy az még soká lesz, amikor majd te is készítesz képeket az ott létről, de biztosan az is eljön majd...
     
    apja_72, Kuzdern, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  20. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Nagyon jó volt a tegnapi találkozó, jól kidumáltuk magunkat mindenről is. :)
    Jófarmerlánnyal jöttünk el utolsónak, a fizetésnél minden rendben volt.
    Tavasszal Veletek - az nem tudom, hogy ugyanitt-e - de találkozzunk mindenképp. Akik még nem voltak, gyertek bátran!
    :inlove:
     
    apja_72, Kuzdern, Koppi és 10 más kedveli ezt.