Visszajelzés Farmkupa - eventeken átívelő pecás event - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 12.6.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszik az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 31.7.24.
  1. 1

    58 szavazat
    24.5%
  2. 2

    13 szavazat
    5.5%
  3. 3

    15 szavazat
    6.3%
  4. 4

    11 szavazat
    4.6%
  5. 5

    14 szavazat
    5.9%
  6. 6

    5 szavazat
    2.1%
  7. 7

    9 szavazat
    3.8%
  8. 8

    22 szavazat
    9.3%
  9. 9

    16 szavazat
    6.8%
  10. 10

    74 szavazat
    31.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Már nem ez az első eventeken átívelő pecázgatós ritka gyöngy gyűjtő event amit lejátszom az évek során. ilyen könnyen és gyorsan soha sem jött össze a szükséges gyöngy, mint most. A boltom már majdnem üres. Csak 3 AB-t tudok kiváltani. Miután szeretek pecázni és a horgászás "mellékes" (nem ritka gyöngy hanem bármi más) nyereményei többnyire jók, hasznosak így folytatni is fogom az event végéig a pecázást. A csillag és az AB elfér ott ahol számolják, talán egyszer még hasznát is veszem :)

    Kicsit nosztalgiázom: A legelső pecás eventre szívesen gondolok vissza, élveztem minden percét élveztem, alig vártam, hogy elkészüljön a következő csali amit a malomban kellett lekeverni. Ez az event túl szerencse függő volt, nekem szerencsém volt, sok dekort kaptam.
    Szóval engem szeretnek a halak és a pecások védőszentjei is.:D Talán egy tételellel lehetett volna több kiváltható nyeremény a boltban. Azt hiszem ez az event lesz az első ahol ritka gyöngyöt fog visszaváltani nálam a rendszer :D
    (mindent el kell kezdeni egyszer :D)
     
  2. kakukkszegfű

    kakukkszegfű Haladó

    Valóban jó ez a horgászás... bár gyöngyre nincs már szükség... de én is folytatom;)
    Minden potyogó akármi... ajándék;)
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  3. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Nem egészen 7 óra van vissza ebből a hosszúra nyúlt eventből.
    Ne felejtsétek el beszedni a csaliládákat a különleges mezőkről és még pár halacskát kifogni, begyűjteni az ajándékaikat. Nézzétek meg, hogy kiváltottátok-e mindkét felhőt, mert később nem lesz lehetőség a megszerzésükre. A megmaradt gyöngyöket az eventboltban költsétek el, ha még nem tettétek volna meg.
    Hajrá Mindenkinek, akik még az utolsó órákban gyöngyökért pecáznak! Sok szerencsét!

     
    Swartsch, Dolphin, kutyaszálló és 7 más kedveli ezt.
  4. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Junior szaki

    Sziasztok!

    Attól az egy szem makrélától eltekintve, tökéletesen sikerült a befejezés fogás szempontjából :) bolt is kifosztva, szóval köszönöm a pecázást, jöhet a következő :)

    [​IMG]
     
  5. kakukkszegfű

    kakukkszegfű Haladó

    Elhorgásztam a csalikat:inlove:
    Jó event volt!:inlove:
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  6. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    59 egyesem megmaradt, meg is fog, mert én azt nem fogom lepötyögni. Nekem ez az event csupán időhúzásra való. Nincs idegem ilyen tötyörgésre, zsipzsup és kész, ez az elvem :D
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Kapuzárásra ide értem, még jó, hogy nincs pánikom. :D
    Leszámítva, hogy gyöngyözik a homlokom. :D :)
     
  8. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Jó volt szép volt,de elég voltxD
    A begyűjtés nem mindig sikerült tervszerűen,de így is elég gyöngy gyűlt össze a bolt kifosztásához:p:p:p
    kicsit félek az ilyen eventektől,mert kapcsolódik egyik a másikhoz és vacak érzés,ha nem tudod az egyiket már megcsinálni
    bármilyen probléma miatt8)
    na mindegy most sikerült, aki kész annak gratula,aki még pecázgat sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  9. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU


    Sziasztok!

    Aki még nem szavazott, megteheti a hátralévő percekben.:)
     
    GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!
    A Farmkupa - eventeken átívelő pecás event végére értünk, az event csevegője is bezárja kapuit.

    Nagy gratuláció Mindenkinek, aki elkezdte és végigküzdötte magát a pályákon.
    Találkozunk a következő event csevegőjében,
    a Farmerama csapata​
     
    Dolphin, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.