Visszajelzés Fociláz 2020 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hú!
    A baltadobálós után a legjobb minijáték.Benne van minden, agy, kombináció-készség, stratégia, elemzés, türelem, döntés stb. Persze a pályán érmén kivül nem sok minden akad. Olyan mit kerüljek ki még az ellenfélen kívül.
    Nem olyan bemagolós versike, hogy csak lehunyt szemmel tudom csak felidézni, és semmi értelem vagy élmény nem gazdagítja utána lelkem. Nem. Ez a minijáték nem ilyen. Nem olyan, hogy nemlétező tárgyneveket kell megtanulni, rendetlenségben, és 7000 mm2-en 25 mm2 aktív felületet megtalálni. Nem fárasztó savanyúuborka, befőtt, fehérliszt számolgatása a kamra polcán 168 órán keresztül. Mert sem több, sem finomabb nem lesz attól. Még akkor sem, ha nyalogatom a szám közben. Nem szakadt gatya foltozgatós függönnyel és kárpitszövettel, acéldróttal és akácfával.
    Lehet bármit gyorsítani és lassítani benne. A játék maga nem fog változni. Ami kell hozzá, az kell. Mindegy, hogy a labda gyors vagy lassú, mindegy, hogy a bábú gyors vagy lassú. Igazából semmi köze a focihoz. A csocsóhoz némiképp hasonlít, de az is lehet, hogy egy dinamikus billiárd az egész. Persze, aki volt katona annak a lövészterepet is simán eszébe juttathatja. Ott sem lőtt vissza egyetlen bábú sem. Nem ok nélkül. Mindegy milyen egy mozgó célpont azt el lehet találni kővel, teniszlabdával, bumeránggal, csúzlival, nyílvesszővel, lándzsával, maroklőfegyverrel, ágyúval és atomrakétával. És persze a védendő célszemélyeket nem kiiktatni. Mindössze csak elő kell venni, ami kell hozzá.
    A múlt héten is azért nem nyertem a lottón, mert rosszul húzták ki a számokat. Írtam is a supportjuknak, hogy miért is kellene megváltoztatni és főleg hogyan azokat.
     
    Fuhur, emocy91, bendi1121 és 15 más kedveli ezt.
  2. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    ezt hogy kell????
     
  3. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    A képkeret felső részén középen találsz egy zöld téglalapot benne egy felfelé mutató fehér háromszöggel. Ha arra rákattintasz, akkor az információs sáv eltűnik és a fehér háromszög lefelé mutat. Az információs sávot a lefelé mutató fehér háromszögre való kattintással lehet újra előhívni. Ez a kép talán segít : https://ibb.co/xMw6YJ5
     
    -W-595-, .schara., juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  4. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    igen, igy már értem köszönöm!!
     
    -W-595-, Kuzdern, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  5. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa


    Jöhet más vélemény egy hetven évestől? :)
    Ezt a játékot nagyon kedvelem, szinte mindig labdavesztés nélkül érek célba. Amikor vesztek egy-egy labdát, az teljes mértékben a koncentráció hiányából fakad.
    Barterezhetünk? Nekem a keresős, ami inkább hátrányhoz juttat, mint előnyhöz. :D A képeid nélkül nem is mennék semmire. :)
     
    -W-595-, ursa11, -happy58- és 12 más kedveli ezt.
  6. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok! Jó reggelt! Kész a felhő, aktiváltam is:)
    [​IMG]

    Most már a titkosokra hajtok abból is már 1 dómot kiváltottam , még kell 840 csillagos érme...:D Még van idő , komótosan játszva is meglesz!:)
     
    -W-595-, Fuhur, ursa11 és 15 más kedveli ezt.
  7. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    bár csak félig idevaló, hadd osszam meg az örömöm: kiszedtem a fociból a 6 Dómot, + volt egy, valsz. a szezonból. 4-et kiraktam (ennyi helyet tudtam hirtelen felszabadítani) és - mióta van 2 FA-fám, költekezőbb vagyok -, azonnal ki is nyitottam. Sárga axolotl, narancs krokodil, lajhár ++... ééésss ... 1 db AGÁMA!!! Ilyen nem szokott velem történni, általában csak 1-2 hónap múlva lesz az új tenyésztésekből új állat. Rögtön meg is etettem szupertáppal, bár van lekeverve nekik 30 kaja (a kiíráskor azonnal le szoktam 20-30 db-ot keverni biztonsági tartaléknak). Kb. 4:40 alatt érik így, vízzel. A maradék hármat már hagyom "normálban" érni. Most a szédültön röpihajhászat folyik, ill. pajtára valóak, az alapon megy tovább a labda 1 ilyen, 1 olyan taktikával. Amíg volt bónusz, elhasználtam néhány ezer szcsöppöt, így a felhő beüzemelve, a továbbiakban kényelmesen szedegethetem még ki, amit jónak látok. Matrica nem kell!! Ha marad 10 érme, inkább kérek 5 pörgit - bár abban nem hajtok, sokszor úgyis fogom a fejem, h. már megint túlcsordult a tárhelye... De abból legalább kapok valamit (bár amilyen a szerencsém, kapok 5 adag sót, amihez ezer éve nem nyúltam...). A matricákra haragszom, amióta áttekinthetetlenné tették.
     
    Fuhur, ursa11, vihence és 11 más kedveli ezt.
  8. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Első körben 450 érmét sikerült összeszednem.:) Remélem a következő már jobban fog menni :D

    Második kör 485 érme :D Bénázások kiszűrve :)
    Dekorokat kiváltottam, felhőhöz még kell 5 érme. Gumilabdacs hiányom van, így a beüzemelésre kicsit még várnom kell. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.7.20
    ursa11, marcsi152, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! Sziasztok!
    Csak téged idézlek, de mindenkinek köszönöm, aki válaszolt. :inlove:
    Ahogy írtam korábban, nekem a felhő (dekorokkal), matrica és a szezonpontokok az alap kiváltandók. Pont fordítva, mint nálad. :)Egyik sem jobb, vagy rosszabb, csak más a "kályha", ahonnan indulunk.:)

    Az, hogy valaki "normál tempóban" milyen sorrendet állít fel, tényleg kedv és "szükséglet" kérdése.
    A bolt kifosztás normál tempóban nem kivitelezhető, ezt is tudjuk. Akinek az a célja, extrákat kell rááldoznia. Ezzel sem mondtam újat. :D
    Nekem csupán annyi a "gondom", hogy több KK, szupertrágya, pörgetés kell a bolt kifosztáshoz, mint amennyit ki lehet onnan szedni. Azt érdemes mérlegelni, hogy mi "mennyibe" kerül, és aszerint belevágni a boltkifosztós "erőltetett menetbe".
     
    -W-595-, ildiko44, ursa11 és 19 más kedveli ezt.
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Itt a vége....
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Kérném a reset gombot a bolthoz... :D:DxDxDxD

    Természetesen folytatom az event végéig a termesztést, mert nagyon sok Partypöri szerezhető a pályákról és minden egyéb más is. :inlove:
     
    -W-595-, Fuhur, ildiko44 és 30 más kedveli ezt.
  11. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Gratulálok!
    Valamely másik pályán (sajnos, nem jegyeztem fel) is sikerült olyan, hogy az ellenfél levadászta a labdát, de közben már begyűltek az ajándékok. Lábujjhegyen jegyezném meg, hogy jó lenne, ha ez nem nagyon kerülne fentre, nehogy letiltsák ezt a lehetőséget... Nincs mindegyiken, talán 2-3 esetben.
     
    -W-595-, ildiko44, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Az előzményeket nem olvastam, viszont ezt a hozzászólást igen és köszönöm, hogy leírtad azt amit én is gondoltam erről az eventről.
    A felhőm már aktív, a szezonpontok és a matrica elfogyott táblát kapott, az eventet befejeztem. Volt pici maradékom éremből azon zöld pörit vettem, így 3 érme a végső maradék :)
    Ha folytatnám nekem is többe került volna a leves, mint a belevaló hús :), ezért itt megálltam az előzetes tervem teljesült.
    Ami extrát elhasználnék azt inkább "az éppen ügyeletes" gköri növényekre teszem rá mint labdarózsára.
    Ez volt a saját mérlegelésem végkövetkeztetése.
    Természetesen aki szeretné folytatni csinálja csak, szurkolok mindenkinek aki bárhol tűzte ki a célját azt sikerüljön elérnie.

    Mindenkinek aki folytatja sok sikert kívánok bőséges felröpiesővel :D
     
    Utoljára szerkesztett: 17.7.20
    -W-595-, ursa11, Marika312 és 8 más kedveli ezt.
  13. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Még csak most érek ide. Eventet csak tegnap tudtam elkezdeni, mert vendégem volt. De jól állok. 640 érmém van, röpiért pár kört 0 perceztem krókusszal. Reggel pedig pörgettem pár bónuszt is, így behozom az 1 napos lemaradást :) A szezonból még nem vettem ki a termésbónuszt, 3 óra múlva aratok, előtte kiveszem az is egy csepp a tengerben :)
     
    -W-595-, -Fülemüle-70, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  14. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Most lettem kesz a felhovel, nekem ez volt fontos :)
    Kivaltottam a matricat es a dom talanyost, meg a titok fakat tervezem , persze tovabbra is ultetgetek es focizom az utolso percig , nem sietek , rengeteg ido van meg ;) Tegnap 0 perceztem a felropik miatt ! Igy feropi van csak a novenyre varok :)
    Sok sikert es eredmenyes focizast kivanok ! :)


    [​IMG]
     
    -W-595-, imi010, ursa11 és 19 más kedveli ezt.
  15. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Lehet buta kérdés,de nem jegyeztem fel,mennyi focis játékot játszottam már le,megtalálható valahol a játék felületén,vagy ne keressem?Nem fontos,csak szerettem volna tudni hogy állok!
     
  16. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Nagyon szép és irigylésre méltó teljesítmény! GRATULÁLOK!
     
    -Fülemüle-70, Kuzdern és Wolf[Black] kedveli ezt.
  17. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok!
    Irja itt valaki hogy 6 Dóm van az eventben , kettő a boltban akkor a pályán is van ezek szerint ?, a 7 pályán látok középszintnél ballról egy ólszerű ládát , és a 9.nél a kapu előtt... o_O
    De a raktáromban is több van mint kellene , ezek szerint tudatlanul már szedtem is ki a pályáról ? ?:music:
     
    -Fülemüle-70, marcsi152, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Helyzet és jelentés.
    Felhő és kettő db dekor kiváltva rá. Ismét a munkahelyemet okolom, főképpen a főnökömet, hogy így le vagyok maradva. :D
     
    -W-595-, Icafermer53, anci091551 és 13 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A boltban 3db-ot kapsz egy kiváltással. Mindezt megismételheted, tehát így lesz 6 db.

    upload_2020-7-17_15-45-7.png
    Szia!
    Ezt nem lehet látni sehol a játék felületén.
     
    ursa11, -Fülemüle-70, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  20. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Jó a kérdésed! Az event előzetesében mutatja a bal felső sarokban (szerintem az elért szintet : Level 0), de a mini játék közben sehol sem fedeztem fel ezt a fajta kijelzést. https://ibb.co/Vp3NygD
     
    DevilMókus és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.