Visszajelzés Farmerama piactér eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    A fórum katasztrófa, de én a játékban is érzek némi lassulást, szerencsére nem jelentős.
    Nekem már csak két kitehető van hátra, még ma meglesznek szerintem.
     
    heureca3, DevilMókus, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ügyi vagy;) Lassan én is haladok;)
     
    heureca3, DevilMókus és zebrina04 kedveli ezt.
  3. magika

    magika Fórum mestere

    Nálam is nehezen találja meg a kért fórumoldslskst, de a játék egyelőre még nem dob ki. Valami gáz lehet a központban.
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  4. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Már csak 2 kitehető hiányzik.A Bahán már csak a törpékre gyúrok de most valahogy nem jön annyi,amennyit szeretnék.Az eventes területen is eddig 8 db jött mindig,most 2 db :( Persze össze fog jönni,hiszen még van idő de már jó lenne a kitűzött célomat befejezni.Nem mindegyik állaton mentem végig teljesen,amelyik nem mozgatott meg,annak a végét kihagytam inkább.
     
    heureca3, DevilMókus, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Nálam 7 , de csak a malackát és a kakaskát etettem. :oops:A picik a cél azok jobban kirakhatók.;) Azért egy reggeli aratásnál ha rárakodnak a bonuszok , és valamilyen tp növelő szépen adnako_O Persze sokat nem számít;)
    Bár az állatokat úgy termelem mintha event lenne/ minden kint van + gyorsitó +bonusz+ neon pillangóbáb azért már várom az új eventet o_O:wuerg: Laza volt a kutyás;):):music: Furcsa nem gondoltam volna a cunami után...:music:o_O:p
     
    Utoljára szerkesztett: 27.5.19
  6. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Szia!
    Igen,a kutyással már azt hiszem vasárnap végeztem,most meg próbálom magamba szívni az új ismertetőt csak közben főzök:p így még nem sikerült elolvasnom a teljes ismertetőt.Én a mókust és a malacot etettem,mert sípvirágból elég sokat ültettem,így a végére már csak tényleg a törpékre kellett koncentrálnom,azokat sisakbabbal szedtem össze.Sikerült mindent kiszednem a boltból csak a virágkoszorúk maradtak bent.Szeretem az eventeket de nem mondom,hogy nem fárad el az ember agyilag :) ....és ami engem illet nem tudom,mi lenne velem ha nekem kellene kiszámolnom a dolgokat,arról nem is beszélve,hogy mennyi jó tanácsot,ötletet tud az ember itt a fórumon összeszedni.Ezúton is köszönet minden olyan játékosnak,aki valamilyen formában hozzásegített a sikeres event teljesítéséhez.:inlove:
     
    Gio, DevilMókus, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A TP-bónuszok NEM HATNAK a felröppenő mennyiségére!
    Csakis az érésidő számít, valamint a felröppenő mennyiségére ható bónuszok!
    Ajánlom szíves és alapos tanulmányozásra: Bónuszlexikon :)
     
    Gio és DevilMókus kedveli ezt.
  8. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Ügyes vagy! :)
    Nálam még benn vannak a csillagok és a banánok, így még egyszer meg kell etetni a malackát, hogy hozzájuk jussak. :p:)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.5.19
    DevilMókus és spagetti24 kedveli ezt.
  9. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség


    Köszi te is nagyon ügyes vagy :) Úgy voltam vele ha már teljesen lebontottam a Bahát,akkor végig csinálom,utána meg csak ültettem,ültettem,a banánokat nem is gondoltam,hogy kiveszem de most már 2037 db van ezzel együtt.xD Kár,hogy nem lehet csillagra cserélni:p
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! A felhős bonuszokra gondoltam. Csak rosszul fogalmaztam.
     
    spagetti24 és Othep kedveli ezt.
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ha már itt lógok a csevegőkben alvás helyett: kicsit örömködök itt is;)... holnap végre végeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! Jaj de jó:D ! Jobb híján lett egy rakás kitehetőm, 1x1-es már 3 van, de még 2 aratás az eventesen és meglesz a 4. A 2x1-es meglett mind a 4, azok voltak a legcukibbak. A nagyokból 2 van és nem is lesz több, se idő, se kedv, se hely nekik, se semmi. Nem is bánom, pezsgőt bontok, ha végre a jó kis építkezést látom majd újra a kupolaizé helyett a térképen. Maradt majdnem 1300 törpém, 330 körüli sípvirágom, koronám nem, mert már rég leszedtem a butikot. Még van pár húzós napom, de a hegedűvizsgákon és a tanszaki koncerten ma túlestünk, még a héten szereznem kell a melák kamaszomnak egy pár, számára is vállalható 44-es alkalmi cipőt, mert hét végén konfirmál, aztán jövő hónapra úgyis kinövi, viszont árvíz esetén remek csónak lesz belőle a tengerimalacnak:D
    Kezdek kikészülni az év végétől, kezdődjön már a szünidő!!! 1 hétig tuti családi pizsiparti lesz nálunk;)No, most már lefekszem, hajnalban egy rakás rántott husis szendót kell legyártanom az osztálykirándulásra... Jó éjt!
     
    DevilMókus, spagetti24, Gio és 8 más kedveli ezt.
  12. Zsuzsancs

    Zsuzsancs Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Ha munka mellett napi három aratással megint úgy jártam,hogy 30db csillagos érme hiányzik a felhősor megszerzéséhez, de nem váltok ki semmit belőle akkor elveszik a csillagos érme is vagy az megmarad s beszámítják majd legközelebb egy másik eventnél vagy sima vásárlásnál?
    Főleg,hogy látom,hogy a következő eventhez is azokat kell gyűjteni...
     
  13. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Beváltják az érméket is:) nem marad meg
     
  14. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Csodás , napsütéses napot kívánok mindenkinek! :inlove: Tudom, nem itt a helye...., de szükségem lenne még törpére:cry: Szeretném az összes kitehetőt, de alig adott felröpit a saguaro:oops: 573 érmém van, még 2 körre való törpe kellene...:wuerg:
    Kicsit elszámoltam:cry:magam. Ha van felesleges röpitek, akkor a Kukackukac-ra várom! Hálás köszönet előre is mindenkinek!:inlove::p
     
    Gio, mebajah és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép reggelt. :)
    Ahogy olvastalak Benneteket többször írtátok, kérdeztétek, hogy minek van ilyen sok dekor ebben az eventben.
    Hoztam egy farmképet amiben meg tudom mutatni, hogy én mire használtam fel:[​IMG]
    Ezen a képen még több is hiányzott, de már megvannak :D
    Gyűjtöm a szép dekorokat, ezért örültem nekik :)
     
    Fatther, DevilMókus, spagetti24 és 6 más kedveli ezt.
  16. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    egy kicsit elnéztem a végét,mert reggel még arattam a sípvirágot:p:p:p
    nem kellett volna,mert már mindent kiváltottam ,de a mókuskának még egy utolsót tudok adni a Tp-ért legalább, meg
    talán még a malackának is egy utolsót:D:)
    az volt a jó,hogy mindig egy karaktert fejlesztettem 9-ig utána mehetett tovább,így nem téveszthettem el őket8)
    aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    spagetti24 és Gio kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event kész... minden kitehető kiváltva;) Hogy minek? elférnek a menübe...:p
     
    DevilMókus, spagetti24, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  18. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Köszönöm Mindenkinek a segítséget! :inlove:A dekorok kiváltva! :pTörpe nem maradt 1 sem!:D Mindet felhasználtamxD
     
    Gio és mebajah kedveli ezt.
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők, Játékosok!

    A majdnem maratoni hosszúságú " Farmerama piactér " event véget ért!


    Köszönjük az ötleteket, a segítő posztokat, a tanácsokat az event teljesítéséhez!


    Találkozunk a következő események csevegőiben!

    A topic bezárt!
     
    ljanika6, mebajah, Kukackukac és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.