Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem tudok nemetul, meg neztem mit irt angolul, nem is erdemes ide hozni, mert egy hatalmas bulls... az egesz.

    A fontos konkluzioja, hogy ok voltak az aldozatok egy boszorkanyuldozesnek :p

    Nem erdemes hozni mert a hazugsag cunami csak meg jobban felizzitja a kedelyeket.
     
    Hahacska, zagimichna, Samborg és 9 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    hm

    Egy igazi álomfogó, így lefekvés előtt. Írja, hogy megtarthatták volna a hangárt, de ők kérték, hogy vegyék vissza. Komolyan mondom, ha ezt holnap hajnalban olvasom, meg is hatódtam volna. :D Biztos telefonáltam volna főnöknek, hogy szabira kell jönnöm. :D
     
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    S te ezt elhiszed????:sleepy:
     
    Samborg, genka53 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Igy van, igazi dzsentlemanus a ficko, bizony en is kitoroltem nehany konnycseppet a szemem sarkabol olvasva az irasat. Igy meghurcolni valakit, ez dobbenet, igazi dobbenet
     
    Hahacska, kicsy0123, Sali~*.* és 13 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Pont ettől döbbentem meg.
    Tudod Jancsika egy pletyis mesét jóval könnyebb lefordítani, mint ezt a szöveget és a topikos mesék is jó félórámba kerülnek mire értelmes mese lesz belőlük.
     
    Kukackukac, GA-BI-O-Farm, terike65 és 4 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hátdenahát ha ingyé kapták , akkor aztatat csinálnak vele amicsak akarnak , nem he ? xD
    Én nem fordítom le , mert mi van ha véletlen nem egy megfelelő szót teszek bele , és más lesz a mondat ? :cry:
     
  7. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Mirol beszelunk, hiszen ok nem is csinaltak semmit vele, jobban semmi abnormalis kiugro dolgot. Azert kertek kifejezetten a faronk hangart, mert ennek tetszett a legjobban nekik a grafikaja.
     
    kicsy0123, -Holdfeny-., Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sőt , még vissza is akarták adni , mert nem tetszett nekik .
     
    Kukackukac, Samborg, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  9. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!

    Ezt te sem gondolhatod komolyan rólam!

    Azt írtam érdemes elolvasni! Náluk ez nem ügy " HU boszorkányüldözés" azért idéztem belőle mert szerintük ők az áldozatok, ezt írják: Csocsoovb-ról idézem:
    "A szokásos belső útvonal helyett hivatalos boszorkányüldözésbe kezd! Micimackó! Miért nincs már a csapatban?"

    Szia!
    Ezért nem hoztam az egész fordítást, mert felháborító hazugság:(
     
    Hahacska, kicsy0123, Kukackukac és 10 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én arra is gondoltam, hogy csak tesztelés céljából. ;) Én ezzel el is engedem, csak magamra vagyok mérges, hogy nem éltem a vásárolható 2 sünivel.
    rockert is olvastad?
     
    Sali~*.*, Kukackukac, Samborg és 7 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha jól olvasom , azt írják , hogy felröppent a pletyka , hogy volt almalevük , de nincsen .
    Pedig evvel is lehetne dobbantani .

    Almalé (+)[​IMG]316:004500
    10%-kal gyorsabb érés a dekorokra
    Hatóidő: 4 óra
    Aratható: 10-szer
    1x1Felhőkre, Házi kedvenc futtatóba
    és minden területre
    (teliholdas területeket kivéve)***
     
    GA-BI-O-Farm, terike65 és Melan kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Okés. :) Na, hát látod ez az álszent banda. Ez semmiség, csak mintha éppen learattam volna a paszulyomat, nem?? :sleepy:>:(
     
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ja, csak az a franya ICM nem engedte nekik, kifejezetten megtiltotta hogy visszaadjak.

    Nekik meg a huseges csatlosaiknak pont megfelel a magyarazat, lehet megnezni, hogy mindenki hogy leborul a nagysaguk elott OMG, szanalom.

    Nem tudom rocker milyen nemzetisegu, de ugy tunik o is nemet, szoval respect.

    Milyen erdekes, hogy neki is csipi a szemet amit megcsinaltak... ha valaki nem tudja kirol van szo, aki nyilvanosan beolvasott DC-nek a nemet forumon, pillantson ra a CSP top lista tetejere... persze az ottani embereknek az jott le, hogy o most milyen irigy... ja szerintem is irigy hogy o nem tudott csalni, jaj bocsanat "johiszemuen felhasznalni az ingyen kapott ajandekot" illetve korrigalok ismet "johiszemuen NEM hasznalni az ingyen kapott ajandekot"
     
    Hahacska, kicsy0123, -ágianyu33- és 11 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jól néz ki . :inlove::inlove:
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Biztos német. Mikor elértem a kockanadrágot, írtam neki, mivel egy helyen vesszük a salátát. ;) Persze nem válaszolt. Mindig azt hittem, hogy magyar, de most rájöttem, hogy nem akart játszani a fordítással. :D Sagi is szóba került, persze nem úgy. Nem tanultam soha németet, de gugli segítségével, teljesen értek, minden írást. :) A végén még német fórum függő leszek. :D
     
    Hahacska, -Holdfeny-., Kukackukac és 8 más kedveli ezt.
  16. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!

    Idézem ezzel zárta a a hozzászólását:
    "Ebben a témában a mi oldalunkról nem fogunk további magyarázatot adni, mivel nem követtünk el csalást. Aki egy kicsit is gondolkodik, tudja, hogy különben már nem léteznének farmjaink." /felháborító/
     
    -ágianyu33-, Kukackukac, Samborg és 10 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Úristen! Van bőr a képükön, az tény... Lassan meg is sajnálom őket, s el is hiszem. xD
     
    Hahacska, Sali~*.*, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  18. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jajjj, ne is mond. Annyira megható, de most tényleg. Szó sincs a tisztességtelen előnyszerzésről, nem is csináltak ők ilyet, ők nem tettek semmi rosszat, csak hát a körülmények áldozatai na. El is morzsoltam jó néhány könnycseppet én is.
     
  19. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Tisztelt Mindenki!

    Köszönöm, hogy a linket ide hoztad! Elolvastam Istenem, de kár volt:cry:
    Vérlázító..... Hosszú nyilatkozatban nem mondanak sokat: fazit..... a két tojást
    ajándékba kapták a BT-töl (hogy kitöl arról nem irnak) ajándékként sok önfeláldozó munkájukértxD
    Kinyilt a bicska a zsebemben. Magyarázzák a bizonyítványukat.
    Ök nem csaltak csak az adott lehetöséggel éltek!!!!!!!!!
    A legszörnyübb az az, hogy a magyar fórumot teszik felelössé az egész botrányért. Nem lett volna szabad ezt a "dolgot" nyilvánosságra hozni, hanem szépen halkan intern rendezni:wuerg:xD
    Boszorkányüzésnek tartják a magyar fórumon írottakat.
    Végül még valami (tölem)..... hihetetlen erre a nyilatkozatra a német fórumon szinte csak
    pozitiv hozzászólások vannakxDxDxD

    sosoump
     
    parrahviki12, Matold, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Elolvastam én is a belinkelt szöveget, meg azt megelőző és követő hozzászólásokat.
    Botrányos, hogy mi magyarok lettünk boszorkányüldözők! Na, meg az irigyek! Teljesen egyetértek a felháborodásoddal.

    Igen, Hardrocker kivételével mindenki csodásítja a TOP10 1-2. helyezettjét, mind teljesítmény, mind őszinteség vonatkozásban.
    Szinte piedesztálra emelik kettőjüket.
    Retorikájuk révén az előnyükre fordították a helyzetet, mi ehhez a fasorban sem vagyunk.
    Sven Bömwoellen meg még fokozza az elismerést feléjük.
    Na ezért is tippeltem én arra, hogy ezt az ügyet részükről ezzel le is zárták....