Farmer találkozó 2023

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Bözse, témanyitás ideje: 9.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia!Ez most komoly?Minden évben hívunk 2-szer is.Pl Messengeren is írtam tavaly 23.04.18,választ sem kaptam rá.Tudomásom szerint Bori is hívott ősszel(most beszéltem vele.hívott telefonon,nem vetted fel és nem is hívtad vissza),levelet sem kapott a farmra,én meg pláne nem,úgyhogy szerintem itt fejezzük be,hogy ki mire nem reagált.Ja és a fizetés?Igen volt,hogy elsétált valaki fizetés nélkül és másnak kellett kifizetni a fogyasztását.Nem volt jó poén.Nem szórakozásból kértük a jelentkezést sem,a foglalás miatt kellett,de ezek után nagy ívben.Azt csinál mindenki amit akar.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.24
    Kuzdern, zsani_apja, bündihugi és 2 más kedveli ezt.
  2. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ennek oka egyszerű! Nem tudok belépni a fb-ra, nix jelszó. Annyira biztonságos volt, hogy nem jut az eszembe, a gépről meg pápá elszállt.
    A jelszavaimat amnéziával védem!
    Fene a fajtáját! De ez benne van a pakliban, amikor valakik magukra vállalják, hogy majd a végén ők rendezik a számlát. Bizalom ide vagy oda, ezzel számolni kell.

    Ha nem veszed a poént sajnálom! Előfordul az ilyen mindenkivel, most nincs ilyen hangulatod. De ne rám haragudj! Haragudj arra, aki úgy elbacta a napod, hogy nem tudod a poént, poénnak venni!
     
    Swartsch, rozo52, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  3. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Mégis láttad,de lehet penész folt van az irományomnál és azt néztem be.Telefonszámod is ezek szerint megváltozott.A poén a fizetésnél volt nem jó.Tök jó napom van,nem haragszom én senkire.
     
  4. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Mint építőipari szakember kérdezem tőled, hogy biztos vagy abban, hogy az éttermek a közhasználatú épületek közé vannak besorolva, amiket a jogszabályok köteleznek az akadálymentesítésre?
    Azon gondolkodj el, hogyha az éttermeket jogszabály kötelezné, és ennek nem tennének eleget, akkor nyitva lehetnének-e. Vagy azon, hogy az akadálymentesített éttermek miért tüntetik fel külön, mint extrát, hogy az étterem akadálymentesített, ha az eleve nem extra, hanem kötelező dolog.
    Hmm, valószínű amikor már tudtam volna, nem tudtam rá válaszolni.
    Nem tudom pontosan mióta nem tudok belépni.
    Na most hiába hívott, mert én a gép előtt ülök, a telefonom meg a kocsiban fekszik valahol!De majd ha eljutok addig, akkor majd megnézem.
    :D
     
    rozo52, zsani_apja és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szerintem ezt a témát kiveséztük,hagyjuk is.Nem most hívott,ősszel.mivel most már nem rendezünk mi.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Szervusztok!!!

    Atya világ!!!!!!!! Mi lett egy várható találkozóból???

    Én megköszönöm Bözsének , Szilvinek,Nemzsunak,s a többieknek, akik az idáig eltöltött időben a szervezés nem egyszerű munkáját magukra vállalták. S egyben sajnálom is, hogy ilyen rossz szájizzel kell ezt irnom.

    Nem értem miért kell poént csinálni komoly dologból, hiszen nekünk ez a jó kis találkozó volt, ahol már alig vártuk, hogy vajon mi is van a másikkal, vajon mi történt vele az elmúlt időben.Komoly kapcsolatok szövődtek, barátságok.
    Vártuk, élvezettel vettünk részt és mindig hálásak voltunk a szervezőknek, hogy ezt a nem egyszerű dolgot magukra vállalták.Jöttek vonattal, távolsági busszal, melegben,esőben.

    Sajnálom, nagyon sajnálom, hogy Bözsének, Szilvinek is is rossz emléke lesz, pedig soha nem mondták, hogy fárasztó, vagy nem csinálják többet.

    Mindig jól éreztük magunkat,szívesen fogok visszaemlékezni az ott eltöltött időkre, farmtársakra, akikkel sok mindenről tudtunk beszélgetni, de legfőképpen a mi gazdaságunkról a Farmról.Sokan elhozták a laptopot is, hogy ha valaki netalán valamiben nem biztos, tudjanak segíteni.S persze az aratás, vetés sem maradhatott el....

    Mégegyszer mondom, sajnálom,és kívánom, hogy szeretettel gondoljunk vissza a Találkozókon eltöltött időkre.
     
    jófarmerlány, Samborg, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én a betegségem miatt soha sem tudtam egy találkozón sem részt venni, amit nagyon sajnálok. De ezt soha sem írtam le másoknak, nem terheltem egyéni bajaimmal senkit sem és főleg nem szemrehányás vagy kötözködés formájában. Inkább igyekeztem segíteni mások szórakozását a szervezésben.

    Azt viszont köszönöm Alexnek, hogy megtörte ezt a gyászos hangulatot az írásával, jól esett olvasni ironikus a sorait és mosolyogni egy jót rajta :)

    Sajnálom, hogy a találkozó fő szervezői így köszönnek le, nem ezt érdemlik.

    Sok sikert kívánok annak aki neki áll és a nyomukba próbál lépni... Kösse fel a felkötni valókat, nagy elődök nyomdokaiba fog lépni és csak követni is őket nem kis munka lesz...

    További szép vasárnapot kívánok mindenkinek.
     
  8. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Na, akkor vegyük ezt jobban szemügyre! Mert nem az a típus vagyok, aki feladja!
    Visszaolvastam!
    Mindenki üljön le és vegyen egy nagy mély lélegzetet.
    Megkértétek az egyik játékost, hogy jelölje Ő ki a helyszínt, hogy Ő is részt tudjon venni a találkozón.
    Ő kijelölt egyet, ami neki az állapota miatt megfelelő lenne.
    De az az étterem foglalt.
    Más étterem viszont nála nem jöhet számításba!
    Oké! Ez úgy gondolom, hogy az egyéni problémája, amin nem kell bepöccennie senkinek!
    Egy ember mínusz, más nem történt. Ez még nem tragédia a találkozó megszervezésének szempontjából.
    Ha valaki szándékosan vagy feledékenységből nem fizetett ezzel már nem lehet mit kezdeni.
    De nem kötelező az egyben fizetés. Értem, hogy a szervezés ezt jó szándékkal és kényelmi szempontokat figyelembe véve határozta meg így, de felesleges, és a pincéreknek sem okoz gondot, ha mindenki külön külön fizeti a saját fogyasztását, sőt több borravalóra tehetnek szert ha úgy alakul.
    Hozzáteszem, hogy külön fizetésnél, ha valaki nem fizet, az nem a szervezők sara, hanem a pincérré mert nem figyelt a fizetésekre, ez mindenhol így van! A lényeg, hogy előre jelezni kell, hogy mindenki külön fizeti a fogyasztását, hogy a pincérek is fel legyenek erre készülve, figyeljenek az "elhajtókra".
    Szerintem olyan dolgokból van itt a probléma, amik egyszerűen megoldhatóak és végül is nem is problémák.
    Szóval! Ha akarjátok a találkozót, akkor nem kell ilyen dolgokon fel és kiakadni, nem érdemes magatokat, és a többséget azzal büntetni, hogy nem szervezitek azt meg!
    Újból neki lehet futni ha valóban akarjátok a dolgot.
    Minden további kérdésre szívesen válaszolok a délutáni fogadóórámon. De most mennem kell mert a szél éppen átrendezi a portát!
     
    jófarmerlány, rozo52 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Persze értem;)Csak sajnálom...:wuerg:
     
    jófarmerlány és alex0824 kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez nem így van. Nem kötelező az akadálymentesítés. Ahogy Alex is írta, az extra, s örül a mozgáskorlátozott ha van ilyen lehetőség. Nézd, én sajnálom az állapotodat, de nem így kellene hozzáállni. Én pl. felhívtam volna magam azt az éttermet, s én megkérdezem, nem várom el mástól,ha már egyszer miattam kell átszervezni. Ez csak egy telefonhívás. Mindenkinek meg van a saját baja, de egy ember miatt ne bukjon 10-20 ember, akik szeretnének menni.
    Neked mielőbbi jobbulást, ne légy ilyen negatív, s főleg ne vetítsd ki másokra. Remélem nem haragszol,hogy ezt leírtam. :)
    Legyen szép napod! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.24
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyszerű kérdéseidre egyszerű választ adok;)

    Ha korán érkezel, segíthetsz a főzésben, Bogrács Kemence... van az udvaron...
    Az adagra még senki nem panaszkodott, Repetázni is lehet....
    Az udvar füves szóval gumicsizma nem kell...
    parkolás ingyenes, de inkább a ház előtt...
    Nyáron folyamatosan érik valamilyen gyümölcs..
    Szomszédnak nem osztunk lapot... Akár sértegetni is lehet;)
    Házi állat 1 törpe tacskó... s néhány taviállat...
    Klíma az udvaron nincs:wuerg: De fedett terasz az van...
    Az ebédért soha nem kértem pénzt... a szervizdíj sem került bevezetésre...
    Az általam szervezett találkozók mindig ingyenesek voltak;)
    Tevém és zebrám csak plüssből van... Az egyik Farmos gazda ajándékaként kerültek hozzánk;)
    Wifi ingyes ha farmozni akarna valaki....

    Tapasztalat szerint 20-24 vengég kényelmesen elfér! a 30 már határeset!
    Cukorka osztást is tarthatunk;)

    Trambulin, gyerekjáték biztosított!

    Egyéb kérdés?:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.24
  12. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Nincs semmi bepöccenés,meg szerettünk volna felelni mindenki kérésének ez nem sikerült,ezért gondoltuk,akinek speciális kérése van jobban meg tudja szervezni.Beszélhetek Bori nevében is úgy gondolom,nagyon szívesen megyünk,ha pont megfelel az időpont.Nincs már egyben fizetés,így ez kipipálva.
     
    zsani_apja és alex0824 kedveli ezt.
  13. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Akkor csak nyáron térjünk vissza rá!
    :D
    Micsoda lehetőségek lapulnak a kertben! Hab party, vizes póló verseny, tavi átúszás,
    fürdőruha bemutató, horgász verseny, halászlé főzés a kifogott halakból, teknős, béka tenyésztés, szúnyogetetés, stb.
    Ez egy komplett szabadidő központ, számtalan lehetséges programmal!
    xD

    Na jó, de olyan hamar feladtátok látszólag, ezen csodálkoztam. Poénkodni is csak azért mertem, mert tudom, hogy nem fából vagytok. A fene sem gondolta, hogy ennyire szívügyetek, hogy mindenkinek jó legyen. Olyan soha nem lesz!
    :)
     
    jófarmerlány, Swartsch, rozo52 és 2 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bármit lehet csak akarni kell!
    Ha segítesz megszervezni, a hely adott;)
    A Tó mini.... a halakat kifogni tilos...:wuerg:
     
    Swartsch és zsani_apja kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!

    Rájöttem, hogy Fanyüvőben, mi kint foglaltunk helyet, ezért a pince az még csak az agyamig sem jutott el, nemhogy a látó teremig.
    Nekem már marad telefon az autóban, paár órát volt ott, de nem sikerült újra élesztenem. Hasonló meleg volt, mint most.
     
    Swartsch és alex0824 kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ne adjátok fel! :) A többi farmert nézzétek. :) Mindenkinek nem lehet megfeleni.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Viszont fontos a szándék;):inlove: Persze ez sem tesz csodát!8)
     
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    De az megvolt. Nem? :)
     
  19. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ki? Én? A saját napomat nem tudom megszervezni magamnak normálisan!
    Nem hogy másokét! Abban nem lenne köszönet, ez borítékolható!
    :D
    Nem baj! Úszásban rövidtávon vagyok nagyon jó!
    :D
     
    Swartsch, zsani_apja és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Mondom mini... nem úszómedence....

    Igen Te... Te jó vagy levelezésben;)
     
    Swartsch és zsani_apja kedveli ezt.