Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

zsani_apja Fórum ezredese

halihoó!
    Nem tudtam először hova írjak, vagy is tudtam, csak egy picit átgondoltam. Nem panaszkodni akarok.
    Nap mondását akartam leírni, hogy.. Aki keres talál!
    Közben olvastam Zsu válaszát egy illetőnek válaszolva. Elég finoman fogalmazott. :) A lényeg, hogy ezek fix felhősorok. Tessék szépen keresgélni mindenkinek. >>ITT<< megtalálható az összes rávaló dekor.

.barbi1., Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Valaki kiszámolta már , hogy a legújabb küldetésekben mennyi millió TP rejtőzik ? :D
    Feladatok gazdálkodási szakértőknek!
    Ha , ezt a 4 küldetést megcsináljuk , az több mint 1.600.000.000 TP :inlove:

Hogy miket kell beadni , azokat nem számoltam össze :cry:

Ronda növények : 386.400.000 TP

Elvisz pompás nadrágja : 406.700.000 TP

Energiatinktúra : 469.000.000 TP

Titkos hősök : 353.000.000 TP

.barbi1., DevilMókus és Ribiszke kedveli ezt.
  3. Ribiszke

Ribiszke Fórumgróf

Elég sokat kell hozzá beadni. :music::cry:
    A Titkos hősökhöz 698200 növényt számoltam, de lehet, hogy itt-ott melléütöttem. De ahhoz legalább a hagymám már megvan nagyjából. :)

DevilMókus, Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  4. szávusz97

szávusz97 Utánpótlás-írogató

a felhösor kézi aratása egy szenvedés.JÓ lenne önnyebbé tenni. Ha bejön a felhösor legtöbbször aközepén kezd.A lapozóval amit célszerü lenne áttenni a képernyö bal alsó sarkába átlag 100 -at kell kattintgatni amire az elsö felhóig visszalapozok.Jó lenne két végállapothoz vivö gomb is etc.

.barbi1. és Kuzdern kedveli ezt.