Visszajelzés Farmeramikus éjszakák - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 31.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Végeztem!
    Óriási siker élmény!
    [​IMG][/URL
     
    soresne, Imi*, taga1 és 11 más kedveli ezt.
  2. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Hát jön a végszó:
    1. Felhősor tegnap sikeresen megszerezve :)
    2. Sor csak 15/42-ig jutottam, ez is a kedves szomszédoknak és a etetésből ami feljött abból lett meg. Így a gyáram nem lesz fejlesztve ez van. :(
    Ez van erre letehet számítani hisz növényből, fából, egy darab se jött egész event alatt :) Állatból nem tudom mert az nem volt kint mivel még csak tegnap lett meg a felröppenő az elsőhöz és az fontosabb volt :)
    De azért legalább 1 db jöhetett volna területekről, de még annyi se jött, ez vicces így :)

    Hát gratulálok azoknak akik mindent be tudtak fejezni vagy csak az első felét és kitartás akik még küzdenek :)

    Üdv: DRAGON86
     
    Kukackukac, -vadocka70-, bendi1121 és 2 más kedveli ezt.
  3. bedewyr

    bedewyr Fórum-zöldfülű

    Hát nekem a lámpás felröppenő elég viccesen jött. (Inkább NEM jött). Pedig eleinte direkt 1 egész területet csak állatokkal és fákkal ültettem be. Tegnap már mind a 3 területen csak állatok és fák voltak és így is volt, hogy összesen 3-4 lámpás jött a 3 területről összesen!!! Szerintem a farmomon biztos valami felröppenős pech átok van. Azért jó lenne, ha event alatt az event felröppenők nem szerencsén múlnának, hanem esetleg x tp leszedésenként mindenképp kapnál y db-t. Már sokadik event, ahol a felröppenőkön csúszok el. A másikat simán befejeztem egyébként.
     
  4. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Sziasztok!
    Felhő napok óta megvan -majd megnézem, hogy mit ad! S most a második függönyt is a helyére tettem! Ja! és nagyon nem szeressem volt ez a játék/?/ !
    Aztán az utolsó tűt beleszúrtam a dagi kufferjába, s elszállt mint egy lufi!xD
     
  5. méhecske53

    méhecske53 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm segitséget DRAGON 86 és Angie131, és 132 gazdáknak.
     
    _Cygnus_ kedveli ezt.
  6. Búvész

    Búvész Haladó

    Sziasztok! Gratulálok aki kész Majd ha bővül a terület jobban sikerül!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.8.18
    _Cygnus_ és stellácska26 kedveli ezt.
  7. ginger.

    ginger. Fórumprofi

    Felhő megszerezve. Medvedzsinn 29 etetése sikerült. Ez is csak azért, mert lápmásokat játékosoktól kaptam. Külön köszönöm evakarma és ismerősei segítségét.
     
    stellácska26 kedveli ezt.
  8. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Sziasztok! Gratula akinek sikerült!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.8.18
    stellácska26 kedveli ezt.
  9. kékmaci61

    kékmaci61 Utánpótlás-írogató

    Én csak szomszédok ajándékaiból és a 3 kezdeti Ottredinből 12 etetésig jutottam el. Nem volt érkezésem ültetni :(
    Gratula akinek sikerült végig!
     
    _angela76_, _Cygnus_ és stellácska26 kedveli ezt.
  10. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Felhőt már pár napja sikerült megszereznem,a medvedzsinnél pedig 29 etetésre futotta! Sajnálom,hogy nem sikerült a második függönyt megszereznem,de majd máskor! Gratula annak,akinek sikerült befejezni!
     
    Rékuci1111, kedvenc62 és vekony1 kedveli ezt.
  11. Pumukli17

    Pumukli17 Junior szaki

    Sziasztok! Felhő kész, lámpásokkal rosszul állok, még agy kitehető se jött össze. 13 etetésre futotta a 42-ből.
     
  12. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Napok óta próbálja ezeket a dolgokat elmondani az ember itt, és kb lehurrogják, mert tutira nem jól csinálja. Rendben, akkor cseréljünk farmot, és majd meglátjuk...
    Tegnap Otterdin kb jó ha 6 lámpást adott, de szerintem még ennyit sem, mert csak csp, és tp jön. Ma összesen adott keményen 2db!! lámpást, és kb 10 otterdint etettem meg, a többi csp, tp, és most kaptam 2db szupitápot.
    Kezdem kicsit unni, hogy mások jobban tudják nálam azt, hogy mennyire "szerencsés" a farmom. Nekem 1 db pannim van, nem lesz több, pláne, ha ez lesz a menet innentől, hogy még azok se adják jól a felröpit. Kipróbáltam a különböző taktikákat, igazán egyik sem vált be, sajnos. :( 23/42 lett a végeredmény. Jelenleg bahán 385/farmon 119-es szinten vagyok. Évek óta csak azt az eventet nem tudtam befejezni, amit nem is akartam, bár ilyen nem volt. :D Viszont az elmúlt hónapokban egyre gyakrabban fordul elő, hogy nehezen tudom befejezni az eventeket. :( Tudok nulla percezni, ha állatok és fák kellenek, akkor lehetőségem van azok érési idejének csökkentésére is, mert mind CSP-m, mind gyártási lehetőségem megvan hozzá. De a farmom nem a szerencsésebbek közé tartozik, sajnos. Ez mindig is így volt, és szerintem így is marad. :( Többségében akkor nulla percezek, ha valóban rengeteg felröpi kell, azaz olyan 2ezer körüli, de akkor igyekszem spórolni a szupitrágyával, mert bármikor kellhet más eventhez, és nem nagyon tudom gyorsan pótolni, hiszen van kb 4 mamutfám, illetve, amennyit ki tudod szedni a gazdakörből, de még az eventeket is azért csinálom, hogy ilyesmiket szedjek ki. Inkább felkelek aratni, hogy legyen elég növény, de bizony kiszedem az adott feladatból még a 15db szupitrágyát is, mert mindig jól jön, ha van.
    Ami szerintem probléma manapság, hogy vannak játékosok, akik szerencsésebbek, jobb felszereltséggel rendelkezik a farmjuk ( mielőtt még! nem irigylem, nem kell más farmja, se az ő "javai"!) és valamiért egyszerűen nem hiszik, hogy vannak olyanok, akik nem olyan szerencsések, akiknek nem olyan felszereltségű a farmjuk, mert mondjuk nem tudnak úgy áldozni időt, pénzt, stb a játékra. És is boldog lennék, ha olyan jól menne egy-egy event, ahogy itt másoknak, akik szerint minden IS megoldható ez vagy az nélkül. Komolyan, boldog lennék, mert akkor nem idegeskednék végig egy sima eventet sem, hogy vajon be tudom e fejezni úgy, ahogy én szeretném, hogy elérem e a célomat..
    Csak annyit szeretnék, hogy ne mondjuk meg másnak, vagyis ne erőltessük rá a saját lehetőségeinket másokra, mert közel sem biztos, hogy nála fennállnak azok. Akiknek mindig minden sikerül, azok örüljenek neki, azoknak gratulálok! És azok szerencsések. Ennyi. Másoknak nem ezt dobja a rendszer..
     
    CoraQueen, Kukackukac, lurion és 4 más kedveli ezt.
  13. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Most lett meg az első gyárfejlesztésem:)

    Pörgettem vagy 100-at, de nem lett terménybónuszom.
    Első két nap 20 órás állatok szupertáppal, 20 órás fák kkturbóval - mint tudjuk nem adtak semmit.
    Aztán 3 területen a fehérkaktusz napi 3 aratással, ekkor meg nem volt elég tű -mert nincs panni-, így tovább egy területen sztrágyával saguaro a felröpi miatt.
    Nekem nem adott Otterdin túl sok lámpást. Szomszédoktól jött 7-10. (Másik farmomon tegnap is még volt hogy 3 tűt kaptam!)

    Szóval elment több száz sztrágyám, kkturbó, sztáp, sok pörgetés, napi 3 aratás és kb 100 FA a + ajándék küldésekre.

    Köszönet azoknak, akik teljesítették és megírták, hogy bónuszt pörgettek, pannikat pakoltak, több ezer sztrágyát elhasználtak.
    Ebből tudom, hogy nem a szorgalmammal van a baj és nem a taktikámmal. Csak nem volt annyi eszközöm és szerencsém.

    És egy kis nyelvtan: az event leírásban: "Hozzájutási lehetőség" szerepel, amit úgy értelmezünk, hogy adhat/felröpülhet. Ez valóban azt is jelenti, hogy neeem kapsz semmit. De, eddig is minden eventnél ez szerepelt és volt hogy alig adott, de hogy több terület több aratással semmit, no az most sikerült először. Szóval igenis félrevezető volt így a leírás, mert nem így készültünk volna rá.

    És a szomszédság fejlesztése sem sikerült, ha ez volt a cél. Nekem ez azt jelentette volna, hogy AKTÍV szomszédok kapcsolódnak be a játékba, nem pedig "kiszolgáló" farmok.

    És kérem a modikat, ne csak a jogos panaszkodókat figyelmeztessék teljesen jogosan a topic megfelelő használatára, hanem azokat is akik megkérdőjelezhetetlenül ("márpedig ezt meg lehetett volna csinálni") kioktatják a többieket, hogy mit nem csináltak jól.

    Maradjunk a jó ötletek, tanácsok, segítő szándékok mellett, mert azok is voltak bőven és sokat segítettek a nem "profi" játékosoknak.

    További jó játékot és jöjjön a kövi event!
     
    CoraQueen, margot1964, Bonzó1945 és 3 más kedveli ezt.
  14. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A Farmeramikus éjszakák event véget ért, a csevegő zárja kapuit.
    Köszönjük a taktikák és tapasztalatok megosztását, egymást segítő tanácsaitokat.
    Találkozunk a következő event csevegőjében.
     
    Imi*, ljanika6 és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.