"Fesztivál" söröző

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 15.9.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    És azt megfigyelted a 2* os távoli süveges macska feljön és eltűnik majd megint feljön?
    Ezzel akár a két előjövetel között elmehet a labda ha olyan időben dobod. Mivel a 2 feljövetel között kevés az idő ezzel nehéz lesz számolni.
    Ez csak gyakorlatban derül majd ki.
     
    _Cygnus_, heureca3 és nyuszika215 kedveli ezt.
  2. borbelyandi

    borbelyandi Járnitanuló

    Szia!
    Nem magabiztos vagyok, csak az optimális legjobbat számoltam. Nem azt jelenti,hogy biztosra meg tudom csinálni. De reménykedek.:);)
     
    _Cygnus_, Dyny, sziszi1965 és 6 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm ... akkor aranyleveles labdákat fogok használni ;)
     
    csio70, heureca3 és -orgona- kedveli ezt.
  4. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Azért itten valami fennforgás van a számításnál szerintem. 6 csomag prémium labda, azaz 6*15=90 labda kétcsillagos találat (ami itten ugye 4 csillag, mert prémium) esetén is csak 360 csillagot ad. Azért számoljatok utána.
    Ahogy néztem, prémium labda esetén is ugyanannyi felröppenő kell, csak megúszhatjuk feleannyi dobásból.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    S feleannyi hibalehetőség ;):wuerg:xDxDxD
     
    Dyny, heureca3 és -orgona- kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:) Nekem más jött ki.xD 770 érme kell az arany felhőhöz. Prémium labdával számoltam: 1 csomagból lesz 15 db amiből kapunk 30 érmét. Ha a 770-et elosztom 30-al az 26 csomag prémium keverés: 1560 db fesztivál, 780 pompon és 208 aranylevél. Vagy valamit nagyon benéztem ;)
     
  7. busand

    busand Junior szaki

    én a prémium labdákkal fogom az arany csillagokat dobálni és így dupla csillagot kapok és még ajcsit is
     
    csio70, Erzsike5110, _Cygnus_ és 2 más kedveli ezt.
  8. imike911

    imike911 Fórum hercege

    A számítás ezúttal helyes, de jelentős önbizalom hiányra vall, mert csak egyes találatokkal számoltál. Persze úgy is fel lehet fogni, hogy egyszer dupla, egyszer meg mellé (kapufa).
     
    times84, _Cygnus_, Dyny és 5 más kedveli ezt.
  9. .imre71.

    .imre71. Fórum mestere

    Koszi szepen
    jol beneztem
     
  10. borbelyandi

    borbelyandi Járnitanuló

    Szia!
    Kicsit vitatkoznék veled. Ha jól értelmezem a kiírást akkor a prémium labdákkal:
    1 csillagos figura 4 csillag
    2 csillagos figura 9 csillag
    arany figura 2 csillag + ajándék
     
    heureca3 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    [​IMG]
    Itt van a teljes felhő+kitehetők ára :p a vásárlás mind mellett.
     
    sziszi1965, heureca3 és iboly54 kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hű ha .. megyek és olvasok ... remélem ez a variáció lesz a győztes ;)
    Ez tetszik !
     
    csio70, heureca3 és progabi kedveli ezt.
  13. imike911

    imike911 Fórum hercege

    "Egy csillagos figurát találunk el: 1 csillagos érme a jutalom.
    Kettő csillagos figurát találunk el: 2 csillagos érme a jutalom.
    Arany csillagos figurát találunk el: 1 csillagos érme a jutalom, és van extra ajándék is: 1000 TP vagy 1000 BTP vagy 1000 CSP.

    Kiemelném: ezeknek a csillagos érméknek semmi közük nincs a bölcs tölgynél látható csillagokhoz!

    Prémium labdákat használva kétszer annyi csillagos érme a jutalmunk minden egyes találat esetén."


    Azt te hol olvastad?
     
    _Cygnus_, Dyny, sziszi1965 és 4 más kedveli ezt.
  14. gazoskert

    gazoskert Aktív író

    Nem .a felhőt is külön meg kell szerezni
     
  15. Pierrot20

    Pierrot20 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szerintetek jelentős a különbség a 3 felhősor között? Szerintem olyannyira nem, hogy mindhárom felesleges is...
    Jó, tudom, ki melyiket választja... De 3 felhő egy játékra, nekem kicsit extrém... Vélemények?
     
  16. gazoskert

    gazoskert Aktív író

    Vastagon szedve pirossal ki volt írva
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Három együtt már elég szép jutalmat ad ;)
    Mindenki eldöntheti mennyi kell neki ;)
     
    Dyny, heureca3, iboly54 és 2 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor most nem tudom mert én ezt olvastam:
    Egy csillagos figurát találunk el: 1 csillagos érme a jutalom.
    Kettő csillagos figurát találunk el: 2 csillagos érme a jutalom.
    Arany csillagos figurát találunk el: 1 csillagos érme a jutalom, és van extra ajándék is: 1000 TP vagy 1000 BTP vagy 1000 CSP.
    Prémiumnál ezek szerint a kettő csillagos figura 4-et ad.
     
    _Cygnus_, Dyny, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  19. busand

    busand Junior szaki

    csak győzd megszerezni a hozzávaló csillagokat ;)
     
  20. VividDarer

    VividDarer Fórumlakó

    Prémium labdával dupla csillagot kapunk. Vagyis ha 2 csillagos állatkát találunk el, akkor 4 csillagot, ha 1 csillagosat akkor 2 két csillagot az event leírás szerint:

    "Egy csillagos figurát találunk el: 1 csillagos érme a jutalom.
    Kettő csillagos figurát találunk el: 2 csillagos érme a jutalom.
    Arany csillagos figurát találunk el: 1 csillagos érme a jutalom, és van extra ajándék is: 1000 TP vagy 1000 BTP vagy 1000 CSP.

    Kiemelném: ezeknek a csillagos érméknek semmi közük nincs a bölcs tölgynél látható csillagokhoz!

    Prémium labdákat használva kétszer annyi csillagos érme a jutalmunk minden egyes találat esetén. "


    Az én számolásom szerint így 193 darab prémium labdával kell a 2 csillagos állatkákat célba venni.
    A 193 labda 13 prémium labdacsomag, vagyis 780 fesztivál virág, 390 pompon virág és 108 aranylevél.
     
    csio70, szupernagyi5050, Dyny és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.