Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Jól összehangolt napon én is ennyit aratok.... az alap tp figyelembe vételével... Én magamnál tojásokkal s minden szokásos akármivel együtt az 1500% - tól olyan 25-30 milliós aratást várnék
     
    Sali~*.*, genka53, steve223 és 2 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor a legmagasabb TP-T adó valami kell megkeresni , és 3 területre rakni .
    Meg a homárok dala meg a kacsalak?
     
    parrahviki12, Imi*, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    S kinek van ezekből 3 területre való?:music:
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tom , aki gyűjti ? :p
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Beko!
    Nem vagyok indulatos, nem háborgok, nem panaszkodok és nem futok a panaszkönyvhöz sem (2012. júniusa óta ezt egyszer sem tettem meg) Szavazni szerettem volna, de nem találtam olyan számot ami nekem megfelelő lenne a véleményem kinyilvánítására, így nem szavaztam. Amíg negatív számokat nem látok a lehetőségek között addig nem is fogok szavazni.
    Kicsit több mint egy éve értem el a 200. szintet azóta az ehhez szükséges tp-mennyiségem megkétszereződött. Behatároltam, hogy hová fogok kerülni és még mennyi lenne vissza. Üzenhetnék szépet és jót a játék készítőinek, de értelmét nem látom.. Szeretem ezt a játékot a szintszorzók nélkül is annyira, hogy még maradjak és játsszam a magam örömére. Aztán meglátom. Adok az egésznek pár hónapot, hogy kiforrja magát. Egy biztos, én arra, -hogy annál jobban haladjon a tp-csíkom, mint ahogy eddig haladt- nem fogok valós pénzt költeni, mert nincs rá lehetőségem.. az életem pedig véges, mint mindenki másé...
    Ez amit most leírtam nem tartalmaz indulatot, vagy mérget, csak egy egyszerű tény amit érzek így első látásra. Viccelni vele sajnos még nem tudok.. (ezt az állítást gyorsan cáfoltam, mert:
    Bár ami még most eszembe jutott az az, hogy, ha nekünk több száz év kell a 300-hoz, akkor a játék készítőinek is bírniuk kell ennyi ideig.. megnézhetjük kik fogják tovább bírni :D a játékosok, vagy a játék készítő.:D Jelenleg ezt látom egy érdekes és tanulságos célnak, hogy ezt megfigyeljem, csak azértis' alapon :D
     
  6. Őzike..

    Őzike.. Fórumszaki

    A kérdés jogos...:music:
    16 homárt és 17 békást sikerült csereberélnem a hajón. Tehát még 1 területre való sem jött össze.
     
    csio70, genka53, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kacsalakot még cserélni sem lehetett.... pedig van néhány feleslegesem:music: - persze mind másik farmon:p
     
  8. Palacsintax

    Palacsintax Fórumszaki

    Meg kellene emelni a piacozásra szánt időt.
    Ha kiteszi a piacra az amarántot, akkor ne dobja már vissza 1 hét után, mert a következő aki megvehetné, csak évek múlva jut el arra a szintre
    :p:)xD
     
    Zuhi, Pandapoc♥, Zsu065 és 19 más kedveli ezt.
  9. bonba73_Gazda

    bonba73_Gazda Rutinos

    Kedves Játékostársak!

    Véleményeteket kérjük az újonnan bevezetett farmos szintekkel kapcsolatban.

    A skála rövid értelmezése, példa a két szélső értékre:
    1 - Semmi szükség szintemelésre.
    2 - A szintemelés tényével egyetértek, de annak módjával egyáltalán nem.
    3-9 - Ennek árnyalatai...
    10 - A változás minden elemével (új növények, szintkülönbségek stb.) maximálisan egyetértek.

    A szavazat leadására 7 nap áll rendelkezésetekre.

    Ebbe a topikba NE írjatok semmit, mert minden hozzászólást törölni fogunk innen.
    Ezt csak a szavazás idejére nyitottuk meg.

    Véleményeteket, meglátásaitokat bővebben a szomszédos topikban tudjátok megfogalmazni.
    >>KATT IDE<<

    1-ES


    Ez nagyon durva innentöl kezdve egy forintot se költök játékra a farmerába,és az se kizárt hogy végleg abba hagyom a játékot!
    indok,miliárdos tp-kellenek,hol szenvedek én megint éveket mire 300-as lennék meg majd elköltök több száz ezret tp növelökre 1500%tp meg ilyenekre ájunk már le ingyen játéknál több százezer forintot kölcsek el megint nem volt elég8-év allat az az 1-2milo forint amit elkölktötem erre a játékra vége nem vagyok hülye,ez már nekem is sok!
    na csókolóm!
     
    Utoljára szerkesztett: 29.5.18
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gyöngy;) Köszönöm... ez a nap zőőőd írása;)
     
  11. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    Én cserenapkor igyekeztem közel ennyi beszerezni , a kincsesről is átpakolom az összeset , így majdnem tele is lesz
    de nálam is az dédunokáim fogják örökölni , pedig a 200 a mostani szintem .
    Most 215 leszek , meglátjuk mire elég :)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.5.18
    Kukackukac, csio70, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én elcseréltem az összeset:music: a felhőn maradt mutatóba;) a kacsalakok is erre a sorsra jutottak volna ha küldhetőek lettet volna ;)
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  13. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    Az egész csapatot akik ezt a szintrendszert kidolgozták elküldeném elme orvosi vizsgálatra
    .Egyébként az egész játék borulni fog ,ha a 100-as szint alatti játékos megvesz több szintszorzós kosarat,egyből akár 200-as szint fölé juthat,üres pajtával.szinte 0 CsP,-vel,aztán jön a sírás,mert 0 tapasztalattal nem fognak tudni eventezni.
    200 feletti játékosoknak ez a kosár szinte semmit sem ér.
     
    Kukackukac, libuskafarm, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  14. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    látod ezért szép ez a játék , kinek mi a fontos , vagy mit szeret :)
     
    Sali~*.*, -Fülemüle-70 és genka53 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A magas szinteket nem a kezdő gazdáknak találták ki.... :music:
    Bolond az a gazda aki a kezdő farmra az almafák mellé vesz tp kosarat:p
     
  16. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    Egy kb.60-70-es szinten már több van mint almafa,egyébként meg hidd el lesz aki az almafához is megveszi a kosarat.
     
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Beko és Toma párbeszéde ösztönzött arra, hogy mégiscsak írjam meg a véleményemet, Gyöngy hozzászólását olvasva, mintha egyes, saját gondolataimat olvasnám.
    Ez a szintlépési tabella annyira sci-fi, hogy tán ki kéne lőni az űrbe, hátha az ük-ük-ük -ük Köbüki az MZ/X-ben megtalálja és véghezviszi a szintek megmászását. Nem írom zölddel, mert nem ez a vicc, hanem maga a szinttáblázat.
    Úgy vélem, hogy a BP annyira, de annyira nem tiszteli sem önmagát, sem a játékosokat, hogy ennyire komolytalan követelményszintet állított fel a 300. rangsor eléréséhez! Ezzel csak saját magukat minősítették. Ez holtra nevetséges, és egyben nagyon drámai is. :wuerg:
    Egyetértek Gyönggyel, "Egy biztos, én arra, -hogy annál jobban haladjon a tp-csíkom, mint ahogy eddig haladt- nem fogok valós pénzt költeni, mert nincs rá lehetőségem.. az életem pedig véges, mint mindenki másé...." Amennyi az én kényelmi szolgálatomhoz szükséges anyagi ráfordítás, annyi marad is, de az exponenciálisan növekvő TP-szintek megszerzése ügyében semmi többet nem teszek, mint eddig is. Játszom a magam örömére, olyan sebességgel tolom a zöld csíkot, amennyire megy ezzel a megszokott tempóval. Más, de elérhető és megvalósítható célokat tűzök ki magam elé, hisz oly sok lehetőség van ebben a játékban!
    További sikeres játékot kívánok mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:
     
    Zuhi, ursa11, Kukackukac és 27 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Szerintem ez a kosár akkor lesz jó , ha veszel prémet , és altatod a fát 1 hétig .
    Megeszel elötte minden tojást , terméket , felhőt aktiválod , veszel mega TP-t stb ......
    Majd a +1500% TP-t ráküldöd 3 területre és utána jön ...... a mittomén .....
     
    nyuszicica1, Sali~*.*, Crispello és 3 más kedveli ezt.
  19. Bubuka212

    Bubuka212 Fórumprofi

    Hát remélem a Bp tervezi még a játékot vagy 40-50 évre, és majd az unokáim talán meglépik a 300-at de legalább van 200on túl is élet. Én örülök neki hogy fejlesztenek bár nekem még a 200-is messze van 77 szint még, majd a többiért aggódok ha az meg lesz.
     
    Sali~*.*, genka53 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  20. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    Én biztos,hogy ne veszek ilyen kosarat.Amiket leírtál még így több kosarat kéne vennem,hogy 1 szintet lépjek.
     
    Sali~*.*, jólóbarát, genka53 és 2 más kedveli ezt.