Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia Ninett!Hagyd.Úgysem hagyja abba.Kellenek a lájkok:D:pMert játszani jóo_O:oops:Meg ezek a fejek a végére.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.22
    ördög0, sosoump, Sauvage és 9 más kedveli ezt.
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Tudom, csak nagyon idegesít... :oops:;)
     
    sosoump, -Anyu-, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  3. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Tudom,engem is,mindenhol,mindent,mindegy mit is írni kell.De sajnos ez a célja ezzel,hogy visszaírogassanak.Az írásának kb. 80%-nak nincs semmi értelme.Itthon voltam szabin egy hétig és komolyan agyrém,még jó,hogy munka van már,így nem vagyok fent sokat.
     
    genka53, Sauvage, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    A 99% -a semmi. ... Na mindegy. Mert kiraknak innen minket..... S mi szívjuk meg.. Nem ő.....
     
    genka53, -Anyu-, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szerintem Csocsoo leirta mi volt az eredménye a hivatalos útnak, tehát még ennyit sem sikerült elérni. Akkor most az úgy jó volt? Neked biztos, téged eddig sem érdekelt, végülis a te játékodat nem befolyásolja, akkor a többi meg nem is érdekes.

    Most tekintsünk el attól, hogy vannak emberek, akik nagyon kemény pénzeket tettek a játékba, és mondjuk az övéket meg befolyásolja, és ez bizony a BP bevételeire is hatással lehet, ez az ő problémájuk, majd odafent eldöntik megérte-e nekik. Várhatóan a játékosok nagy részét nem érinti a helyzet. De van egy bizonyos dolog az életben, ami mindenkinél jelen van: Elvek

    Az emberek java része szeretne a fair play keretein belül maradni, és az most itt sérült. Nem kicsit, nagyon. És innentől kezdve talán jogunk van tudni róla, és a kommentek alapján a nagyobbik részünk szeretne is tudni róla. Lehet hogy neked nem tetszik, de itt a fórumon úgy tűnik az emberek véleménye az hogy akár hatással van rájuk akár nincs, ők szeretnének minden információ birtokában dönteni, hogy ők személyesen hogyan játsszák tovább a játékot.

    Ezért borult a bili, az hogy ott ők a német fórumon mit adnak el az olvasóknak, nem a mi dolgunk. Ettől én nem fogom rosszul érezni magam. A hülyeséghez is mindenkinek meg van a maga személyes joga. Vakon követik amit ott leirnak (vagy inkább ott hagynak a fórumon, információt megszűrve) az az ő dolguk.

    És akkor elértem a második részhez, amit akartam. A kedves német olvasóknak mondom, amit mondok, csak mert olvastam én is

    https://board-de.farmerama.com/threads/heute-ist-war-kein-guter-farmtag-2.73025/page-44#post-5285219

    Egy nagyon kedves, és burkolt kritika úgy all together a magyar fórumnak, az ottani Team Lead által

    Vannak azok a szavak hogy demokrácia (democracy), szólás szabadság (freedom of speech), információs szabadság (freedom of the information). Van ahol ezeket gyakorolják, van ahol nem. Személyes véleményem szerint, amit itt történt nagyon erősen érinti a játékot, és innentől kezdve helye kellene hogy legyen egy nyilvános fórumon hogy mindenkinek legyen hozzáférése, természetesen bizonyos keretek között. Tényeknél maradva, személyeskedés nélkül, stb. Az hogy ennek itt a magyar fórumon a modik helyet adtak, ott a német fórumon törölnek, nem biztos hogy ránk nézve negativ. El lehet dönteni, hogy hol érvényesülnek a fenti szavak.

    Nézzük a tényeket: volt néhány játékos, aki valamilyen formában olyan előnyökhöz jutott, ami senki másnak nem volt elérhető. Sem fizetős, sem más formában. Ezek a játékosok német fórum moderátorok voltak. Az előnyhöz hosszú időn keresztül juttottak hozzá. Ez idő alatt azt csináltak vele amit csak akartak.

    Ezek puszta tények, személyeskedés nélkül.

    Ehhez kapcsolódóan normális esetben nekem jogom kellene hogy legyen leirni, hogy ez abszolut nem elfogadható, semmilyen formában. Senkinek nem lenne szabad olyan lehetőséghez jutnia ami csak neki elérhető, pont. A játékos/moderátor adott egy nyilvános magyarázatot, amire nekem mint játékosnak szintén lehetőségem kellene lennem leirni spekuláció és személyeskedés nélkül hogy nem elfogadható.

    Személyes véleményem szerint, egy játékos ekkora tapasztalattal, aki még ráadásul moderátor is, pontosan tudta, hogy a mammut nullázásra csak neki van lehetősége, innentől kezdve ez egy jogosulatlan előny, akár ajándék volt akár nem, tehát ez már nem fair play, teljesen mindegy hogy miért.

    Továbbra is személyes véleményem, hogy a helyzet megoldása nem az, hogy akkor köszönöm szépen, megtartom az ajándékot, és majd ÉN eldöntöm mire használom, aztán később elmondom mikor ez kiderül, hogy nem használtam semmire. A helyzet megoldása, hogy az ajándékot VISSZAADOM, megkérem a BP-t hogy vegye le a farmomról, mert erre a LEHETŐSÉG ADOTT. Aki pedig nem igy tett, annak bizony a szándékai már erősen megkérdeződnek, és engem személy szerint nem érdekel, hogy egy nyilvános fórum posztban azt mondja, hogy ő nem csinált semmit. Bármit is csinált vele, arra nem volt jogosult, mert nem lett volna szabad nála lennie, és ezt tudta jól. És szintén a tények beszélnek nála volt 9 hónapig.

    És nem itt nem csak a BP hibás, hanem a játékos is, mert nem egy kezdő játékosról beszélünk.

    És nekem mint játékosnak szerintem jogom van felháborodni ezen, és kérdéseket feltenni a játék tisztaságára vonatkozóan, úgy meg végképp hogy ez 9 hónapig igy mehetett.

    És akkor maradjunk még egy kicsit a tényeknél. Van itt ugye egy whistle-blower, aki megosztott bizonyos információkat a nyilvánosággal, azért mert bizony 9 hónapig ezzel nem történt semmi, és utána a cégen belüli csatornák nem működtek, ezért nem maradt más választás. Normál esetben a whistle-blower nem kellene hogy büntetést kapjon, de itt mégis megtörtént, úgyhogy megint lehet gondolkozni hogy ez normális-e, és hogy működik-e a fair play a játékban vagy sem.
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Olyan jó játszani , hogy amikor bemész az étterembe ,és kérsz pohár vizet , a melletted levő asztalra egy kamjon 40 mázsa svéd asztalt dob , ugyanazért a pénzért . Te ezen felháborodsz , szólsz a pincérnek , ő meg széttárja a kezét , hogy nincs itt semmi látnivaló .
     
    Sauvage, *bálint*, Ninett79 és 6 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Melan. :) Nem nagyon volt időm olvasni, se a németet, se ezt. Nagyon szépen összefoglaltad, de nekem lenne kérdésem: pár éve Csocsot, Bekot, ... meg a magyar modikat kizárták a topból. Már nem tudom, hogy miért, de nem csalásért. No most itt van ez a két jómadár, akik ha jól tudom modik és csaltak. Őket miért nem zárják ki a Top 10-ből? Mert elég nagy szégyen a BP-re nézve, hogy két csaló vezeti a Top 10-t. Csocsot kizárták belőle, pedig ő vezetné a Top listát. Talán sértette a szemüket, hogy egy magyar lenne az élen?
     
    parrahviki12, genka53, kamylla64 és 8 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csak 1 órát lehet használni a felhőt , elég soványka lett . :cry:

    Szalon felhősor
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 20:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorok
    • Jutalom:
      • Több TP/BTP bónusz (mindenre, mindenhol). Bónusz: 150% Hatóidő: 1:00 óra
      • farm szint x 500 TP
    • Nem tematikus felhősor: tetszőleges 10 db 1x1-es dekorelem helyezhető rá.
     
    genka53 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy étteremben sohasem látod egy idegen asztaltársaság számláját:music:
     
  10. Arrah

    Arrah Törekvő

    Azzal beismernék ,hogy hibáztak.. Ezt nem fogják beismerni a magyarok kedvéért..
     
    genka53, Fätum, Sauvage és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ez a szerencse....
     
    -Anyu- és kukori80 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Pont ebből lett a baj , hogy kiderült a számla .
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Kicsit már beismerték azzal, hogy elvették a sünit. Gondolom, most már árgus szemekkel figyeli mindeni, hogy naponta mennyire haladnak. Dee még mindig itt a kérdés, hogy mennyit utaltak át a kis farmjaikra, mert azokkal a Top-ban elveszik a helyet azoktól, akik egész évben becsületesen dolgoztak azért, hogy bekerüljenek. Hiába fogják kitiltani a nagyot, a kicsikkel akkor is kárt tud okozni.
     
    ladislaw11, genka53, rozo52 és 10 más kedveli ezt.
  14. Arrah

    Arrah Törekvő

    Mindennap elad 100000 amarantot a piacon..Nem tudom mikor fogy ki..( 20 as piac..)
     
    GA-BI-O-Farm, Fätum és kukori80 kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Van ennél egyszerűbb is . Ebből egy halom dekor , és megvan oldva

    [​IMG]Gyáva nyuszi Több CSP a CSP-t adó dekorokra 25%22:0040:00A dekor további jutalma 15.000 TP/BTP
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Létezne itt olyan megoldás amit elégedetten fogadnának itt ?:music:
    Majd a Top játékon kiderül... kit zavar a helyzet...;) s ki indul kisfarmmal:wuerg: Nagyon új neveket hamar ki lehet majd szúrni... 8)
    Kár, hogy a szurkolás helyett most másról fog szólni:( Ha ez így folytatódik... :oops:
    Csp lista élére szeretne állni?o_O:eek:
     
    cemá2002 kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hááát, a sünikkel soha. ;) Még megsaccolni se tudom, hogy mennyit szedhetett össze, de jó pár évig nem fog elfogyni neki.
     
    genka53, Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  18. Arrah

    Arrah Törekvő

    Erre gondoltam én is...:oops:
     
  19. misivagyok

    misivagyok Utánpótlás-írogató

    Számomra az is javítana a játék-élményen, ha a hozzászólás lehetősége számszerűen korlátozva lenne .....
     
    parrahviki12, genka53, Dreamszar12 és 5 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem ezt figyelmen kívül lehet hagyni.
     
    parrahviki12, -Anyu- és -gyöngy-581 kedveli ezt.