Visszajelzés Farmerama piactér eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. palkogazda70

    palkogazda70 Utánpótlás-írogató

    köszönöm a segítséget meg találtam
     
    Sanyat és Rylee86 kedveli ezt.
  2. kisegér01

    kisegér01 Járnitanuló

    Sziasztok! Ez most komoly, ha tudni akarom hogy hol tartok az etetéseknél mindig meg kell nyitnom az ismertetőt és az ajándékokból visszakeresni? Na ne már! :(
     
    ZZR500, Julcsi-néni, Lillapilla73 és 4 más kedveli ezt.
  3. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Na nálam már meg is volt az első. Igaz, egyáltalán nem helyrehozhatatlan, de elég amatőr baki. Kezdő aratás, magültetés, szaporítás telón. Mindjárt az elején - hogy el ne felejtsem - kitettem a dekort a főfarmra, majd egy laza mozdulattal a Pannikkal együtt ki is töröltem. Persze észre csak most vettem, miután a számítógép képernyőjén szemléltem a farmot. Most kiraktam a kergére, onnan legalább nem törlöm ki véletlenül. (Talán learatni sem felejtem el.) Mi lesz még itt a következő napokban...
    Hát ezt elég szerencsétlenül oldották meg, való igaz. Én úgy tervezem, nem fogom elaprózni, letermelem, ami kell és mindegyik állatot egyszerre szolgálom ki, a 9. szintig. Utána már csak azzal az eggyel foglalkozom, amelyiket tovább akarom "etetni". Az érméket is csak akkor költöm el, ha összejön annyi, amennyit tervbe vettem. (Megjegyzem, még nem döntöttem el, hogy melyik lesz a szerencsés "kiválasztott".)
     
    vm68, Anulu73, Melan és 7 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Nem számoltam ki hogy számíthat -e ,de mindenesetre működik hogy beadóm a léggömbvirágokat 0-ig. o_O
    Ugyan csak 3 db a jóváírás ,de sok kicsi sokra megy;)
    Maga a koreográfia egyébként tetszik, :inlove:de az valóban szerencsétlen hogy nem látóm a haladási sávokat .:sleepy:
    Mindenesetre a 9 biztos utána meg majd nyomozok...:eek:
    Egyébként a hibáknál tartva egy teljes területet felejtettem el aratni,o_O/ még szerencse hogy nem az eventeset/ úgyhogy a piacózást mára abbahagytam...:sleepy::p
    Figyeljetek a virágkorona dekora mert, egész más ütembe érik...o_O
     
    Melan, inanna11, kisegér01 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Sziasztok! Én most jól elszúrtam a dolgot. Mondhatnám azt is nagy hülyeséget csináltam. Véletlen az ajándékba kapott Virágkoronát betettem és nem a kertbe raktam ki. Így tekintsem befejezettnek a játékot?
     
  6. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Szia! A főfarmra, az erdei tisztásra és a szédült szántóra is rakhatod.
     
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia nagyon hosszú az event, belefér . o_O;)legfeljebb ha minden kötél szakad tudsz venni az ajándékok közt is a botba..Sokan leszünk akik elfelejtik aratni stb.. No para;)
     
  8. masir11

    masir11 Fórum-zöldfülű

    sziasztok virágkoronát hol találok vagy tudok venni?
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az event kezdetekor kapsz egy Virágkorona-butik nevű dekort.
    [​IMG]


    [​IMG]
    Ezt a tárgyat az event indulásával egy időben célszerű kihelyezni!
    A tárgy 6 óránként megajándékoz 3 db virágkorona nevű különleges kellékkel.
    A virágkoronát a megrendelőknek kell beadnod az eventben.
     
    Melan, genka53, DevilMókus és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Na idé írtám a másik évettkét.
    Ézzel es haladok szípen, csak azt sé tudom hunn vagyok. Ma lala vót, hónap még lálá lész. Vagy nem.
    Irgalmatlanul hosszú az a 312 óra. Dé abban bizonyos vagyok, hogy még két évent léfut a farmon a végéig. Vagy nem.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.5.19
    evakarma, Sali~*.*, Melan és 5 más kedveli ezt.
  11. Koresz98

    Koresz98 Fórum-zöldfülű

    Hogy tudom elültetni a léggömbvirágot mert azt láttom,hogy van de ültetésnél sehol nem találom
     
  12. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Szia
    A térképen a jobb alsó sarokban találod az eventes területet, a léggömbvirágot csak ott tudod ültetni.
     
    Sali~*.* és genka53 kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Na, ez az amikor úgy készül az eventes felület, hogy az az eventes terület! Mikor mindent összekevernek, mint a lecsóban! Ki látott még olyat, hogy eventes területre ültetünk?! Trágyázva! Maratóval! A paradicsomszószban is vetni akarok a pince fölé!
     
    evakarma kedveli ezt.
  14. szinusz

    szinusz Haladó

    sID: 1296664 sziasztok, az elhasználódóban volt, rákattintottam, hogy felhasználom elveszett, nem tudtam kitenni,elveszett a három db-om? nem találom, hova lett--------?
     
  15. szinusz

    szinusz Haladó

    a virágkorona volt, bocsi lemaradt
     
  16. Nelli541

    Nelli541 Fórum-zöldfülű

    A kapott virágkoronát hol találom meg és ha egyáltalán megtalálom hova kell ültetni.
     
    Sanyat kedveli ezt.
  17. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Jó reggelt! :)
    Segítséget szeretnék kérni. A 600 érméért kiváltható 12 dekororra van szükség az event elvégzéséhez vagy van hozzá tartozó felhősor?
    Lesz valami hátrányom ha nem váltom ki? Helyem az nincs már sehol ahova kitudnám tenni.
    2 órája olvasok és nem jöttem rá :D
    Előre is köszönöm a segítséget.
     
  18. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Itt találod, de megnézheted a pajtában az egyéb fül alatt:
    [​IMG]

    • kék téglalap: eventnövény, felröppenő, különleges kellék mennyiségek
    Szerencsére ültetni már nem kell csak beadni:)
    Különleges kellékek:

    Virágkorona


    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:
    • Virágkorona-butikból (erről később olvashatsz) és az eventüzetből
    Felhasználási terület:
    • megrendelőknek kell beadni az eventben

    Jó reggelt neked is:)
    A felhőt meg tudod venni a boltban.


    [​IMG]

    • Lezárási idő: 22:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • farm szint x 650 TP
      • baha szint x 650 BTP
      • 1 db Kerekkerekes láda
      • 1 db Trágyás láda IV. szint
      • 1 db Finom sütik ládája
    • Nem tematikus felhősor (1 db 1x1-es, 1 db 1x2-es és 1 db 2x2-es tetszőleges dekor helyezhető rá)
    Nekem sincs hova tenni a kitehetőket, csak annyit váltok ki, ami érme marad a felhő PP stb után. Van-e valami hátránya? Egyelőre annyi látszik, hogy nem lesz ilyen dekorom. Majd csak túl élem valahogyan:(

     
    vm68 és genka53 kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! A felhő nem tematikus, azaz ezzel kapcsolatban nem. Hogy hosszabb távon lesz -e hátrány erre nem tudok válaszolni:music:;)Én párat kiváltok mert lesz szabad érmém bár egyenlőre nem nagyon van szabad helyem...:sleepy:
    Aki a 10 feladatókat is vagy a 11 is tervezi leadni, azoknak segítség lehet hogy számításaim szerint akad szabad érme.. o_O
    A leggömbvirág jóváírásához kiváltottam egy virágkorona érmét mert igy tudtam szabad leadó feladathoz jutnio_O
    Egyébként a jutalomérme számából tudjuk legkönnyeben követni melyik szinten is tartunk:5-7-9 ill4-6-8 stbo_O;)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.5.19
    vm68 kedveli ezt.
  20. ammonika

    ammonika Fórum-zöldfülű

    nem találom a léggömb virágomat. Hol keressem? + egy kérdés, hova tudom ültetni? Köszi
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.