Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. livcsiko

    livcsiko Junior szaki

    És azt is megmondtad a mentorodnak, hogy félóránként vegye le a bónusztáblát ??? (úgy lenne ám az igazi--- a mentorod számára is ...):inlove:
     
  2. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Mivel jó magam is mentor vagyok tudtam mit kell tenni ;)
     
  3. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Igazad van, nem bonyolult! Eddig soha nem jutott eszembe, hogy az a birkus nem véletlenül hangszórózik!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Elárulok egy titkot, 97-s szinten minden tenyésztős gazdaköri megvan, dühös is vagyok magamra, hogy lehetek ilyen béna.
    Arany állatom pl. még soha nem volt, eggyel kisebb is csak úgy hogy megvettem a hozzávaló kisebb szintű állatokat.
    Majd az unokáim nyugdíjas korukba, ha ráérnek befejezik xD:mad::)
     
  5. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Én már több csibével jártam így , most is van kettő, akivel nem lehet levelezni. Sajnos, ebből az egyik próbálkozik és kéri, hogy írjak :cry:

    Akik a névazonosság miatt megkapták a leveleimet, még egyik sem kérdezte meg, hogy mi ez a hülyeség vagy mit is akarok tőle :oops:
     
  6. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Ez tetszik:)
    Nekem is megvannak még nagy részbe :) Inkább beadok több százezer csp értékbe bármit bárhova, de az ugyanakkora értékű tenyésztett valamit valahogy nem megy:)
     
    Magdusnéne, vje0315, Detti0812 és 4 más kedveli ezt.
  7. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    96-os szinten vagyok és nálam is ugyan ez a helyzet: a Kakukk-akció és a Kakukk-titkok tenyésztős gazdakörin kívül az összes ott van még fél készen... arany állat még sohasem látogatott hozzám, semmilyen formában. Tenyésztéskor nem jutottam még el addig, venni sem tudtam még, mert nincs elég csp-m hozzá.
     
  8. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Nekem most nagy szerencsém van a4 csibémmel. Rendesen küldik a pontokat és szépen lépegetnek:):inlove:
    Pont most amikor hibás a rendszero_O végre haladhatnék, de mégsem mert a pontok nem íródnak jóvá:eek: láttam más is kérdezte mi lesz a közben keletkező pontokkal, lehet hogy nem kapjuk meg utólag:music: hogy tudják visszamenőleg megnézni kinek mennyi veszett el:music:
    Nálam is még a tenyésztős gazdakörik mind megvannak + a levesmester, stb. Egyszerűen nincs szívem több millát bedobálni 1-1 feladatbaxD
     
    Magdusnéne, vje0315, Detti0812 és 4 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szuper. Mennyi idő alatt?
    8. szint
    A eggyik gazdaköri küldetésbe az elején beadtam tojást és tyúkot és kaptam 2.500 tp .
    Mondanom se kell , hogy egyből a 10. szint feléig jutottam. :inlove:
    Nem hinném , hogy emlékeim szerint , régen is ilyen künnyű volt a szinlépés.:cry:
    Tényleg fura , hogy 6 év alatt valaki eljut a 100. szintre , most meg 24 óra alatt a 50. szintre.
    Valahogy a játék elment egy olyan irányba , ami nem tudom mi lesz , ha továbbra is ezen az úton megy.
    Én ott leszek és figyelek.:p
    De , ha jobban belegondolok és ha tényleg meg tudom oldani , hogy 24 óra alatt felhúzom a farmot , akkor is a további sorsát nem tudom. Nincsenek felhők , nincsenek kitehetők amik emlékként élne meg.
    Csak egyéjszakás kaland lenne a farmommal. El se hiszem , hogy ezt leírtam.xD
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.16
  10. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    És aki kéri hogy írj,nem lehet válaszolni a levelére?Mert titokban azt gondoltam,vagy reméltem,hogy ha a csibe írna,a válasz csak eljutna hozzá. :)
    Amúgy nekem sem írt senki,hogy mit akarok,feltételes módban írtam.Lehet rosszul fogalmaztam! :)
     
    Magdusnéne kedveli ezt.
  11. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Reggel 9:46-kor regisztráltam 7 óra 13 perc alatt volt meg 40. szint.
    Jelenleg pedig 58-on vagyok nagy gyorsan lehet haladni ráadásul alig van ajánlat a piacon mindent nagyon drágán vettem szóval ezt még bőven lehet überelni.
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Főleg akkor ha telihold is lenne még. Mi lesz evvel a farmmal amit ilyen hamar felhúztál?
     
    Magdusnéne, missuzy_53, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! :)
    Az, hogy mennyi a legtöbb azt nem tudom, én is kíváncsi lennék rá:). Megmutatom az enyémet, az elvégzettek láthatók rajta:)
    A tenyésztősök még kb 80-90%-ban vannak készen ( az arany- és rózsaállatok egy része a pajtában van, nem adtam be). A gépesített tenyésztés körüli zavar miatt kicsit hanyagoltam a gazdakört. A bukták elvették a kedvem a tenyésztéstől, de újra neki szeretnék állni:)
    http://kepfeltoltes.hu/160221/1059590948gazdak_r_www.kepfeltoltes.hu_.png
    Ps Bocs volt egy kis technikai problémám, de már sikerült a képet is illeszteni:)
    hozzá:)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.16
  14. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Törlésre kerül mivel én csak 1 farmmal játszok de azt maximálisan képviselem. ;)
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szuper. Akkor nem vagyok egyedül. :)
     
    Magdusnéne, missuzy_53, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  16. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Azért azt se felejtsük el, hogy nem mindegy hogy valaki kezdő új játékos vagy tapasztalt "öreg" farmer. Mert amíg mi tudjuk mit hol, hogyan, addig az új csak tapogat, keresgél még nem tudja a miértekre és hogyanokra a választ. Nem lát át semmit. Ezért nekik sokkal lassabban megy minden szintlépés. Most van 2 csibém alacsony 10-15 szintű és kb 2 hete jöttek 3-5 szinttel. Lassan haladnak, pedig kapják a segítséget, ha kérik.
    Szóval a rutin meg az évek itt a játékban is igaz, mint a VV-ban.
     
  17. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Van pár szupertáp rajta így a holnapi boomot még megnézem kíváncsi vagyok hogy produkál egy ilyen farm.
    A tenyészállatokat meg eladom jó áron akit érdekel írjon rám a többit majd ott megbeszéljük ;)

    Ebben teljesen egyet értünk a másik dolog meg hiába érem el 2-3 nap alatt a 80. szintet ha a pajtám meg kong az ürességtől.
     
  18. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Így igaz, ahogy írod ! Szia Iboly. Az én három Csibécském az elején 2 szintet lépett naponta, 20-as szinttől napi 1 szint ami biztos - de ebben az is benne lehet, hogy dolgoznak, vagy tanulnak -. Event előtt kaptak "kis erősítőt", ezzel ösztönöztem és kedvet csináltam számukra az eventhez is. Segítséget kettő kért szomszédok keresésében.(Az egyik kérését éppen a Gangos találkozón olvastam, rögtön írtam is a szomszédkeresőbe és egy páran a találkozón résztvevők is jelölték). Nem volt/van gondom Velük, az elején lépésről-lépésre leírtam hogy jutnak el a Csibeszobába és onnan várom Tőlük a csibepont-csomagot. Annak ellenére, hogy nem írnak, nem kérnek tanácsot, heti 1X felajánlom, megírom, bármi gondjuk van kérdezzenek, segítek. A második szint 1/3-ánál járok.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.16
    missuzy_53, Matold, _Cygnus_ és 6 más kedveli ezt.
  19. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Szia!
    Bocsánat, áthoztalak ide, mert reagálni szeretnék ha szabad.
    Én erősen kétlem, hogy ő egy olvasás tudatlan gyermek lenne, hiszen az első lépés a regisztráció! Gondolj bele ;):)
    A többiről nem is beszélve :wuerg::DxD
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ha felbukkan egy arany állat? Szegénykével mi lesz ha törlöd? De ha meg eladod , mi lesz a pénzzel?:p
     
    Magdusnéne, Domos52, csodabogár1 és 4 más kedveli ezt.