Farmer találkozó 2023

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Bözse, témanyitás ideje: 9.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kutyaszálló

kutyaszálló Fórum admirálisa

Sziasztok!
    Szeretném megköszönni a szervezést, kicsit nehezen de később már jobban ment a beszélgetés nekem is
    fájt még a karom,de elfelejtették velem a régi barátok ismerősök:inlove::inlove::inlove:
    megpróbáltam mindenkihez odamenni, bár ez nem volt nehéz mivel nem voltunk sokan.
    jól éreztm magam várom a kövit,pussz mindenkinek:inlove::inlove::inlove:

apja_72, Kuzdern, Koppi és 9 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

Szia!
    Az aláírásomban ott a Figyelem felkeltő. :) Ennyit tudok most hirtelen, ma nagyon nagy munkában vagyok a farmon. ;)

3. -elzemari-

-elzemari- Fórum elő legendája

Szia, szia.
    Nagyon örülök, hogy nem volt semmi gond!Jövőre veletek valahol...

apja_72, Kuzdern, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  4. Shiba86

Shiba86 Törzsjátékos

Sziasztok!
    Jó látni,hogy vannak ilyen kis farmos összejövetelek. Remélem nem gond ha én is csatlakoznék.
    Régen volt egy topicunk és mi is szerveztünk egy amolyan tábort 2hetes volt, én csak egy hétvégére mentem, de az is szuper volt. Sajnos azóta a 2 tagunk elhunyt és a csapat feloszlott, a topic megszűnt,én is hébe hóba jövök már csak fel,keresem a helyem. Remélem itt megtalálom.

Nagyii58, -gyöngy-581, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia!
    Rajtunk nem múlik azt hiszem a következő tali megszervezése, ha konkrét dátumot tudunk akkor itt megírjuk :). Természetesen szeretettel várunk Téged is a jelentkezők között ahogy mindenki mást is. Kívánom, hogy találd meg a helyedet a résztvevők között. Sajnos ennél többet bővebbet még írni nem tudok, valamikor a tavasszal várható egy újabb összejövetel :)

apja_72, Nagyii58 és jófarmerlány kedveli ezt.
  6. Shiba86

Shiba86 Törzsjátékos

Szia Gyöngy!

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat,kíváncsian várom akkor a találkozó lehetőségét.
    Annyira rég óta játszom ezzel a kis játékkal,van hogy abbahagyom egy időre de sosem felejtem el, annyira a szívemhez nőtt a grafikája, az emlékek és az,hogy tét nélkül lehet vele játszani. Nagyon magával ragadott a fórum társasága a jó beszélgetések.

apja_72, Nagyii58 és -gyöngy-581 kedveli ezt.