Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. habtest96

    habtest96 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Mivel az előző hozzászólásomra nem kaptam egy értelmezhető tippet ezért még egyszer felteszem a kérdést.

    82-es szinten miből tudok könnyen pénzt csinálni? Akár úgy is hogy befektetek X összeget és visszajön belőle X összeg és y mennyiségű haszon.

    Remélem kapok választ. Előre is köszönöm. :)

    Köszönöm. Megpróbálom.


    Hsz. összevonás /Laboviti/
     
  2. Dyny

    Dyny Fórumgróf

    Szia,
    Azt vedd figyelembe, hogy a bole hosszu tavu befektetes. Hogy mennyire hosszu, az attol is fugg, hogy mikor jon az uj korall sziget, kell-e hozza AB, ha igen mennyi.
    Ha nagyobb mennyiseg kell, akkor megszaladhat a bole ara, ha nem akkor viszont lehet, hogy majd orizgeted a felvasarolt mennyiseget.
     
    habtest96 kedveli ezt.
  3. hegecs8

    hegecs8 Fórum-zöldfülű




    Szia!
    Sokféle képen lehet CSP-t szerezni.
    Attól függ mennyit tudsz gépelőt lenni.
    Lehet búzát termelni csatnival és zabkenyérrel 1x1-en, de itt ugye 10 percenként kell aratni.
    Szerintem, amivel ha egyszerre nem is lehet nagy összeget szerezni, de mindig csurran cseppen az a kukorica vagy paradicsom eladása, ezekre mindig szükség van és meg is veszik. De ilyen a mogyoró vagy a hagyma is, de most lenn van az áruk, de mindig elviszik a csatni miatt.
    Ha új tenyészthető állat jön abból is érdemes bevásárolni utána eladni, de ez időszakos.
    Termékekkel is lehet kereskedni, főleg a bahamás TP-t adók, amit bármikor el lehet adni, vagy a bahamás növényeket (vaníli, bormélia).
    Vagy a tenyészállatokat lehet eladni. Itt érdemes a azokat vásárolni, amiket a bölcstölgynél ki lehet váltani, mert ezek a szintjükhöz képest olcsóak, és ezeket tovább lehet tenyészteni, vagy ha szerencséd van és ugrik akkor már a rózsa ólas állatokat tudod eladni, bár ezeket leginkább csak baby-bumm-kor veszik.
    Meg persze figyelni kell a piacot, hogy mi olcsó abból bevásárolni és 1-1 event alatt nagyot lehet kaszálni.
    Így hirtelen ennyi jutott eszembe.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.12.14
    -skorpio1977- kedveli ezt.
  4. habtest96

    habtest96 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm :) Ez a búzás dolog nekem jó is mivel itt tudok lenni folyamatosan mellette akár.
     
  5. gargajoke

    gargajoke Járnitanuló

    Sziasztok gazdák !
    97-es szintű vagyok , véleményt szeretnék kérni , vagy tanácsot !
    Van 2 karate pandám és abban nem nagyon tudok dönteni , hogy mit kezdjek velük !
    Van több mint 57 milla csp-m eladjam-e , kell-e valaha valahova sok csp ?
    Vagy megépítsem ami tetszik meg értékes meg sok tp-t ad a bahamán meg 2 evőpálcikát !
    Tehát ti mit csinálnátok velük ?
    Sok választ várok !!! :-D
     
  6. hegecs8

    hegecs8 Fórum-zöldfülű


    Szia!
    Hogy mennyi CSP-t halmoz fel valaki, azt ő tudja, mert ugye nem kötelező csak jó ha van.
    Én nem adnám el, hanem építenék valamit és egyszer, ha lesz cserenap elcserélném, ha nincs rá szükséged, azért a bahamás rózsa ólak igen értékesek. Mert ha jól cserélgetsz lehet szerezni az árán jó pár bahamás TP-t adó kitehetőt.
    Amíg nem jön a cserenap, addig meg had legyen kint, mert a TP mindig jó jön, pláne a bahamán.
     
  7. csillu000

    csillu000 Haladó

    Helló remélem jó helyre írok az érdekelne,hogy aki már profi hogyan csinálja a tenyésztést:folyamatosan kint van 1 v több tenyésztelep ?mit tenyésztett először a feladatokról a gazdakörin?igazából kis taktikát ,praktikát szeretnék meg tudni igaz nem vagyok már kezdő de vhogy mindig hanyagoltam ha nem volt boom köszi előre az okosítást Csillu
     
  8. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Sziasztok!
    Nem idézek be mindenkit, de persze mindenkihez szólok: Megfogadva az itteni tanácsokat, kissé lassacskán, de elértem a virágkötészet 5. szintjét. Tudok tavaszi koszorút gyártani! Hurrá. Viszont kíváncsiságból kiszámoltam, mennyibe kerül megvenni a hozzávalókat, s lehidaltam: ha mindent magam vennék, ma 62300 Csp lenne, mikozben egy tavaszi ára 40ezer. Na most akkor: nem éri meg gyártani, mert olcsóbb megvenni. Viszont olcsóbb megvenni az egyéb termékeket is, a terményeket is, az állatokat is, sok-sok növényt is... Ha viszont mindent veszek, előbb-utóbb nem lesz miből megvenni. Valamit eladni is kellene. Mi a manót? Persze, az alapválasz az, hogy azt, ami éppen drága, mert viszik-veszik, mint a cukrot. Ebben az esetben viszont a piacon kellene ülni, de már így is többet ülök ott, mint kéne...
     
    Domos52 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  9. évamama58

    évamama58 Fórum ismerője


    Szia zsugabubus!
    Én már elkezdtem a gyűjtögetést (rózsa, berkenye, avokádó és egy pár egyéb):) Nem szeretnék az idén "szőke nő" lenni mint tavaly!>:( kb. 60-70 millát buktam, mert idő előtt bedobtam>:( Kegyetlenül fájt, teljesen kiürítettem a pajtám:cry::cry:
     
  10. krokusz28

    krokusz28 Törekvő

    Szia! Én eventek alkalmával a trágyaeladásból szoktam jó sok csp-hez jutni. Hihetelen, hogy 100 csp/db fölé megy az ára és megveszik....
     
  11. Mag-Anya

    Mag-Anya Fórumprofi

    Sziasztok!
    Boldog Új Esztendőt :)
    Abban szeretném a tanácsotokat kérni, miként tudok fejlődni a természetgyógyász műhelyben, mi éri meg a legjobban. Gyártani nemigen tudok olyan nagyon sokat, 5.000 elixírem van jelenleg. Piacon vegyek esetleg vmit, és azt fektessem be? Köszönöm előre is :)
     
  12. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Segítsetek lécci! Mikor jobb Sárga kókuszkoktélt használni Répás almás csatni helyett?
     
  13. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Van, aki azt használ?:eek:
    Szerintem semmikor: alapvetően akkor éri meg, ha csak a Bahán növényezel, de ott is csak a zöldségekre hat. A többi területen meg fák/ólak vannak. De! (és szerintem ezért nem éri meg): a RACS lassan fele annyiba kerül és 18 óráig tart.
    Esetleg a természetgyógyászat fejlesztésére megéri használni??
     
    _Cygnus_ és LBetti kedveli ezt.
  14. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Szia!
    Köszi a véleményedet. Valamiért mégis többet adnak érte, legalább is az én piacomon...
     
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    linzenpolc, HéricsBáró és _Cygnus_ kedveli ezt.
  16. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Nekem is ez jutott az eszembe. :D Ananászos sütit még használok, amikor csak fák vannak a farmon, de sárga kókuszkoktélt még soha nem tettem a rekeszbe.
     
    HéricsBáró és AnkaFD kedveli ezt.
  17. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    Egy hete játszok. vannak még hiányosságaim de a farmerama is olyan mint más játékok, hogy ha a gép előtt ülsz haladsz én nekem volt van időm játszani napi 14-15 óra átlagba meg is van az eredménye :)
     
  18. dereret

    dereret Fórumőrült

    Szia

    A piacosban már "beszélgettünk" kicsit és ott láttam, hogy már a 45. szinten vagy.
    Ez egy hét alatt valóban szép teljesítmény, csak picit figyelj arra is, hogy a magad mögött hagyott szintek növényeiből, állataiból, fáiból is legyenek a pajtádban, menüdben.
    Az új bahama sziget nagyon jó példa erre: régebben csak szintlépések után kaptuk meg a soron következő növényt-állatot, fát, ma pedig Aranybanánért már olyan növényekre is szert tehetnek kisebb szintú gazdák, melyekhez régebben évekig kellett "güriznünk", viszont van egy hátulütője: nagyon sok növénye, fája nincs, holott lehetne, mert az értékesebbet szeretné hamar megszerezni.
    Viszont ha egy eventbe épp vaníliát kérne a feladat, nem tudná teljesíteni hiába kisszintú növényről van szó, mert kevés az AB-ja.
     
    patakvera és _Cygnus_ kedveli ezt.
  19. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    Én a gazdaköri feladatok alapján próbálok haladni hogy lendületet kapjak kékszőlő vanillia ananász stb... most pl a kókuszra hajtok mert sok feladatnál kéri :) aztán jöhet a majom meg a többi a bahramán próbálok egy sablont követni igaz lassabb így de nem a piacra termelek meg a cspre gyúrok vannak feladatok amihez még kellene az is de türelmesen inkább próbálok egy tematika alapján haladni :) amúgy ha meg valami nyeremény nagyon kell akkor amim van piacra megy és piacról megoldom a nyeremént ilyen volt a múlt héten a szupi táp :) most hogy nincsen iboom így ráérek folyamatosan haladni :) mondhatni csak termelgetek és haladok a feladatokkal szépen :)
     
    patakvera és dereret kedveli ezt.
  20. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Köszi, Laboviti, ismerem, használom az enciklopédiát. Azt pedig külön köszönöm, hogy a bónuszlexikont kiegészítettétek a rekeszekkel. :inlove:
    Szóval: szerintem aki minél előbb el akarja érni a TGY. 5. szintjét és maga akarja gyártani akár fogyasztásra, akár eladásra a Zöld matrózteát, az naponta 5 sárga kókuszkoktélt fogyasszon el = fektessen be a fejlesztésbe, kap 1350 pontot (a Bölcs Tölgy rúnáival ez több, de hogy mennyi, azt csak Pharmer tudja..;).). A 4. szintről az 5-re való eljutáshoz kell 150.000 pont, vagyis "laza" 100 nap (közben valamicskét csak előállít maga is) múlva Matrózteázhatunk. :oops:
     
    Mag-Anya és _Cygnus_ kedveli ezt.