Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    A legszebb az egészben hogy nem először csalt.
    Ezek után nem kell jósnak lenni ahhoz hogy még fog is.
     
    maszilva, Rékuci1111, Sauvage és 8 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak egy farmmal játszanak? Vajon hány farmra került/kerül a megtermelt javakból...:music: Kis farmmal sem indulhatnak a Top eventben?:music:
    Ez egy őrült farm:p
     
    Amira09 kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én rájöttem . Ez teljesen irányított , tudatos cselkekedett .
    Ugyanis , ha megendedik egy személynek , akkor oda mennek a morzsákért , és azt könnyebb lefüleni , mint ha nem látnák .

    Szemléletesebben :

    Wakandát megtámadták a kutyák , és az erőpajzson pár tud elmenni , de a kutyák meg akarják kerülni .
    Hogy ezt megelőzzék , nyitnak egy rést a pajzson , hogy ott tudják megvédeni magukat .

    Tudom , hogy a példa nem jó . és igazságtalannak tűnik .

     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ezért kellene végleg kitenni ezeket az alávaló csalókat....
     
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Ráadásul még a TOP 10-es listán is nézegethetjük a "született farmereket", a legjobbakat.
    Nagyon motiváló :wuerg:
     
    maszilva, Kukackukac, -ágianyu33- és 6 más kedveli ezt.
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Kazimir!
    Köszönet az információért!


    Szia Ninett!
    Tegnap, többek között, én is ezt írtam, hogy be kell zárni a farmjukat, a radírpók törölte azt is, mint egy korábbi hsz-emet.
    Igazad van, ez a két retorzió semmi, az elkövetett csaláshoz képest. Átpasszolják a pajtájuk tartalmát kisebb farmjaikra és vígan TOP-ozhatnak is azokkal akár....

    Szia Fätum!
    Egyetértek, de félő, hogy ennyi volt, hiába lázong ellene és kevesli az igazságosságba vetett hitünk.
     
    alex0824, maszilva, barbuska8 és 10 más kedveli ezt.
  7. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Továbbra is fontosnak tartom, hogy a nemtetszésünket vigyük a supportra.
    A supportnak írt panaszunk az a hivatalos formája az elégedetlenségünknek, melyet le lehet tenni a felsőbb vezetés asztalára.
    A fórumon leírt gondolataink részben, vagy egyáltalán nem kerülnek olyan szintre, ahol a megoldások születhetnek.
    Nekem érkezett válasz a supporttól, melynek hatására ismét írtam levelet.
    Ha ezt minél többen megtesszük, akkor talán felfogják ott fent, hogy nem vagyunk elégedettek az eddig meghozott változtatásukkal.
    Mindenki megfogalmazhatja egy supportos levélben az elvárásait és a kétségeit is a játékkal és jelen helyzettel kapcsolatban!
     
    CoraQueen, Kukackukac, barbuska8 és 12 más kedveli ezt.
  8. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia Genka Drága :) Igen, de itt nem csak az igazságosságba vetett hitünkről van szó, ha nem, üzletről. A regisztrációval kötöttünk egy szerződést és ezen keresztül egy üzletet a BP-vel, amiért sokan fizettünk, vagy fizetünk most is. Prémium tagsággal, munkások előfizetéssel, és egyéb vásárlásokkal. Cserébe a szerződésünk többek között arra is vonatkozik, hogy megkapjuk a pénzünkért ami jár: azonos feltételek mellett, esélyt a játék szabályainak megfelelő haladásra. Minden megvalósult, kivéve egyet: az azonos feltéteket. Szó szerint pénzügyi károsultjai vagyunk a játéknak. Ok. Nem várok semmit...én biztosan nem...de erkölcsi kárpótlás azt viszont jogosan elvárható, hogy nem kell sehol találkoznom ezekkel a nevekkel, hogy tudom az azonos feltételek megvalósultak, és nem tagjai már farmerama közösségének egyik sem. Erre pedig nem jött semmi állásfoglalás, hivatalos tájékoztatás.
     
    maszilva, bogisaci60, Pandapoc♥ és 14 más kedveli ezt.
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Amit kaptak ezért az, kb: Ejnye-bejnye rossz voltál! Ígérd meg,hogy többé nem teszel ilyet! Ennyi....:sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 14.9.22
    alex0824, Hahacska, parrahviki12 és 5 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én sajnos nem hiszek abban, hogy ez ennyi volt, mert jön még karácsony, húsvét születésnap stb ahol újra lehet kezdeni esteleg másra ható dekorokkal.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.9.22
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Anno , volt olyanról szó , a távolabbi múltban , amikor szokott néha kijönni évente egy hivatalos értékelő .
    Na , abban volt olyan , hogy lehetne átkukkantani a szomszédokba , és egy bizonyos részt megnézni .
    Na , ha lenne ilyen szolgáltatás , hamarabb le lehetne füleni a kakukktojásokat .
    Mivan evvel a fejlesztéssel , miért nem jött , miért késik ?
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tudod Jancsika én azt hiszem a mi hangunk ehhez gyenge lenne.., mint ahogy itt most is gyenge azt hiszem..
    Én csak egyet tudok csinálni átgondolom a játékomat és ott zárom el a csapot ami még nem megy a játékom rovására.
     
    ladislaw11, Samborg, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Gyöngy!:)
    Éppen ezt írom én is...Végleges farmbezárás nélkül mit sem érünk az ejnye-bejnyével...:oops:
     
    alex0824, genka53, terike65 és 3 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Songoku is addig mondogotta a kame hame hát , míg nem sikerült . :D
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia! Sziasztok!

    Most voltam a német fórumon a Top10 1.és 2.helyen lévő játékos írt egy nagyon érdekes magyarázatot érdemes elolvasni! idézet belőle: NEM csaltunk, csak egy juttatást használtunk, amit INGYEN kaptunk. A BP jelentette, szintén a mi segítségünkkel.
    Igen, fákat villanthatsz vele, akár mamutokat is
    Senkit nem igazán érdekelt, mert sosem vittük túlzásba.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.9.22
    maszilva, Kuzdern, -vadocka70- és 10 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Erre a hozzászólásra gondolsz ? https://board-de.farmerama.com/threads/heute-ist-war-kein-guter-farmtag-2.73025/page-42#post-5285067
     
    genka53, Sauvage, Melan és 2 más kedveli ezt.
  17. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia Kazimir.

    Ami engem érdekelne még ezzel kapcsolatba amennyiben erre kaphatunk választ még.

    Most, hogy ezt a "hibát" elismerték s megtették a szükséges intézkedéseket,

    mi történik Csocsoovb felfüggesztett moderátor szerepével már amennyiben akarja folytatni?

    Amennyiben az egész folyamatot vesszük figyelembe, csak Ő robbantotta ki

    s a végén csak a központba is arra az elhatározásra jutott hogy nem maradhat

    meg a nevén nem nevezhető dekor, a személyeknél.

    Biztosan vannak olyan dolgok amik nem biztos, hogy etikusak voltak részéről ,

    viszont azt hiszem mindannyian emberek vagyunk s tévedünk és hibázunk is.

    Eltávolításra kerül e az a személy aki "beírta" ezeket az itemeket vagy pedig

    továbbra is folytatja munkáját a cégen belül ?


    U.i Amennyiben nem fér el itt ez a hozzászólás megkérek egy arra illetékes moderátort helyezze át a panaszkönyvbe.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.9.22
    Hahacska, Kukackukac, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tud valaki egy jó németest ?
    Ha a pletyka topikba le lehet fordítani a meséket , akkor itt is le lehetne fordítani azt , amit mond .
     
    genka53, Sauvage, Melan és még 1 ember kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Döbbenetes, de köszönöm, hogy megmutattátok.
    Sajnos nem vagyok túl jó a német nyelvben, de a fordítót használva simán érthető a szöveg jó része.
     
    Samborg, genka53, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jól értem , hogy 1 billió kriptamécsest csinált ? Az nem értem , hogy ez darab , vagy pajtaérték ?
     
    Samborg, genka53 és Sauvage kedveli ezt.