Visszajelzés Felföldi fesztivál csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 25.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Első olvasásra azt mondtam hogy ezt nem csinálom, aztán második olvasásra is. :D A felhő is felemásra sikeredett és ha a felhő ilyen lett, akkor legalább adna mindenhol 3 db titkosat. Az 1 db fából olyan kicsi esélyem van a rambutánra, hogy nincs is olyan kicsi százalék. :D
     
  2. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Az ideje táncolni dekor kell a felhőre, de a táblázat azt mutatja, hogy a fejlesztés nem tehető felhőre. De ahhoz, hogy adjon malomterméket, össze kell építeni a fejlesztéssel, de akkor feltehető e felhőre? Vagy én nem vagyok képben?
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia szomszéd ha titokból biztos nem is lesz
    de repüljön az a bagoly cserekor ha elfelejteném :D!
     
    -kaktuszable-, Fatther, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  4. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Miután háromszor arattad a fejlesztett dekort, akkor kitörlöd.
    A menüdbe már alap dekorként érkezik vissza és felhőre tehető.
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Niki, köszönöm, köszönöm. :) Ha már a felhőig elkecmergek, akkor kiváltom a titokfát, mert úgy érzem, hogy a felhő eventnövényes TP-je miatt cserébe rambutánt fog adni.:D:D:D
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De van ezrelék is, Kakaska!
     
    .barbi1., -kaktuszable-, Gio és 8 más kedveli ezt.
  7. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Hirtelen nem is tudom, hogy mit mondjak erre az eventre...
    De ez most tényleg komoly? Ilyen nyereményekkel?
    Hát, okéé.....
    Erősen gondolkodom, hogy egyáltalán az ismertető alaposabb elolvasására szánjak e még időt..
    Aki tutira csinálja, annak sok sikert, bőséges felröpit!
     
    emocy91, .barbi1., Csabigazda és 8 más kedveli ezt.
  8. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Elolvastam a hozzászólásodat, gondoltam, biztos valami újdonság a narancs galamb. Bementem a pajtába, ott van 16. Akkor nem újdonság, csak nem vettem észre. :music:o_OxD
    Talán valami tévedés, és majd átírják narancs csincsillára vagy rájára vagy ilyesmi.... :p:p:inlove:
     
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Álmodozni jóóóó. ;)
     
  10. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszönöm.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szép estét! Én is ara gondoltam ha 425 db e-gazért kiváltok 1 xxl barkácscuccot és 1 party pörit azaz az 1 két feladatot addig jól járok.;)xDViszont cserébe nem is egyszerű event.o_O Ere mondják hogy ez már annyira rossz hogy az már jó;)
    Viszont kell hogy adjon valami jót ha már ilyen skót.;)xDxDVégül is mindenhol 50-50% az esély.
    Vagy bejön vagy nem;)xDxD
     
  12. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Ugye?
    Még azt is gondolom, hogy ez azért Felföldi fesztivál event, mert aki elküzdi magát a "Skótkockás" tenyészetig, az abból megkapja a hangyát és nem valami más ólat.
    Úgyhogy ebben a szellemben nekivágok.... talán :p:inlove::)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.9.19
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ne álmodozz...tedd be azt a ráját rózsaszínbe...xD
     
    szekulagábor, nagymami2, Fatther és 11 más kedveli ezt.
  14. dögös92

    dögös92 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Tudom unalmas már mindenkienek de pont holnap vagyok szabadnapos és csak szombat este megyek dolgozni, ilyenkkor régen alig vártam az ilyen beosztást és nekifutottam az eventeknek, de most már amikor azt látom a régi max 10-15 ezres növények már 20 ezer felett vannak, szó szerint elmegy azéletkedvem és kicsit szomoruan konstatálom hogy na ezt az eventet sem csinálom meg.
    Lehet itt egymásnak tanácsokat adni hogy lehet megcsináni minnél hamarabb igy meg ugy de elvesztette a játk a filinget már csak az árral sodrodok.
    Mégvalami úgy 2 évvel ezelött ha a csengőpengöm 85 millón állt volna istencsászár lettem volna most ez az sszeg szinte **** és ez a tény is megöl bennem valamit sajna!
    Szomoru vagyok!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.9.19
    .barbi1., -kaktuszable-, edina242 és 4 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia az igaz, hogy drágaság van szerintem minden piacon...de te is jó árakkal tudsz piacolni...
    Nekem sincs milliárd csp-ém...de mindig piacolok...és szeretem a piacot...
    Az eventet hagyd ki ha nincs kedved hozzá majd jön megérősebb,pihenj,gazdaköriz...élvezd, hogy játszol...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.9.19
  16. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én ezt össze sem számoltam.Láttam,hogy kevéske amit kérnek.Ez nem fog kifogni senkin sem.A harminc akármennyi eventnövény viszont nem semmi, már megszoktuk,hogy meg kell dolgozni ,ha akarunk kapni is valamit.
     
    .barbi1., -kaktuszable-, Gio és 4 más kedveli ezt.
  17. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok
    Vagy lehet esetleg valami jelzés értéke is, előfordulhat, hogy érdemes lesz a galambokat szaporítani.
    A fejlesztők már lehet előre gondolkodnak.
    Egyébként én meg sem néztem az ajándékok listáját, sosem szoktam. Event van, felhő van csinálom nekem tök mindegy mi az ajándék. A pajtában minden elfér, valamikor akármire szükség lehet és különben is játék, nem mérgelődni jövünk, hanem a jó társaság miatt.
    Én legalábbis így gondolkodom.
    Szép estét mindenkinek.
    Zsuzsa
     
    szekulagábor, Amira09, tandem6 és 19 más kedveli ezt.
  18. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Csak egy tipp, mivel a sorfesztivalt kitoltak, aki meg mindig gyujtogeti a felropiket onnan az utolso pillanatig, a 22 ora 15 perces gyekeny az eresido gyorsitokkal (Szerelem aromaja 6%, mandragorapor 4%) 16 ora 2 percre megy le sima vizzel.

    A holnapi eventkezdesre pontban beerik:)

    Gyujtogetjuk szepen, sose lehet tudni mikor dobnak egy eventet a multkori massziv szerszamos mintajara, hogy adjunk be 20-30 ezer termek alapanyagot:D
     
    Ribiszke, .barbi1., -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Ez a felhő kell nekem . :inlove: Japán naspolya fákkal fogom várni a felröpiket . :p
     
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szerintem jól fog ez még jönni, nem tudom mikor de félresiklott ez a temékgyártás... :music:Valamikor megreformálják mint a megbízásokat. Akkor még kellhetnek, megnéztem hogy jó néhánynak komoly pajtaértéke van.o_OHa csak valamelyik beadásnál szerepet kapnak fontosak lehetnek.:music: És van 1 olyan érzésem hogy nem sokára :music:Persze én nem vagyok Máriusz, ez csak logika..:p
     
    ildiko44, -W-595-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.