Visszajelzés Fess hóember show csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 18.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Nem sikerült a Fess hóember show téli varázslatot megszerezni nagyon megköszönném ha valaki tudna küldeni! sajnos az ünnepek miatt nem tudtam teljesíteni! Még egyszer köszönöm ha tudtok segíteni!
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Nekem túl nagy és hosszú érésidejű is.o_O Ha küldhető lesz rám számíthatsz.:p
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  3. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok .)

    Végre kész az event, a középső hóember elég nehézkesen készült.
    Egy kis téli hangulatot teremtettem a farmon, annyira cukik a kitehetők :)
     
    GA-BI-O-Farm, Rebcsok, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  4. szalaip

    szalaip Fórumprofi

    Sziasztok!

    A középső nehezen akar meglenni, még pár retro ól érik de 22 felreppenő hiányzik még, szerintem annyit nem fog adni. Tudna esetleg valaki küldeni még felreppenőt hogy meglegyen az event? Előre is köszönöm.
     
    DevilMókus, Cyra65 és Kuzdern kedveli ezt.
  5. kocsisteri

    kocsisteri Junior szaki

    Sajnálom,hogy minden ünnepre ennyi event kerül játékba.Azt hiszem ez már nem oly élvezetes ,mivel nagyik anyuk és gyerekek na és apák is játszák az ünnepeket meg kéne hagyni a családnak.Persze a választás a miénk éppen ezért úgy döntöttem inkább a család és jutok ameddig jutok.ezúton is most kívánok szeretet teljes ünnepet és boldog békés újévet mindenkinek.
     
    osztrak12, repashock, Rebcsok és 3 más kedveli ezt.
  6. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Szia szomszikám!
    Én tudom,hogy Te is kész vagy már ezzel az eventtel! Gratulálok neked is és magamnak is hozzá!:inlove:
    Miért vágsz olyan szomorú arcot ahhoz,hogy annyi kitehetőd,mint égen a csillag?:music:Szóljál ám nyugodtan és lista megy,mert nekem meg annyi hiányzik,mint égen a csillag.:pMellettem tudod,hogy nem lehet szomorúnak lenni,mint akinek nem jutott szántóföld.:D
    Fel a fejjel és 1 szavadba kerül,aztán megleszel dézsmálva. ;):D
    Kapsz helyette répát és gyárthatod magadnak is a csatnit,de nekem is.xDxD Addig sem szomorkodsz a "van"-on!:wuerg:
     
    vihence, Kuzdern, Cyra65 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ok 1 gond letudva;):)
    Szia" Szalaip". Próbálj ide is írni
    https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándékok-felajánlása-kérése-cseréje.11054/unread
     
    Utoljára szerkesztett: 26.12.19
    szalaip, Kuzdern és osztrak12 kedveli ezt.
  8. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Most pont nem lehet a röpikre 1 rossz szavunk sem,hiszen nagyon szépen adta,adja. Annyira,hogy már el is feledtem,hogy volt Hóemberes event!xDxD
    Oké! Köszi a lehetőséget!:DxD
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  9. banfijosti

    banfijosti Junior szaki

    Szia! A páncél Pannit, hogyan tudom beadni az Élő Legenda II-be?
     
  10. repashock

    repashock Haladó

    Mindenkinek köszönöm az ajándék felreppenőket. Még nincs kész az event, de közel járok.... További kellemes ünnepet kívánok:)
    Még 20 :oops::(
    Beruháztam és KÉSSZ. Köszönöm még egyszer.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.12.19
    Emőke, Rebcsok, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    A tölgynél az odáig vezető összes rúnát be kell adnod. Csak akkor tudod a Pannit lefixálni. ;)

    [​IMG]
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  12. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Köszönöm a segítséget Számitok RÁD!
     
    osztrak12 és DevilMókus kedveli ezt.
  13. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia Cyra65!
    Gratulálok és köszi a "Téli hangulat" képet. Nagyon szép és Én sok mindenre rácsodálkozom mindig, mikor ilyen képeket látok,hogy "jéé, hát ez mikori,az meg mikori?"-- Amúgy régen láttalak Téged és többeket,de event végére, vagy előbb-utóbb, csak egymásba botlunk.:inlove:
    A középső hóember nekem is feladta a leckét,mert utolsó 1 darabra várhattam fél napot.--Én, csing-cseng,hát 1 állatnak nem adtam tápot-vizet és pont azaz 1 db-ért imádkozhattam utána.:wuerg:No, kicsit sem voltam ám ideges!:p
    Most a mézes házikós Gazdakörit nyomatom. Bedobandó minden meg van hozzá,van még 4-5 nap,de kell is még 675 db házikó az 1000%-hoz,ami talán holnap-holnapután meg lesz. Nincs lehetetlen,csak tehetetlen!;)Nincs hozzá pazarolni való szupi tápom,Panka is "csak " 1 db nyuszika215 meglepi ajándékaként.:inlove:
    Jaaa,hogy röpik miatt miért nem rinyálok mostanság?:music:Leho69 és kukori80 indított el a lejtőn,de hegy menetbe!xDxD

    Szia apja!
    Hogy milyen jól tudod a csíkot húzni, előttem?:music:;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 26.12.19
    DevilMókus kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem igazán így akartam, de a célnak megfelel. ;)
    Vond össze a hozzászólásaidat, mert húzhatod a csíkot te is.. :D
     
    DevilMókus és osztrak12 kedveli ezt.
  15. Emőke

    Emőke Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Az eventet sikeresen befejeztem! :) (anyagi ráfordítás nélkül). Nem számolgattam, csak termelgettem; kimaradt 337 hókupacom, 82 ünnepi ajándékom és 2123 rügyező hóemberem. Ez utóbbira nem vagyok büszke, legközelebb próbálok kicsit több figyelmet fordítani a játékra, hogy ne legyen túltermelésem. Így jár aki ész nélkül kapál.8)
     
  16. szalaip

    szalaip Fórumprofi

    Köszönöm a segítséget!

    5 darab hiányzott azt megvettem farmaranyért így sikerült befejeznem:D
    További szép estét kívánok.
     
    osztrak12, Rebcsok, Emőke és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves játékosok!

    A hóemberek elolvadtak.
    Így az event véget ért a topik is bezár!

    Köszönjük a hozzászólásokat, a taktikai tanácsokat a sok biztatást.
    Találkozunk a következő csevegőben!
     
    osztrak12, DevilMókus és zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.