Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    A szomorú az,hogy ezért a felelőtlen gomb nyomásáért még fizetést is kapott.
     
    Cyra65, Leho69, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  2. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nekem is eszembe jutott, hogy olyan nagyon hosszú távra vázolták fel a perspektívát, hogy talán hosszabb szabadságra készülnek. :music:

    A szorzóról meg az jutott eszembe, amikor a sakk feltalálója búzát kért jutalmul. Az első kockára 1 búzaszemet, a másodikra kettőt, a harmadikra négyet, mindegyikre kétszer annyit, mint az előzőre. És a 64. kockára már annyi búzaszem jutott volna, amennyi az egész Földet beborítaná több cm magasan.
    Amúgy szépek az új növények, kár, hogy nem lehet megszerezni őket. o_O
    Még szerencse, hogy eventekben már többen szerepeltek, így találkozhattunk velük. :)
     
  3. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    A szint eddig sem motivált annyira,hogy ne tudjak aludni miatta és talán ez után sem fog változni semmi,én nem látom olyan borúlátóan eszt a szintemelést,aki akart haladni a tépével az eddig is tudott és ezután is fog,igaz talán kissé lassabban de még erre sem vennék mérget,ezt az egészet persze feltevésből írom de lehet reális alapja,még nincs is itt a szint emelés de az 1500% csomag már van,később nyerhetünk olyan kitehetőket eventből innen onnan ami a brokkoliagynak,a homárok szerelmi dalának a tízszeresét adja,vagy a toppban egy kütyü ami 1000-rel szoroz mindent,és akkor már nem is olyan vészes a szint emelés,ha ezek teszem fel egy éven belül megvalósulni látszanának akkor minden pompás,ha minden marad a régi,az olyan lenne mintha a fizetésünk stagnálna és az árak x szorzóval emelkednének,ennyire nem elvetemültek a trónon csücsülők sem.
     
    Pharmer500#2, ursa11, csio70 és 9 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Az volt az elrejtett "elgépelés", amiért zsömle jár. :D:D

    Na ide figyelj! Rálépek a lábujjadra! 8) Mi az, hogy nem motivál a 200-as? Meg fogok sértődni. xDxDxD
     
    Cyra65, Kukackukac, kekmaci75 és 7 más kedveli ezt.
  5. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Na látod! Máris van motiváció. ;) A BP sokat tanulhatna Tőled. ;) :p xD
     
    ursa11, Cyra65, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Jancsika! Ráérsz?
    Meg tudnád mondani nekem, hogy a 34 növény közül melyik 7 az új?
    Te ebben nagyon jó vagy.

    Más is besegíthet, ha van ötlete az újakra. Addig töltögetem fel az animációkat >>IDE<<.

    parrahviki12 gazda örömére! ;)
     
    Pharmer500#2, ursa11, Kukackukac és 12 más kedveli ezt.
  7. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia Beko!
    Cékla, Teff, Óriás retek, Bimbós kel, Torma, Aranycékla, Metélőhagyma!
    Ezek nem rémlenek nekem! :music:
     
    ursa11, Kukackukac, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Őőőőő . azt hamarabbb megtalálom ami van , mert ami nincsen azt hogy keressem ?
    [​IMG][​IMG]Valentin nap 2018


    [​IMG][​IMG]Április bolondja 2017
    [​IMG][​IMG] Teliholdas kereskedés
    [​IMG] [​IMG] VIII. Képregény event

    [​IMG] [​IMG] A három egérmuskétás
    Izé ez van csak : [​IMG] [​IMG] Fraggle Rock event

    [​IMG] [​IMG] Applejack farmiskolája

    [​IMG] [​IMG] Kekszparadicsom (Karácsony - 2014)

    [​IMG] [​IMG] Meteoritzápor - Csillaghullás a farmon

    [​IMG] [​IMG] A három egérmuskétás

    -------------------

    Picit tovább tartott , és remélem erre gondoltál

    Metélőhagyma : Kalandos piknik

    Sárga borsó : A tökéletes borsó

    Len : A nagy bumm - Szilveszter 2015

    Narancssárga árvácska : A három egérmuskétás

    Gyékény : Vissza az időben

    Narancssárga dália : Őszbe nyíló kert

    Piros levelű bazsalikom : Kalandos piknik

    Csicseriborsó : 6 éves a Farmerama - Születésnapi event

    Hajdina palánta : Nyári roncsfeltárás


    Havasi őszirózsa : Csúcskérkedés - tenyésztős event

    Cékla : ?

    Amaránt : Karneválkirálynő - 2017. május és Karneválkirálynő és

    Marokkói menta : Bárcsak itt lennél - Trópusi event 2017 július

    Mikulásvirág : Karácsonyi éj

    Kockadinnye : Dinnyedili

    Szivárványszínű kukorica : Szorgos segítők - 2017

    Holdvirág : Sajt költők társasága

    Vörös orchidea : A három egérmuskétás

    Kockatök : VIII. Képregény event


    Teff : ?

    Óriás retek : ?

    Gyűszűvirág : Valentin nap 2018

    Aranycékla : ?

    Csapdavirágok : Április bolondja 2017

    Durumbúza : ?

    Mérges szömörce : Teliholdas kereskedés

    Bimbós kel :

    Kék árvácska : A három egérmuskétás

    Torma :?

    Kardamom : Meteoritzápor - Csillaghullás a farmon és Ünnepi sürgölődés - Karácsony 2015

    Ánizs : Kekszparadicsom (Karácsony - 2014) és Ünnepi sürgölődés - Karácsony 2015

    Kamut :?

    Fehér árvácska : A három egérmuskétás

    Szivárványfonál : Applejack farmiskolája és My Little Poni Napok

     
    Utoljára szerkesztett: 29.5.18
    nyuszicica1, Cyra65, kekmaci75 és 6 más kedveli ezt.
  9. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Annyit megtehettek volna a fejlesztők, hogy ezekre a különösen nehéz szintekre új növényekkel készülnek, nem a korábbiakat hasznosítják újra.
    Tippelek a csicseriborsóra, tormára, bimbós kelre, hajdina palántára. :)
     
    emocy91, Kukackukac, alpha58 és 2 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ennyi megvan az újak közül (azt hiszem):
    1. Cékla
    2. Teff
    3. Bimbós kel
    4. Aranycékla
    5. Torma
    6.
    7.
     
  11. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/karneválkirálynő.13601/
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-nagy-bumm-szilveszter-2015.13445/#post-406824
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/viii-képregény-event.12251/#post-198069
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/sajt-költők-társasága.10153/#post-33854
     
    HéricsBáró és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  12. marci4077

    marci4077 Járnitanuló

    örülök, hogy próbálkoztok, a változások nagy részével egyetértek, de ennyi erővel jöhetne egy új terület, vagy ilyesmi
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én örülnék neki :D
    Mivel az újakat nem láttam még ....:cry:
    Kiegészítettem . Remélem jó :p
     
    nyuszicica1, Imi* és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Köszönöm, így szuper!
    Befejezem ez alapján a növényes ismertetőt.
    Köszönöm neked és Iminek is a segítséget!
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A szivárványfonal-nál találtam még egyet :p
     
    nyuszicica1, Imi* és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  16. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Zsu!
    Azt is pontosítanád, hogy ezeknél a TP bónusz csomagoknál azonnal indul a TP bónusz vagy én aktiválom, amikor akarom???
    (Lehet, hogy le van írva valahol, de én nem láttam.)

    Mit ne mondjak én is hangosan felröhögtem a táblázaton belül az új helyemet keresve. Pharmerem egyik kisfarmját Kultivátornak hívják. Erre mi lesz az én új rangom? Hát Kattant kultivátor! xD Na igen, kettőnk közül bizonyára én vagyok a kattant, hogy még mindig ily vehemenciával nyúzom ezt a játékot. xD

    Egyébiránt a 211-es szinthez a 200. szint elérése után valamivel több mint 1 mrd tp kell(ett). Ez - dekorozás nélkül (eventezéssel, állatozással) - cc. 6 hónap alatt jött össze. Úgy gondolom, hogy pár szint, ahol még 2-3-4-500 millió egy-egy szintlépés, még viszonylag könnyen abszolválható. Aztán már egy gonddal kevesebb lesz, mert egyáltalán nem fog érdekelni. Szerintem teljesen felesleges volt ilyen irgalmatlan nagy számokkal és - mondjuk ki - elérhetetlen célokkal borzolni a kedélyeket....8)
     
  17. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Szió! Szerintem amúgy ennyi pénzért már lehetett volna annyira gáláns a BP, hogy akkor indítsuk a bónuszt, amikor mi akarjuk, ne azonnal induló legyen...Úgy még meg is fontolnám, így biztosan nem. Event-event hátán, akkor dobták volna be, amikor 3 hétig csak pajtát töltöttünk a farmon, akkor lehetett volna dekorozni, most, hogy eventnövényezni kell, most azonnal induló TP-bónusz...És tudom, hogy 1 hétig meg lehet venni, de akkor is event lesz event hátán, szóval szerintem ez nem volt túl jó húzás...

    ****

    Az új szintekről inkább nincs véleményem...Talán annyi, hogy mementorival egyetértve, azért még nem látjuk, hogy hova fut ez ki, most is bedobták ezt az 1500%-os TP-dolgot, ki tudja, hogy még mit találnak ki, A régi dekorok adtak pl. 30 TP-t, ma meg 7.000-et, elképzelhető, hogy az újak 100 ezret fognak és arra jönnek rá az egyre durvább felhősorok és TP-bónuszok...Viszont természetesen, ha a dekorok, bónuszok, felhők nem követik le ezt a röhejes változtatást, akkor tényleg olyan lesz, mintha 1-1 pohár vízzel akarnánk elhordani az óceánt :( Elérhetetlen távlatok nyíltak meg.

    Nekem az amaránt tetszik a legjobban, de még azt a szintet se biztos, hogy megérem...

    ****

    Nagyon-nagyon szeretném megismerni ultistars gazdatársunk véleményét az új szintekről, ha lehet! Kérlek szépen, ultistars, beszélj hozzánk! :inlove:

    Benne van az ismertetőben, sajnos vásárlással indul :(

    A csomagok a vásárlástól induló, 168 órás (egy hetes) TP bónuszt (is) tartalmaznak.
     
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Kata!
    Ismertető második sora: "A csomagok a vásárlástól induló, 168 órás (egy hetes) TP bónuszt (is) tartalmaznak."
     
    rozo52, katimami51, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Most jutottam odáig hogy elolvastam a szintlépést. No majd meglátjuk milyen nagyot álmodtak a kitalálói. :)
    Beko azt szeretném kérdezni , hogy az új növényeket lehet nemesíteni is, vagy ez is olyan hosszadalmas lesz, mint a szintlépés;)?
     
    kekmaci75, GA-BI-O-Farm, rozo52 és 2 más kedveli ezt.
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Amikor tanulmányoztam a szintlépéseket, akkor ment el a maradék kedven is a játéktól. A 200-as szint elérése volt a célom, az meg is lett. 100-tól 200-ig nem volt nehéz, a 25 milla hamar összejött, de ehhez viszonyítva, nagyon aránytalan a 200-tól felfele haladás Tp mennyisége. Nem egy átgondolt megállapításnak tartom. Az eleje jó, de utána kilátástalannak tűnik a szintlépés számomra, emiatt nem fog motiválni, hogy lelkesen játsszak tovább. Inkább az ellenkező hatást váltja ki belőlem, az érdektelenséget, mert elérhetetlennek tűnik majd a következő szint. Lehet, hogy igazatok van és nagyobb értékű kütyük és felhősorok kerülnek majd be a játékba. Ezekkel együtt sem tudom elképzelni a haladás olyan mértékét, ami lelkesítene.