Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Palacsintax

    Palacsintax Fórumszaki

    Kedves Gyöngy!
    Először kapásból 1-es adtam én is a negatív számok hiánya miatt.
    Aztán látom, hogy mennyien szavaztak a 2-re.
    Nézem miért, majd ezt látom

    Idézet a leírásból:
    "A skála rövid értelmezése, példa a két szélső értékre:
    1 - Semmi szükség szintemelésre.
    2 - A szintemelés tényével egyetértek, de annak módjával egyáltalán nem.
    ..."

    Ezek után átjavítottam szavazatomat 2-re.

    Most már csak abban reménykedem, hogy kiértékeli érdemben valaki, és Ő is tudni fogja, hogy mit jelent a 2-es.
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm :) Nem voltam elég figyelmes, nem néztem meg alaposan a szöveget. Leadtam a szavazatomat, bár őszintén szólva semmi reményt nem fűzök hozzá, hogy ez valahol, valamennyit is számítana bárkinek aki ezen esetleg változtathatna is. Olyan sok szavazásban vettünk már részt az évek alatt amióta játékban vagyok, de eredményét még szinte soha sem láttam és most sem fogom látni...
     
  3. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Szerintem nyugodtan levonhatjuk a megfelelő konzekvenciát: a BP-nél NEM AKARJÁK, hogy szintet lépjünk. Ha meg abban reménykednek, hogy ezzel mindenki pénztárcáját kinyitják a szorzók és újabb kütyük, felhők vásárlására, elárulom nekik a nyugodt alvásukat elősegítendő, hogy a céltalan reménytelenség nem motivál senkit. Én is nagyon hajtottam a 200-ra, de most ebben a pillanatban egyáltalán nem érdekel, eljutok-e odáig, vagy sem. Minek?
    (Bár én még reménykedem abban, hogy az egyik fejlesztő ujja csak beszorult a billentyűk közé, és véletlenül így maradt a táblázat, amit hamarosan javítani fognak) ;)
     
    Kukackukac, Maszatka47, brekkencs. és 8 más kedveli ezt.
  4. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Kitartásomat tesztelve a célom a 200.szint elérése volt,most is az marad,de ott a redőny lehúzva és bezár a bazár!:(
     
    Anna051955, Ribiszke, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok Jó reggelt. Aki kitalálta ezt az elérhetetlen szintezést, annak tuti elgurult a gyógyszere, de annak is aki jóváhagyta de, hogy nem ezzel a játékkal játszanak, csak ülnek a tervező asztal mellett az szinte biztos. Sokszor leírtuk már: akik készítik ezt a játékot, nekik kötelezővé kellene tenni, hogy játszanak is vele. De nem teszt farmon. Nem. Élesben. Havi és negyedéves tervet állítani nekik, hogy hány szintet kell ugraniuk ez alatt az idő alatt. Mert, hogy most nincsenek tisztában azzal, mi mindent kell megtenni egy-egy szint lépésért ez most látszik csak igazán. Ennyit a kritikáról.

    Vissza olvastam és látom, hogy majdnem mindenki azt írta még 200 alatt is, hogy nem fogja érdekelni a szintezés. Nos, engem érdekel. 201-ig. Hogy utána mi lesz azt nem tudom. Valószínűleg amíg belátható értékeket fogok látni a következő szint elérésig, addig érdekelni fog.

    Az biztos, hogy 99. szinten volt olyan érzésem, hogy sose fogom elérni a 100. szintet, ezért nem is érdekelt a szint. De közben láttam hogy vannak akiknek sikerült, és ahogy fogytak a TP-k és egyre közelebb kerültem a 100-as szinthez egyre lelkesebb lettem. Megvettem a mega TP-s cuccokat, olyasmiket ültettem amikkel gyorsabban tudtam haladni. Azt gondolom, hogy nagyjából most is így leszek majd vele. Legyintek...áááá...ki a fenét érdekel...de aztán majd ahogy fogynak a TP-k én megint lelkesen fogom gyűjteni. Egy darabig. Mert egy egy idő után már beláthatatlan lesz. És nem lesz húzó erő. Nem lesz olyan szomszéd, olyan gazda aki után lehet majd bandukolni, és megkérdezni tőle ....héééé...hogy csináltad? Ezt az érzést vették el ezzel az új szintezéssel. Nem lesz ember, akit lehet majd követni, nem lesz aki elérjen egy belátható szintet.

    Nem tudom mit fogok tenni, de valószínűleg (ahogy magam ismerem) kitűzök egy reális célt, és azt fogom követni. Hogy ez a cél mi lesz csp gyűjtés, Tp gyűjtés egy meghatározott szint eléréséért, vagy a pajta feltöltése egy tervezett mértékig...azt most még nem tudom.

    Egy biztos, tök mind egy, hogy 200- fölött van e még elérendő szint, mert egy bizonyos határ után ( ez egyénileg változó lesz, kinek mekkora a tűréshatára) ugyan úgy nem fog senkit érdekelni mi van 200 után mint most.

    Én most még megfogom venni a szintlépő csomagot, már csak azért is mert szeretnék már 200. szinten lenni. Most 177 szinten vagyok, ma elérem a 178.-at. Átlagosan 3-4 naponta lépek szintet úgy, hogy én nem kütyüzök. Se a farmon se a bahán nincsenek kütyük, csak a kütyüs területeken. A termő részeken én vagy eventezni, vagy gazdakörizni szoktam, vagy ha egyiket se akkor fákkal pakolok tele mindent. Most is ez van, mindenhol fák vannak. És ez így is marad most egy jó darabig.

    Összegezve: számítottam rá, hogy jön majd a szintezés, azt is tudtam, hogy brutál lesz, hisz Jónás topikjában lehetett olvasni róla. De most, hogy szembesültem is vele....kisebb fajta sokkot kaptam, és tulajdon képpen...fogalmam sincs hogyan legyen majd 200 után :sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 30.5.18
    Pharmer500#2, ursa11, csio70 és 24 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szomszikám... Remélem hogy soká éred el a 200-at,még sokáig szeretnék a szomszédságodban kapálni;)
     
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szükség volt a farmos szintrendszer bővítésére? Igen.
    A +100 szint elegendő? Lehetett volna több is akár.
    Az első 10 szint még nagyjából rendben is lenne: új növények, értékes gazdaköri feladatok, belátható szintlépcsők. Még a következő tízes is leküzdhető, de ami utána jön, az sokkal inkább demoralizáló, mintsem ösztönző.
    Az, hogy a jelenlegi lehetőségeket figyelembe véve ezer években mérhető csak a 300. szint elérése, nagyon durva hiba. Amikor először megláttam a számokat, bíztam benne, csak elírás az egész és majd felébrednek az illetékesek. Sajnos nem ez történt.
    A remény hal meg utoljára, és láttunk már csodákat ebben a játékban... de ahogy megy az idő, egyre kevesebb ennek a valószínűsége.
     
  8. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Még kicsit odébb lesz az,főleg most,hogy úgy jártam mint a zongora!;)
     
    Maszatka47, Sali~*.* és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Csocso!
    Írhatunk itt mi bármit, a szintkorrekciót még ma bevezetik. Számomra egyelőre teljesen reménytelennek tűnik, hogy bármi változás legyen ma. Később? Talán esetleg... Vártam a szintváltozást, most várom a játék végét.. mert egy szórakoztató játéknak nem lenne szabad átmenni reménytelenségbe.. ha így marad a húzójátékosok (a TOP10-es lista vezetői) fogják a reményhalat elúsztatni és meg tudom érteni őket.. Számomra eddig is a baha volt a fontosabb és amíg játszom addig az is marad, de már azt sem teljes erőbedobással csinálom. Nem akartam soha pénzért vett haladással lépegetni játék helyett és ezután pedig főleg nem fogok.
     
    Cyra65, Kukackukac, HéricsBáró és 11 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én is 1est adtam. Utána észrevettem, hogy ez egy sokrétű szavazás. Szerettem volna javítani -25millióra.
    Marad az egyes. Több okból is. Ilyen TP árusítás mellett nincs jogosultsága a szinteknek. Maradjon a 80. szint ítélet napig.
    Egyes szintlépéseknél a hozadék nulla alatt van. Ez már a 90ik szinttől így van. És egyre fentebb egyre nagyobb rajta a bukta. Főleg valós pénzben.
    Anno adtak szintenként 1 FAt. Akik magasan jártak ezt elbukták. Tehát jó volna valami, amivel le tudnék menni az 1. szintre. Kellene egy olyan kitehető, ami -20.000.000 TPt ad percenként. Tele raknám vele a farmot.
    Aki ezt a táblicskut megcsinálta igen magabiztos lehet. Úgy gondolja hátra lehet dőlni. 2-300 milliárd közé kellett volna belőni dolgokat. Annak lenne realitása, értelme és értéke. Ennek egyik sincs.
    Így úgy gondolja a kedves illető, hogy ezzel sokáig, mindenkit 300 alatt lehet tartani. 3 éven belül az első tíz 300 fölött lesz. Lesz bug, lesz játékos találékonyság, lesz itt mindenféle útkeresés, főleg szabálytalan; egyet kivéve, hogy a BP a helyzet magaslatán legyen. Ők eddig sem voltak és ezután sem lesznek a helyzet magaslatán, táblicsku ide vagy oda. A játékostársadalom úgy fogja ezt is lemosni, mint minden mást. A játékkal együtt persze. Azt is elmossák azzal majd végleg.
    Olyan nincs, hogy minden játékost meg lehet állítani. Kihívták maguk ellen a sorsot. Ha eddig támadták a játék bizonyos elemeit, hogy ilyen olyan előnyökre tegyenek szert egyesek (nemtelen eszközökkel persze), akkor most adtak egy olyan felületet, mégpedig a pénzügyit, melyet érdemes lesz támadni azoknak, akik ártani akarnak a játéknak, vagy jogtalan előnyökhöz jutni. Elég lesz annyi, hogy egy két játékos, néhány hónap alatt a 250 fölé menjen és ez már olyan pletykaháborút és bizalmatlanságot fog generálni, ami kivégzi a játékot.
    A világ legnagyobb bankjai iszonyatos pénzeket költenek arra, hogy megvédjék a rendszereiket. A BP eddigi össz bevétele nincs annyi, mint a legnagyobb német bank éves védelmi költsége. Ennek ellenére kivétel nélkül néhány éven belül mindegyik nagy bank védelmi rendszerét bizonyos szintig feltörik, vagy teljesen összekuszálják. Ezen a felületen egy programhiba vagy támadás nem 2 napra bénítja majd meg a játékot, hanem 2 hónapig minimum.
    Ez mindössze csak idő kérdése lesz. Egy sértődött alkalmazott, egy időben ki nem fizetett alvállalkozó elég lesz ehhez bőven. Persze, hogy a fenti dolgokért akár börtön jár, de ez fogja érdekelni a támadót a legkevésbé.
     
    Pharmer500#2, Anna051955, Zsu065 és 13 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért a nagy többség itt mezei játékos;) - ez nem sértés akart lenni...
    Játszunk... A bankban sem foglalkozom a belső dolgokkal de elvárom, hogy a hirdetményben szereplő dolgok szentírásként legyenek betartva;)
    Pletyka??? Volt eddig is és lesz is....
     
    Pharmer500#2, Cyra65, Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
  12. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Sziasztok! :)
    Tegnap késő este értem ide a fórumra, akkor vettem észre, hogy ma bevezetésre kerülnek az új szintek.
    Még átgondolni se volt időm, de nagyon nincs is mit ezen gondolkodni.
    2017.03.08-án lettem 200-as.
    Akkor száműztem a kütyüket a menübe.
    Csak játszom, nem hajhászom a TP-t és ezután sem fogom.
    Kétszer megcsináltam, hajtottam a licsire(vagy mi a bánat volt akkor a csúcsfa) a szigeten, mindent feláldoztam a 200 érdekében a farmon.
    Egyszer, illetve kétszer elég volt.
    Ezután is csak játszani fogok, ha nem is úgy mint régen.
    Számomra ez a szintemelés inkább demotiváló.
    215-ös leszek délután, kapok négy új növényt, gazdaköriket.
    No, húrrá!
    Elférnek a többi mellett.
    Szerintem a szintemelés ebben a formában nem adott hozzá semmit a játékhoz inkább elvett. Ha ez volt a cél, tökéletesen megoldották.
    Gratulálok a fejlesztőknek!
     
    ursa11, emocy91, csio70 és 15 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Olvasom a hozzászólásokat, látom nem vagyok egyedül azzal a véleményemmel, hogy nem kicsit nagyon mellényúltak a BP tervezői a szintemelések tp. szorzóival.
    Mikor Jónásnál olvastam először róla, már akkor elgondolkodtam és felállítottam a stratégiám. A "megérős" eventeken dolgozom, közben pedig dekorozom. Be kell valljam egyenlőre leköt, szeretem kombinálni, összehozni a tp. növelőket az aratásokkal.
    Jelenleg jól érzem magam ebben a játékstílusba. 178. szinten vagyon jelenleg, a szigeten 404. szinten. Hogy sok a gazdaköri? Lassan üres a pajta? Semmi gond, majd ha kell akkor elő tudom teremteni.
    Már nem sok játékforma hoz lázba. Hogy meddig lehet ezt így játszani? Egyenlőre nem foglalkoztat.
    Egy lehetőséget még adok a játék "fejlődése" illetve a 200. szint mielőbbi elérése érdekében.
    Hogy mikor húzom le a rolót? - még távolinak tűnik.
    Abban bízom, hogy a többi ország játékosainak, illetve az összes játékos véleménye nyom a latba, esetleg belátják a tervezők, hogy: elérhetetlen célokért nem fizetnek, nem küzdenek a játékosok.
    Még akkor sem, ha egyetértek Phineas Taylor Barnum motivációs gondolatával:
    "Célozd meg a Holdat! Még ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz."
    [​IMG]
    Angol nyelven: "If I shoot at the sun, I may hit a star."
    Várom a reményhalat!
     
    ursa11, emocy91, Cyra65 és 18 más kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez igaz, csak milyen kellemetlen, amikor a bank honlapját napokig nem éred el, vagy a boltban napokig nem tudsz kártyával fizetni. És ott is csak mezei ügyfelek vannak ugye? (Az XXXX esetében már voltak ilyenek. A nagyvilágban hetente vannak ilyen hírek.)
    És van még egy másik része is, hogy a pénzügyi felületnek van ám a külső végpontja is, ami csak a mezei játékos. Ilyenkor az ő dolgaik is veszélyben vannak.
    Lehet számolgatni, hogy milyen összegekkel lehet itt száguldozni eztán. Túl magas ez az összeg ahhoz, hogy ne legyen néhány ember számára csábító. Vagy ne legyen nagyon fájó és ne érje meg valakinek bosszúállásra használni.
    Pontosan a mezei egerek szívják meg majd a legjobban. Ami téged a legjobban érdekel.
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :( Igazad van... ez is benne van a pakliba:(
     
  16. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Nos, a véleményem az, hogy nézzünk egy kicsit a jövőbe, vagyis, nekem ebből a 300. szintre emelésből az jött le, hogy még korántsem kell temetni a játékot, mert ezek után nem hiszem, hogy rövid távra terveznének a Farmeramaval.
    Amikor még 100-as szint alatt voltam, akkor nekem is lehetetlennek tűnt, hogy egyszer belépek ebbe a klubba , és azóta már a 141-es szintet taposom, pedig nem vagyok TP vadász, csak csinálgatom az eventeket, ültetgetek, állatokat nevelek, szórakozom, néha bedurcázok, aztán megbékélek, szóval farmos életet élek.
    Most képzeljétek el, ha úgy készítik el a 300-as szintig a szintlépéshez kellő TP mennyiséget, hogy a nagy TP vadászok hetente léphetnének szinteket, akkor nekik megint csak unalmassá válna a játék, most kaptak egy kis kihívást és szerintem lesz még itt jó kis taktikázás-megosztás, ne féljetek.
    Azért arra kíváncsi lennék, hogy akik (bocsássatok meg, nem rosszindulatú célzásnak szánom) fanyalognak, azok a BP helyében hogyan oldanák meg a 200-as szintet elért játékosok játékban tartását, hiszen nekik egyáltalán nem mindegy, hogy elvannak ezen a szinten, vagy újra izgalmat látnak a szintlépések eléréséhez szükséges taktika eltalálásában.
    (Tudom nem csak ennyiből áll a játékban tartás)
    Legjobban nekem a Fűnemű fenomén gazda elnevezés tetszik, csak tudnám a fűnem mit takarxD
    Mindenesetre én bizakodó vagyok, legalább lesz elfoglaltsága most már a 200-on felüli gazdáknak is és éljen még sokáig a Farmerama :p;)
     
    ursa11, csio70, Kukackukac és 11 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!:inlove:
    Ha tudnád mennyi használható ötlete van/lenne a játékosoknak akár a kezdők, akár a szárnyaló 200+-osok számára.
    Csupán csak azért, mert ismerik és szeretik a játékot. Tudják, hogy számukra mi szórakoztató, mi motiváló és mi izgalmas. És értelmi szinttel azt is képesek felmérni, hogy az ötletük mennyire érné meg a cégnek. Nem kellene a csődtől tartaniuk.
    Biztos vagyok benne, hogy nem csak a magyarok között akadna jó néhány olyan gazda, akiből olyan játékmester válna, ami után a játékosok nagyon nagy része "megnyalná mind a 10 ujját".
     
    Pharmer500#2, -KiraAngel-, ursa11 és 21 más kedveli ezt.
  18. damien

    damien Aktív író

    Egy ideje 200-as szintű vagyok, és vártam, hogy legyen valami új motiváció, a szint lépés ilyen lehetne. De megmondom őszintén, hogy ezzel most teljesen elvették a kedvem. Jelen formában a 300-as szint elérhetetlen. Ha napi 10.000.000.000. TP-t tudnék szerezni, (nem tudok) akkor cirka 3297 év alatt érném el a 300-as szintet. Valószínűleg inkább lemondom a prémiumot, és nem veszek több aratógépet sem. Ez a lépés szerintem teljesen demoralizáló!
     
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Írtam a pletyóban is már erről, és itt is, hogy hol kellene legyenek a számok.
    A játékosok megtartása ebben a helyzetben vérfagyasztóan rossz. Főleg a TOP játékosoké, de bizonyos szintig mindenkié.
    Amit írsz, hogy jön ide még ez az. Bármi jön az eddigi 8 év munkája és költése megy a levesbe.
    Vagyis hoznak új dolgokat, gyors haladást biztosító kőkemény pénzért vásárolható eszközöket.
    Teszem azt, ha eddig évi 2000 euróval valaki összesen 20-25milliárd TPt össze tudott rakni, és most jönnek a gyorsítók és 2000 euróval 500 milliárdot lehet majd összerakni röpke 1 év alatt, akkor valakik kidobtak az ablakon 15000 eurót. Nem egy ilyen farm van, amire már ennyi elment.
    Így lehet elvenni azok kedvét akik rég csinálják. És sehogy nem lehet újakat hozni. Ez a kapufa és ez egy nagyon nagy kapufa.
    Lesz itt még egy pénztárca verseny és jön a roló. Nem mert a BP úgy akarja. A játékosok akarják majd úgy, hogy valami kedvesebbel, nyugisabbal, játszhatóval foglalkozzanak.
    A 200on felüli gazdáknak eddig is és ezután is lesz elfoglaltságuk a farmon. Ez egyáltalán nem számít, hogy van-e 300ig újabb szint vagy sem.
    Vagyis, ha majd szintenként jön majd a 20000+ 10% FA, minden egyes szintlépés után, akkor én is elgondolkodom, hogy nézzek már valami szintlépéses elfoglaltság után.
    Jelenleg tetszik az event, a lépés és a szint. Így külön külön és nagyon egyoldalúan. Ahogy egyik humoristánk mondta: "Én szeretem a focit." Na én meg a BPt.
     
    Pharmer500#2, emocy91, Cyra65 és 8 más kedveli ezt.
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Ez nálam is így volt.
    Most, hogy látom mi van 200 felett, nem hajtom, hogy elérjem a 200at. A tp-t sem fogom lesni, főleg, hogy a felhők 1 aratással hány millát adnak. Mind1, majd megy a számláló úgy, ahogy játszom. Hogy 5 nap alatt v 7 nap 1 szint v 3, nem érdekel. Minden csak hozzáállás kérdése. Lehet azt is elfelejtem, hogy szintet is lehet lépni. :( Változtatok a stratégián az biztos. Hogy többet költsek a játékra mint eddig, főleg a tp miatt, olyan biztosan nem lesz. A vacak tépéjükért nem. Nincs is egetverő dicshimnusz 1 szint elérésénél. Annyi van, mint 50 szinttel ezelőtt. Még 100 környékén sokszor áldoztam a lajhárra, de aztán ez is csitult. Minek? Nem láttam értelmét. Hisz olyan messzinek tűnt a 200. Most, hogy közel van, most meg amiatt nem költök, mert 200 után a semmi lesz....
    Tehettem volna kütyüket a területekre, hogy 200as legyek mihamarabb, de az eventek többnyire vonzóbbak voltak. Lassan már egyik sem lesz az, egyre ritkább a jó event.

    Tegnap óta gondolkodom azon, hogy hogyan lehetne magamnak új célokat kitűzni. Engem nagyon csábít mondjuk 1 olyan, hogy x db állat, növény elérése. A bahán pl rengeteg állatom van a nagy pajtaértékűekből. Már több ezer. Mi lenne, ha a rendes farmon is több ezer állatom lenne mindegyikből. Mondjuk 5000 állat elérése mindenből. Nem kis kihívás lenne :) Persze mindenképpen lépcsősen. Először csak 2, aztán 3 ezer és így tovább. Azt gondolom vonzóbb is, mint akárhány csillió-millió tp gyűjtése.

    Van egy olyan sejtésem, hogy látványosan emelkedni fognak a felhők tp jutalmai, de vélhetően ezért iszonyú számokkal kell kapálni majd :( Vannak már jelek.
    Emlékszem még az 50 tp-s kitehetőkre, s most a több ezresre :D De hogy a játék másban változott-e, mint ilyen emelésekben, event dömpingben, hát én nem tudom, de nem igazán érzem a minőségi változást.

    S még valami. Azt gondolom aki eddig játszott, kitartott még mindig, az meg is fog maradni. Lehet akármennyi tp 1 szint. Hogy csak néhányan érik majd el a 300at, az már oly mind1 ennyi tp láttán, mert én nem fogom elérni az biztos. A bp fogja majd látni a plusz v mínusz hozadékát ennek az egésznek.
    S ha egyszer nem lesz farmerama, akkor majd lesz más :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.5.18
    ursa11, Kukackukac, Fenyvesi1010 és 9 más kedveli ezt.