Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Szép estét a betérőknek:)
    2 napja várok,hogy új csibét kapjak,vajon még mennyit kell várnom rá?:sleepy:
     
    iboly54, Vakond-Gazda, vje0315 és 2 más kedveli ezt.
  2. vje0315

    vje0315 Fórum mestere

    Szia!
    Nálam is van egy üres csibehely.
    Szerintem ha elvégzik a szükséges javításokat, utána biztos kapunk csibét. Remélem hamarosan sikerül megoldani a csibe szintlépése után járó bónusz jóváírását is.
    Eddig 2 csibém repült ki, jelenleg a 2. mentorszint elején vagyok. Sajnos a 3. szinten lévő piros csibékkel nem haladok.
    Minden mentornak aktív csibéket kívánok!
     
  3. Hajnalifény

    Hajnalifény Törzsjátékos

    Javasolnám,hogy hajts a csillag szerzésre.A tölgyön kiváltani a tenyészállatokig azokat eladni,abból csinálni a gazdakörit tovább.
     
    Fatther, _Cygnus_, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  4. mocsi-02

    mocsi-02 Járnitanuló

    Szia!

    Én nagyon régóta várok arra, hogy egyáltalán meglegyen az első csibém. Nyugi szerintem, mivel már mentor vagy nemsokára lesz csibéd.
     
    vje0315 kedveli ezt.
  5. Vakond-Gazda

    Vakond-Gazda Fórum bárója

    Én is több napig vártam, mire kaptam egy nagyon szép piros lázast.... majd a másik is azt lett..., de míg nem javítják addig megtartom.
     
    csopke1, vje0315 és SZERENCSELOVAG kedveli ezt.
  6. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Én tegnap este 18 óra körül csináltam egy farmot. Csak kiváncsiságból, a tegnap este beszéltek miatt. Mivel egyéb elfoglaltság miatt nem nonstop csináltam, így a 40-es szint sem lett meg 24 óra alatt. De azért leírom, hátha valakit érdekel:)
    25 óra alatt lett végül a 40-es szint. Ebből 10 óra egyéb elfoglaltság (pl alvás, főzés:) ). Tehát 15 óra volt az az idő ami alatt meglett volna a 40-es szint, ha birom egyhúzamba:) Nem hiszem, hogy a lehető legpraktikusabb módon csináltam, és tuti van nálam gyorsabb játékos is:) De hála a tölgynek, nagyon lehet haladni:) Csak az első állat megszerzéséig kell eljutni, aztán a piacról mehetnek a gazdaköri feladatok. A csillagból újabb állatokat kiváltani, majd eladni. És így tovább. Kiváncsi vagyok meddig jutok el, míg le nem fekszem. Ezt számolom én majd egy napnak:) Mivel aludni azért kell:)
     
  7. vje0315

    vje0315 Fórum mestere

    Szia!
    Gratulálok, szívesen lettem volna a mentorod a kis farmodon.
     
    mebajah, kisszakács75, _Cygnus_ és 4 más kedveli ezt.
  8. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szívesen fogadtalak volna:) Sajnos akit kaptam, ugyan küldött valamit, de még csak egy sziát se mondott:S
    ...
    Csak a főfarmot használtam, nem volt kedvem szomszédokat keresni a szédültre:S
    Jelenleg a 45-ös szinten járok, és kis szünetet tartok, mivel elfogyott a csp és nem viszik az olcsón(szerintem) kitett tenyészállataimat:)
     
    _Cygnus_, Detti0812, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  9. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Sziasztok! :)
    Nekem is napokig kellett várni,mire kaptam két csibét.De ahogy szintet lépett az egyik,beütött ez a bónusz jóváírási probléma.
    Azóta mind a kettő rohan előre,én meg csak számolgatom az elmaradt pontjaimat:D
    Bezzeg az előzőek nem siettek ilyen lázasan.:)
     
  10. vje0315

    vje0315 Fórum mestere

    Sziasztok!
    Most kaptam egy csibét, és zöld a hőmérője. Majd meglátjuk, hogy halad. A bónuszok jól jönnének, remélem utólag megkapjuk.
     
  11. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Azt én is remélem!! :)Tudod,a reményhal :)
     
    Magdusnéne és vje0315 kedveli ezt.
  12. Csivava1980

    Csivava1980 Járnitanuló

    küldtem baglyot
     
    LBetti és HéricsBáró kedveli ezt.
  13. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Szia:) Sok sikert az új csibédhez.:) Pár pillanattal ezelőtt én is kaptam 1 2-s szintűt zöld hőmérőst,bízom benne szépen fog haladni.:music:
     
    GA-BI-O-Farm, iboly54, csopke1 és 3 más kedveli ezt.
  14. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Végül 55-ös szinten megálltam. Az álmosság győzőtt:) Maradt jó sok csp-m, meg csillagom amiből állatot lehetett volna szerezni, ill eladni. A gazdakörből kiszedtem minden nagyobb tp-s feladatot. Tenyésztősök ill terményesek maradt még. Ezekből szerintem is el lehet jutni 60ig.
    Sokan jól jártak velem a piacon, hatalmas összeget láttam, mikor vásároltam:) Eléggé lelombozó mikor 3-4 oldalon át csak egyesével vannak kitéve a dolgok. Így inkább mentem hátrább, és kétszer annyiért vettem meg a dolgokat.
    Érdekes, hogy míg mi kezdőként szenvedtünk 1-1 szinttért, itt már szinte az ölünkbe adják.
     
    _Cygnus_, Detti0812, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  15. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Szia! :)
    Tulajdonképpen már tegnap akartam kérdezni,hogy nem én voltam az a mentor,akit kaptál? Aki hiába küldözgette a leveleit neked,mert az összes levelet egy másik,hasonló nevű gazda kapta?Mert akkor mea culpa szegény fejemnek! :)Én ugyan is az utóbbi időben sajnos többször is jártam így,és gondolom engem is hasonlóképp szid valaki,aki várta a bemutatkozásom.Aki pedig megkapta a leveleket,nem érti,mi ez a hülyeség!:)
     
  16. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Nem tudom, hogy a farmodon is ez a neved, vagy valami más. De nem így hívták:)
    Erről a farmomról irtam oda levelet, pont azért, hogy kiderítsem ezt:) És megkapta. Ebből arra következtetek, hogy nincs több ilyen farmnév:)
     
  17. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Annyira felhúztátok a fantáziám hogy én is bele vágtam a dologba reggel 9:46 -kor regisztráltam kíváncsi vagyok meddig jutok.
    Egy csatnit kértem a mentoromtól de ahogy nézem a gazdakörik annyira le egyszerűsítik a haladást hogy nem igaz.
     
  18. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    .....és még HérincsBáró,és Rylee86 mindhármótok további beszámolóját várom az újonnan próbára megnyitott farmotok fejlődésével kapcsolatban. Nagyon érdekes volt az eddigi tapasztalatotok:)
     
  19. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Tegnap este eszembe jutott valami, amin eléggé elgondolkoztam:)
    Van ugye külön topic azoknak, akik minden gazdaköri feladatot megcsináltak. Nagyon nagy munka volt mindegyikőjüknek. :)
    Viszont nem mindenki erre hajt. Kiváncsi lennék, hogy 90-100-as szinten mi lehet a legtöbb gazdaköri feladat ami rendelkezésre áll egy-egy gazdának:) Nóci irta azt hiszem még korábban, hogy neki azért van a gazdakör, ha futni kell tudjon hova :) (ha tévedek elnézést) Biztos sokan vannak ezzel még így:)
    Nem hiszem, hogy van olyan... de milyen lenne ha valakinek ezen a szinten még minden gazdaköri feladata meglenne:)
    Szerintem ez is egy érdekesség lenne:)
     
  20. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Tanárnéninek jelentem elértem a 40. szintet és 382.141 csp-m van ;)