Visszajelzés Fociláz - 2017. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 8.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    No, ez nem kevés...retró alapban kilőve. Felhősor az elsődleges cél, de az sem kevés kapálással lesz meg... ennyi növényhez a bahamát is át kell rendeznem és lebontani a nagy részét, aminek egyáltalán nem örülök. Arra emlékszem, hogy zsigeri fociutálatom ellenére a mini játék jól ment , de mindig volt egy pálya, ami viszont sosem sikerült maxra, szóval én nem számolok a legjobb verzióval, hogy mindig meglesz a 9 érme. Viszont mivel időigényes, röpi sem kevés kell, növény rengeteg, így a mostani kitehetőkből talán érdemes kivenni 1-2 plusz darabot, mert gyanítom, hogy sokaknak még azt a 331 érmét sem lesz könnyű összehozni, cserenapon talán jó áruk lesz a hiányzó daraboknak...vagy nagy örömöt lehet velük szerezni;) rám, amilyen antibizniszvumen vagyok, inkább az utóbbi lesz jellemző...
    Most megyek 20 órás fákat ültetni szinte mindenhová, aztán holnap belecsapok...a többit majd meglátom.o_O:eek:
     
    Melan, újfarm53, Fätum és 12 más kedveli ezt.
  2. Tomo1976

    Tomo1976 Törekvő

    Sziasztok !!! Meg kell hagyni , hogy jók a nyeremények ill. a felhő , de adhattak volna egy kis időt az eventek között , mert nincs mindenkinek ideje , nem beszélve a gaz mennyiségről !!! Én sajnos lehet csak úgy tudom csinálni , hogy jutok ameddig jutok pedig a felhősor engem is csábít !Mindenkinek sok sikert az eventhez és ami nem hiányozhat minél több felröpit kívánok!!!:) Sziasztok és szép napot :)
     
    Fuhur, Maryanne1, spagetti24 és 14 más kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Taktikák!
    Mivel sok föld van kinn jelenleg a farmokon, nem szükséges visszarendezni, lehet a 19 órás vagy hosszabb növényekkel várni az eventet, 1x1n.
    Pannik nem mennek szabira most sem.
    Lehet 1x1n és komforton is termelni, attól függően, hogy kinek milyen az életritmusa, akarom mondani, a net hozzáférése. Érdemes 5 területen nyomni a gazolást.
    4-5 labdát érdemes összegyűjteni, mielőtt nekifogunk focizni. Focizni nyugodt, zavarmentes körülmények között érdemes csak. A pszichológia, stressz, az ellenfél csapatában játszik.
    Tarkítja a dolgot a teliholdas event, ami az 1x1es termelés irányába fogja a gazdákat tolni.
    Számolni túl sokat nem érdemes, mert az eredmény a koncentráció készségen múlik.
    A felhő jó. Egy baja van, hogy bahás, és így nem sok vizet zavar. A baha sem sok vizet zavar ebben a játékban.
    A trágya zavarni fogja a gazdák egy részét, nem csak a vizet. Lesz itt ereszd el a hajam, a piacon, meg egy-két topicban is. Vagyonkákat lehet a kicsiknek gyűjteni tyúkokkal és kecskékkel.
     
    Melan, Tomo1976, Fuhur és 35 más kedveli ezt.
  4. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Azt nem értem,hogy miért van,hogy minden felhősoron szinte,több a bahás tp.,mint a farmos!?
     
    újfarm53, LBetti, HéricsBáró és 14 más kedveli ezt.
  5. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Én nézni jobban szeretem, nehogy elrugdossam az ellenfél bokájátxD Azért majd csak sikerül egy-két gólxDxDxD
     
    újfarm53, -W-595-, revaa és 8 más kedveli ezt.
  6. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Ha nem akarsz sokat termelni,akkor 1-2 gól nem elég,sajnos minden kapura rúgásnak gólnak kell lennie!:DAhhoz pedig türelem és idő kell!:D
     
    újfarm53, -W-595-, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  7. Ananke

    Ananke Rutinos

    Szerintem farmoson több a terület ahol tp-t szerezhetünk, viszont a bahán enélkül sose lenne szintlépés az AB szaporításához:)
     
    újfarm53, kapirga, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  8. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Én fordítva vagyok,jobban örülök ha a bahás a több :D Jelenleg napi 500e/600e rel növelem a a TP-t. 97 szintemen olyan lassan halad a fejlődés hogy csak nah.., bahán meg még sok mindent ki kellene váltani aztán meg ki tudja ott is milyen változások ujítások lesznek bevezetve ami banánzabáló lesz :D
     
    Melan, Lillapilla73, újfarm53 és 11 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mert a bahán hiába lennél akár a 600ik szinten sem FAt, sem semmi fontosat nem kapsz. Így jó sok BTPt adnak, mivel értéke a csp alatt van. De ez jól látszik a TPt adó finomságok piaci árán is, mert a TPt adók ára sokszorosa a BTPt adókénak.
     
    Melan, újfarm53, genka53 és 17 más kedveli ezt.
  10. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Ez most komoly?! Még vége sincs a másik eventnek, és már jön a következő!:mad:
    Ideje lenne a BP-nél elgondolkodni végre, hogy szeretnék e azt, hogy még évekig fusson a játék, vagy még úgy pár hónapig.
    Azért jó lenne, ha lennének szünetek az eventek között, mert ez az új trend csak azt éri el, hogy a játékosok keresnek másikat. Nem elég, hogy lassan mindenért fizetni kell ebben a játékban, valós pénzzel, hogy legalább minimális szinten fejlődj, haladj, de hogy egymásra pakolják az eventeket, és esélytelen az, hogy az ember normálisan felkészüljön az event indulásra. És akkor a folyamatos event hibákat, játékban fellépő egyéb hibákat még nem is említettem.
    Kezdem úgy érezni, hogy 7 évnyi játék után ideje elköszönni, mert ez a játék már közel sem arról szól, amiről a kezdetekkor. Ez pedig sajnálatos, de még sajnálatosabb az, hogy a fejlesztők mélyen lesz@rják a játékosok véleményét, meglátásait a játékkal kapcsolatban, és csak azért is mentalitással túl tolják...:(
     
    valika5050, povika, Maryanne1 és 25 más kedveli ezt.
  11. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    2. hsz törölve, illetékes Kolléga majd magyarázza a bizonyítványát (legfőképp matekból).
    Még szerencse, hogy vagytok itt jópáran, és számolgattok, ötletelgettek, taktikázgattok, hajrá,hajrá, csak így tovább, ugyanis az nem is a mi feladatunk igazából
    :p
     
    Melan, Lillapilla73, újfarm53 és 35 más kedveli ezt.
  12. Sonche

    Sonche Fórumelemző

    Sziasztok!

    Picit sokkolt a mennyiség, főleg, hogy az event alatt négy nappalos műszakom is lesz, de szerencsére a telefon sok mindent megold, csak legyen is időm elő venni, igaz miniben még nem szaporítottam magokat, de most majd kiderül, hogy mennyire ügyesek az ujjaimxD. Célom van, de majd a végén kiderül, hogy mennyi valósul meg belőle:p.
    Mindenkinek sikeres eventkezdést kívánok holnapra és sok-sok felröpit!:music:
     
    Melan, missuzy_53, LBetti és 18 más kedveli ezt.
  13. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Elnézve az utóbbi idők eventjeit, a felhők paramétereit, bennem is sokszor előjön az érzés, hogy ez inkább a felszámolás előtti kiárusításokra hasonlít. Vagy csak a játékosok ingerküszöbe lett nagyobb?
    A felhő elég emberes, még ha én rendszeresen nem is szedem le ezeket (12 órás) napi kétszer. Bár néha-néha már visszafordulok értük.
    Abba az eventbe, aminek most a retróit adják, elég rendesen belefeküdtem annó. Több farmmal, kicsit késlekedve (tartottam a focitól) a minijátékkal, ezért a végén eléggé szorított az idő. Ezért is, meg a több farm miatt is elég (nagyon) sok focit kellett lejátszanom, úgyhogy én nagyon egyszerűsített játékot csináltam. A kötelező első 3 csillagon kívül csak azt szedtem ki, ami feltétlenül útba esett, így egy idő után egy menet ideje fél perc körülire csökkent. Kevesebb nem lehetett, mert a körítés mindig lement. Így minimális hibával csináltam végig a ......, inkább nem mondom hány támadást.
    Valószínű, most is belevágok, de azt hiszem utána hosszú-hosszú eventszünet lesz nálam. Már a mostanit (Ingridest) is kihagytam.
    Itt a jó idő, kicsit körül kell nézni, mi újság az életben.
     
    Melan, missuzy_53, réparetek1 és 19 más kedveli ezt.
  14. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Sziasztok.
    Első olvasatra nem vagyok elájulva ettől az eventtől. Rengeteg gaz kell, ráadásul a kedd délután és a hétfő délelőtt nekem megint kiesik.
    Taktikám, (ha lehet annak nevezni:)), két terület földicseresznye, három terület szegfü kezdésre, majd kedd este első kör eventgaz, szerda délelőtt felszaporitás. Innentől hétvégéig délutánonként nemesitett hagyma, éjszakára egy kör hat órás, délelőtt egy kör négy órás, bahán megpróbálok komfortba ültetni.
    Először a kitehetőket szedem ki , utoljára hagyom a felhőt. Egyéb cuccokra nem hiszem, hogy marad érme.
    Láttam, igaz csak a Tv-be:). Szép volt, Lányok!
    Igen, és ami lesz, az is horror áron, nem lesz ideje visszaesni.
    Sok sikert Mindenkinek, aki belevág:)
     
    Melan, missuzy_53, újfarm53 és 15 más kedveli ezt.
  15. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Tegnap kitettem a koalákat így azokat egy kör alatt adnak 240 kakit. Legalább annyira jó lesz hogy feltöltöm a 550-os tartályt :) Sztem egyszer csipkebogyóra elhasználom ugy 13h érésideje lesz :)
     
    újfarm53, LBetti, Fätum és 4 más kedveli ezt.
  16. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Mióta van hiányos felhőm,én is mindig azt hagyom utoljára!;)
     
    fregolinyi, újfarm53, meszimarsi és 4 más kedveli ezt.
  17. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Nézegetem a pályákat, megtervezem hogy melyiknél hogyan lövöldözök. 4. szinten a kapu előtt hogy lehet ellőni a a két szorosan egymás melett álló medve között :S
     
    újfarm53, genka53 és osztrak12 kedveli ezt.
  18. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    A 2016TOP eventnél nagyon sokan igy jártak. Nekem akkor még esélyem sem volt a felhőre, de emlékszem, mennyien panaszkodtak a fórumon.
    Közben pont eventkezdésre bedobtak egy boldog ól napot, aki akar készülhet ólakkal.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/boldog-ól-nap.15043/
    Én maradok a növényeknél, nekem ez most kiesik, mint Ozzynak a 80as évek:)
     
    Melan, missuzy_53, Lillapilla73 és 20 más kedveli ezt.
  19. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Mivel ott a csatárod mozog, meg kell várni amíg kimegy balra és onnan lőni. Persze figyelve a kapust, hogy az hogyan mozog.
     
    újfarm53, emocy91, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
  20. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Ohh tényleg :D látszik hogy nem értek a focihoz. Köszi. Így hogy még az enyém is mozog még nehezebb dolgom lesz. Lehet 20e növénnyel kéne kalkulálnom xd
     
    genka53, jambrikildiko, meszimarsi és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.