Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    2.000 év jól jönne . :D De elég lenne nekem 70 év is . xD
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Szia!

    Ne add fel!
    Nekem sem érkezett még válasz, de reménykedjünk, hogy sokan vették a fáradtságot és írtak a supportra.
    Sok levél megválaszolása pedig sok időt vesz igénybe!
    Az sem kizárt, hogy az összes, ebben a témakörben született levelet továbbítani fogják a központba és ott kell a játékosok számára elfogadható választ adniuk.
    A fontos az, hogy érzékeljék odafent az elégedetlenséget és a nyomást!
     
    Gio, missuzy_53, CoraQueen és 7 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csak azért kérdeztem és érdeklődtem , mert ha jól látom , hétfőre esik a nublonok , és lehet lesz egy szabad napom rá , hogy felkészüljek . Adtam el állatokat , és a befojt pénzből állat tápokat veszek . De lehet előtte pörgetnék , de még nem tudom , hogy érdemes e rá a fordított energia , mert micsinálok a sok farmpengővel ? Habár nem romlik meg , és jó ha van .
     
    Gio, Kukackukac és -BombadilToma- kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Nem szurkolok neki de másképp látom.
    Persze nem kell mindig egyetérteni nekünk se.;)xD
    Nyilván az időfaktor miatt sok mindenek a megítélése eltérhet.
    De ha kiváltó okokat nézzük az jellemzően ez.
    Persze a világ összetett.
    Én jellemzően következményekre gondolok leginkább.
    Hiába hallgatunk róla ezt látni fogják
    És ha nem is tudják mitől van romboló lesz. :music:
    Nyilván ezt lehet csak én látom így , az is sajnálatos mondjuk.:sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.22
    Kuzdern, genka53 és Samborg kedveli ezt.
  5. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Olvasok, olvasok, és lassan kezd összeállni a kép... És ami összeáll, az nem tetszik...

    Nincs kedve valakinek egy közös bannert csinálni, amit minden jóérzésű, játékot szerető magyar gazda betehetne az aláírásába?? Mondjuk valami ilyet: Equal chances for a better game / Egyenlő(bb) esélyek egy jobb játékért ...8)

    Jómagam egyelőre még mindig itt vagyok - de már régen nem olyan hévvel (és közel sem olyan nagyra nyitott pénztárcával) játszom, mint az elején. Ennek számos oka van. Sok mindent másképpen lehetne csinálni a játékban, de valamiért odafönt ódzkodnak a nagyobb változtatásoktól, hogy hozzányúljanak régi, elavult, nem használt vagy rosszul működő dolgokhoz. Olyanokhoz, amelyekről itt is, más topikokban is rendszeresen szó esik. Meglátjuk, hogy ez a meddig és mire lesz elég a régi játékosok megtartása terén...
     
    maszilva, Sárika555, Kuzdern és 15 más kedveli ezt.
  6. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Szerintem érzékelik, különben nem lenne ennyi pók :)
    Szerintem jó ötlet :)
     
    Kuzdern, zagimichna, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Az az igazság, elkezdtem megcsinálni, csak még nem dobtam be ötletként, hogy legyen egységes. Gondoltam, ha készen lesz, megkérdezem a véleményeteket róla. Nem írnék róla előre részleteket, hogy milyenre terveztem, de a szöveg akár jöhetne is rá, amit írtál....

    Közben Fätum-mal megbeszélve két fajta is lesz, együtt hozzuk majd őket, kinek melyik tetszik azt használhatja, a lényeget mindegyik tükrözni fogja. 1-2 nap türelem, jelentkezünk vele.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.22
    maszilva, ursa11, Kuzdern és 15 más kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egy kis update: vannak jók is a rosszak mögött, akik meglátták a dolgok súlyosságát, és sikerült normális keretek közé visszaterelni a folyót.
     
    maszilva, Samborg, parrahviki12 és 21 más kedveli ezt.
  9. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja


    Szia Tamás!

    Szeretnénk, ha végre konkrétumok is nyilvánosságra kerülnének (főleg a megvalósult változástól), mert sem Kazimir írásából, sem a Tiédből nem derül ki semmi.
    Ez ebben a pillanatban "csak" csitításnak tűnik.
     
    Samborg, Kata_rzis, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Az elmúlt 1 hónap erről szól a fórumon, igazából minden kint van még a rengeteg kötelező törlés mellett is.
     
    Samborg, DevilMókus és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Nem a témáról, hanem a megszületett változtatásokról szeretné(n)k Tőletek konkrétumot!
     
    Samborg, Kuzdern, ördög0 és 12 más kedveli ezt.
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ajándékba kapott plusz 2 dolog második része törlésre került az este folyamán.
     
    Samborg, DevilMókus, Gio és 8 más kedveli ezt.
  13. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Ezt én félsikernek (sem) értékelem.
    Az eddig megszerzett javakat senki NEM vette el tőlük, hisz a lista eleje NEM változott.
    A felborult egyensúlyt nem billentették helyre.
    Az eddig megszertzett javakkal pedig az örökkévalóságban is lesz lehetőségük tovább játszadozni. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.22
    Samborg, Kuzdern, ördög0 és 18 más kedveli ezt.
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ki hogy értékeli a nemzetközi harcokat.... Sokan azt nem veszik figyelembe sokan, hogy előbb-utóbb betelik a pohár mindenkinél. Nem baj, úgy is ráfér a magyar népre az angol vagy a német nyelvtudás, és lehet menni majd ezekre a fórumokra gyik-ot meg hivatalost olvasni.
     
    DevilMókus és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    A kérdéseinkre és dilemmánkra nem ijesztgetéssel kell/kéne válasszolni, hanem megnyugtatóan.
    Nem gondolom, hogy amiatt bezárnak egy fórumot, mert a játékosoknak vannak kérdéseik, esetleg véleményük.
     
    Pandapoc♥, Neni60, cili53 és 13 más kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Több mint 1 hónap ment el rá, de sikerült elintézni, hogy a 2 tojást törölték. Nem tudnak nullázni tovább.
    Megszerzett javak: mindenkinek megvan a véleménye erről, teljesen felesleges bármit is mondanom. Szétszórják 10-20 farmra? És? Te is szétszórhatod, csak nem akkora mértékben mint ők. TP? Olyan magaslatomba tették a célt, hogy elérhetetlen, nem tök mind1, hányas szinten ücsörögsz?
    Nem most kapták a dolgokat, volt pár top azóta, így is harcoltál olyannal, amivel szemben esélyed nem lett volna, mégis harcoltál.
    Ne érts félre, én is elítélem ami történt, de szerintem igenis nagy eredmény a nemzetközi csatában, hogy ezt sikerült elérni. Lehet jönni, van felvétel, meglehet mutatni ki mit tud elérni.

    Fórumot meg nem azért zárják be, mert nem lesz játékos, hanem mert nem lesz mod, mert akik maradtak, egyszer csak megunják
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Tamás!
    Ez teljesen világos beszéd, köszönjük az egyenes válaszokat. Számomra ez teljesen elfogadható. köszönöm, hogy képviseltérek az érdekeinket.
    Nem tudom, hogy más hogy ítéli meg, de pontosan ezek az érvek merültek fel bennem is. Az előző TOP-okban is volt már rá példa, hogy egymást segítették, tolták a játékosok, mégis ott voltunk sokan.
    Az viszont eléggé kérdőjeles számomra, hogy ezek után az idén lesz-e őszi TOP? Egyáltalán szeretném-e hogy legyen... /ez csak a saját véleményem és nem biztos, hogy találkozik másokéval, mindenkinek a saját joga vagy felelőssége eldönteni, hogy mit szeretne a tények figyelembevételével/
    Vannak a játékomban olyan részletek amiket át kell gondolnom a hogyan tovább-ban ezt nem tagadom, de ezekkel együtt lehet élni és játszani.
    Szép napot kívánok mindenkinek!
     
  18. ultistars

    ultistars Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Mivel megszólítottál, válaszolok. Lehet választani száz oldalt is, de egyszerre nem tudsz mindent képviselni, ha azok egymással ellentétes érdekeket akarnak érvényesíteni. Én egyértelműen egy oldalt választottam és a mellett ki is tartok, ez pedig az igazság oldala. Aki velem van, az velem van, aki nincs, az nincs. Ez ennyire egyszerű.
     
  19. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Köszönöm szépen a válaszodat!
    Természetesen mindent értek is!
    De Te is tudod, hogy ebben a történetben nem a tp mennyiség a bosszantó, hanem az, hogy nekem egy csomag (1350 db) szupertrágyáért 1.790,- Ft-ot kell fizetnem. Egy csomag KK-ért (800 db) 2.690,- Ft-ot hagyok ott a boltban.
    Másnak pedig ezek a javak csak úgy termettek korlátlanul.
    Nem kötekedem és nem is várok semmiféle választ, de ezt ki kellett írnom magamból.
     
    Melan, cili53, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  20. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Ez így van. Egy csomag Kacsa Kata turbótrágyájért ami körül az az egész botrány zajlik pedig 2.690,-Ft (400 db) kell fizetni a boltban. Akciósan!!!
    Értem, hogy ezt sokan sikernek könyvelik el, de szerintünk ez csak látszatintézkedés és félmegoldás. Elég szomorú, hogy évek óta lehetőségük volt kijátszani a játékosokat, és másokat...
    Nem kell félre érteni Tamás, nem veletek van a baj, hiszen ti semmiről nem tehettek, és nem ellenetek van az elégedetlenség... hanem értünk, azokért a játékosokért, akik meglettek károsítva. Mert erről beszélünk! Valódi pénzről, és nem játékpénzről. És ez sem nektek szól.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.22
    Melan, cili53, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.