Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Én is rászavaztam volna, mert ő csak -5%-os ;)
     
    g.bella kedveli ezt.
  2. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Én is arra szavaztam volna, ha össze tudom rakni kapásból hogy miről is van szó:D Most estem haza, azt se tudtam hirtelen hogy mi van:D Próbálom utolérni magam:)
    Köszönöm:)
     
  3. xcilac

    xcilac Fórum-zöldfülű

    Én egy egyszerü csibe vagyok van mentorom Roki51 kértem segítsen se köszönés egy mukk se küldött egy tyúkolat 98 szinten van ...szerintem ezért kár mentort kérni a semmit egyedü is tudom ID számom ID:53928100
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.16
    **viola** kedveli ezt.
  4. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia!
    Sajnos előfordulhat, hogy névazonosság van a játékba. Ilyenkor a játékos semmilyen levelet nem tud megkapni:S Ennek utána kéne nézni, ez is lehet az oka, hogy csak tyúkólat küldött neked, levelet pedig "nem".
    A mentoroknak meg van a lista, hogy miket lehet küldeni a csibéknek:)
    Ha szeretnéd le is cserélheted, ez is egy lehetőség.
    Sajnálom, hogy negatív élménnyel gazdagodtál:( Itt nyugodtan kérdezz bármit, vagy olvasgass a topicba, sok hasznos információ megtalálható benne:)
     
    g.bella, Gio, alpha58 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. xcilac

    xcilac Fórum-zöldfülű

    köszönöm kedves válaszodat de azt hiszem neg szüntetem a regisztrációmat és távozom .További szép napot jó játékot neked
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bocsáss meg, de ezzel nagyon vitatkozom:) 5. szintű mentor vagyok minden csibémet segítem, sokszor kiakad a baglyom a levélváltásoktól, mert néha 3-4 csibével is levelezek forródróton. Ha segítségre van szükségük írnak és segítek. Ha kell tanáccsal, ha szükséges termékkel és nem utolsó sorban jó szóval. Kérlek ne általánosítsál mert kaptál egy olyan mentort aki esetleg nem segít. A csibéknek is van lehetőségük elküldeni a mentort, ha nem segítik a haladásukat.
    Nem a regisztrációdat kéne megszüntetned, hanem új mentort kérned a rendszertől:)
     
    HéricsBáró és Gio kedveli ezt.
  7. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Az is lehet vele van a hiba. A 2 új csibém közül az egyik nem kapja meg a levelet, akár jöhetne ide reklamálni, pedig a hiba nem nálam van. A legszebb a dologban az, hogy még a bemutatkozó levelem előtt küldött ajándékot.:oops:
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, most értem ide az olvasással, ezek a Kincses szigeten is sima TP-t adnak:
    Bocsánat de nem tudom máshogy berakni. :p
    éhes hódkölyök
    esőtánc
    a nublonok visszatérnek
    epertolvaj2
    betöltővirág
    éneklő tulipán
    baba Martha
    angelina maci2
    akadályfutás
    a tűzcsap bosszúja
    almaszüret
    kirúgjuk az oldalát sátor
    farmpiac
    farmerama szíves mackó
    űrmézbár
    elragadott zsűri
    csaló holló
    borkimérés
    dobverő szétcsapó
    A csokoládé lovagja
    borz pitt2
    csokitrambulin
    egérfogó
    bolgár színek
    madárijesztő kapitány
    sosemelég pocok
    cinimodó
    elkábult bagolyhölgy
    édességzuhatag
    farmmunkás műhely
    fotórealizmus
    gyűrűk
    győztes csapat
    juhlia a szülinapi bárány
    karneváli mackó3
    kívánságok horgásza
    közel a vég
    lila tengeralattjáró
    macsmeralda
    magyar bari magyar zászlóval
    meghívás
    mikulásmaci3
    napforduló fa3
    nyári fűzér
    fel az égbe
    óriási farmtűzijáték
    papírszív
    pantheon3
    provokáló pocok
    pralinés nyuszilány
    rémszöcske
    rudi a mormota
    sörkatapult
    szmogszívó
    szobrász
    szölőkóstoló
    szurkolótyúkok
    tojásvadászat
    thrims roses
    tábortűz
    teli ház III.
    szülinapi cicus
    tökemelés
    tömegszörfözés
    újévi szerencsemalac
    wembley Fraggle
     
  9. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    Köszi Kukori!
    Még nem késő! ;)
     
    kukori80 kedveli ezt.
  10. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    nem biztos, hogy a mentor hibája, ezt neked is tudnod kellene, mielőtt a mentort teszed felelőssé, és elküldésére biztatsz ahelyett, hogy a supporthoz irányítanád ezt a csibét.

    A család 3 farmján mindig van legalább 2 csibe, akivel nem tudunk levelezni, mert névazonos, tehát nem neki megy a levél (érdekes, de még soha nem írt vissza a "másik" farmról senki, hogy miért zaklatom). Némelyik csibe szépen halad így is, csak engem zavar, hogy mit gondolhat rólam.
    Persze vannak olyan csibék is, akiktől akkor sem lehet egy szót sem kicsikarni, ha a haladást segítő terméket küldünk neki, még annyit sem, hogy "köszi".
    Aztán vannak olyan csibék, akiknek elmegy a levél, de soha nem válaszolnak egyre sem, vagy csak annyit, hogy "ja".
    Azokat nem is említem, akik alpári stílusban válaszolnak, őket természetesen azonnal röptetem.

    Továbbra sem értem, miért enged a rendszer 2-3 farmot ugyanazzal a névvel regisztrálni :cry:
     
    g.bella kedveli ezt.
  11. Zsu-muci

    Zsu-muci Aktív író

    Sziasztok
    Hátha tud valaki segíteni.Az egyik csibének hiába magyarázom ,hogy kell csibepontot küldeni? Ha valaki leírná pontosan megköszönném. Bár a másik csibémnek leírtam és ő megértette de lehet ,hogy rosszul írom le.Köszönöm ha valaki segít.
     
    bogisaci60 kedveli ezt.
  12. Blayzs

    Blayzs Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. A napokban kifejlesztettem egy tökéletes és egyben sajátos módszert a fejlődésre, amit szeretnék megosztani veletek és remélem hasznát veszitek.
    1. Aktiválható Bónuszok Sorrendben (Répás-Almás Csatni, Törzsfőnök Lekvárja, Répás Kenyér, Almalekvár) + 30% időbónuszt adó Pinkie Pie Süti
    2. Állatokat és fákat az Erdei Tisztásra rakni, ahol +5% TP bónuszt lehet szerezni a fákra
    3. A rendes farm területein Kukorica vagy Köles termesztés, ugyanis a piacon 95-140CSP között ingázik az ára
    4. Növénynemesítési bónusz aktiválása (Koránérő Termés 1. Szint, Okos Gazda 1. Szint, Koránérő Termés 3. Szint, Vízimádat 3. Szint)
    5. 1*1-es terület alkalmazása, aratáskor 4 Termés/Terület
    6. Bahamán Maracuja + Szőlő termesztés, piaci ár Maracuja (25-45CSP között); Szőlő (16-25CSP)
    7. TP fejlődésre minél több felhősor beszerzése feladatokból, eventek és esetleg a FA-ból kiválthatóak.
    8. Kezdődő event előtt eventhez szükséges növények termesztése és az Event 1-2. napján értékesítése

    Remélem ezzel tudtam segíteni bármit is, ha valami hibás kérlek javítsatok belem, ahogy abban az esetben is ha hiányos.
     
    emocy91, g.bella, Agnesasszony és 2 más kedveli ezt.
  13. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Szia Zsu!
    Én ezt szoktam írni a csibeponthoz:
    A csibeszobában találod meg a küldési lehetőséget. Raktár és malom közötti épületre kattintasz. Megnyílik a "tanyaház". Rákattintasz a csibéket ábrázoló képre, megnyílik a csibeszoba. Ott vagyok én, mint tyúkanyó, és ti, mint csibék. Van egy olyan rész, hogy ajándék küldése. Ajándék küldésére kattintasz, majd kiválasztod a "csibepont csomag"-ot (piros szívecske van rajta.)
    De vigyázz, nehogy engem küldj el :)
     
    g.bella, PocsékFarmer és Marika312 kedveli ezt.
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam ezek a mondatok segítenek a patronált kezdő játékosoknál:

    "Kérlek, lépj be a tanyaházba, és ott a csibeszoba fület nyisd ki.
    A saját farmodat -és a többi csibét- jelző ikon társaságában van a mentoros ikon(tyúkanyós kép)az alsó képen.
    Ha arra a képre kattintasz, előjön az általad ajándékozható lista számomra.
    Négyféle dolog van rajzzal megjelenítve. Ezekből a szívecskés "kis csibepont csomag" ajándék lenne a legalkalmasabb számomra. Ilyen ajándék csak a csibéktől érkezhet, míg a zselécukor, só és virágdrót a farmomon is előteremthető. Ha megtennéd, hogy a csibepontos csomagot küldenéd számomra akár naponta, megköszönném. Ugyanis ezzel haladhatok a mentoros létrámon. Örülnék, ha Te is támogatnál. Köszi:) "
     
    g.bella, PocsékFarmer és bogisaci60 kedveli ezt.
  15. Zsu-muci

    Zsu-muci Aktív író

    Köszönöm a segítségeteket.Zsu
     
    bogisaci60 kedveli ezt.
  16. csi48

    csi48 Fórummogul

    Szervusztok!
    Van egy rendesen, lassan ballagó csibém, most a 13. szinten. Mióta megkaptam, azóta minden nap írok neki, próbálom szóra bírni, de nem sikerül. Már azt is írtam, hogy egyszer legalább egyszer válaszoljon hogy tudjam, azt amit írok, az elér-e hozzá. Egyetlen betűt nem kaptam. Kezdem unni az eredménytelen próbálkozást, ám amit itt írtatok, hogy esetleg más kapja meg, elgondolkoztatott. Lehet, hogy nálunk is ez a helyzet? De vajon ezt hogyan tudnám kideríteni? Van erre valami lehetőség?
     
    alpha58 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  17. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia!
    Egy segítős topicba kérj meg egy modit, hátha segit neked:)
     
  18. csi48

    csi48 Fórummogul

    Erre nem gondoltam, csak a csibét okoltam. Köszönöm szépen a válaszod.
     
    g.bella kedveli ezt.
  19. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez nagyon egyszerűen kideríthető: ha csibepontot kapsz a levél elküldése után, akkor csak kuka a csibe. Ha nem kapsz pontot, akkor nem hozzá megy a leveled.
     
    HéricsBáró, iboly54, bogisaci60 és 4 más kedveli ezt.
  20. csi48

    csi48 Fórummogul

    Köszönöm szépen. Itt én vagyok a kuka :)
     
    Gio és _Cygnus_ kedveli ezt.