Visszajelzés Fociláz - 2017. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 8.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Na az lett volna még had el had
     
  2. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Miért?A 6 órás növény érésideje szupertrágya nélkül is kibírhatóbb,mint a 8 órásé!
     
    újfarm53, Sonche, revaa és 2 más kedveli ezt.
  3. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    ÁÁÁ elnéztem most is 6 h a fekete rózsa :wuerg:
     
    újfarm53, Gio, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xDxDxD:p
     
  5. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Büntiből készre kel csinálnod nálam is :music:na most nevethetsz xDxDxDxDaz volt bennem mind két event növény most 4h DE NEM :(
     
    újfarm53, zotmar, marcsi152 és 10 más kedveli ezt.
  6. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Brekikém,én néztem el,8 órásnak néztem! Bocsika :D
     
    újfarm53, zotmar, Gio és 7 más kedveli ezt.
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én már kész vagyok teljesen. :p ;)
     
    újfarm53, Gio, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  8. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Jó hírem van számodra!
    Fekete labdarózsa
    [​IMG]
    Érési idő: 6 óra
    Jutalom: 18 TP (1x1-es területen)
    Ültethető: Főfarm, Szédült szántó, Erdei tisztás, Bahama sziget, Esőerdő
    Szükséges szint: 3
    Event végén beváltásra kerül 3 TP, 3 CSP és 3 BTP / db áron.
     
    újfarm53, zotmar, Gio és 8 más kedveli ezt.
  9. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Szia!
    Kicsit késtél,hamarabb rájöttem,ki kell cserélni a szemügémet!xD
     
    újfarm53, zotmar, Gio és 14 más kedveli ezt.
  10. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Én meg abban voltam most a két növény 4h xDxDxDxD
    Csak az egyik :Da másik 6h :wuerg:
    Újra tervezés :D:inlove: megtörtént :Dez event kihagyva :wuerg:ez volt az első terv is :D
     
    újfarm53, zotmar, marcsi152 és 13 más kedveli ezt.
  11. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Na végre egy jó hír!!! Nekem tavaly is tetszett ez a focizás, de idő hiányában a "labdazsonglőr"-t nem tudtam megszerezni, cserenapkor sem volt senkinek,de most kiválthatom és az egyetlen hiányos felhőm is tele lesz!!!!:pxDxDxD
     
    újfarm53, zotmar, Gio és 11 más kedveli ezt.
  12. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    4h event növény lemegy víz+ trágya 2h:53p a 6h pedig 4h:20p
     
    újfarm53, zotmar, Gio és 9 más kedveli ezt.
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    "Újra tervezés :D:inlove: megtörtént :Dez event kihagyva :wuerg:ez volt az első terv is :D"
    Akkor most mi van? :p
     
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha örömmámoros ólnap lenne, akkor sem tennék ki a földek helyére ólakat, hogy azzal várjam az eventet. Sokan megfontolatlanul kirakják, és majd 80 röpivel kezdenek. És mekkora öröm 150 Tp helyett 300at kapni egy 24 órás ólra! Aminek az állata ér 8000 cspt és 12000be kerül a táp. Legyünk komolyak.

    Lehet, hogy a németeknek tetszett az első ilyen event, de félő, hogy a pozitív voksok idén feleződni fognak. Ráadásul német csapat be sem jutott a BL legjobb négye közé. Ahogy én láttam esélyük sem volt, azzal a játékkal amit produkáltak. Így már eléggé negatív lesz az alaphangulat is a szavazáson.
    Ha nálunk lenne ilyen szavazás, én a grafikára jelest adnék, az összes többire pedig elégtelent. Kénytelen lennék, mert a grafikusokhoz viszonyítva a többiekre nézve, még az elégtelen is hízelgő.
     
    Melan, csio70, újfarm53 és 24 más kedveli ezt.
  15. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Az, Te dogozol nálam is:D készre természetesen xDxDxD
     
    Melan, újfarm53, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezt hívják elterelő hadműveletnek.
     
    újfarm53, Gio, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  17. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    tavaly jó event volt de a focinak aprópója is volt világszerte a kontinens tornák most ugyan eb döntő de még az se aktuális és Németek nélkül. Konföderációs kupa meg még pláne nem aktuális.
    Bár az elmúlt bő egy évbe azt veszem észre hogy egyre szaporábbak az olyan eventek ahol régebbi felhősorokat lehet feltölteni. és mivel hiányos a felhőm így nekem megélrős és a minijátékos eventek nagyon tetszetősek, és végre rövid érésű növények!
    Remélem a BP követi ezt a vonalat eventeknél és esetleg akár egy nehezebb eventnél de újra beteszik a gesztis felhőt meg rávalóit... vagy a tenyészterep gyorsító felhőt stb...
     
    Melan, újfarm53, zotmar és 12 más kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    A reményhal szép. Az a baj, hogy felhőt nem raknak be retróban, legfennebb a kitehetőit. A gesztenyés kitehetőire még a kp sem biztos, hogy elegendő lenne visszahozni egy röpke időre.
    Ha lenne olyan event, ahol már meglévő felhő lenne a jutalom, akkor jópár gazdát szabira küldenének vele, mert két ugyanolyan felhősor elvileg nem lehet. Valahogy úgy működik, mint a tojások, hogy egy területen csak egy tojás lehet ugyanabból. Nem állítom, hogy lehetetlen, de elég nehéz lenne a készítőknek olyan ideológiát találni, amellyel az ilyen gátak áthídalhatóak lennének anélkül, hogy üzleti érdekeik ne sérülnének.
     
    Melan, almáspite48, pilcsi64 és 10 más kedveli ezt.
  19. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    A Boldog ól napot sajnos én is kihagyom a elkövetkező event felröppenői miatt. Állat kizárólag a vadaskertben van, mivel azok állandóan fenn vannak. Hosszú érésű növénnyel 1x1-es területen várom a kezdést. Nekem ez jött be!!
    Szerencsésebb lenne, ha nem esne egybe a két kihívás!
     
    újfarm53, zotmar, Gio és 2 más kedveli ezt.
  20. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Mert ez az új stáb vagy nem gondolkodik vagy a játékosokat nézik le ezzel!!
    Én azért várom az eventet a feketén lebegő felhőm telítése miatt legalább!
     
    újfarm53, genka53, kovacstne és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.