Farmerama emlékkönyv - Ismerjük meg egymást még jobban!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: MadameRose, témanyitás ideje: 25.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mani2004

    mani2004 Törzsjátékos

    A Farmerama-t ezen nap óta játszom (dátum): Igazából már nem is emlékszem.Az első farmomat ellopták ,egy idő után újat kezdtem,de volt egy rövidebb szünet ,de most már szorgalmasan játszom.
    Így kerültem a Farmerama játékba (pl: egy barátom ajánlotta): A lányom mutatta meg.
    A kedvenc szomszédjaim: Akik viszonozzák az ajándékokat.
    Háziállatom/háziállataim: 3 kutya és a mosómedvém
    Kedvenc sportágam: vetés-aratás
    Kedvenc játékaim: farm és keresztrejtvény
    Kedvenc ételem: húsmentes
    Ezt teszem, ha nem Farmerama-t játszom: házimunka
    Vele találkoznék legszívesebben: akivel lehetetlen /már nem él/édesapám
    Kedvenc színem: fehér ,lila
    Kedvenc zeném/együttesem: 70-es évek
    Itt nyaralok legszívesebben: 25-30 éve nem nyaraltam
    Ezt kívánom magamnak a jövőben: nyugalom és boldog család
    És milyen közös hobbitok van szomszédaitokkal? Eventezés
     
    missuzy_53 és emocy91 kedveli ezt.
  2. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    A Farmerama-t ezen nap óta játszom (dátum): 2010-ben kezdtem, de majd' két esztendőt ki kellett hagynom, s tavaly tél végén tértem vissza.
    Így kerültem a Farmerama játékba (pl: egy barátom ajánlotta): A húgom mutatta meg a játékot, s hamar kedvet kaptam hozzá
    A kedvenc szomszédjaim: Mindenek előtt Hermione72, akinek sokat köszönhetek, hogy így fejlődik a farmom, vati666, zoli0830, penge1990 és még sorolhatnám, nem mondhatok egyik szomszédomról sem rosszat, hisz aktívan dolgoznak mind a farmjukon.
    Háziállatom/háziállataim: A kutyáink, Maci, aki egy egyéniség és hű társa, barátja, Morzsi. De jó szívvel gondolok Lizára is, a szüleimnél hagyott kiskutyára
    Kedvenc sportágam: Elsősorban a labdarúgás, de jöhet minden más is
    Kedvenc játékaim: Farm, sudoku és keresztrejtvény
    Kedvenc ételem: A vadas zsemlegombóccal, a hentesborda és a csülkös bableves. De igazából jöhet minden! :)
    Ezt teszem, ha nem Farmerama-t játszom: Történelmi, elsősorban a magyarok, a magyarság történelmével foglalkozó írásokat olvasom, tanulmányozom illetve focizom
    Vele találkoznék legszívesebben: Áldott emlékű Nagyapámmal
    Kedvenc színem: A fekete, valamint a zöld-fehér kombináció :)
    Kedvenc zeném/együttesem: Van egy csomó, a lényeg, hogy rock, illetve metál zene legyen
    Itt nyaralok legszívesebben: Jó pár éve nem nyaraltam már, de a legfontosabb az, hogy a pihenést a szeretteimmel közösen tölthessem
    Ezt kívánom magamnak a jövőben: Egészséget és további boldog családi életet
    És milyen közös hobbitok van szomszédaitokkal? Mivel Ők is itt vannak, gondolom a farmozás :D
     
  3. Ritafarmer1982

    Ritafarmer1982 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A Farmerama-t 2013-ban Húsvétkor kezdtem el játszani. :D
    A játékon az unokatesóm mondta, hogy próbáljam ki. Meg tettszett. ;)
    Kedvenc szomszédok.: nincs, mert egyformán szeretem Őket :)
    Kedvenc játékom.: a Farmerama, Pix Word.
    Kedvenc állatom.: Nincs. Minden állatot szeretek.
    Kedvenc étel/ital.: étel nincs. De a mit utálok az a tojás leves :wuerg: Ital a jó Házi pálinka :);)
    Mit csinálok mikor nem játszom.: alszok, dolgozok, kertészkedek, kutyát szétáltatok, játszok vele, olvasok. :)
    Nyaralás.: :D
    Háziállatom.: kutya /Bendegúz/ :)
    Sport.:minden de csak nézőként xD:):D
    Mit szeretnék a jövőben? Békességet, szeretet, egészséget mindenkinek, és munkát is.
     
    mani2004, missuzy_53, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.