Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia.


    Nem tudom, hogyan is állsz most PÉ de én 3-4 milliárd közé tenném az idei, akarom mondani a januári Top alját.
    Sok játékos érte már el az amarántot, illetve a (virágfestés) dekor is nem elhanyagolható mértékbe fogja növelni mindezt.
     
  2. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia :) Hát szerintem pocsékul. Mert hiába toltam meg a szekeret amikor elértem az amarántot, és kinemesítettem, sokan elérték már mások is. Szerintem is horror értékek lesznek. Pont ezért kell nagyon óvatosan szemlélni az eseményeket. Mert hát, ahogy szokott lenni az utolsó egy-két órában szórják be sokan majd a cuccot. Az amaránttal nagyot lehet durrantani, az utolsó pillanatokban is, ha van szupertágya és bónuszok. Egyszer nulla perceztem vele pár kört, mióta megvan. Nem erőltettem meg magam vele, és a gyümölcsök, állatok, termények egész évi PÉ-jének a háromszorosát hoztam össze. És a bónuszokból sem volt olyan eget rengetően sok. Hát...nem tudom...mert ugye eddig az volt a lényege ennek, hogy egész évben készültünk, izgultunk. Most meg pár óra alatt össze lehet szedni az amaránttal több százmilliós vagy akár milliárdos készletet. Ennek meg így nem sok értelme van szerintem. Épp itt az ideje, hogy változtassanak valamin szerintem, mert ettől nem lesz valaki jobb és kiválóbb gazda, legfeljebb csak "izmosabb" Dehát, a TOP persze erről szól. Egy biztos, ha eddig 100x is meg gondoltuk, hogy mit csináljunk, most még jobban át kell gondolni, nem szabad Hűbele Balázs módjára, mert annak totál csőd lehet a vége.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.21
    DevilMókus, PalMa, kovacsniki84 és 4 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok , és boldog karácsonyt .

    Szükségem van a segítségetekre
    Van ez a csomag : Karácsonyi közösségi ajándékcsomag a Hírek felületén - 2021. december 24-26.
    Na , és ha egy farmon kinyitom a neon ólat valamelyik közül ezeket kaphatom .

    Makitomboló 5. szint: neon, Tevekarám 5. szint: neon, Pandakuckó 5. szint: neon, Pillangókert 5. szint: neon, Halastó 5. szint: neon, Disznóól 5. szint: neon, Kecskeól 5. szint: neon, Denevérbarlang 5. szint: neon, Kaméleonlak 5. szint: neon, Tehénistálló 5. szint: neon, Kacsaól 5. szint: neon, Kutyaól 5. szint: neon, Lóistálló 5. szint: neon, Nyúlketrec 5. szint: neon, Pulykaól 5. szint: neon, Tyúkól 5. szint: neon, Békató 5. szint: neon, Juhakol 5. szint: neon, Egérlyuk 5. szint: neon, Macskaházacska 5. szint: neon, Medvebarlang 5. szint: neon, Strucckarám 5. szint: neon, Szamáristálló 5. szint: neon

    A csere event utána indul , és a kérdésem az , hogy melyik neon ól a legértékesebb ezek közül ?
    Melyik ólnak örüljek a legjobban ?
    És ha megtudom az örömöt , azt tudom elküldeni . Vagyis elküldhetném minden farmról , de az hosszú lenne .
     
    -BombadilToma- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    A neon tyúk, nyúl (ebből a kettőből sok kell mert az anakonda eszi őket, + a tyúk terményese is kéri) medve és a macska (ezek pedig az ól nullázáshoz neon dekorral a legkeresettebbek, bár már kifutóban van, akinek szüksége lenne az ólakra már szerintem beszerezte ezeket..) számomra ezek a legértékesebben, én ezeknek örülök a legjobban.
    Ha medvét nyitanál írj rám és kérem, mert sajnos abból elég kevés van :(
    Ez viszont csak szubejktív vélemény, de a léghajón is ezek a legdrágábbak.
     
    zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Neon tyúk , ez zene füleimnek . :D
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Még mindig sok a tyúktápod? xD:cry:xD
     
    DevilMókus és zsani_apja kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Másfél évig éjjel nappal termeltem 0-24-ben . :D
     
    DevilMókus, zsani_apja és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. exedeble1

    exedeble1 Fórum-zöldfülű

    Boldog Újévet mindenkinek!
    Sziasztok!
    Egy "kezdő" játékos segítséget kér tőletek. Nagyon régen 7-8 éve játszottam utoljára, azóta kicsit megváltozott a játék. Perpillanat 51-es szinten állok, rengeteg xp-t kaptam bizonyos xp ládából, nem tudom honnan szereztem, de volt több darab és akkor így több tíz szintet tudtam lépni, de egyáltalán nem vagyok tisztában most a "metával". Mire kell ráfeküdjek? Mit termesszek, milyen állatokat tartsak, milyen fákat ültessek? Kombináljam az állatokat, színük szerint? Megéri? Mi éri meg ilyen kezdő szinten?
    Elnézés a sok és bonyolult, hülye kérdésért. Remélem kapok majd pár segítő választ.
    További szép napot nektek!
     
    -vadocka70- kedveli ezt.
  9. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Üdv, újra a játékban. :) 51-es szinten még nem nagyon lehet szerintem variálni. Én a helyedben, most a gazdaköri feladatokat csinálnám, és nem foglalkoznék eventekkel. Szépen sorban, nyugisan csinálgatnám a gazdaköriket, mert azzal lehet haladni 100 alatti szinteken. Szerintem, de majd biztos lesz más is aki majd ad jó ötleteket. Hajrá :)
     
    exedeble1 és zsani_apja kedveli ezt.
  10. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Mint, ahogyan Fätum írta, valóban a gazdakörökkel kellene, foglalkoznod. Az meg is mondja, hogy mit kell termelned. Azt, hogy mit tudsz megtermelni és mit kell esetleg vásárolnod, az a ráfordított idődtől és az energiádtól függ. Ajánlom figyelmedbe a piros kosarat, itt növényeket tudsz vásárolni, amit a piacon eladhatsz, csengőpengő forrás. Szerencsés játékot.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.1.22
  11. exedeble1

    exedeble1 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm Szépen a segítő válaszokat.
    Igazából próbálkozom, mindig bepipálom a "teljesíthető" fülecskét de így is olyan alapanyagokat kérnek a dolgokért hogy csak fogom a fejem. Jelenleg még kerge kerttel sem rendelkezem mert nem tudom barátok hiányában kitakarítani azt sem. :D Valaki esetleg nem tud egy megfelelő fórum chatet vagy akármit? Ha ezt orvosolni tudnám remélem megoldódnak ezeket a termelési problémák is. :)
    Köszönöm mégegyszer, további kellemes estét!
     
    Sanyat és zsani_apja kedveli ezt.
  12. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Fórum>Barátkeresés>Hivatalos szomszédkereső
     
    exedeble1 és DevilMókus kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Katt erre a zöld szövegre és máris kereshetsz magadnak barátokat:

    https://board-hu.farmerama.com/forums/barátkeresés.286/
     
    exedeble1, HéricsBáró és DevilMókus kedveli ezt.
  14. exedeble1

    exedeble1 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen mindenkinek! :)
     
    -gyöngy-581 és Sanyat kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Tudom, hogy bosszantó. Az lenne a jó, ha lenne egy hely, ahova berakunk olyan felhőket, amiket csak kézzel akarunk majd leszedni. :)
    A gesztenyés és a másik hasonló tulajdonságú nekem az ültetési bónusz sorok elején van, így mindig látom az állapotát. :)

    ______________________

    Szia, Toma!
    Elakadtam. :D Ki akartam próbálni a nullázást. Mantával indultam, nem jött össze. Utána rájöttem, hogy a kettő felhősor, ami az ólakra hat, csak fél ill. 1ó- ig aktív. Gondoltam akkor megpróbálom a cápát, mert ahhoz is van felhő. Van a két termék és a 4 festés. Még sem érik be egyből!?
    Köszi!
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.22
    -Anyu- és Samborg kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Szia
    Akkor elmeséled , hogy kell azonos farmokat csinálni gyorsan?
    És megigérem , hogy csak almafákat fogok kitenni .
     
    -gyöngy-581 és zsani_apja kedveli ezt.
  17. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Rendben, valamikor írok róla majd. Nem két sor és nem két perc lesz, mire leírom.
    Ne számíts semmi trükkre. Odafigyelés és türelem kell hozzá.
    Na jó, ennél picivel több, de a rendszert nem lehet kicselezni.
     
    Pandapoc♥, SzuperTájfun, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Türelmem szerencsére az van . :D
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Átjövünk ide, ne hogy kokit kapjunk a TOP topikba. :D Szoktam nézegetni én is, hogy a tápokhoz milyen összetevők kellenek, mit érdemes termelni, de annyira nincs türelmem hozzá, hogy mindig félbe marad. :)
     
    genka53 és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A denevértáp az mutatós , mert csak alma és szilva kell bele . Ráküldöd a prémet , és altatod . :inlove:
     
    zsani_apja kedveli ezt.