Visszajelzés Fociláz - 2017. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 8.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Böbe, én mindig a felhőt váltom ki először, mert a kitehetőt cserekor is meg tudod szerezni , vagy mint most is, beraknak régi kitehetőket eventbe. De ha a felhő nincs meg akkor az már lehet hogy soha nem lesz meg.
    Közben kiszámoltam az ültetést, nem bontok mindenhol, ha tudom tartani a tervet akkor péntekre kakaska a felhőn csücsül. :) Ha nem, akkor szombaton.xD Vagy vasárnap.xD A vegyes boltra lehet hogy nem marad idő, de nem baj, majd kiszaladok ide a sarokra. ;)
     
    Melan, *bálint*, újfarm53 és 17 más kedveli ezt.
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    És ebben mi a logika? :) o_OÉn mindig a felhőre hajtok, kitehetők cserekor beszerezhetők. :) Bár néha nem sikerül a felhő. :(
     
    Melan, *bálint*, újfarm53 és 7 más kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nehogy azt hidd, hogy nem tudják mit csinálnak. Pontosan tudják mit, miért csinálnak. Nekik is van stratégiájuk, igaz nem az eventekhez.
    Akkor már meg is van a cél, amiért eventezhetsz. Jó kapálást!
     
    Melan, *bálint*, újfarm53 és 8 más kedveli ezt.
  4. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia! Nálam ugyan ez van. Na persze, és egyik véget sem ér, jön a a másik...
    Annyira elegem van a hétfő du 2 órás végektől, nem is merem leírni. Hétfőn ha kell, mindig délelőtt dolgozom. Ma is fél 5kor baltáztam :) (én hülye, azt hittem elérek vele valamit. Gyalázat, hogy az event alatt kb 60 dobásból 1 lett csak 65 érmés. Gyorsan el is felejtettem, na meg a hajnali játékot is. Ezért többé nem. )
    Na mind1. Túllépünk rajta ismét. Még szerencse, hogy már gyorsan tudom feledni, ha rosszul sül el valami.
    Rosszul látok? Vagy tényleg csak bahatp-t ad a felhő? :( Ha igen, akkor lehet nem is küzdök ezért, inkább kiveszem a vegyesből ami hasznos nekem.

    Jól ment legutóbb a focizás, de igazából én is úgy vagyok ezekkel a visszatérő eventekkel, hogy a bp kifújt, nincs újabb ötlete?!
    Nagyon sok növény és röpi kell, ez bosszant.

    Hajrá mindenkinek! Többségben csak holnap reggel fogok hosszút ültetni, (csak a bahára ma este fákat)mert holnap 23 h előtt úgy sem tudom learatni, addig meg kicsit pajtázok.
     
    Melan, újfarm53, Agnes1951 és 11 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Szerintem aludjál erre a felhőre egyet. :) Kis farmoknak majdnem kötelező kiváltani a gyorsabb haladásért és a nagy farmok se járnak vele rosszul.;) Lehet hogy elfogyott a tinta valakinek a tollából mert a TP-s szorzót kifelejtette, ez nekem is kicsit rosszul esett.xD
     
  6. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Bár nem vagyok oda a fociért, azért várom az eventet, az új felhőért elsősorban, másodsorban meg azért, mert már eventfüggővé tették a jó magyar farmert, már az lenne a fura, ha egy hétig nem lenne event.:cry:;)
    Harmadsorban meg a "vegyes" nyeremények izgatnak, a való életben is szeretem a vegyes felvágottat, vegyes savanyúságot, itt meg megszerettem a vegyes nyereményeket. :p
    Azt hiszem a felszaporítás után a komfort talajon való ültetést választom egy darabig, amíg tart a szupertrágya tartalékom, utána meg jutok ameddig jutok normál talajon, 1x1-est nem vállalom, mert elfogytak a munkásaim, és most a prémiumot választottam, a munkások helyett, nekem ez anyagilag is jobban megéri, mert elég sok fát tartok kint mindig, és szinte alig tudok gépközelben lenni, csak aratáskor lépek be.
    Mindenkinek kívánom, hogy a kitűzött célt érje el és közben kellemesen érezze magát itt az eventcsevegőben is
    :))
     
    Melan, újfarm53, zotmar és 14 más kedveli ezt.
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia! Remélem csak tényleg tintagondjuk volt :) Mindenesetre fura nekem, mostanság mindig vegyesen szokott lenni mindenből. Aztán lehet ládában van a többi, csak a ládát is elfelejtették :D
    Bár, ha jól meggondolom, most már lassan semmit nem furcsállok a bptől. De, ha így marad, nekem is rosszul fog esni. :)
     
    újfarm53, zotmar, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  8. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Szia!
    A "Zöld hetek"felhősorról hiányzik 2 kitehetőm,évek óta nem tudom megszerezni.Én cserére nem számítok,ha nem sikerül a felhő,hát nem!Ennyire felhő fanatikus nem vagyok!:D
     
    újfarm53, zotmar, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szerintem ez már így marad, nem fognak tintát találni. xD
    Én is folyamatosan törpölök mert a felhőn kívül a vegyesben is szemezgetek pár dologgal, de annyit kellene ültetni már megint hogy kicsit meguntam.
    Nem tudom melyik a Zöld hetek, mi hiányzik onnan? Most még nem vagy felhős de hidd el nekem hogy el fog jönni az idő amikor a haladás is nagyon fog érdekelni. Amikor már egy stabil farmod lesz (felreppenő) és lesz elég CSP-d is, akkor lehet hogy bánni fogod hogy nem szerezted meg a felhőket, mert azt csak egyszer kell megszerezni és adják a TP-t, CSP-t, BTP-t örökre.
     
    Melan, újfarm53, zotmar és 12 más kedveli ezt.
  10. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Jól látom hogy a felhő csak bahama pontot ad?
    Remélem változtatnak, mert így elgondolkodtató hogy neki álljak.
     
    §Böbe13§ és mebajah kedveli ezt.
  11. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Köszönöm annak a gazdának aki a Paysafe cardos fizetési lehetőségre felhivta a figyelmem ! Holnap event előtt meglépem a 30 napos munkásokat. Így simán , idegeskedés és kevés munkával fog menni, fogom tudni élvezni is a játékot : D , mert mostanában arra sincs ideje a gazdának.
     
    újfarm53, zotmar, Gio és 5 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Jól látod.:)
    Hónap végén szokott lenni akciós munkás, legközelebb akkor vegyél, az sokkal olcsóbb mint most.
     
    újfarm53, zotmar, Gio és 6 más kedveli ezt.
  13. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    ;) Eddig nem érdekeltek az ilyen dolgok, de ez az event már sok és a következők is ha ilyenek lesznek...
     
    újfarm53, osztrak12, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Először is lusta voltam rendesen belépni , ezért először kívülről olvastalak el benneteket .:inlove: (Most lehet újra kezdeni , mert tetszik egy két Hsz)
    Nem értelek titeket. Csak 11 pénzérme a felhő:D A rávalók nem is érdekelnek xD
    Már eddig is 26 üres felhőm van direkt , mert csak részben érdekellnek a rávalók , mert azokat bárhogyan meg lehet szerezni :p

    Szóval , ha ezt nézem , akkor csak 0 szintből (miért nulla???) 9 érmét szerzek ! Szóval elég csak 2 játék :D

    Az pont 700 fehér rózsa és 700 fekete rózsa , meg 60 gumilabda :inlove: A felröpi egy aratással meglesz xD

    (Apróbetű : A labdazsonglőr és az egykezezés nincsen meg , mert múltkor nem szereztem meg , de itt meglehetne talán . Az 110 pénz. Megálmodom mi lesz vele)

    Szóval , ha nagyon ügyes vagyok , és csak a felhőt szerzem meg , akkor holnap este kész leszek az eventtel :D
     
    Melan, újfarm53, Cyra65 és 13 más kedveli ezt.
  15. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Várom az eventet, jónak tűnik. A szupertáp, és a titkosok lesznek az elsők, aztán a kitehetőek, és a felhősor hozzá.
    Az ólakért nem kér most sokat, de kb ennyit is érnek, mert soha nem lesz belőle semmi értékes, új meg végképp nem... :)
    Ha még lesz szerencsém kiváltani a munkásokat, akkor azt is kiváltom, hogy kicsit pihenhessek :)
     
    Melan, újfarm53, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Zöld napok felhősor: 75x szinted TP/ 24 óra.
    Az vót a ződ event, aminek olyan hangulata volt, hogy egy sem tudta azóta sem utolérni. Több hétig tartott az event, asszem 3 részletben.

    De csak akkor, ha nagyon ügyes leszel. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.17
    Melan, újfarm53, Gio és 7 más kedveli ezt.
  17. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Már pedig az van leírva. Már én is eldöntöttem csak a vonalhúzos kirakót váltom ki a felhő nem érdekel. Annyira átmentek a bahama haladásra a farm hátrányára csak a területet nem növelik, úgy istenigazából nincs miért illetve hol hajtani a 2 kert kevés. A játékot csinálom mert azért a többi ajándék kínálata jó és reméljük a titok ólak, fák kellemes meglepetéssel szolgálnak. Bízzunk a szerencsében és jó játékot.
     
    genka53, vm68 és §Böbe13§ kedveli ezt.
  18. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia Bobe , ha a zold napok felhore gondoltal akkor kezet foghatunk , nekem 1 kiteheto hianyzik a szmogszivo , evek ota es sajna nem tudom beszerezni:( Ezert is mindig a felhore megszerzesere koncentralok az eventeknel, utana johet a tobbi finomsag , most a focinal is ez lesz a taktikam es ha a felho megvan akkor mar nyugodt vagyok ;)
     
    Melan, újfarm53, zotmar és 6 más kedveli ezt.
  19. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    A mostani event kitehető jutalmai értékesebbek, mint az előzőé,
    mégis takarékon fogom csak teljesíteni.

    Míg a baltadobálás minden percét élveztem (még amikor mellétrafáltam is),
    nagyon untam a múltkori foci event focimeccseit.

    A sok BTP-t adó felhősor és a kitehetők is nagyon értékesek,
    majdnem annyira, mint a szabadidőm.

    Minimum tervként megszerzem:

    - a titkosakat (120 érme),
    - a farmmunkásokat (30 érme),
    - a 20 szupertápot (12 érme) és
    - a party pörgetéseket (20 érme).
    -------------------------------------------
    Összesen 182 érmére lesz szükségem, ami minimum 21 játékot jelent.

    Csak 21 játékkal számolok,
    a hibák (9 pont alatti eredmények) miatti többlet eventnövényt majd letermelem a visszarendezett farm szélein.


    A minimum tervhez kell összesen
    minimum

    21 x 350 =
    = 7.350 db 6 órás eventnövény
    + 7.350 db 4 órás eventnövény
    + 21 x 30 = 630 felröppenő


    Amikor kevesebb időm van, vagy elszaladt a ceruza az event kitalálóival, (mint most is),
    csak egy minimum tervet szoktam teljesíteni.

    Ilyenkor megszerzem
    a titkosakat, a szupertápot, a farmmunkásokat és esetleg a party pörgetéseket,
    általában 2-3.000 eventnövényért és 2-300 felröppenőért.

    Most mindezekért közel 15.000 eventnövényt és 630 felröppenőt kell termelni ...
    ... hát ezért is fogom csak minimum szinten teljesíteni az eventet.


    A felhősor és a kitehetők nagyon értékesek.
    Akinek van ideje,
    szerezze meg a felhősort és még párat a 2x2-es kitehetőből.

    Jó eventezést, sok felröpit Mindenkinek!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.17
    Melan, Bonzó1945, knédi és 20 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Pfff.... egyáltalán nem emlékszem 3 hetes eventre, az már nagyon-nagyon régen lehetett. De nálam ilyenekre nem lehet adni mert ha most fizetnének érte hogy mondjam meg milyen event volt Ingrid előtt, nem tudnám megmondani, egyszerűen kitörli az agyam. xD
    Én meg azt fogom csinálni hogy kiváltom a felhőt és a kitehetőket és nem rakom a felhőre hanem kirakom a farmra mert jó a TP-je. Amikor már nem kell akkor rárakom a felhőre.
     
    Melan, újfarm53, Cyra65 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.